Visi ir cietuši no šī kaitinošā brīža, kad CloudFlare viņiem kalpo kā Google ReCaptcha. Bieži vien captcha var būt nedaudz sarežģīta - tā var izraisīt neveiksmi un vairākus mēģinājumus. Ja jums īpaši neizdodas, jums var lūgt noklikšķināt uz luksoforu, ielu zīmju vai zebras krustojumu attēliem - līdz pat piecām reizēm - pirms Google ReCaptcha beidzot atzīst, ka esat cilvēks. Tas ir pilnīgi satraucoši un milzīgi tērē laiku. Un ticiet vai nē, cilvēkiem to var nevajadzīgi uzspiest, lai palīdzētu apmācīt Google mašīnmācīšanās sistēmas.


recaptcha

Kas ir CAPTCHA??

CAPTCHA apzīmē pilnīgi automatizētu publiskās Tjūringas testu, lai informētu datorus un cilvēkus. Captcha sistēmas sākotnēji tika ierosinātas 1997. gadā, lai pamanītu ļaunprātīgus tiešsaistes robotus. Internets ir pilns ar robotprogrammatūrām (automatizētām sistēmām), kas mēģina piekļūt vietnēm un pakalpojumiem, galvenokārt ļaunprātīgiem mērķiem.

Boti palīdz izplatīt ļaunprātīgu programmatūru, veic DDoS uzbrukumus, sūta surogātpasta spaiņus, zog cilvēku akreditācijas datus, piesakās pakalpojumos, lai veiktu krāpnieciskus pirkumus un veiktu daudzas citas negodīgas tiešsaistes aktivitātes..

ReCaptcha uzņēmums Google iegādājās 2009. gadā, un tā ir kļuvusi par vispopulārāko aromātu robotizētās captcha sistēmā.

CloudFlare un ReCaptcha - kāpēc sāpes?

CloudFlare ir satura piegādes tīkls (CDN), kas nodrošina pakalpojumus aptuveni 7% vietņu visā pasaulē. Tas ir viens no lielākajiem pasaules CDN, un tā tīklam ir milzīgs savienojumu skaits ar interneta apmaiņas punktiem. CloudFlare galvenais uzdevums ir paātrināt vietņu ielādēšanas laiku.

Tomēr CloudFlare veic arī DDoS aizsardzību (un citus vietņu drošības pakalpojumus), atzīmējot IP adreses, kuras, pēc tās domām, ir robotprogrammatūras. Kad IP adrese tiek atzīmēta kā potenciāls robots, cilvēki, kas izmanto šo konkrēto IP, ir spiesti aizpildīt ReCaptcha.

Matu izvilkšana no stresa

Noteiktos apstākļos patērētāji ir spiesti vairākas reizes aizpildīt ReCaptcha; dažreiz vairākas minūtes vienlaikus. Kāpēc tas tā ir? Vai Google ReCaptcha ir salauzts??

Atbilde uz šo jautājumu ir diezgan sarežģīta. Īsumā, aizpildot Google ReCaptcha, jums ne tikai jāpāriet cauri stīpām, lai palīdzētu apturēt sliktos robotus, bet arī jūs palīdzat apmācīt Google mašīnu apguves algoritmus (un ietaupāt Google tonnu naudas, kļūstot par pagaidu Google). darbinieks).

Kāpēc mani izceļ, lai aizpildītu reCaptcha?

Ja mājās izmantojat internetu un neko nedarījat parasti, jums nav ļoti bieži jāaizpilda reCaptcha. Lielākajai daļai cilvēku tiek piedāvāts tikai captcha, mēģinot kaut ko iegādāties. Tas neļauj robotiem no nežēlīgas piespiest paroles vai veikt krāpnieciskus pirkumus (vai vairākus pirkumus). Turklāt captcha parasti ir jābūt tikpat vienkāršai kā noklikšķinot uz “Es neesmu robots”..

Tomēr cilvēki, kuri viesnīcās un kafijas veikalos izmanto publisko WiFi, var secināt, ka viņiem ReCaptcha tiek pasniegts daudz biežāk. Tas ir saistīts ar lielo cilvēku skaitu, kas internetu izmanto no šīs konkrētās vietas - dažkārt IPF adresi problemātiskas uzvedības dēļ CloudFlare iekļauj melnajā sarakstā..

Ja kāda interneta lietotāja darbības liek CloudFlare atzīmēt publisku WiFi IP, visi, kas izmanto šo WiFi tīklāju, pēkšņi pamanīs, ka viņiem ir jāaizpilda daudz ReCaptcha pieprasījumu. Sistēma ir temperamentīga, un vairums interneta lietotāju piekrīt, ka CloudFlare ir pārāk agresīvi ugunsmūra noteikumi (tas atceļ ReCaptcha).

Dažās vietās nav retums, ka milzīgi IP adrešu bloki kļūst melnajā sarakstā. Rezultāts cilvēkiem tajās vietās? Regulāri jāaizpilda ReCaptcha. Tas ir noticis, piemēram, Dienvidaustrumāzijas patērētājiem, kuri rūgti sūdzējušies par CloudFlare agresīvajiem ugunsmūra noteikumiem (dažreiz pat izvēloties boikotēt vietnes, kas CloudFlare dēļ viņiem liek aizpildīt ReCaptcha)..

