Šis ir mutiskas intervijas, ko izdarīju ar IPVanish puišiem, atšifrējums. Esmu to rediģējis lasāmībai, bet tā mērķis ir saglabāt mūsu tērzēšanas sarunvalodas toni.


Sveiki, puiši, paldies, ka piekritāt tērzēt ar mani. Vai jūs, lūdzu, varat sevi iepazīstināt un paskaidrot, ko jūs darāt vietnē IPVanish?

Džeremijs: Protams, es esmu Džeremijs Palmers, produktu un mārketinga viceprezidents. Es pievienojos uzņēmumam gandrīz pirms trim gadiem. Es sāku strādāt mārketinga nodaļā, palīdzot IPVanish attīstīt mūsu filiāles kanālu. Pavisam nesen, dažos pēdējos mēnešos, esmu arī uzsācis lomu, kas koncentrējas uz produktu, palīdzot noteikt IPVanish produkta virzienu..

Džeremijs Palmers 2

Džošs: Es esmu Džošs Tvejs, galvenais VPN arhitekts. Es esmu kopā ar uzņēmumu gandrīz astoņus gadus. Gadu gaitā esmu nēsājis daudzas cepures un vairāk esmu pārgājis uz produkta atkārtošanu IPVanish. Jāpiebilst, ka es izstrādāju pirmās pāris versijas gan mūsu Mac, gan iOS lietotnēm IPVanish.

Vai jūs varat man mazliet pastāstīt par IPVanish kā uzņēmumu - kā, kad un kāpēc tas tika izveidots?

Džeremijs: IPVanish pirmsākumi tiešām meklējami 2001. – 2002. Tas sākās ar uzņēmumu ar nosaukumu Highwinds Network Group, kas sāka darbību Usenet nozarē. Tam piederēja daudzi no lielajiem zīmoliem Usenet kategorijā, ieskaitot Usenet Server un News Hosting un citus.

Highwinds Network Group 2008. gadā izmantoja savu infrastruktūru, ko viņi izmantoja Usenet, lai atvērtu satura piegādes tīklu (CDN). Jau 2012. gadā mēs nolēmām (atkal) izmantot savu tīkla infrastruktūru, lai sāktu pasaules klases VPN pakalpojumu.

Tad Džošs un daži citi cilvēki no mūsu inženieru komandas sanāca kopā un izveidoja pirmo IPVanish produkta koncepciju. Džošs - varbūt jūs varat pārņemt un runāt par IPVanish sākuma dienām un to, kur mēs atrodamies šodien?

Džošs: Sākumā mēs sākām ar Windows lietotni, un pēc tam neilgi pēc tam, kad man tika lūgts izstrādāt Mac lietotni.

Sākotnēji mēs atbalstījām tikai L2TP, PPTP un ierobežotu OpenVPN. Ir jautri redzēt daudz ko esam izauguši. Pāris gadus uz priekšu, un darbs, ko varam paveikt ar dažādām OS, ir patiešām pieaudzis, un ir palielinājušās valstis, kuras mēs atbalstām, un mūsu piedāvātais.

Tas bija pārsteidzoši redzēt un ir bijis ilgs brauciens. Drošības uzmanība nozarē ir pieaudzis, kā arī nepieciešamība nodrošināt mūsu klientu drošību. Tagad mēs atbalstām IKEv2, OpenVPN, OpenVPN motokross. Mēs joprojām atbalstām mantoto klientu PPTP

Džeremijs: Viena lieta, ko es teikšu par PPTP, ir tāda, ka mēs to tehniski atbalstām klientiem, kuri to izvēlas (noteiktiem lietošanas gadījumiem). Bet mēs to noteikti nereklamējam un nevienam klientam to neiesakām. Mēs acīmredzot cenšamies panākt viņu drošāku un mūsdienīgāku protokolu.

Džošs: Jā, tas ir tikai tur, jo daži klienti joprojām vēlas to izmantot. Bet ir bijis interesanti mainīties uz lielāku klientu bāzi.

Džeremijs: Es domāju, ka tagad mums ir vairāk nekā 1000 serveru vairāk nekā 60 valstīs, un es pat neesmu pārliecināts par kopējo atrašanās vietu skaitu, jo tas mainās katru nedēļu! Jā, mēs esam pieredzējuši milzīgu izaugsmi dažu pēdējo gadu laikā, un tas ir bijis jautrs brauciens!

