Gandrīz 60% skatītāju ASV ir pieeja Netflix, ir atrasts pētījums. Tas nozīmē gandrīz 50 miljonus abonementu. Tomēr tas nav gluži monopols, kā šķiet, jo daudzi jaunāki skatītāji abonē vairākas platformas.


Abonēšanas video pēc pieprasījuma (SVOD) pakalpojumi, piemēram, Netflix, jau sen tiek prognozēti kā tiešraides TV nāve. Protams, tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi pēdējā laikā tiek uzskatīti par atbildīgiem par kabeļtelevīzijas abonēšanas samazināšanos.

Jaunie pētījumi ir atklājuši, ka katrs piektais no tiem skatītājiem, kuriem ir pieeja gan tiešraidei, gan Netflix, izmanto straumēšanas pakalpojumu sniedzēju kā savu izvēlēto platformu. Tas ir pieaugums par 4% pēdējos 12 mēnešos. Interesanti, ka šī tendence šķiet paaudžu. Kad ziņojumu izolēja skatītāji vecumā no 16 līdz 24 gadiem, šis rādītājs pieauga līdz 50%.

Pētījums liecina, ka gados jaunāki skatītāji “sagriež vadu” vai atceļ apmaksātu tiešraides TV abonementu, par labu SVOD daudz vairāk nekā vecākās paaudzes..

Tas varētu būt nozares vadītāju Netflix un Amazon ļoti veiksmīgā oriģinālā satura rezultāts. Marvel 'Defenders' sērija no Netflix un 'The Man in the High Castle' no Amazon ir divi izcili piemēri..

Lielākajai daļai oriģinālās satura ir ģeogrāfiski ierobežota pieeja, tāpēc daudzi Netflix abonenti izmanto Netflix VPN, lai piekļūtu saturam, kas pašlaik ir bloķēts viņu reģionā.

Kaut arī šķiet, ka Netflix ar 100 miljoniem abonementu visā pasaulē aizmet vainagu, jaunākiem skatītājiem nav lojalitātes zīmei, ko daudzi kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēji ir baudījuši iepriekš. Arvien vairāk tūkstošgadu abonē vairākas platformas. Tātad, kuri ir šie Netflix valdīšanas izaicinātāji, un cik nopietnas ir viņu prasības?

Amazon Prime tūlītējais video

amozon prime instant video

Amazon abonēšanas skaitļiem sedz diezgan cieši. Aplēses pasaules skatītājiem svārstās ap 80 miljoniem. Tomēr, tā kā piekļuve Amazon video tiek iekļauta Prime dalībā, nav skaidrs, cik lietotāju faktiski izmanto šo pakalpojumu.

Virsrakstu sērijās ir iekļauts satriecošais sci-fi trilleris “Cilvēks augstajā pilī”, savukārt Amazon ir arī Džeremija Klārksona un draugu jaunā māja “Grand Tour”.

Lai arī Amazon Prime Video ir pieejams visā pasaulē, liela daļa tā satura, tāpat kā Netflix, ir pieejams tikai noteiktos reģionos. Tomēr ir pietiekami viegli piekļūt šim ģeogrāfiski bloķētajam saturam - vienkārši apskatiet mūsu amazon prime VPN ceļvedi.

Pilns Amazon Prime abonements maksā ASV dolāriem 99 USD vai Lielbritānijas klientiem 79 USD. Piekļuve tikai Amazon Prime Instant Video maksā USD 10,99 ASV dolāros un USD 5,99 Lielbritānijā.

Hulu

Hulu siena 300X133

Mārgatas Atvudas “The Handmaid’s Tale” ļoti populārās adaptācijas mājvieta Hulu ir guvusi labumu no nesenajiem SVOD tirgus izaugsmes rādītājiem. Tagad tas lepojas ar 12 miljoniem abonentu visā pasaulē. 2016. gada aptaujā ASV 23% respondentu ziņoja, ka maksā par Hulu kontu.

Varbūt Hulu lielākais trūkums ir tīkla šovu pieejamība 24 stundas pēc to tiešraides tiešraidē. Tāpat kā Netflix un Amazon Prime Video, platformai ir iespaidīgs oriģinālā satura ieraksts, kuru vada 'The Handmaids Tale' un rom-com seriāls 'Casual'. Maz ticamā aliansē Hulu arī tikko atklāja, ka straumēs HBO nosaukumus. uz tās platformas.

Neskatoties uz 12 miljoniem abonentu, Hulu ir pieejams tikai skatītājiem ASV un Japānā. Par Hulu globālo paplašināšanos tiek runāts, taču līdz tam skatītāji no visas pasaules varēs izmantot pakalpojumu tikai ar virtuālā privātā tīkla (VPN) palīdzību. Tātad, ja vēlaties VPN, kas darbojas ar hulu, skatiet mūsu hulu VPN rokasgrāmatu.

Lai piekļūtu Hulu, klienti var izvēlēties no divām cenu noteikšanas sistēmām. Pamatpakete, kurā ietilpst sludinājumi, mēnesī maksā 7,99 USD. Tas palielinās līdz 11,99 USD par paketi bez komerciāla. Klienti abonementam var arī pievienot Showtime par papildu USD 8,99 mēnesī, HBO par USD 14,99 un Cinemax par USD 9,99.

HBO TŪLĪT un HBO GO

Hbo Tagad 300X151

Lai arī HBO tīklā pagājušajā gadā bija vairāk nekā 120 miljoni abonentu, tā pieprasījuma pakalpojumam bija tikai 2 miljoni skatītāju. Lai arī tas šķiet zems, ārpus Netflix, Amazon un Hulu trijnieka, HBO ir vadošā pakete.

HBO lielākie panākumi neapšaubāmi ir Game of Thrones. Tomēr tai ir sena vēsture, kurā tiek veidoti televīzijas šovi. Pašlaik 'Westworld', 'The Thick of It', 'spin-off' Veep 'un' Last Week Tonight 'ar Džonu Oliveru ir tās lielākās atrakcijas.

HBO TŪLĪT klientiem atmaksās vienotu likmi 15 USD mēnesī. Savukārt HBO GO ir pieejams tikai ar HBO satelīta abonēšanu.

Diemžēl bez VPN HBO TŪLĪT ir pieejams tikai ASV skatītājiem. Tāpēc, ja vēlaties uztvert viskritiskāk novērtēto TV, mēs iesakām apmeklēt mūsu TV sarakstu pieci labākie VPN HBO GO un HBO TŪLĪT.

Attēla kredīts: pixinoo / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me