1Parole


 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,99 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

Liels vārds komerciālo paroļu pārvaldniekos, 1Password ir profesionāls produkts, kas labi integrējas darbvirsmā un piedāvā dažas ļoti atdzist funkcijas (īpaši paroles drošības pārbaudes un Diceware ieejas frāzes ģenerēšanu.) Mēs arī domājam, ka tās izmantotie drošības pasākumi ir ļoti spēcīgi. Diemžēl 1Password tik labi neintegrējas mobilajās platformās, kas kopā ar to ir diezgan dārga, tāpēc mēs to iesakām nedaudz ambivalenti..

Ātra statistika

 • Valsts
  Kanāda

Iespējas:

 • Drošu paroļu automātiska ģenerēšana
 • Velves glabāšanas stila organizācija
 • Skatu torņi (vāju vai dublētu paroļu drošības audits utt.)
 • Visaptveroša paroles šifrēšana
 • Automātiska formas aizpildīšana (“Identitātes”)
 • Drošas piezīmes
 • Sinhronizācija mākoņos, izmantojot iCloud vai Dropbox dažādās ierīcēs (pēc izvēles)
 • Vietējā WiFi sinhronizācija dažādās ierīcēs (pēc izvēles)
 • Kopīgošana, izmantojot drošu kanālu

Drošība

Pirmais, kas jāatzīmē, ir tas, ka 1Password ir slēgta avota produkts, tāpēc visas diskusijas par privātuma drošību balstās uz AgileBits uztveršanu pie vārda (kaut ko tādu mēs nekad neveicam).

To sakot, AgileBits ir ļoti atklāts par to, kā tā drošības sistēma ir veidota un ko tā zina par jums, un daļu avota koda manipulēšanai ar 1Password atslēgu piekariņām ir izlaidušas nesaistītas puses. Tas viss vēl joprojām nav atvērts avots, taču tas ir iepriecinoši.

Tīmekļa vietnē ir pieejama ļoti daudz ļoti padziļinātas informācijas, kurā precīzi aprakstīts, kā 1Password aizsargā jūsu paroles, un tiem, kurus interesē šī tēma, mēs ļoti iesakām satīt lapas un ienirt (lai gan tas, protams, ir nedaudz drausmīgi). )

TL: DR versija ir tāda, ka 1Password izmanto spēcīgu AES-256 šifrēšanu ar SHA256 atslēgas šifrēšanu. Šifrēšanas atslēga tiek veidota no galvenās paroles, izmantojot base64 kodētu 16 baitu izlases sāls un PBKDF2-SHA512, kas dramatiski palēnina visus mēģinājumus uzminēt jūsu galveno paroli..

Visa šifrēšana notiek no vienas puses uz otru, un tikai jums vajadzētu zināt savu paroli. Tas nozīmē, ka paroles atkopšana nav pieejama, ja to aizmirstat (atšķirībā no, piemēram, LastPass), taču tas nodrošina daudz drošāku sistēmu.

Paranoidiskāks būs prieks uzzināt, ka mākoņa sinhronizācija pēc noklusējuma nav iespējota un ka sinhronizāciju starp ierīcēm var panākt, izmantojot WiFi, tāpēc jums nekad nav jāsūta paroles internetā. To var izdarīt bez maršrutētāja, izveidojot speciālu bezvadu tīklu. 1Password pat piedāvā padomus, kā pārbaudīt tīkla darbību, lai pārliecinātos, ka dati netiek sūtīti AgileBits.

Patiesībā, pat veicot mākoņa sinhronizāciju, dati netiek nosūtīti AgileBits, jo mākonis tiek sinhronizēts, izmantojot vai nu jūsu Dropbox, vai iCloud kontu (ir pieejamas abu pakalpojumu bezmaksas versijas, kas būs pietiekamas paroļu sinhronizēšanai).

Kaut arī mēs saviem datiem neuzticamies nevienam no šiem pakalpojumiem, faktam, ka 1Password šifrē jūsu paroles klienta pusē, tas nozīmē, ka tam nevajadzētu būt nozīmei, jo bez jūsu galvenā paroles viņiem vajadzētu būt drošiem neatkarīgi no tā, kurš var piekļūt paroles failam..

Nevar apieties ar faktu, ka 1Password ir slēgts avots, tāpēc nevienu no teiktajiem nevar pārbaudīt, taču mēs tomēr esam pārsteigti par AgileBits atvērtību, kad nākas izskaidrot, kā kaut kas darbojas, un kopumā par drošības pasākumu savā vietā. šķiet ļoti stingri.