Kā jūs domājat, ko piedāvā IPVanish, kas to atšķir no citiem VPN pakalpojumiem?

Džeremijs: Es domāju, ka atšķirība starp mums un citiem tur esošajiem tīkliem ir tāda, ka mums pieder 90% no mūsu tīkla. Mums ir savi klātbūtnes punkti (POP), kur mēs kontrolējam bagāžnieku un kaudzīti (pilnīga konfigurācija). Tas ļauj mums optimizēt ātrumu, optimizēt privātumu un drošību.

Es zinu, ka jūs, puiši (ProPrivacy.com) nesen esat uzsācis jaunu ātruma testu, kas mūs konsekventi vērtē labāko trijniekā un bieži vien labāko testu dažādos testos. Tāpēc es domāju, ka ātrums, privātums un mūsu pašu tīkla darbības drošība mūs atšķir.

Ir tehnisks iemesls, kāpēc es saku, ka mums pieder 90% no mūsu tīkla, nevis 100%, un tas ir tāpēc, ka mēs varam piedāvāt noteiktas atrašanās vietas mūsu klientu bāzei. Piemēram, nebūtu ļoti prātīgi atvērt datu centru vai POP Albānijā.

Bet ir arī citi pakalpojumu sniedzēji, no kuriem mēs varam iznomāt aparatūru mūsu infrastruktūrai. Tas ir, kur atrodas pārējie 10% no mūsu tīkla trafika un kur tas tiek kontrolēts.

Džošs: Mēs noteikti dodam priekšroku sava tīkla, pašu datu centru un pašu serveru darbībai, kur vien cilvēcīgi iespējams. Bet kā sacīja Džeremijs, ne vienmēr tehniski ir iespējams atrasties vietā. Bet klienti to pieprasa, tāpēc mēs nodrošinām to, kas viņiem nepieciešams.

Es neesmu vienīgais, kurš ir bijis kopā ar IPVanish kopš ļoti agra sākuma. Mums ir cieša grupa, kas patiešām ir veltīta tam, ko mēs darām un ko mēs nodrošinām. Es domāju, ka tas, kas mūs atšķir, ir tas, ka mums tiešām rūp tas, ko mēs darām.

Tāpēc vienkārši jāprecizē: kad sakāt, ka jums pieder jūsu tīkls, jūs domājat, ka jums pieder jūsu VPN serveri?

Džeremijs: Jā, un mums ir liels mugurkauls, kuru mēs arī izmantojam - faktiskais optiskais tīkls.

Es to pilnībā nezināju. Es zinu, ka VyprVPN ir kaut kas līdzīgs.

Džošs: Noderīga ir vēsture ar Highwinds Network Group. Mēs pavadījām gadus, attīstot savu optisko šķiedru tīklu, un mums patīk to izmantot, kad vien mēs varam! Tas mūs kaut ko atšķir, jo liela daļa mūsu konkurentu izmanto virtuālos serverus vai nomā fiziskos serverus, un daudziem no viņiem nav interneta mugurkaula, lai piezvanītu uz savu.

Tas ir iespaidīgi! Jūs pieminējāt IKEv2, ko izvietojat. Vai jūs varētu man pastāstīt mazliet vairāk par to?

Džošs: Tas bija jautri, kad tas tika paziņots WWDC 2014. Apple gatavojās atbalstīt vietējos VPN savienojumus iOS. Man gadījās tur atrasties, un tik agri uzzināju, kas notiek. Tāpēc es un viens no mūsu interneta režisoriem, sistēmas inženieris Zefs Gilens pāris mēnešus pavadīja šo vasaru, lai cīnītos un izdomātu IKEv2 iekšējo darbību..

IPVanish Josh Tway

Cik es uztraucos, IKEv2 nav nobriedusi tehnoloģija tajā pašā, kas ir OpenVPN. Tas nav tikpat pārbaudīts pret NSA. Kādas ir jūsu domas par šo?

