ShowBox ir bezmaksas filmu un TV straumēšanas lietotne operētājsistēmai Android. MovieBox ir iOS brālis un māsas, un tas ir īpaši populārs, pateicoties šādu lietotņu retumam Apple sienas un dārza platformā..


Fakts, ka MovieBox var instalēt gan jailbroken ierīcēs (izmantojot Cydia), gan ierīcēs, kas nav iesprūdušas (izmantojot īpašu konfigurācijas failu pārlūkprogrammai Safari), tikai padara to populārāku iOS lietotājiem.

Diemžēl gan ShowBox, gan MovieBox ir pārstājuši darboties. Neviena lietotne nevar izveidot savienojumu ar saviem serveriem.

Tātad, kas notika?

Oficiālā informācija ir maz pieejama, lai gan DTAthemes bija “ļoti īsa saruna”, kurā izstrādātāji apstiprināja, ka projekts ir beidzies.

Šī attīstība seko tiesas procesu darbībām, ko iesniegusi filmu studijas koalīcija pret vairākām vietnēm, kuras mitināja ShowBox un MovieBox failus.

Šīs operācijas ietvaros Cloudflare un Godaddy tika pavēlēts nodot reģistrācijas datus vairākām vietnēm, ieskaitot Showboxbuzz.com, Showbox.software, Rawapk.com, Popcorn-time.to, Popcorntime.sh, YTS.ag, YTS. gg un Showboxappdownload.com.

Šķiet skaidrs, ka ShowBox / MovieBox izstrādātāji vienkārši ir nolēmuši, ka ir laiks iemest dvieli.

Kādas ir alternatīvas?

Labās ziņas ShowBox un MovieBox lietotājiem ir tas, ka ir pieejamas vairākas labas alternatīvas…

Popkorna laiks

Popkorna laiks ir atvērtā pirmkoda lietotne, kas izmanto BitTorrent P2P tehnoloģiju, lai straumētu augstas kvalitātes video saturu uz darbvirsmas vai mobilo ierīci. Šis saturs tiek iegūts no filmu un TV torrentu vietnēm. Tā slidenā lietotāja saskarne un spēja nodrošināt vienmērīgu 720p vai 1080p video straumēšanu bez buferizēšanas jautājumiem pat diezgan lēnā interneta savienojumā ir ieguvusi lietotnei milzīgu sekošanu.

Filmu kastes mājas lapa

Popcorn Time ir pieejams bez reklāmām un ļauj pārraidīt uz lielu ekrānu, izmantojot Chromecast, AirPlay vai DLNA..

Pašlaik šai atvērtā pirmkoda programmatūrai ir tikai divas dakšas, kuras mēs iesakām Popcorn-Time.to un PopcornTime.sh, un abas no tām piedāvā Android .apk lejupielādes. MoviePass bēgļi var izmantot iOS instalēšanas programmu Popcorn-Time.to bez jailbreak vai, ja izmantojat jailbroken ierīci, pievienojiet Popcorn-Time.to repo viņu Cydia avotiem..

Teorētiski vēl viena laba iespēja jebkuras platformas lietotājiem ir apmeklēt PopcornTime Online, uz pārlūkprogrammu balstītu Popcorn Time versiju. Bet, šķiet, ka tas nedarbojas, kad mēs to pārbaudījām šim rakstam.

Īpaši svarīgi ir straumējot ar Popcorn Time vienmēr izmantot VPN, jo lietotne izmanto failu apmaiņas protokolu BitTorrent. Tas ļauj lejupielādētājus ļoti viegli izsekot, ja vien viņi neizmanto VPN, lai paslēptu savu reālo IP adresi. Lūdzu, skatiet 5 labākos popkornu laika VPN.

Kodi

Kodi ir ļoti populāra atvērtā koda IPTV straumēšanas lietotne. Pamata daudzplatformu lietotne nenodrošina piekļuvi nelegālam saturam, taču ir viegli instalēt trešo pušu Kodi papildinājumus, kuri.

Lietotne ir pieejama lielākajā daļā platformu, lai gan iOS lietotājiem ir nepieciešama vai nu jailbroken ierīce, vai arī, lai izietu fiddly setup procedūru, kurai nepieciešama Mac operētājsistēma, kurā darbojas Xcode 7.

Nelegālā satura straumēšana Kodi ir drošāka nekā popkorna laikā, jo Kodi papildinājumi izmanto IPTV avotus, kas atrodas centrālajos serveros. Tomēr atcerieties, ka centrālos serverus var konfiscēt un iegūt IP adreses ikvienam, kurš no tiem straumēja saturu.

Tāpēc mēs ļoti iesakām Kodi lietotājiem izmantot VPN, lai paslēptu savu patieso IP adresi. VPN ir noderīgi arī piekļuvei likumīgam saturam, kas ir ierobežots dažās valstīs. Piemēram, Lielbritānijas BBC iPlayer. Lai uzzinātu vairāk par Kodi, lūdzu, skatiet labākos Kodi VPN.

TeaTV

Šī straumēšanas lietotne operētājsistēmām Android, Windows un macOS tiek aktīvi izmantota #ShowBox Twitter pavedienā. Mēs pārbaudījām Android versiju un atradām vieda izskata lietotni, kas piedāvā lielu un mūsdienīgu filmu un TV nosaukumu bibliotēku.

Filmu kastes tējas televizors

Tie vienmērīgi tiek straumēti 1080p formātā, lai gan jāapzinās, ka lietotne tiek atbalstīta ar reklāmām.

Secinājums

MovieBox un ShowBox bija lieliskas lietotnes bezmaksas filmu un TV satura skatīšanai, taču tās nav vienīgās iespējas. Mūsu personīgā izvēle ir Popkorna laiks, taču pat vairāk nekā Kodi, TeaTV vai citi IPTV risinājumi, lai saglabātu drošību, jums patiešām ir jāizmanto VPN..

Attēla kredīts: Autors: Stock-Asso / Shutterstock.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me