ProPrivacy pētījums atklāj, cik maz cilvēku zina par Match Group


 • Gandrīz puse no Match Group abonentiem nezina par citām IAC piederošajām iepazīšanās platformām
 • 61% no abonentiem, kas darbojas vietnē Match.com, Tinder, OKCupid, Plenty of Fish un Hinge, ir nobažījušies par datu daudzumu, ko viņi dalās ar platformām
 • 65% nezina, kam pieder viņu iepazīšanās pakalpojums

Lai tiešsaistes iepazīšanās pakalpojumi būtu efektīvi, lai atrastu saderīgus partnerus, tiem nepieciešama viena lieta - jūsu dati. Jo vairāk personas datu ievadīsit platformās, jo lielākas izredzes jums būs atrast.

Šķiet, ka tā ir neliela cena, kas jāmaksā nebeidzamos mīlestības meklējumos, taču daudzi lietotāji nenojauš tikai to, cik daudz datu viņi nodod, vai tieši to, kā šie uzņēmumi izmanto šos datus, tiklīdz tas ir nodots.

Mēs ļaujam šīm vietnēm un lietotnēm pārbaudīt katru mūsu personīgās dzīves aspektu. Tiklīdz mēs atrodam sakritību, mēs uzticam šiem pakalpojumiem savus dziļākos noslēpumus, kad mēs sazināmies ar citiem platformas lietotājiem.

Bet cik daudz mēs patiesībā zinām par šiem tiešsaistes iepazīšanās pakalpojumiem? Un vai mēs varam viņiem uzticēties visintīmākajos mūsu dvēseles nostūros? ProPrivacy pētījumi liecina, ka mēs nezinām pietiekami daudz.

Mīlestības monopols

Match.com ir kļuvis par mājsaimniecības vārdu ASV un visā pasaulē. Vietne sāka darboties 1995. gadā un vairāk nekā desmit gadus dominēja tiešsaistes iepazīšanās nišā. Lai gan vairums amerikāņu ir dzirdējuši par bagātīgo iepazīšanās vietni, viņi var būt pārsteigti, uzzinot, ka Match.com ir tikai viena no daudzajām populārajām iepazīšanās vietnēm, kuras pieder mātesuzņēmumam InterActiveCorp (IAC)..

Ļoti populārais Tinder ir veiksmīgākais zīmols Match Group portfelī, bet citi pakalpojumi ietver OKCupid, Chemistry.com, Twoo un BlackPeopleMeet.com. Ja nezināt par saiknēm starp šiem uzņēmumiem, neesat viens. ProPrivacy nesen aptaujāja 1000 Amerikas pilsoņus un atklāja, ka 46% respondentu nezina par saistību starp iepazīšanās pakalpojumiem.

Visas iepazīšanās lietotnes un pakalpojumi Match Group (IAC) portfelī

 • Match.com
 • BlackPeopleMeet.com
 • Ķīmija.com
 • Apburošs
 • Eņģes
 • DraugsScout24
 • KāPar mums
 • Satikšanās grupa
 • OkCupid
 • Mūsu laiks
 • Cilvēki Media
 • PlentyOfFish
 • Tinder
 • Twoo

Šis izpratnes trūkums ir saistīts ar dizainu. IAC ir darījusi daudz, lai nodrošinātu, ka tā portfelī esošie zīmoli paliek atsevišķi. Bet paskatieties tuvāk, un jūs atklāsit, ka jūsu dati brīvi plūst starp visiem IAC portfelī esošajiem zīmoliem.

IAC saka, ka šī datu koplietošanas politika kalpo vairākiem mērķiem, tostarp “uzlabojot jūsu iespējas veidot nozīmīgus sakarus ar citiem” vai gūstot labumu no “vairāku platformu funkcijām”, taču vai Match grupas politikās pastāv slēptās briesmas?

 • Daudz zivju
 • OkCupid
 • Sakritība
 • Eņģes
 • Tinder

Jūsu datu riski

Dati ir kļuvuši par attiecību ekonomikas degvielu, un Match Group konsolidē visu iepazīšanās nozari. IAC portfelis nodrošina 25% tiešsaistes iepazīšanās tirgus daļu, vairāk nekā divas reizes pārsniedzot nākamo tuvāko konkurentu - eHarmony. Pēdējā ziņotajā ceturksnī Match Group bija gandrīz 9 miljoni maksājošu abonentu, lai gan kopējais lietotāju skaits ir daudz lielāks. Tikai Tinder ir vairāk nekā 50 miljoni lietotāju.