Kāpēc CloudFlare ļauj tam notikt??

Ņemot vērā, ka CloudFlare uzdevums ir paātrināt lapu ielādes laiku, šķiet godīgi apšaubīt, kāpēc pasaules lielākais CDN ļauj Google sagraut internetu šādā veidā.

Par savu atzinību CloudFlare reCaptcha izmantošana nav īpaši aizdomīga. ReCaptcha tiek uzskatīts par “vadošo CAPTCHA pakalpojumu”, jo mūsdienās ReCaptcha ir paredzēts darbam “neredzamā veidā”.

Praksē tas ne vienmēr notiek. Tā kā tik daudz cilvēku piedzīvo neapmierinātību un problēmas ReCaptcha dēļ, varētu cerēt, ka CloudFlare izmantos savu ievērojamo ietekmi, lai vairāk satrauktos (īpaši ņemot vērā, ka CloudFlare izpilddirektors personīgi zina Google izpilddirektoru).

Tas kļūst vēl steidzamāk, ja interneta lietotāji (negodīgi) tiek mudināti pāriet caur papildu stīpām, lai palīdzētu Google apmācīt savas automatizētās sistēmas. CloudFlare, lūdzu, dariet kaut ko labestības labad!

VPN ar serveriem fonā

ReCaptcha risinājums: VPN

Cilvēki, kuri ir slimi saskarties ar CloudFlare reCaptcha ieviešanu, var izmantot virtuālo privāto tīklu (VPN), lai apkarotu problēmu. VPN ļauj ikvienam slēpt savu īsto IP adresi, lai apturētu CloudFlare atklāt viņu melnajā sarakstā iekļauto IP adresi..

Ja rodas jautājums, vai jūsu izmantotā IP adrese nav iekļauta melnajā sarakstā, varat to pārbaudīt:

  1. Lai uzzinātu savu IP adresi, apmeklējiet šo vietni

  2. Apmeklējiet Project Honey Pot un ievadiet IP adresi, lai uzzinātu tā statusu.

Ja IP adrese saka kaut ko līdzīgu: “Project Honey Pot sistēma ir noteikusi uzvedību no IP adreses, kas atbilst vārdnīcas uzbrucēja rīcībai”, VPN patiešām varētu palīdzēt. Vēl viena iespēja ir lūgt to iekļaut baltajā sarakstā.

Es izmantoju VPN, bet es joprojām piedzīvoju problēmas

Viena problēma ir tā, ka CloudFlare dažreiz melnajā sarakstā iekļauj IP adreses, kas pieder VPN, starpniekserveriem un Tor izejas mezgliem. Tas nozīmē, ka daži cilvēki, kas izmanto VPN, reCaptcha pieprasījumus var sastapt biežāk, nevis retāk.

Ja nelietojat VPN un piedzīvojat daudz reCaptcha pieprasījumu, vislabāk ir abonēt plaši pazīstamu premium VPN pakalpojumu. Ir zināms, ka visi ieteiktie VPN palīdz atrisināt kaitinošo CloudFlare reCaptcha problēmu.

Ja jūs šobrīd izmantojat VPN, bet joprojām piedzīvojat daudz reCaptcha pieprasījumu, ir vērts mēģināt izveidot savienojumu ar citu serveri. Tas ir tāpēc, ka ir iespējams, ka tiek ietekmēts tikai viens VPN serveris. Ja problēma joprojām pastāv, lūdzu, sazinieties ar savu VPN pakalpojumu sniedzēju. Ja jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs nevar palīdzēt, jums, iespējams, vajadzēs pārslēgties uz kādu no mūsu ieteiktajiem pakalpojumu sniedzējiem.

Jautājumu zīmes

Kāpēc CloudFlare VPN serverus iekļauj melnajā sarakstā?

Lielākoties CloudFlare būs melnajā sarakstā iekļauts VPN piederoša IP adrese, jo viens no VPN klientiem ir izmantojis IP adresi, lai surogātpastu sniegtu cilvēkiem vai veiktu kādu citu melnajā sarakstā iekļauto darbību..

VPN ir ieviesti noteikumi, kas liek saviem abonentiem neveikt ļaunprātīgas darbības. Tomēr dažreiz abonenti izmanto VPN nulles žurnālu politikas priekšrocības, veicot darbības, kas neatbilst pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Vai CloudFlare mērķtiecīgi bloķē VPN?

Ir vērts atzīmēt, ka CloudFlare ir uzsācis savu VPN pakalpojumu ar nosaukumu CloudFlare Access. Šis VPN tieši konkurē ar citiem komerciāliem un korporatīviem VPN. Tāpēc nebūtu pārsteigums, ja CloudFlare sāktu melnajā sarakstā iekļaut VPN IP adreses, lai mudinātu cilvēkus tā vietā abonēt tā patentēto pakalpojumu..

Vai tas jau notiek, nav skaidrs, taču ir bijuši ziņojumi par konkrētu VPN lietotāju (piemēram, privātā interneta piekļuves abonentu) reCaptcha regulāru apkalpošanu, kad viņu VPN ir savienots. Tikai laiks rādīs, bet pagaidām CloudFlare nav īpaši motivēts ietaupīt dienu.

Attēlu kredīti: Maridav / Shutterstock.com, Funtap / Shutterstock.com, Nikolaeva / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me