Atšķirībā no daudziem citiem paroļu pārvaldniekiem, 1Password diezgan stingri kontrolē savas Android atļaujas.

1Password manager instalēšana

Lietošanas ērtums

1Password darbvirsmas programmatūra ir pieejama operētājsistēmām Windows 7+ un Mac OSX Yosemite (mantotās versijas ir pieejamas OSX Snow Leopard un Lion). Diemžēl Linux nav pieejama neviena versija. Mēs pārbaudījām Windows versiju.

Ņemiet vērā, ka 1Pawword darbojas lieliski operētājsistēmā Windows 10, taču jaunā Edge pārlūka spraudņa rakstīšanas laikā vēl nav pieejams.

Teorētiski 1Password importēs no (un eksportēs uz) virkni nešifrētu failu formātu (.csv, .html, .htm, .txt), taču neizdevās importēt eksportēto KeePass 2 .html failu..

Darbvirsmas klients ļauj ērti pārvaldīt jūsu paroles, kuras var sakārtot lietotāja definētās mapēs. Īpaši mums patīk tas, ka jūs varat pateikt, cik spēcīgas ir dažādu vietņu paroles. Mums patīk arī tas, ka paroles ierakstos var būt piezīmes un failu pielikumi.

saglabātās paroles darbvirsmas lietotnē

1Parole atzīmēs vājās paroles (jūs jutīgumu iestatījāt, izmantojot loga apakšā esošo slīdni), dublētās paroles (drošībai ir slikti atkārtoti izmantot to pašu paroli vairākās vietnēs un pakalpojumos) un jūsu izmantotās vietnes kuras ir neaizsargātas pret sirdsdarbības kļūdu. Skatu tornis brīdina par zināmām drošības problēmām, kas saistītas ar konkrētām vietnēm.

vāja paroles pārbaude

Seifs ļauj droši glabāt sensitīvu informāciju, kas nav saistīta ar vietņu parolēm, un nodrošina noderīgas veidnes datu ievadīšanai. Drošas piezīmes ir drošas ... labi ... vispārīgas piezīmes un identitātes saglabā personisko informāciju, lai automātiski aizpildītu tīmekļa veidlapas.

maku darbvirsmas lietotnē

1Parole tiek integrēta ar populārākajām pārlūkprogrammām, taču tai ir mazs atbalsts mazāk populārām alternatīvām (atšķirībā, piemēram, ar lipīgu paroli).

pārlūka preferences

Pretēji ziņojumiem, ko esam redzējuši citur, pārlūka spraudnim ir vienmērīga saskarne visiem darbvirsmas pārlūkiem. Atšķirībā no vairuma citu paroļu pārvaldnieku, 1Password jūs automātiski neielogojas, apmeklējot Web lapu - jums ir jāizvēlas pieteikšanās, izmantojot pārlūka pogu. Dažiem lietotājiem šī papildu darbība var nepatikt, taču mēs to neuzskatījām par problēmu, un AgileBits apgalvo, ka šī pieeja ir drošāka.

žurnāli, kas parādīti pārlūkprogrammā

Ja 1Password nezina vietnes pieteikšanās datus, tā uztver jūsu ievadītos datus un lūgs tos saglabāt.

automātiskās saglabāšanas paroles

Tas, protams, pēc pieprasījuma jums radīs spēcīgas izlases jaunas paroles.

Paroļu ģeneratora rīks

Mums patīk, ka paroļu ģenerēšanai var izmantot Diceware metodi. Tas tiek uzskatīts par ļoti nejaušu, taču rada paroles, kuras jūs faktiski varētu atcerēties pats, ja jums tās būtu vajadzīgas

1Password darbvirsmā veic izcilu darbu kā paroļu pārvaldnieks un, neraugoties uz papildu klikšķi uz pārlūka pogas, savu funkciju pilda ar minimālu satraukumu. Mēs novērtējam arī dažādas īslaicīgas paroļu drošības pārbaudes un, piemēram, iespēju ģenerēt Diceware ieejas frāzes.

Mobilās lietotnes

Mobilās lietotnes ir pieejamas operētājsistēmai iOS un Android. Mēs pārbaudījām Android versiju. Intriģējoši ir arī Apple Watch lietotne.

