VyprVPN ir kļuvis par pirmo komerciālo VPN sniedzēju, kas publicējis pilnīgu padziļinātu sava pakalpojuma revīziju.


Revīzija, ko veica Leviathan Security Group (LSG), tika veikta, lai parādītu, ka VyprVPN ir veiksmīgi mainījis savu privātuma politiku un pamatā esošo pakalpojumu, lai kļūtu par drošu VPN pakalpojumu, kurā nav žurnālu..

Līdz paziņojumam 29. novembrī Šveicē esošais VPN sniedzējs bija zināms, ka savienojuma žurnālus glabā 30 dienas. Neskatoties uz to, ka tas parasti ir izturīgs VPN pakalpojums (kas samērā īsā laikā saglabāja savienojuma žurnālus), VyprVPN reģistrēšanas prakse vienmēr ir tikusi uzskatīta par melnu zīmi tā pakalpojumam..

Tas notika tāpēc, ka žurnāli radīja VyprVPN pakalpojuma ievainojamību. Īpaši pieļaujama laika korelācijas uzbrukuma iespēja (e2e laika uzbrukums).

Šajā jaunajā aizraujošajā gājienā VyprVPN ir radikāli pastiprinājusi savu privātuma politiku. Rezultātā tiek iegūts daudz drošāks un privāts VPN pakalpojums, kas nodrošina VyprVPN atbilstību labākajiem pasaules VPN..

Turklāt, pateicoties auditam, ko tas publicējis līdz ar uzlabotu privātuma politiku, VyprVPN abonenti var būt pārliecināti, ka visi dati, kas attiecas uz viņu VPN sesijām, tiek pilnībā izdzēsti, tiklīdz sesija beidzas - izcili!

Audita logotips

Nav garantiju?

Komerciālo VPN pakalpojumu lielākā problēma ir tā, ka ir neticami grūti pārbaudīt viņu prasības. Tas nozīmē, ka (līdz šim) jebkura komerciāla VPN nodrošinātāja izmantošanā vienmēr ir bijis uzticības līmenis.

Burtiski tirgū ir simtiem komerciālu VPN pakalpojumu sniedzēju, un realitāte ir tāda, ka daudziem no šiem pakalpojumiem ir krāpnieciska politika un nedroša prakse, kas padara to izmantošanu mazliet azartisku.

Viņu atzinībai ir izveidota zināmu un vispār uzticamu VPN pakalpojumu sniedzēju grupa, kuriem, kā zināms, ir stingra politika un pierādīta pieredze privātuma nodrošināšanā saviem lietotājiem. Daži, piemēram, piemēram, privātā piekļuve internetam, pat ir pierādījuši, ka tiesā ir pierādījuši savus pieteikumus, kas nepieļauj reģistrēšanos.

Tomēr līdz šim neviens VPN nekad nav publicējis detalizētu visa tā pakalpojuma revīziju. Tāpēc VyprVPN revīzija ir tik svarīga; tas to pilnībā atšķir no pārējās VPN nozares.

Protams, ir iespējams, ka tiklīdz auditori izgāja no istabas, VyprVPN pilnībā mainīja, kā viņi vada savus serverus. Tātad joprojām pastāv uzticības līmenis (un tas vienmēr būs ar jebkuru komerciālu VPN pakalpojumu).

Tomēr mēs noteikti varam teikt, ka tas ir labākais, ko tā jebkad iegūs, un reāli mums nav pamata šaubīties par to, ka VyprVPN VPN darbojas tieši tā, kā LSG konstatēja nesenajā revīzijā..

OpenVPN VyprVPN

Bet pagaidiet, esmu dzirdējis par iepriekšējiem VPN auditiem! Kas dod?

Lai gan ir taisnība, ka daži VPN aspekti ir revidēti jau iepriekš, neviens VPN sniedzējs nekad nav publicējis padziļinātu šāda apjoma revīziju. 2017. gada sākumā OSTIF publicēja OpenVPN šifrēšanas revīziju. Lai gan tas ir noderīgi un rada uzticību tirgū visplašāk ieviestajam VPN šifrēšanas protokolam, tas negarantē, ka pakalpojumu sniedzēji patiesībā paši droši izmanto protokolu.

2017. gadā Kanādas VPN nodrošinātājs TunnelBear samaksāja par saviem VPN klientiem, lai tie tiktu auditēti, lai pierādītu, ka tas nodrošina šifrēšanas un drošības līmeni, ko tas reklamē. Lai gan tas ir slavējami un noteikti palīdz radīt uzticēšanos viņu platformai, tas joprojām nesniedz garantijas par viņu mežizstrādes praksi.

Ļaujot LSG analizēt savus serveru centrus, un publicējot pilnus audita līdzekļus, VyprVPN ir paaugstinājis joslu. VyprVPN pieder uzņēmumam Golden Frog - interneta konglomerātam, kam pieder visa tā VPN tīkla infrastruktūra. Tas nozīmē, ka VPN pakalpojuma nodrošināšanā abonentiem nav iesaistītas trešo personu serveru fermas. Tas kopā ar revīziju un žurnālu neizmantošanas politiku palielina uzticamību pakalpojuma privātumam un drošībai.

Pirmais kādreiz

Veicot rūpīgu un visaptverošu revīziju, kas tagad ir pieejama publiskajā domēnā, VyprVPN abonenti ir pirmie, kas gūst labumu no tā, ka zina, ka viņu VPN pakalpojums ir caurskatāmi pārbaudīts. Svētdiena Jokubaitis, VyprVPN izpilddirektors sacīja:

"Ar šo soli mēs esam pastiprinājuši savu galveno misiju."

“Mēs vēlamies ne tikai palikt par tehnoloģiju līderi VPN telpā, bet arī vēlamies uzstādīt augstāko standartu, kā rīkoties ar klientu datiem. Mēs vēlamies, lai tas kalpotu kā aicinājums rīkoties, lai citi VPN uzņēmumi būtu pārredzami un atbildīgi pret saviem lietotājiem. ”

Visbeidzot, ir vērts atzīmēt, ka pagājušajā gadā VyprVPN ir sadarbojies ar Demokrātijas centru & Tehnoloģija, lai izveidotu ziņojumu “Uzticamu VPN signāli”.

Mēs vēlamies apsveikt VyprVPN ar izmaiņām, kuras tā ir veikusi savā dienestā. Nav mūsu prātā šaubu, ka šīs izmaiņas padara VyprVPN par spēku, kas jārēķinās. Mēs ceram, ka citi VPN sekos šim piemēram un ne tikai maksās par rūpīgu savas platformas revīziju, bet arī pārredzamības nolūkos publicēs visu revīziju.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Iepazīstieties ar mūsu VyprVPN pārskatu

kredītpunkti:, Anja W / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me