Kā gaidīts, pagājušās nedēļas trešdien valdošās Apvienotās Karalistes konservatīvās partijas valdības iekšlietu sekretāre Terēza Meja atklāja plašos plānus piešķirt Apvienotās Karalistes valdībai vēl nepieredzētas juridiskas pilnvaras izspiegot katra Lielbritānijas pilsoņa personīgās tīmekļa pārlūkošanas vēsturi (vienlaikus to apbalvojot) likumīgas tiesības pārtvert interneta sakarus no jebkuras vietas pasaulē!).


Galvenie priekšlikuma punkti ir šādi:

Interneta pakalpojumu sniedzējiem būs jāuztur “interneta savienojuma ieraksti” par katru klientu darbību internetā vismaz 12 mēnešus

Maijs acīmredzami apgalvo, ka apgalvojumi, ka tas policijai piešķirs piekļuvi pilnīgai lietotāju interneta vēsturei, ir “vienkārši nepareizi”, jo tiks reģistrēti tikai apmeklētie tīmekļa domēni, nevis atsevišķas šī domēna tīmekļa lapas vai jebkādas sarunas.

Tomēr ar šiem datiem valdība varēs viegli noteikt, kāds porno jums patīk, vai jūs krāpāties ar savu partneri, savu politisko un reliģisko piederību, kādi ir jūsu hobiji un spēles, un vēl vairāk.

Galu galā nedomā lasītājs uzminēt pastāvīgā www.greenpeace.org vietnes apmeklētāja politisko tieksmi vai to, ka precējies indivīds, kurš apmeklē iepazīšanās vietni, ir neuzticīgs (vai vēlas būt!). Tas, ka atsevišķās tīmekļa vietnēs apskatītās vietnes netiek reģistrētas, gandrīz nav reģistrēts!

Masu valdības spiegošanas legalizācija

Valdība brīvi atzīst, ka jaunais likums formalizē kaut ko tādu, kas notiek slepeni kopš (vismaz) 2001. gada. Atbalstītāji apgalvo, ka, padarot šo masveida uzraudzību skaidru, tas operāciju nodod “tiesiskajam regulējumam” un tāpēc nodrošina sava veida pārraudzība un atbildība pret to.

Šķiet, ka neviens neprasa, vai šāda masīva iejaukšanās ikviena Apvienotās Karalistes pilsoņa privātajā dzīvē var tikt attaisnota. Valdība izstrādā šo jautājumu kā privātuma un drošības jautājumu, un Mejs izteica dažus neskaidrus un nepamatotus apgalvojumus, ka uzraudzība ir novērsusi vairākus iepriekšējus terora aktus.

Pat ja tā ir patiesība, jautājums, kas mums sev jāuzdod, ir: “vai mēs vēlamies dzīvot sabiedrībā, kurā mēs upurējam savu brīvību, uzticoties valdībai, kas atkal un atkal ir pierādījusi, ka vienkārši nevar uzticēties, lai mūs aizsargātu, jo mēs esam nobijušies buržuāni un teroristi? ”Ja tā, tad teroristi jau ir uzvarējuši.

Veids, kā cīnīties ar teroru, lai nebaidītos, un arvien stingrāk pieķeras mūsu sabiedrības grūti uzvarētajiem brīvības un iecietības ideāliem, par kuriem Lielbritānija ir pamatoti slavena. Padodoties savām bailēm un kļūstot par neiecietīgu lielo brāļu sabiedrību, mēs pazaudējam visu, ko vērts saglabāt.

Interesanti, ka likumprojekts arī piešķir Apvienotās Karalistes valdībai nepārprotamas likumīgas tiesības izspiegot visus datus, kas ved caur optiskās šķiedras kabeļiem, ievedot un izejot no Apvienotās Karalistes (atkal tas ir kaut kas, kas, kā zināms, notiek jau slepeni).

Tas faktiski nozīmē, ka Apvienotās Karalistes valdība piešķir sev tiesības izspiegot visus planētas iedzīvotājus neatkarīgi no tautības. Tikpat interesanti, ka par to nav sūdzējusies neviena ārvalstu valdība ...

