Runājot par VPN iegādi, nevar būt šaubu, ka, apmaksājot ilgāku abonēšanas periodu, iegūsiet diezgan milzīgus ietaupījumus.


VPN pakalpojumu sniedzēji atlīdzina patērētājiem par apņemšanos ilgāku laika periodu. Tas nozīmē, ka gandrīz jebkuru VPN pakalpojumu var iegūt lētāk, ja izvēlaties ilgāku abonēšanas periodu. Bet realitāte ir tāda, ka jūs varat arī abonēt pārāk ilgi. Tas, par ko mēs runājam, protams, ir nepārdomāts abonements uz mūžu.

Varētu iedomāties, ka atradis izcilu VPN pakalpojumu, nav iemesla nesaņemt mūža kontu. Diemžēl tas nevarēja būt tālāk no patiesības. Abonēt VPN uz mūžu nekad nav laba ideja - jo vienkārši ir pārāk daudz faktoru, kas ilgtermiņā varētu noiet greizi..

Iedziļināsimies un apskatīsim visus iemeslus abonējot VPN uz visiem laikiem nekad nav ieteicams.

Laika gaitā mainās VPN, un tie ir jāatjaunina

Kad jūs pērkat iecienītās smaržas vai skūšanās pēc skūšanās, tā katru reizi smaržo vienādi. Tas notiek tāpēc, ka šīs smaržas sastāvdaļām ir jābūt tādām pašām, lai patērētāji būtu laimīgi. Izmantojot VPN pakalpojumu, notiek tieši pretēji.

Par labu VPN pakalpojumu ir pastāvīgi jārūpējas tā galvenajai izstrādes komandai, lai pārliecinātos, ka tas ir tiptop formā. Ir jāanalizē serveru tīkli, un tehnoloģija, kurā tie darbojas, regulāri jāapkalpo un jāatjaunina, lai nodrošinātu, ka tie paliek nozares priekšgalā..

Neveicot šo visu svarīgo uzturēšanu, neizbēgami novedīs pie VPN pakalpojuma, kas lēnām degradējas. Un, ja jūs neapdomīgi iegādājaties šī pakalpojuma abonēšanu uz mūžu - pēc dažiem gadiem jūs varētu sēdēt uz bezjēdzīga pakalpojuma, kuru jūs vairs nevēlaties.

Ātrs lēns

Var samazināties savienojuma ātrums

Viens pamanāms VPN sliktas uzturēšanas simptoms ir arvien mazāks savienojuma ātrums. Kā VPN pārskatītājs, kurš gadu no gada atkal un atkal testē VPN, es labi zinu, ka daži pakalpojumi kļūst labāki, bet citi - sliktāki..

Ja jūs abonējat VPN uz mūžu, VPN pakalpojumu sniedzējs jau ir saņēmis jūsu naudu, un tam nav reāla stimula turpināt cīņu, lai tā pakalpojums darbotos optimāli. Šī stagnācija var izraisīt pakalpojumu pasliktināšanos, īpaši, ja VPN krīt no žēlastības un vairs nespēj iegūt jaunus abonentus..

Rezultāts? Vienu dienu tie mega ātrie savienojuma ātrumi, kas ļāva straumēt augstas izšķirtspējas attēlā, jau sen vairs nav pieejami. Un jūs iestrēdzīsit ar gausu VPN, kas neko labu nedod.

Klientu apkalpošana varēja iet uz tualeti

Viena izplatīta VPN funkcija, kas mēdz būt nepastāvīga, ir sniegtā klientu atbalsta līmenis. Tā kā VPN kļūst vecāks, jūs varētu cerēt, ka tas laika gaitā uzlabojas un mainās no e-pasta atbalsta saņemšanas līdz diennakts tiešraides tērzēšanas atbalstam. Jāatzīst, ka dažreiz tas notiek, tomēr citreiz notiek tieši pretēji.

Gadu gaitā mūsu VPN eksperti ir redzējuši, ka pakalpojumi tiek sākti daudzsološi, un tikai dažus gadus kavēties. Labs klientu atbalsts, kam nepieciešami darbinieki, apmācība un laba infrastruktūra, bieži ir viena no pirmajām VPN pakalpojuma neveiksmēm.

Ja nevienam nav jāpalīdz, kad rodas problēmas ar VPN, tas varētu nozīmēt, ka, neskatoties uz to, ka maksājat par mūža abonementu, pakalpojumu vispār nevar izmantot..

Stresaina sieviete

Galveno pakalpojumu zaudēšana

Lielākā daļa cilvēku vēlas, lai VPN atbloķētu saturu no visas pasaules. Diemžēl VPN pakalpojumi ne vienmēr nodrošina piekļuvi galvenajiem pakalpojumiem, kurus vēlaties. Dažos pēdējos gados mēs esam redzējuši tādus pakalpojumus kā Netflix, BBC iPlayer - un vēl daudzus citus - smagi cīnāmies par VPN IP adrešu bloķēšanu..

Daudziem VPN pakalpojumu sniedzējiem nav kompetences, lai turpinātu atbloķēt labākos tiešsaistes pakalpojumus, un viņi jau ir atteikušies. Laikam ejot, viss kļūs arvien sarežģītāks, un tas tikai nodrošinās piekļuvi visam jūsu mīlētajam pasaules klases VPN pakalpojumu sniedzējiem - kas daudz iegulda modernākajos uzlabojumos..

