Sociālo plašsaziņas līdzekļu fani akli, acīmredzami vai labprāt atļauj Facebook, Instagram un Twitter patīk izmantot savus datus, lai nopelnītu miljardiem dolāru. Viņi neko nesaņem pretī, bet kāds gandarījums rodas, pakļaujot viņu dzīves garlaicībai. Dažos gadījumos dzīvības atklāšana slavas brīdim rada galvassāpes. Tas, protams, nepadara vidējo lietotāju finansiāli bagātāku. Tomēr viss, kas varētu mainīties.


Startup sociālo mediju platforma Steemit mēģina iemest veco modeli uz galvas. Ja tas izdosies, tas, iespējams, mainīs sociālo mediju nākotni. Atšķirībā no iepriekšminētajiem sociālo mediju milžiem, kuri iegūst mūsu informāciju, nedalot peļņu, Steemit rīkojas tieši pretēji. Tas apbalvo savus lietotājus ar aukstu un cietu skaidru naudu kriptovalūtas veidā.

To darot, inovatīvā sociālo mediju vietne uzlabo visuresošās atalgojuma programmas, ko piedāvā viesnīcas, aviosabiedrības un kredītkaršu firmas. Šīs atlaides daļai pirkuma jums atmaksās naudā vai punktos. Tomēr jums ir jātērē nauda, ​​lai atgūtu daļu no savas naudas. Iedomājieties iestatījumu, kurā jūs saņemat algu nevis par aukstas un smagas naudas tērēšanu, bet tikai par kaut ko tādu, ko jūs jau darījāt par brīvu! Jūs neuzkrāsit dolārus vai eiro, bet gan kriptovalūtu, kuras nosaukums ir Steem.

Kā darbojas Steemit?

Steemit vietnē katru reizi, kad publicējat, komentējat vai “patīk”, jums tiks samaksāta daļa no Steem. Kad esat uzkrājis Steems, jūs varat tos pārskaitīt parastajā valūtā. Ja esat optimistiski noskaņots par Stīma novērtēšanas potenciālu, cerot, ka tas notiks pēc Bitcoin vai Ethereum līnijas, varat izvēlēties turēt savus Steems. Daudzi ļaudis var izvēlēties iet šo ceļu, jo ir viegli nopelnīt Steems.

Steemit veidotāji ar lepnumu lepojas,

"Stīvens ir pirmā kriptovalūta, kas mēģina precīzi un caurskatāmi atlīdzināt ... [personām], kas sniedz subjektīvu ieguldījumu tās sabiedrībā."

Tai bija savi tiešie cienītāji, kaut arī neliels skaits. Tomēr tas tika pievērsts nopietnai uzmanībai, kad Steemit izlaida pirmās izmaksas 2016. gada jūlijā, kas bija niecīgs trīs mēnešus pēc darbības uzsākšanas. Spēlētāji salika kauliņus. Steemit izpelnījās interesi, kaut arī jums izmaksāja Steems, kam kā topošajai kriptovalūtai nav garantētas vērtības.

Investoru ticība Steem ir apbalvota. Izdošanas vērtība pieauga no sākotnējiem USD 1,2 miljoniem līdz USD 350 miljoniem. Pat pēc norēķiniem tas ir sasniedzis gandrīz USD 300 miljonus, kas nozīmē, ka tas pastāvīgi atrodas starp 20 labākajām digitālajām valūtām. Nepavisam nav nobružāts. Turklāt saskaņā ar uzņēmuma pārskatiem Steem kopš tā atklāšanas ir saņēmis vairāk nekā 30 miljonus ASV dolāru vērtus vairāk nekā 50 000 lietotāju. Tas ved uz trajektorijas, lai gāztos modeli, kuru vairāku gadu desmitu lietošanas laikā ir izveidojuši sociālo mediju giganti.

Jaunā kriptovalūta un biznesa paradigma, Steemit, lielā mērā atdarina citus sociālos tīklus. Pie populārākajiem tagiem pieder tādas lietas kā fotogrāfija, dzīve, ceļojumi, māksla un, iespējams, nepārsteidzoši, arī pats Steemit. Tomēr tai ir vismaz viena interesanta atšķirība - velcēšana - naudas stimula dēļ. Steemit līdzdibinātājs skaidro,

“Pirmo reizi troļļošanai ir alternatīvas izmaksas. Katru sekundi, kad kāds pavada velcējot, viņi potenciāli var sabojāt savu reputāciju un neļaut sev nopelnīt nevienam Stēmam. ”

Lietotāji balso par jūsu ziņām, kas palīdz noteikt jūsu izmaksas.

Kriptovalūta masām?

Steemit līdzdibinātāji noraidoši paziņo, ka šajā tirgū ir viegli ienākt. Stīvens ir izveidots kā masu kriptovalūta, jo šķēršļi ienākšanai gandrīz nepastāv.

Steemit man šķiet ideja, kuras laiks ir pienācis. Gadu garumā tādi sociālo mediju magnāti kā Marks Zukerbergs ir kļuvuši bagāti ar peļņas gūšanu no jūsu brīvprātīgās informācijas. Ko jūs esat ieguvis pretī jūsu ģenerētajam saturam? Nada! Patiesībā daži tradicionālo sociālo mediju platformu lietotāji ir ieguvuši vairāk, nekā viņi ir vienojušies, kritikas, apkaunojuma un līdzīgu seku veidā. Tagad vismaz var būt daži dolāri, lai jūs nomierinātu un būtu balzams jūsu apdegumiem.

Stīvens ir kriptovalūta, kas bauda kriptovalūtas burbuli. Tas nozīmē, ka pat tad, ja jums ir paveicies uzkrāt Steems gabalu un kļūt bagātam, jūsu bagātība var tikpat viegli pazust. Tomēr jūs iepriekš ievietojāt ziņojumus citās platformās, bez izredzes uz atlīdzību. Šīs platformas radīja miljardiem citu. Kāpēc gan nepārbaudīt Steemitu - ko jūs esat pazaudējis??

Attēla kredīts: Autors nopporn / Shutterstock.com
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me