Piecu acu (FVEY) valdības ieelpo atvieglojumu, sekojot Darba opozīcijas partijas lēmumam atbalstīt Austrālijas valdību un pieņemt ļoti nepopulāro šifrēšanas likumprojektu.


Palīdzības un piekļuves likumprojekts 2018 aicina uzņēmumus palīdzēt iestādēm pārtraukt E2E (En-End-End) šifrēšanu, izstrādājot jaunus veidus, kā drošā šifrētā komunikācijā iekļūt drošībā..

Pēc FVEY valdību, ieskaitot Trumpa administrācijas, teiktā, šifrētu komunikāciju izplatība ir dramatiski palielinājusies kopš 2013. gada, kad tikai 3% ziņojumu bija pieejami tiesībaizsardzības iestādēm. Kopš tā laika izpratnes viļņi (aizdedzināti ar Snodenes atklāsmēm) ir izraisījuši pilsoņu plūsmu uz E2E šifrēšanu. 2017. gadā 55% no Austrālijas valdības piekļuves saziņām tika droši šifrēti, līdzīgi skaitļi tiek ziņoti arī citās FVEY valstīs

E2E datu šifrēšana

Atdodiet mums savas Lielā Brāļa pilnvaras

Likumsargiem E2E šifrēšana tiek uzskatīta par nepārvaramu barikāžu pilsoņu, kam pilsoņiem nav tiesību. Valdības iestādes visā FVEY blokā mudina tehnoloģiju firmas veikt šifrēšanu aizmugurējā durvīs un nodrošināt tām piekļuvi visu ziņām..

Tagad Austrālijas jaunie tiesību akti palīdzēs bruģēt ceļu šifrēšanas vājināšanai visā pasaulē. Komentējot jauno likumu, Danny O’Brien Elektronisko robežu fondā paskaidroja, ka valdība var:

“Slepeni piespiež tehnoloģiju uzņēmumus un atsevišķus tehnologus, ieskaitot tīkla administratorus, sistēmu administratorus un atvērtā koda izstrādātājus, pārveidot viņu kontrolē esošo programmatūru un aparatūru, lai to varētu izmantot, lai izspiegotu savus lietotājus. Inženierus var sodīt par atteikšanos ievērot soda naudas un cietumu; Austrālijā pat tehnologa konsultēšana pret šiem rīkojumiem ir noziegums. ”

Neskatoties uz FVEY apgalvojumiem, šifrēšanas likums ir gan ļoti bīstams, gan ārkārtīgi kļūdains. Jebkuri trūkumi, kas ieviesti E2E šifrēšanā, nav iespējami, neradot caurumu, ko var izmantot nevēlami hakeri un kibernoziedznieki.

Kad palīdzības un piekļuves likumprojekts ir veiksmīgi pieņemts, Austrālija var sākt veiksmīgi mudināt Whatsapp (un citas tehnoloģiju firmas) izveidot aizmugures durvis - tā rezultātā tiek izmantotas iespējas, kuras var izmantot citas FVEY valdības ASV un citur, pat atverot durvis ārvalstu valdībai. uzraudzība.

Neizdevās iebilst

Pagājušajā piektdienā federālā darba opozīcija pievienojās simtiem privātuma ekspertu, aizstāvības grupu un attiecās uz pilsoņiem no visas pasaules, kuri ir pauduši sašutumu par ierosināto likumprojektu.

Ēnu ģenerālprokurors Marks Dreifuss rakstīja valdībai, paziņojot par savu plānu izjaukt divpusējo saistību tradīciju, izmantojot Parlamentāro izlūkošanas un drošības apvienoto komiteju (PJCIS). Savā vēstulē viņš aicināja turpināt pārskatīt likumprojekta negatīvās blakusparādības.

Digital Rights Watch

Diemžēl pārējie leiboristu sola nolēma atbalstīt valdību, ātri pieņemot likumu, nepiekrītot un negrozījot. Paužot izbrīnu par lēmumu pieņemt likumu gada pēdējā sēdes dienā, Digitālā satura tiesību uzraudzības priekšsēdētājs Tims Singletons Nortons sacīja:

“Šis likumprojekts joprojām ir ļoti kļūdains, un tam, iespējams, ir vājināta Austrālijas vispārējā kiberdrošība, pazemināta uzticēšanās e-komercijai, samazināti datu glabāšanas drošības standarti un samazinātas pilsoņu tiesības. Pašā konstrukcijā tas ir pretrunā ar cilvēktiesībām un demokrātijas pamatprincipiem. Likumsargi pamana, ka viņi būs atbildīgi par trūkumu ieviešanas sekām mūsu digitālajā infrastruktūrā - tostarp par nelabvēlīgajām sekām, kuras sedz ikdienas cilvēki, kuri paļaujas uz šifrēšanu, lai ikdienā izvēlētos digitālu sabiedrību. ”