Policija, drošības organizācijas un citas valdības iestādes varēs piekļūt glabātajiem žurnāliem bez atļaujas

Vietējās padomes kaut kādu iemeslu dēļ ir izceltas kā izņēmums, un tām ir nepieciešams orderis, taču, tā kā pašreizējā likumprojekta pamatā ir vecie RIPA tiesību akti, to valdības dienestu saraksts, kuri, iespējams, varēs piekļūt ikviena ļoti personīgajiem ierakstiem, ir satriecoši garš, un tajā ietilpst tādas organizācijas kā Veselības, HM Ieņēmumu un muitas departaments, Pasta pakalpojumu komisija, NHS neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Trust, Skotijas neatliekamās medicīniskās palīdzības pārvalde un daudzas citas.

Neskatoties uz maija runām par “divkāršu bloķēšanu”, nepastāv efektīva uzraudzība attiecībā uz piekļuvi šim neticami milzīgajam un sensitīvajam personas datu krājumam..

Ņemot vērā, ka visi šie dati ir jāuzglabā telekomunikāciju uzņēmumiem, kuru pieredze šādu datu drošībā diez vai ir pārliecinoša, droši vien ir droši uzskatīt, ka arī katram hakerim un tehniski lietpratīgam noziedzniekam ātri būs pieejama šī informācija.

“Pārtveršanas” pārraudzība “divkāršā bloķēšanā”

Saskaņā ar priekšlikumiem ministri var atļaut “pārtveršanu”, kurai pirms to ieviešanas ir nepieciešams “tiesas apstiprinājums”. Tas ir tas, ko maijs var dēvēt par “divkāršu bloķēšanu”.

Ņemot vērā, ka nepārprotami netiek pārraudzīts gandrīz ikviens izlases veida valdības departaments, kam ir pilnīga piekļuve ikviena pilsoņa internetam un tālruņu ierakstiem, tam, domājams, ir jāatsaucas uz sakaru uzraudzību reāllaikā (sauktu arī par “kļūdu novēršanu”), ielaušanos cilvēku mājās, inficēšanu ar klēpjdatoriem ar ļaunprātīgu programmatūru un citas ļoti invazīvas TAO stila darbības.

Tas, ko patiesībā nozīmē “tiesas uzraudzība”, ir tas, ka pensionāru (kas neieņem amatu, jo tas varētu radīt nopietnu interešu konfliktu) tiesnešu grupa, kuru valdība izraugās ar roku un kuram nebūs tehnoloģisko zināšanu vai izpratnes par slēptu Uzraudzība, kas nepieciešama, lai pieņemtu apzinātus lēmumus, efektīvi apzīmogos ministru rīkojumus.

Tāpēc šo “tiesnešu” loma būs vienkārši nodrošināt pareizu procedūru ievērošanu (un pat šeit ministri var atlikt šo minimālo tiesas uzraudzību uz 5 dienām, vienkārši pasludinot lietu par “steidzamu”).

Kā gandrīz bezjēdzīgs lietpratējs tādās profesijās kā žurnālistika, medicīna un likums, ministriem, izmeklējot šādu profesiju pārstāvjus, būs jāizklāsta aizsardzība, kas tiek nodrošināta slepenai informācijai..

Tā vietā, lai sniegtu pārliecību, priekšlikumos ir skaidri norādīts, ka pretēji tam, ko Lielbritānijas iedzīvotāji vienmēr uzskatījuši par pašsaprotamu, starp “deputātiem un vēlētājiem, starp ārstiem un pacientiem, kā arī juristiem un šādām sarunām nav“ priviliģētu ”vai“ konfidenciālu ”sarunu. klientiem.

Juridiskas prasības ārvalstu uzņēmumiem sadarboties lietotāju datu atšifrēšanā

Likumprojekta 189. nodaļā ar maldinošo un mīlošo virsrakstu “Tehnisko iespēju paziņojuma uzturēšana” ir noteikts, ka visiem uzņēmumiem, kas darbojas Apvienotajā Karalistē (pat ja tie nav Lielbritānijas uzņēmumi), ir jāievēro Lielbritānijas valdības prasības, ja vien "attiecīgajiem operatoriem ir (un paliek) izpildīt šīs prasības."

