Mozilla, kompānija aiz populārā pārlūka Firefox, ir paziņojusi, ka ir noslēgusi darījumu ar ProtonVPN. Uzņēmējdarbības līgums, kas jāsāk rīt, 24. oktobrī, kalpos ProtonVPN sludinājumiem patērētājiem, kuri dzīvo ASV un kuri izmanto jaunāko pārlūka “Quantum” versiju (Firefox 62)..


Saskaņā ar Mozilla emuāra ziņu sludinājumam tiks piegādāta “nejauša” amerikāņu lietotāju grupa - tas parādīsies viņu Firefox loga augšējā labajā stūrī. Pēc firmas domām, pagaidām sludinājums ir tikai “eksperiments”.

Mozilla savā bloga ierakstā par šo tēmu saka, ka tas “sāk jaunu, mūsu ieņēmumiem atbilstošu papildu ieņēmumu avotu izpētes procesu.” Šī misija ir divējāda - palielināt ieņēmumu plūsmu un radīt stabilitāti uzņēmumā. - vienlaikus reklamējot arī produktus un rīkus, kas veicina labāku veselību tiešsaistē.

Firefox lietotāji, kuri nolemj akcijā izmantot Mozilla un Proton, varēs parakstīties uz ProtonVPN ikmēneša kontu, maksājot 10 USD mēnesī. Atšķirībā no tā, ka citur par to tiek nepareizi ziņots, tas nav dārgāk. Lai gan ProtonVPN ir iespējams iegūt katru gadu, maksājot 8 USD mēnesī, ProtonVPN Plus ikmēneša abonements vienmēr ir maksājis 10 USD..

ProtonVPN un Mozilla partnerība

Starpnieka izslēgšana

Šīs eksperimentālās sarunas starp ProtonVPN un Mozilla noteikti ir interesantas. Pašlaik vairums VPN lietotāju paļaujas uz tādām vietnēm kā ProPrivacy.com, lai uzzinātu informāciju par VPN. Burtiski tirgū ir simtiem VPN, un šo pakalpojumu kvalitāte un cenas ļoti mainās. Tas apgrūtina VPN izvēli, īpaši cilvēkiem, kas ienāk tirgū.

Neseno ziņu aizsprostu dēļ (ieskaitot tagad drausmīgo Facebook Cambridge Analytica skandālu) ASV cilvēki ātri mostas, ka viņu dati tiek savākti - ne tikai sociālo mediju dienestos, bet arī citos tehnoloģiju giganti, piemēram, Google un Microsoft; kā arī telekomunikāciju uzņēmumi, piemēram, Verizon un AT&T.

2017. gada aprīlī Trumpa administrācija pieņēma likumus, kas ļauj ISP saglabāt lietotāju tīmekļa pārlūkošanas paradumus un pārdot tos trešajām personām. Tas nozīmē, ka VPN ir vienīgais veids, kā apturēt IPS likumīgi vākt un izplatīt trešo valstu tīmekļa pārlūkošanas paradumus par ASV pilsoņiem. Diemžēl, neraugoties uz sajukumu cilvēkiem, kas iegādājas VPN abonementus Ziemeļamerikā kopš likuma grozīšanas, - 47% pilsoņu joprojām aizmirst par VPN esamību.

Faktiski, kaut arī statistika atklāj, ka 95% ASV pilsoņu ir vai nu “nedaudz norūpējušies”, vai “ļoti noraizējušies” par to, kā uzņēmumi izmanto savus datus, tikai 17% aktīvi izmanto VPN. Tas pierāda, ka ASV vēl ir daudz darāmā, lai palielinātu izpratni par VPN nozīmi.

Mozilla reklāma

Gudra kampaņa

Tā kā 83% ASV interneta lietotāju joprojām nespēj aizsargāt savu privātumu, izmantojot VPN, Mozilla un ProtonVPN ir nolēmuši uzrunāt Firefox ietekmi. ASV aptuveni 80% iedzīvotāju (260 miljoni cilvēku) izmanto internetu. Tas nozīmē, ka satriecošiem 216 miljoniem cilvēku joprojām nav VPN.

ASV aptuveni 5% interneta lietotāju pārlūko internetu, izmantojot Firefox. Tas nozīmē, ka Mozilla ir iespēja reklamēt VPN aptuveni 10 miljoniem pilsoņu. Un, ja Mozilla nolemtu to ieviest visā pasaulē, tā varētu aptuveni 170 miljonus interneta lietotāju izglītot par VPN priekšrocībām..

Jāatzīst, ka šeit, vietnē ProPrivacy.com, mēs gribētu, lai ASV patērētājiem tiktu dota mazliet lielāka izvēle. Ir taisnība, ka ProtonVPN ir cienījama firma, kurai ir izcelsme; kuru ir nodibinājuši Proton Mail veidotāji. Paturot to prātā, Mozilla ir izvēlējusies labu izvēli (lai gan es domāju par VPN, kas ir labāki privātumam - un arī par daudzām lētākām iespējām).

Neskatoties uz to, mēs kopumā atzinīgi vērtējam Mozilla centienus izglītot ASV sabiedrību par VPN nozīmi. Vienīgā kritika ir tā, ka mēs gribētu, lai Mozilla saviem lietotājiem arī atklātu, ka ProtonVPN piedāvā bezmaksas VPN versiju, kuru viņi var izmantot, ja viņiem ir grūti uz naudu.

Galu galā, kad ir apdraudēta cilvēku privātums, naudai nevajadzētu būt šķērslim. Un, lai gan ir daudz jāiegulda ProtonVPN maksas versijas reklamēšanā, cilvēki vienmēr ir pelnījuši, lai viņi tiktu informēti par to, ka tirgū ir pieejamas bezmaksas VPN iespējas..

Rediģēts 2018. gada 24. oktobrī, lai pievienotu: Tagad ir atklājies, ka Mozilla rādīs eksperimentālo sludinājumu patērētājiem dažādos apstākļos: Kad viņi apmeklē straumēšanas vietnes, kad viņi izveido savienojumu ar "nenodrošināts wifi tīkls ar saistošo portālu" (piemēram, viesnīcas vestibilā) vai kad viņi apmeklē jebkuru no 65 VPN pakalpojumu sniedzēja domēniem. Fakts, ka Firefox lietotājiem tiks piegādāts ProtonVPN sludinājums, kad viņi apmeklēs konkurējošos VPN domēnus, pastiprina realitāti, ka Mozilla galvenās rūpes ir pārdot ProtonVPN (nevis izglītot cilvēkus par VPN drošību). Ikvienam, kurš pasniedz Mozilla sludinājumu, ir (atkal) ieteicams apmesties pirms apmešanās ProtonVPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me