DiGi vietnes logotips

Paziņojums nāk tikai nedēļu pēc tam, kad Digital Industry Group Inc (DIGI) - asociācija, kuras rindās ietilpst Google, Twitter, Oath un Facebook - iesniedza papildu iesniegumu PJCIS. DIGI šajā dokumentā atkārtoti pauda noraidošu attieksmi pret aizmugurējām durvīm:

“Nozīmīgākā likumprojekta problēma ir tā, ka tas ierosina valdībai jaunas pilnvaras, lai pasūtītu tehnoloģiju nodrošinātājus radīt vai instalēt jaunus veidus, kā piekļūt drošām sistēmām un datiem. Liekas, ka valdība vēlas saglabāt šifrēšanu, tomēr arī pilnvarotie tehnoloģiju nodrošinātāji ievieš datu šifrēšanas veidu un nodrošina šos datus, neradot ievainojamību. Tā ir adata, kuru nevar vītņot - jūs nevarat salauzt šifrēšanu, visā sistēmā neievadot ievainojamību. ”

Lejupejoša spirāle

Tā kā Austrālija tagad atrodas uz kuģa, Apvienotās Karalistes iestādes ir izmantojušas spiedienu. Īans Levijs, Nacionālā kiberdrošības centra (NCSC) tehniskais direktors pagājušajā ceturtdienā paziņoja, ka Apvienotās Karalistes izlūkdienesti meklē iespējas piespiest tehnoloģiju nodrošinātājus izveidot “virtuālus krokodilu klipus”, lai pārtvertu un atšifrētu kodētus e-pastus, īsziņas. un balss sakari.

GSCQ vārdā sagatavotajā NSCS priekšlikumā Levijs ierosināja, ka visiem ziņojumiem no gala līdz beigām ir jābūt trīspusējai sarunai ne tikai starp sūtītāju un paredzēto saņēmēju, bet arī valdību - dodot viņiem iespēju noklausīties visu. Pēc Levija teiktā, šāda rīcība būtu līdzvērtīga vecmodīgam procesam, kad krokodilu klipi tiek izmantoti, lai fiziski snaustu cilvēku tālruņa zvanos..

lielais brālis tevi vēro

Tas, ko Levijs nepiemin, ir tāds, ka atšķirībā no vecajiem laikiem, kad šāds uzbrukums bija atsevišķs, izolēts un vērsts tikai uz aizdomās turamo izmeklēšanu (un tikai jebkad ar pienācīgu orderi), jaunais "virtuālie krokodilu klipi" tiktu piestiprināts katram vadam, katram tālrunim un katrā Lielbritānijas ielā, atkārtojot Stasi uzraudzības līmeņus.

Tas ir tieši tāds masveida novērošanas veids, kas sabiedrībai lika pāriet uz šifrētu kurjeru izmantošanu. Plaša sabiedrība ir balsojusi ar īkšķiem, un viņi iebilst tieši pret šāda līmeņa valdības iebrukumu.

Satraucoši, ka pēc Brexit Apvienotā Karaliste plāno aizstāt ES Cilvēktiesību likumu ar Lielbritānijas Cilvēktiesību likumu, kas paredzēts, lai vājinātu personas tiesības uz privātumu. Šādā vidē Lielbritānijas pilsoņi var nonākt nespējā pasargāt savas personiskās sarunas no GCHQ.

Ja valdība saņems savu ceļu, aizmugures durvis, kas ļaus valdībai ņemt vērā ikviena vēstījumu, kļūs par vājo saiti, kuru ikviens var izspiest. Šifrēšana ir droša, vai arī tā nav, un virtuālā krokodila klipa izsaukšana uz aizmugures durvīm ir apzināti maldinoša..

Labā ziņa ir tā, ka pat tad, ja FVEY valdībām izdosies piespiest WhatsApp patīk, izveidot aizmugures durvis, vienmēr būs Signal vai kāds cits jauns atvērtā koda kurjers, pie kura cilvēki varēs vērsties. Galu galā valdībām būs jāizslēdz likumi, izmantojot šifrētus kurjerus, un jāpārvērš savas valstis par pilnīgām totalitārām valstīm, ja tās kādreiz gūs uzvaru savā nepārtrauktajā karā par privātumu.

Ja šis stāsts ir licis jums pārskatīt savu drošību tiešsaistē, kāpēc, lai iegūtu papildinformāciju, apskatiet mūsu labāko VPN pakalpojumu lapu. Turklāt, ja esat Austrālijas pilsonis, apskatiet mūsu labāko VPN Austrālijai lapu, lai nodrošinātu tiešsaistes drošību.

Attēlu kredīti: Bro Studio / Shutterstock.com

Vietne LuckyStep / Shutterstock.com

durantelallera / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me