Tas gandrīz noteikti nozīmē, ka valdība mēģinās piespiest tehnoloģiju uzņēmumus šifrētajos izstrādājumos ieviest aizmugurējās durvis (vienlaikus to padarot par noziedzīgu nodarījumu jebkurai iesaistītajai personai, lai jebkuros apstākļos atklātu šo aizmugurējo durvju esamību (190. panta 8. punkts) ))! Mīļais Dievs.

Vienīgais sudraba oderējums šim atklāti šokējošajam privātuma un personiskās brīvības uzbrukumam ir tas, ka ir grūti iedomāties, ka starptautiskas tehnoloģiju kompānijas ievēro tik smieklīgas pārmērīgas iespējas. Ņemot vērā, ka tādi uzņēmumi kā Apple un Google ir stingri pretojušies līdzīgām savas valdības prasībām, šķiet ļoti maz ticams, ka viņi vienkārši pāries Apvienotās Karalistes valdības priekšā.

Kā tas izdosies, tas vēl ir jāredz, taču šķiet iespējams, ka šī klauzula, kas rada lielas bažas tehnoloģiju uzņēmumu starpā, tiks atmesta kā daļa no valdības pozīcijas stratēģiskā “mīkstināšanas”, kas paredzēta, lai palīdzētu priekšlikumus ar Parlamenta starpniecību.

Secinājums

Izmeklēšanas pilnvaru likumprojekts ir vislielākais britu brīvības uzbrukums, kopš nacisti mēģināja iebrukt valstī 2. pasaules karā. Tomēr tā vietā, lai paņemtu ieročus mūsu brīvības aizstāvēšanai, Lielbritānijas sabiedrība šķiet pilnīgi pašapmierināta..

Mums ir pārdots viltus stāstījums, kurā teikts, ka masveida uzraudzība visos mūsu personīgās dzīves aspektos ir nepieciešama, lai saglabātu mūs drošībā, nevis kā priekšnoteikums visvarenam, neiecietīgam, labēji labējam stāvoklim, kas ir.

“Snoopers harta” nepadarīs mūs drošākus; tas padarīs mūs neaizsargātākus pret valdības apspiešanu, vienlaikus darot absolūti neko, lai atturētu “sliktos puišus”.

Prestons Bērns ir ģenerālsekretārs Eris Industries, uz blokķēdi balstītam startam, kurš pārcēlās no Lielbritānijas uz ASV pēc premjerministra Deivida Kamerona izteikumiem par spēcīgas šifrēšanas aizliegšanu šī gada sākumā. Es atstāšu jūs ar viņa vārdiem,

“Šis tiesību akts nerisinās problēmu, kas tā izstrādāta. Teroristi satumst, izmantojot vispārpieņemtu programmatūru, piemēram, GPG un Tor, tajā pašā laikā, kad vienkāršie cilvēki un uzņēmumi tiek pakļauti nopietnām briesmām, jo ​​visi viņu pašu dati tiek glabāti kaut kur tādā veidā, kas var tikt apdraudēts.

Uzņēmumiem jau šodien neizdodas nodrošināt lietotāju datus, kā redzams TalkTalk hakerā. Tas pats attiecas uz valdībām, kā mēs redzējām ar ASV Personāla vadības biroja hacku, kur datus par katru Amerikas valdības darbinieku, kam ir piešķirta drošības pielaide, nozaguši hakeri, par kuriem tiek uzskatīts, ka tos sponsorē valsts.

Arī šis likumprojekts nenodrošina šo datu drošību. Tā vietā ikviens uzņēmums, kas sniedz telekomunikāciju Apvienotajā Karalistē, pārvēršas uzbrukuma vektorā. Labākais veids, kā garantēt lietotāja datu drošību, ir tā neeksistēšana. Mūsu nacionālā drošība tiks ievērojami uzlabota, ja mēs glabāsim mazāk datu, nevis vairāk, un palielināsim spēcīgas kriptogrāfijas izmantošanu, nevis to samazināsim. ”

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me