Džošs: Tā ir augoša tehnoloģija, un pamatā esošajam protokolam ir daudz RFC un visas sabiedrības salīdzinošo pārskatu. Pati Apple to izvirza kā pirmo numuru visa TCP slāņa iekapsulēšanai - tikai tāpēc, lai iznīcinātu ugunsmūrus, kad UDP ir bloķēta..

OpenVPN ir balstīts uz to, ka cilvēki to vēlas, turpretī IKEv2 ir precīzi definēts protokols, kura standartiem ir fonu bāze. Tas ir patiešām lieliski, jo ikviens var ieviest programmatūru, lai pats veiktu protokolu.

Tātad, kamēr tas pieaug adopcijā, cilvēki joprojām izdomā, kā to konfigurēt. Es domāju, ka programmatūrai, piemēram, strongSwan, ir jāiemācās, ka varbūt viņiem dažās lietās nebija pareizi. Bet tas noteikti ir nobriedis protokols - pats protokols ir pamatots.

Džeremijs: Es domāju, ka mūsu testēšanā mēs atklājām, ka tas ir izpildītāks nekā OpenVPN.

Džošs: Jā, vairumā gadījumu tas izpūst OpenVPN no ūdens. Un ir lietas, kuras jūs varat darīt (es nevēlos teikt pārāk daudz, jo es nevēlos visiem konkurentiem dot mūsu noslēpumus!), Kas patiešām var palielināt efektivitāti. Dažas lietas ir acīmredzamas, piemēram, instrukcijas šifrēšanas uzlabošanai, taču ir arī citas lietas, kuras mēs vēlamies darīt, lai to patiešām paātrinātu..

IKEv2 pamatā ir IPsec, kas ļoti ilgi tiek izmantots kā standarts. Internet Key Exchange 2 (IKEv2) joprojām atrodas IPSec kaudzē.

Jā, es saprotu, ka šobrīd tas ir populārs VPN, pateicoties paaugstinātiem veiktspējas ieguvumiem, bet es vēlējos uzzināt vairāk, kā tas tiek salīdzināts ar OpenVPN drošības frontē.?

Džošs: Drošības nolūkos IKEv2 noteikti ir mans izvēlētais protokols, un es tam uzticos vairāk, nekā daudzām lietām, kas balstītas uz protokolu. Noteikti vairāk nekā PPTP! Noteikti vairāk nekā L2TP. Es pat teikšu, ka lielākajā daļā sistēmu, ja man būtu izvēle starp OpenVPN vai IKEv2, es katru dienu dotos ar IKEv2.

Džeremijs: OpenVPN var būt noderīgs apstākļos, kad IKEv2 ir bloķēts - OpenVPN, kas pārsniedz standarta SSL portus (TCP ports 443), var palīdzēt jums to novērst. Tāpēc katram klientam mēs piedāvājam abus protokolus.

Bet mums, protams, ir tendence iet ar to, kurš ir izpildītāks. Daudzi mūsu klienti patiešām vēlas, lai VPN darbotos kā parasts interneta savienojums - viņi nemaz nevēlas, lai to bremzētu. Mēs esam noskaidrojuši, ka IKEv2 tos tuvina tam nekā OpenVPN.

Manuprāt, tas ir pietiekami taisnīgi. Paldies par ieskatu! Tātad, kas, jūsuprāt, ir vissvarīgākā lieta, kas VPN lietotājiem patiešām jāsaprot?

Džošs: Kad jūs neatrodaties VPN, visa jūsu satiksme notiek nepārprotami. Daudzi cilvēki saka: “Bet es lietoju HTTPS, tāpēc tam nav nekādas nozīmes.” Bet tas tā nav.

Ļaunprātīgi DNS pakalpojumu sniedzēji var nozīmēt, ka jūs izmantojat citu vietni, nevis to, kas jums ir paredzēta, un daži ļoti izveicīgi uzbrukumi cilvēkam var maksāt jums. Skaidrākais ir tas, ka jūsu ISP joprojām reģistrē katru meklēšanu, ko veicat katram hostingam. Lietojot VPN, tas nenotiek - izmantojot ISP, jums tiek garantēta daudz privātāka.

Un, kad jūs izmantojat karsto punktu, ikviens var snaust šajā satiksmē. Tāpēc jums ir jāaizsargā sevi, un jūs visu dienu varat rīkoties nepareizi ar HTTPS. Ne katrā vietnē tiek veikts HTTPS, un daudzi to nedara tik labi, kā jūs varētu domāt. VPN palīdz aizsargāt jūsu pārsūtīšanu internetā.