Interesanti, ka 1Password mēģina attālināties no starpliktuvē balstītas integrācijas ar citām lietotnēm sistēmas, jo ir pierādīts, ka tā rada drošības ievainojamību (visās platformās.) Konfekšu lietotāji var reģistrēties Android beta versijai, kas ļauj integrēties ar Android, nepaļaujas uz starpliktuvi.

Tikmēr lietotne nodrošina divus paroļu ievadīšanas veidus. Pirmais ir pārlūks, kas iebūvēts lietotnē 1Password. Tas darbojas pietiekami labi, taču maz ticams, ka vēlēsities nolaist esošo, daudz pilnvērtīgāko pārlūku, kas nedaudz ierobežo tā lietderību.

Otrā ir tastatūras ievades metode, kurā var piekļūt savām parolēm, izmantojot speciālu 1 paroles tastatūru. Šī ir ļoti līdzīga metodei, kuru izmanto atvērtā koda KeePass2Android, izņemot to, ka tastatūras automātiskās aizpildes funkcija, šķiet, darbojas tikai pārlūkā Chrome (nevis Firefox vai Android iebūvētajā interneta pārlūkā).

Atkal, ņemot vērā, ka 1Pasword tastatūra gandrīz noteikti ir mazāk pilnvērtīga nekā jūsu parastā tastatūra (nav pareizrakstības pārbaudītāja, automātiska pabeigšana, zvēliena ievadīšana utt.), Jūs, visticamāk, nevēlaties to izmantot pilna laika (it īpaši tāpēc, ka tā tikai automātiski aizpilda paroles pārlūkā Chrome!)

Tas nozīmē, ka jālieto tastatūra, kas jums būs jāmaina ikreiz, kad jums būs jāpiekļūst parolēm, kas ir diezgan garlaicīgs bizness.

Lietotne 1Password pašlaik neatbalsta pirkstu nospiedumu skeneru izmantošanu operētājsistēmā Android, bet gan operētājsistēmā iOS 8+.

Īsāk sakot, mēs neesam ļoti pārsteigti par 1Password ieviešanu operētājsistēmā Android (un mēs domājam, ka iOS lietotne ir līdzīga).

Vietne

Mēs aprakstītu 1Password vietni kā funkcionālu, nevis skaistuma lietu, bet vēl svarīgāk, ka tajā ir ļoti daudz noderīgas informācijas. Tas jo īpaši attiecas uz skaidrojumu par izmantotajām drošības sistēmām un šifrēšanu, kas ir iespaidīgi detalizēti.

Diemžēl faniem, kas nav Apple fani, šķiet, ka lielākā daļa informācijas ir vērsta uz produkta iOS un OSX versijām, taču mēs domājam, ka galvenie aspekti attiecas arī uz programmatūras Windows un Android versijām..

Klientu atbalsts

Ātrās palaišanas rokasgrāmatas un detalizētas tiešsaistes rokasgrāmatas ir pieejamas visām platformām, un fantastiski (meklējami) bieži uzdotie jautājumi attiecas uz iespaidīgu tēmu klāstu, lai gan milzīgā informācijas bagātība var būt milzīga un var apgrūtināt specifiskas informācijas atrašanu..

Ir arī atbalsta forums, un jūs varat lūgt palīdzību, izmantojot čivināt, un vietnē ir nedēļas emuārs, lai jūs varētu atjaunināt ar jaunākajām 1Password ziņām..

Secinājums

Neskatoties uz diezgan dārgu un slēgtu avotu, mums patika izmantot 1Password uz darbvirsmas. Lietotnei ir dažas bailīgas un ļoti parocīgas funkcijas, un mēs atradām pārlūka integrāciju intuitīvu un neinvazīvu. Mūs pārsteidz arī pieejamās dokumentācijas bagātība, kas diezgan sīki izskaidro, kā viss darbojas (lai gan milzīgais to daudzums var būt nedaudz milzīgs).

Runājot par mobilo lietotni, lietas tomēr ir nedaudz atšķirīgas, jo mēs uzskatījām, ka lietotne ir neērta lietošanai, un tai ir ierobežota vispārējā lietderība.

1Password nav sliktas paroles pārvaldnieks (patiesībā nemaz), bet neveikla mobilā ieviešana nozīmē, ka tā cenšas attaisnot savas augstās izmaksas, salīdzinot ar bezmaksas un atvērtā koda konkurentu KeePass..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me