Amazon ir paziņojis par cenu kāpumu ASV patērētājiem, kuri abonē savu Amazon Prime Membership pakalpojumu. Papildu video, mūzikas, literatūras un iepirkšanās pakalpojums tagad maksās dārgāk patērētājiem, kuri iegādājas pakalpojumu katru mēnesi. Labā ziņa ir tā, ka gada plāns joprojām maksās 99 USD.


Patērētājiem, kuriem ir viegli garlaicīgi vai kuri neticami ātri skatās visus savus iecienītos šovus, Amazon Prime mēneša abonementa pirkšana var šķist lieliska ideja. Tas nozīmē, ka viņi var baudīt pakalpojumu vienlaicīgi dažus mēnešus un pēc tam varbūt izmēģināt citu, piemēram, Hulu vai Netflix.

Tagad šķiet, ka Amazon ir sapratis, ka daži patērētāji šādi rīkojas. Uzņēmuma risinājums? Mēneša abonementa cenas palielināšana no USD 10,99 līdz pēriena USD 12,99 mēnesī.

ASV patērētājiem, kuri katru mēnesi iegādājas Amazon Prime abonementu, kopējais cenu pieaugums ir 18 procenti. Tādējādi kopējās Prime gada izmaksas (ja tās iegādājas katru mēnesi) ir USD 155,88. (Iepriekš tas būtu maksājis 131,88 USD.)

Amazon piektdien paziņoja par jauno cenu struktūru:

“Ikmēneša premjerministra biedra cena jaunajiem dalībniekiem palielinājās no USD 10,99 līdz USD 12,99 2018. gada 19. janvārī. Diskontētā Prime Student mēneša plāna cena jauniem reģistrēšanās gadījumiem pieauga no USD 5,49 līdz USD 6,49 2018. gada 19. janvārī..

Esošie ikmēneša premjerministra un galvenā studenta biedri maksās jauno cenu par atjaunošanu, kas notiks pēc 2018. gada 18. februāra.

Ikgadējie premjerministra locekļi turpina maksāt 99 USD. Ikgadējie premjerministra biedri turpina maksāt 49 USD. ”

Ir vērts atzīmēt, ka Amazon Prime Video savrupajam pakalpojumam joprojām maksā tikai 9,99 USD mēnesī. Tātad, ja videoklipi ir vienīgais, kas jūs interesē, jums nevajadzēs maksāt vairāk.

Pilnīga Premium līmeņa dalība (tā, kas palielina cenu) abonentiem ļauj piekļūt Prime Music bibliotēkai, kurā ietilpst miljoniem dziesmu, Prime Reading, kas piedāvā piekļuvi tūkstošiem grāmatu, žurnālu, rakstu un komiksu. Un Twitch Prime, augstākā līmeņa spēļu pieredze, kas lietotājiem nodrošina unikālu spēļu saturu.

Turklāt Prime abonenti tiešsaistē var uzglabāt neierobežotu skaitu fotoattēlu un piedalīties “Early Access” iepirkšanās, kas ļauj viņiem izbaudīt 30 minūšu sākumu, iegādājoties nesen atbrīvotos “Lighting Deals” veikalā Amazon..

Amazon pārstāvis ir veicis ierakstu, lai izskaidrotu pēkšņo cenu pieaugumu:

“Prime nodrošina nepārspējamu kuģošanas, iepirkšanās un izklaides priekšrocību apvienojumu, un mēs turpinām ieguldīt, lai Prime padarītu vēl vērtīgāku mūsu biedriem. Priekšmetu skaits, uz kuriem var attiecināt neierobežotu bezmaksas divu dienu piegādi, pēdējos gados ir palielinājies no 20 miljoniem līdz vairāk nekā 100 miljoniem vienību. Mēs esam paplašinājuši Prime Free vienas dienas un Prime Free vienas dienas piegādi vairāk nekā 8000 pilsētās.

Mēs arī turpinām iepazīstināt ar jauniem, populāriem un godalgotiem Prime Originals, piemēram, The Grand Tour, Sneaky Pete un Zelta Globusa balvu ieguvušajai The Marvelous Mrs Maisel - tas viss ir iekļauts Prime Video. Biedri bauda arī pieaugošo unikālo priekšrocību sarakstu, piemēram, Prime Music, Prime Reading, ekskluzīvus produktus un daudz ko citu. Mēs turpināsim iepazīstināt ar jauniem veidiem, kā padarīt biedru dzīvi vēl labāku. ”

Uz augšu, uz augšu un prom

Šī nav pirmā reize, kad Amazon pēkšņi paaugstina savas cenas. 2014. gadā Amazon Prime izmaksas tika paaugstinātas no 79 USD līdz 99 USD. Pēc Ars Technica teiktā, pakalpojums ir Amazon galvenais “naudas govs”. Tiek uzskatīts, ka Amazon ir 90 miljoni dalībnieku tikai ASV vien, taču nav zināms, cik no viņiem iegādājas ikmēneša abonementu..

Ir zināms, ka biedri parasti tērē daudz vairāk par Amazon nekā tie, kas nav biedri. Saskaņā ar Statista teikto, dalībnieki, kas nav ASV locekļi, Amazon gadā tērē apmēram 700 USD. No otras puses, ASV pilsoņi, kas ir premjerministra biedri, tērē gandrīz divreiz vairāk nekā USD 1300.

Nav Lielbritānijā

Labā ziņa ir tā, ka pagaidām Lielbritānijā netiek palielinātas pilnas Amazon Prime dalības izmaksas. Apvienotajā Karalistē abonenti jau maksā vairāk par gada abonementu, kura cena ir £ 79 un ir vienāda ar 109,49 USD. Mēneša abonements maksā tikai 7,99 sterliņu mārciņas, kas ir aptuveni tas, ko ASV iedzīvotāji mēdza maksāt pirms cenu kāpuma.

Ikvienam, kurš vēlas turpināt abonementa pirkšanu katru mēnesi, bet nevēlas maksāt vairāk, atbilde var būt savienojums ar VPN serveri Lielbritānijā, lai iegādātos ikmēneša abonementu. Tomēr nav skaidrs, vai tas ietekmēs piegādi nākamajā dienā un piekļuvi zibens piedāvājumiem. Cilvēkiem, kurus interesē tikai video, mūzika un literatūras saturs, tā tomēr ir laba izvēle. Pagaidām Lielbritānija negaida līdzīgu cenu pieaugumu. Tomēr Amazones pārstāvis to nav izslēdzis nākotnē.

Ikvienam, kurš nevar atļauties abonēt augstas klases video pakalpojumus, piemēram, Hulu, Prime vai Netflix, straumēšanai paredzēts VPN ir lieliska iespēja, kuru ir vērts izpētīt. Lai uzzinātu vairāk par to, kā VPN var palīdzēt ietaupīt naudu, skatiet šeit.

Apskatiet mūsu VPN UK ceļvedi, lai iegūtu papildinformāciju par to, kādus pakalpojumus jūs varat atbloķēt, kā arī informāciju par to, kā VPN var nodrošināt jūsu drošību.

Atzinumi ir rakstnieka paša ziņā.

Nosaukuma attēla kredīts: Claudio Divizia / Shutterstock.com

Attēlu kredīti: pixinoo / Shutterstock.com, Denys Prykhodov / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me