Kāpēc tiešsaistes mīlestības oligopols kaitē privātumam? Nebūtu, ja Match grupa skaidri nepaziņotu, ka personas dati tiek koplietoti starp visiem tās zīmoliem.

Iepazīšanās portālu monopols ir viens neveiksmes punkts no privātuma viedokļa. Kas notiek ar jūsu datiem, ja tiek uzlauzta kāda no uzņēmuma sistēmām? Pat ja jūs nekad neizmantojāt šo konkrēto pakalpojumu, jūs varētu atrast, ka jūsu dziļākie noslēpumi ir apdraudēti.

Tinder pat savā privātuma politikā norāda: “... mēs neapsolām, un jums nevajadzētu gaidīt, ka jūsu personīgā informācija vienmēr būs droša.”

Kad mēs pajautājām iepazīšanās lietotņu lietotājiem, kā viņi jūtas par dalītās informācijas daudzumu, 62% atzina, ka ir noraizējušies, un 70% uzskatīja, ka iepazīšanās lietotnes viņus mudina pārmērīgi dalīties, solot satikt perfektu spēli..

Nekļūdieties - ja jūs regulāri izmantojat kādu no iepazīšanās pakalpojumiem Match Group sfērā, IAC, iespējams, zina vairāk par jums, ka jūs zināt par sevi.

Viņi zina, cik bieži jūs piesakāties, precīzu atrašanās vietu visu dienu (un nakti), viņi apkopo jūsu fotoattēlus un videoklipus vairākās platformās, viņi zina jūsu rasi, jūsu dzimumu, jūsu vecumu; kā arī ziņas par katru personu, par kuru jūs kādreiz esat izrādījis interesi. Viņi zina vārdus, kurus jūs visvairāk lietojat; kas jūs ieslēdz, kas jūs izslēdz, cik daudz cilvēku jūs satiekat, cik daudz spoku, cik daudz laika jūs pavada pirms kāda sviedra un cik daudz laika viņi pavada pirms swiping.

Tas tiešām ir tikai aisberga redzamā daļa, un visi šie dati var brīvi plūst starp visiem Match Groups iepazīšanās pakalpojumiem. Tikai tāpēc, ka esat ar mieru dalīties ar saviem datiem vietnē Tinder, vai tas nozīmē, ka esat ar mieru tos dalīties ar BlackPeopleMeet vai OKCupid?

Vienīgais veids, kā atklāt saikni starp uzņēmumiem, ir ienirt privātuma politikā vai apmeklēt holdinga uzņēmuma korporatīvo vietni. Tad nav pārsteigums, ka mūsu aptauja atklāja, ka gandrīz pusei (49%) Tinder lietotāju nebija ne mazākās nojausmas, ka mātesuzņēmumam pieder vairākas tiešsaistes iepazīšanās platformas..

Atklāta vēstule IAC

Tiešsaistes iepazīšanās ir mainījusi sabiedrībā pastāvošās mīlestības atrašanas tradīcijas. Gandrīz 50 miljoni amerikāņu ir izmantojuši tiešsaistes iepazīšanās pakalpojumus jeb aptuveni 92% no Amerikas Savienoto Valstu vientuļajiem iedzīvotājiem. Saskaņā ar Stenfordas universitātes datiem gandrīz 40% heteroseksuālu pāru tikās tiešsaistē. Šis skaitlis ir tuvāk 60% viendzimuma pāru.

Šie pakalpojumi ir kļuvuši par galveno instrumentu mūsu meklējumos atrast mīlestību mūsdienu pasaulē, aizvietojot neērtos aklos datumus ar pilnīgi organiskāku veidu, kā satikt savu dvēseles draugu. Bet pasaulē, kurā cilvēki mostas par savu personas datu patieso vērtību, tādiem uzņēmumiem kā IAC ir jāpieņem daudz pārredzamāka politika, ja mēs tos turpināsim izmantot.

IAC apgalvo, ka tās datu apmaiņas prakse ir skaidri noteikta tās privātuma politikās ... un tā ir taisnība. Bet mēs uzskatām, ka lietotājiem ir tiesības precīzi zināt, kad dati tiek koplietoti grupas ietvaros, un ka viņiem vajadzētu būt iespējai precīzi kontrolēt, kādi ir šie dati.

Tāpēc mēs esam uzrakstījuši atklātu vēstuli IAC un aicinām pakalpojumu lietotājus rīkoties tāpat.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me