PureVPN ir jaunākais VPN nodrošinātājs, kas atver savas grāmatas trešajām personām, nolīgdams drošības firmu Altius IT, lai revidētu savus pieteikumus, kas nav reģistrēti..


Revīzijas laikā Altius IT pārbaudīja PureVPN, lai pārliecinātos, ka netiek glabāti žurnāli par abonentu pārlūkošanas darbībām, savienojuma žurnāliem, piešķirto VPN IP, lietotāja sākotnējo IP adresi, savienojuma laiku, pārlūkošanas vēsturi, apmeklētajām vietnēm, izejošo trafiku un DNS vaicājumiem..

Altius IT analizēja arī PureVPN tīkla infrastruktūras dokumentus, sistēmas konfigurācijas un sistēmas žurnālfailus, lai pārbaudītu, vai tajā nav reģistrēšanas prasību. Pēc audita pabeigšanas Altius IT ieraksta protokolā oficiāli paziņoja, ka ir piešķīris PureVPN pilnu veselības rēķinu, paziņojot, ka:

Neatrada nekādus pierādījumus par sistēmas konfigurācijām un / vai sistēmas / pakalpojumu žurnālu failiem, kas neatkarīgi vai kolektīvi varētu izraisīt noteiktas personas identificēšanu un / vai šīs personas darbību, izmantojot PureVPN pakalpojumu.

Altius IT

2018. gadā pēc ziņām, ka PureVPN ir palīdzējis FBI atrisināt noziegumu, nodrošinot savu serveru savienojuma žurnālus, firma nolēma mainīt savu reģistrēšanas politiku, lai tā kļūtu par nulles žurnālu.

Lai gan gadījums, kad PureVPN palīdzēja FBI veikt laika korelācijas uzbrukumu, bija ārkārtīgi mērķtiecīgs - un mūsu acīs tas nepamatoti neizbojāja tā reputāciju -, tas ir pozitīvs solis, lai jebkurš VPN izlemtu kļūt par pakalpojumu bez žurnāliem.

Tagad PureVPN ir pārņēmis pretenzijas par reģistru neesamību nākamajā līmenī, iegūstot neatkarīgu apstiprinājuma zīmogu, ka tā politika ir izturīga pret ūdeni. Revīzija ļāva PureVPN iekļūt līgā ar nelielu daļu komerciālo VPN, kas ir atteikušies no savas kabatas, lai viņu pakalpojumus pārbaudītu neatkarīgi auditori..

Runājot par auditu, PureVPN sacīja ProPrivacy.com, ka tā cer, ka rezultāti lietotājiem radīs pārliecību par pakalpojumu:

“PureVPN ir pierādījusi savu klientu vadību visā darbībā, sākot no mūsu pamatpolitikām un beidzot ar funkciju pieprasījumiem līdz jauninājumiem. To pašu atkal un atkal pierādīja mūsu vadības rakstīšana klientiem, ilgojoties pēc pirmās puses atsauksmēm, lai lasītu katru atgriezenisko saiti un atbildētu uz e-pasta ziņojumiem. Mūsu ceļojums no žurnālu bez pārlūkošanas līdz nulles žurnālam neatšķiras. Mēs lepojamies, ka esam pasludināti par pirmo VPN nodrošinātāju, kas nozares vadošajās balsīs, ieskaitot CNET, panāca pilnīgu GDPR ievērošanu un ka mums ir tik visaptveroša privātuma politika, ka tā līdz šim nav nepārspējama. ”

PureVPN lēmums kļūt par nulles žurnālu pakalpojumu nodrošina tā atbilstību labākajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Un, ņemot vērā PureVPN abonementa cenu, tas kalpo, lai padarītu pakalpojumu patiešām konkurētspējīgu. Nav šaubu, ka tas ir viens no nedaudzajiem pakalpojumiem, kas pēdējos gados ir ievērojami uzlabojis savu pakalpojumu.

Apņemšanās ievērot privātumu

Bez VPN nekad nav datu par saviem serveriem, kurus vēlāk varētu nodot varas iestādēm, ja pret viņiem vēršas ar orderi. Un tāpēc, ka PureVPN bāze Honkongā tiek uzskatīta par neinvazīvu uzraudzības ziņā; PureVPN tagad privātuma ziņā var uzskatīt par daudzpusīgāku. PureVPN mums teica:

“Šis audits ir virkne darbību, kuras mēs veicam, lai vēl vairāk nostiprinātu mūsu saistības ar patiesu privātumu. Papildus tam, ka PureVPN ir pirmais, kurš ievēro GDPR, un kam ir viscaurspīdīgākā privātuma politika, tas ir pirmais un vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kam ir publiski apmaksāta kļūdu atlaišanas programma, kurā 90 000+ spēcīgu balto cepuru hakeru kopiena nepārtraukti pārbauda un stiprina mūsu pakalpojumus. Mēs cenšamies dienu un nakti sniegt arvien lielāku vērtību miljoniem abonentu vairāk nekā 120 valstīs, kuri uzticas mūsu drošībai un privātumam ar mums. ”

Kaut arī šeit, vietnē ProPrivacy.com, mēs atzīstam šāda veida audita ierobežojumus - proti, ka tā ir tikai pakalpojuma revīzija noteiktā momentuzņēmumā laikā -, mēs arī saprotam, ka tas ir labākais pieejamais veids, kā VPN pakalpojumu sniedzēji var izmantot papildu pakalpojumus. jūdze un pierādīt to efektivitāti un apņemšanos ievērot lietotāju privātumu.

Vietnē ProPrivacy.com mēs slavējam PureVPN par centieniem pierādīt savu mežizstrādes politiku ar neatkarīga audita palīdzību. Mēs ceram, ka vairāk VPN sekos turpmākos PureVPN, NordVPN, VyprVPN un TunnelBear VPN soļos. Nav tiešām labāks veids, kā uzlabot VPN nozares reputāciju, nekā regulāri atvērt pakalpojumus cienījamām trešo personu revīzijām. PureVPN komentēja:

“Mēs izvēlējāmies desmitiem, pirms izvēlējāmies Altius IT, ņemot vērā viņu pilnvaras un augsto klientu bāzi. Pirms tam mēs veica arī daudzas citas nelielas revīzijas, un mēs turpināsim virzīties uz revīziju no neatkarīgām un cienījamām institūcijām. PureVPN uzskata, ka audits ir nepārtraukts process, un tas jāveic pēc pienācīga laika intervāla, lai pārliecinātos, ka pakalpojuma lietotāji pilda savus solījumus. ”

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me