Šā gada sākumā krievu hakeri, kas pazīstami kā cara komanda, no plastiskās ķirurģijas klīnikas Lietuvā nozaga pliku pacientu fotogrāfijas. Viņi pieprasīja izpirkuma maksu pacientiem no visas pasaules, draudot noplūst viņu kompromitējošās fotogrāfijas tiešsaistē, ja viņi nemaksās. Tagad britu plastiskās ķirurģijas klīnika, kas piesaista bagātos un slavenos, ir cietusi postošu kopienu uzbrukumu.

Londonas tilta plastiskā ķirurģija (LBPS) atrodas netālu no Marylebone Londonas centrā. Plaši pazīstamo klīniku iecienījuši turīgi klienti, kuri vēlas labāko pieejamo darbu. Operācijas vietnē teikts, ka tā ir “viena no vadošajām plastiskās ķirurģijas klīnikām Lielbritānijā”.

Tagad hakeri, kas pazīstami kā Dark Overlord, no svinamās klīnikas ir nozaguši fotoattēlu kešatmiņu. Bēdīgi hakeri, kuri iepriekš noplūda no Orange Is The New Black piektās sezonas (tas ir ļoti patīkami faniem), draud publicēt šos attēlus tiešsaistē.

Nude slavenību ķirurģijas foto

Zagtajās fotogrāfijās ir attēli, kas uzņemti pirms procedūrām, to laikā un pēc tām. Kā tādi tie ir kompromitējoši attēli ar turīgiem klientiem un slavenībām, kuri izvēlējās veikt tādas procedūras kā krūšu palielināšana un dzimumorgānu uzlabošana. Starp tiem, kurus skāra kiberuzbrukums lude, ir britu slavenība Ketija Price, AKA Jordānija.

Uzbrukuma laiks var izraisīt dažas uzacis. Kāpēc? Tā kā Jordānija nesen publiski pateicās LBPS par veiksmīgo sejas korekciju, kuru viņa veica klīnikā. Tā kā Jordānija nav īpaši pazīstama ārpus Lielbritānijas, vai tas varētu nozīmēt, ka Dark Overlord hakeri atrodas Lielbritānijā?


Ketija Cena

Dziļi kompromitējošs materiāls

Copcatcat plastiskās ķirurģijas uzbrukums vispirms parādījās, kad Dark Overlord hakeri sazinājās ar ASV balstītu ziņu vietni The Daily Beast ar šādu ziņojumu:

“Mums ir TB [terabaiti] šo sūdu. Datu bāzes, vārdi, viss. Šeit ir dažas karaliskās ģimenes. ”

Kopā ar šo ziņojumu Daily Beast saņēma ligzdas olu ar fotogrāfijām, kurās, iespējams, ir pacientu attēli ķirurģisko izmaiņu saņemšanas procesā.

"Pasaule nekad nav redzējusi plastiskā ķirurga izgāztuvi tādā pakāpē," lielījās hakeri.

Pēc fotoattēlu apskatīšanas Daily Beast ir ziņojis, ka:

“Daudzi ir ļoti grafiski un tuvplānā, parādot vīriešu un sieviešu dzimumorgānu operācijas. Citi rāda redzamās pacienta ķermeņa pēcoperācijas laikā, un dažās ir sejas. ”

Hakeri draud noplūst fotogrāfijas tiešsaistē. The Daily Beast ir apstiprinājis, ka tie noteikti ir reāls darījums.

Tumša Overlord plastmasa

Iespiešanās ir apstiprināta

Londonā bāzētā klīnika ir izmantojusi kiberdrošības ekspertus, lai apstiprinātu, ka tā ir izplatīta jau pirms Dark Overlord apgalvojumiem:

“Diemžēl pēc mūsu IT ekspertu un policijas veiktās izmeklēšanas mēs uzskatām, ka tika pārkāpta mūsu drošība un dati ir nozagti. Mēs joprojām strādājam, lai precīzi noteiktu, kādi dati ir apdraudēti. ”

Tas liek domāt, ka fotoattēlu kešatmiņa patiešām ir jauns materiāls, nevis atkārtoti sajauktas fotogrāfijas no Lietuvas klīnikas, kuras tiek izmantotas, lai šantažētu citu operāciju..

LBPS savā vietnē ir publiskojusi paziņojumu, kurā teikts:

“Drošība un pacienta konfidencialitāte mums vienmēr ir bijusi ārkārtīgi svarīga ... Mēs ļoti nožēlojamies par jebkādām ciešanām, ko šis datu pārkāpums var izraisīt mūsu pacientiem, un mūsu komanda ir pieejama visu diennakti, lai sarunātos ar visiem, kam ir kādas bažas, zvanot pa tālruni 020- 3858 0664. ”

Mūsdienu uzbrukuma vektors

Šāda veida kiberuzbrukumi ir jauna uz izspiešanu balstīta hakeru forma, kas radusies tikai šogad. Visizplatītākā kiber izspiešanas metode ir ļaunprātīgas programmatūras izmantošana, lai bloķētu personas datoru vai viedtālruņa ierīci.

Ransomware, kā zināms, neveic upura ierīci ar šifrēšanu, līdz upuris iemaksā hakeriem summu, parasti Bitcoins. Lielākais šāda veida uzbrukums - Wannacy uzbrukums - notika arī šogad. Tas skāra tūkstošiem datoru visā pasaulē, ieskaitot daudzas korporācijas, valdības aģentūras un slimnīcas.

Abos šī gada plastiskās ķirurģijas hakeros kibernoziedznieki ir atklājuši veidu, kā izspiest savus upurus personiskākā - un varētu teikt, tradicionālā - veidā. Satraucoša tendence ir upura vai klīnikas (vai abu) šantāža, lai aizsargātu viņu reputāciju.

Karaliskais kronis

Iesaistīti karaļi?

Hakeru drosmīgie apgalvojumi, ka viņiem ir karaliskās ģimenes attēli, domājams, nozīmē, ka mēģinājumos tiks izmantoti visi Apvienotās Karalistes izlūkdienestu spēki - ieskaitot GCHQ un jauno Nacionālo kiberdrošības centru (kuru pati karaliene atvēra februārī). un atrod tos.

Prasība ir arī patīkami sezonāla - Apvienotā Karaliste gatavojas svinēt lielgabarīta zemes gabala nolikšanu 5. novembrī. Ja tiek atklāti hakeri, vai viņi būs nākamā grupa, kas sastapsies ar apsūdzībām par valsts nodevību kronim? Par laimi Tumšajiem virsniekiem, Augstā nodevība kopš 1998. gada nav izpildījusi nāvessodu, tāpēc viņu liktenis nebūs tik drūms kā Gaja Fawkes liktenis.

Atzinumi ir rakstnieka paša ziņā.

Nosaukuma attēla kredīts: puhhha / Shutterstock.com

Attēlu kredīti: Džo Seers / Shutterstock.com, Sergejs Nivens / Shutterstock.com, Elīna Leonova / Shutterstok.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me