Netflix Nr

Šifrēšana noveco

Reiz PPTP šifrēšana tika uzskatīta par drošu. Tad kādu dienu VDI to uzlauza, un tā sniegtā konfidencialitāte jau sen bija pazudusi. Tagad, protams, mums ir svētais Grāls VPN šifrēšanai: OpenVPN. OpenVPN ir lielisks protokols, jo tas ir pielāgojams un atvērts avots.

Kad OpenVPN tiek ieviests atbilstoši jaunākajiem standartiem ar spēcīgu šifru, spēcīgu autorizācijas jaudu un drošu rokasspiedienu, protokols ir ārkārtīgi drošs - tāpat kā jūsu dati. Diemžēl nekas nav drošs uz visiem laikiem.

Laika gaitā parādījās jaunas ievainojamības. Mainoties tehnoloģijai, jāmainās arī VPN drošībai, kas nodrošina datu privātumu. Tāpēc VPN protokolus veic profesionāli auditi.

Stāsta morāle? Iespējams, ka VPN, kuru abonējat šogad, varētu nebūt drošs dažus gadus pēc kārtas. Turklāt, ja neinformējat sevi par izmaiņām VPN vidē, jūs varētu uzskatīt, ka esat aizsargāts, ja patiesībā jūsu dati ir apdraudēti..

Privātuma politika Vpn izmaiņas

Privātuma politikas un uzņēmumu izpirkšana

Vēl viena svarīga VPN pakalpojuma daļa, kas tiek mainīta, ir konfidencialitātes politika. Lai gan ir likumsakarīgi uzskatīt, ka VPN sniedzējs, kuram tagad ir stingra politika žurnālu nepieņemšanai, vienmēr būs šāds - tas ne vienmēr ir taisnība.

VPN firmas bieži saņem izpirkuma piedāvājumus no citām firmām. Tikai pēdējā gada laikā mēs esam redzējuši lielas interneta drošības firmas, piemēram, Norton un Avast, sākot VPN pakalpojumus. Iespējams, ka šīs lielās firmas centīsies veikt VPN iegādi, un laika gaitā VPN tirgus varētu krasi mainīties no mūsdienu situācijas.

Ja firma izpirks VPN, par kuru iegādājāties mūža abonementu, iespējams, ka jums joprojām būs atļauts turpināt izmantot VPN. Tomēr nav garantiju, ka jaunais īpašnieks pēkšņi nemainīs konfidencialitātes politiku. Tas viņiem varētu ļaut sākt reģistrēt žurnālus par to, ko jūs darāt tiešsaistē, lai pārdotu trešajām personām.

Diemžēl tāpēc, ka jūs neesat ieņēmumu avots jaunajam ieguvējam - jūs esat slogs - un ir iespējams, ka jaunā firma varētu vēlēties sākt gūt ieņēmumus no jūsu datiem.

Krūtis

VPN varētu pazust

Pat sliktāka nekā apvienošanās vai izpirkšana ir ļoti reālā iespēja, ka VPN nodrošinātājs varētu sagraut darbību. Ja VPN uzsāks pārņemšanu, jūs varat atvadīties no mūža abonēšanas. Atcerieties, ka VPN ir diezgan dārgi palaist, tāpēc maksāt vienreiz un gaidīt, ka to izmantosit mūžīgi, ir mazliet fantāzijas.

Tas varētu būt scam

Agrāk ir bijuši gadījumi, kad uznirst VPN, kas piedāvā mūža abonēšanas maksu tikai par 13 USD. Tā ir ārkārtīgi zema cena, un jūs nebrīnīsities, uzzinot, ka VPN pazuda neilgi pēc tam, kad parādījās, ka zog visiem naudu! Ja tas ir pārāk labi, lai būtu patiesība, tad tas, iespējams, ir scam!

Viens vai divi gadi

Pietiek ar gadu vai diviem

Dienas beigās jūsu nauda ir jūsu. Ja pamanāt VPN abonēšanu mūža garumā, kas, jūsuprāt, ir izdevīgs darījums, tad dariet visu, kā vēlaties. Ja mūža abonēšanas izmaksas ir lētākas nekā ikgadējie VPN tarifi, kas ir četru vai piecu gadu vērts, tad varētu būt vērts riskēt.

Tomēr, lūdzu, atcerieties, ka VPN nav lēti palaist. Labam VPN rodas servera uzturēšanas un uzturēšanas izmaksas, R&D, drošības protokolu uzlabošanas, drošības auditu un daudzu citu dārgu faktoru izmaksas.

Šī iemesla dēļ ir stingri ieteicams ievērot viena vai divu gadu abonementu. Tas ļauj periodiski apskatīt savas iespējas, nodrošinot tirgus salīdzināšanu bieži, lai nodrošinātu, ka jūs joprojām saņemat vislabāko privātumu, drošību un interneta brīvību, kāda tajā laikā ir pieejama. VPN, atšķirībā no smaržām, mūžīgi nemainās.

Atzinumi ir rakstnieka paša ziņā.

Nosaukuma attēla kredīts: iDEAR Replay / Shutterstock.com

Attēlu kredīti: smilingfresh / Shutterstock.com

Maridav / Shutterstock.com, r.classen / Shutterstock.com

Dirks Erkens / Shutterstock.com

Dim Tik / Shutterstock.com, Vetreno / Shutterstock.com,

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me