Vai jūs domājat, ka ir nepilnības, kuras jāzina VPN lietotājiem?

Džeremijs: VPN noteikti ir daļa no jūsu privātuma un drošības paketes, taču tas nav pilnīgs. Ir svarīgi izmantot tādas lietas kā reklāmu bloķētājs un saprast, ko VPN var un ko nevar darīt jūsu labā, lai saglabātu jūsu privātumu.

VPN ir kritisks tā elements un dažos gadījumos vissvarīgākais elements, taču tas nav pilnīgs. Es domāju, ka cilvēkiem patiešām ir jāsaprot, ka 100% anonimitāte nav iespējama, taču jūs varat sasniegt diezgan tuvu, ja izmantojat pareizos rīkus, kas ir konfigurēti pareizi.

Diemžēl es domāju, ka cilvēki dažreiz jūtas neuzvarami, un viņiem jāsaprot, ka jūs esat tik stiprs, cik jūsu vājākais posms. Tas varētu būt programmatūras aizmugure vai kāds cits vājums, par kuru jūs neesat domājis par savu privātuma higiēnu.

Es domāju, ka ir svarīgi izglītot sevi privātuma jautājumos un izprast VPN lomu, lai jūs varētu darīt visu iespējamo, lai paliktu privāts un drošs tiešsaistē.

Džošs: Vakar šīs iekšējās sarunas laikā parādījās labs piemērs šādai kļūdai. Citiem tur esošajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem nebūs daudz labāka, ja jūsu sistēmā ir citi VPN. Dienas beigās VPN šifrē jūsu trafiku - tas nevar jūs aizsargāt pret citu programmu, kas sacenšas par uzmanību un kas sūta jūsu DNS pieprasījumus uz kaut kur citu.

Džeremijs: Un, ja esat pieteicies Facebook, atrodoties VPN, ir diezgan skaidrs, kas jūs esat! Tas jums arī sekos apkārt. Tāpēc es domāju, ka labākā prakse ir Incognito logu un reklāmu bloķētāju izmantošanā. Kopā ar VPN tas 95% ceļu jums ļaus sasniegt.

Ak, un esiet piesardzīgs GPS mikroshēmā mobilajā ierīcē. Ja sakāt “jā, es atļaušu piekļuvi savai atrašanās vietai”, tad VPN neaizsargās jūs.

Es domāju, ka tas daļēji atbild uz manu nākamo jautājumu, bet es to tik un tā uzdošu: es vienmēr domāju, ka VPN ir būtisks rīks manā tiešsaistes privātuma un drošības rīku kastē. Kādus citus rīkus jūs ieteiktu VPN lietotājiem?

Džošs: Paroles pārvaldnieki vienam. Kā es saku, jūs esat tikai tik drošs kā sava vājākais posms, un cilvēki atkal un atkal izmanto ļoti nedrošas paroles un tās pašas paroles. Tas ir ļoti slikti, ja vairākās vietnēs ir jūsu paroles un tiek pārkāpta viena no tām.

Tāpēc paroļu pārvaldnieki ir svarīgi, jo mums ir jāizmanto drošākas paroles, nevis tās pašas. Izmantojot arī mūsdienu reklāmas blokatorus, un vienkārši ievērojot uzmanību. Uzmaniet visu, kas izskatās neticams.

Džeremijs: Es personīgajai pārlūkošanai diezgan daudz esmu izmantojis Brave pārlūku un Firefox Focus (skat. 5 visdrošākos pārlūkus). Un es iesaku izmantot inkognito režīmu jebkurā pārlūkprogrammā.

Ikdienas lietošanai es dodu priekšroku Firefox inkognito režīmā, bet esmu eksperimentējis ar Brave Browser, kas novērš izsekošanu pēc noklusējuma. Es domāju, ka labs pārlūks un labi iestatījumi jūsu pārlūkprogrammā ir tāls ceļš.

E-pastam es izmantoju ProtonMail tam, ko uzskatu par privātiem e-pastiem. Protams, mums ir arī savs korporatīvais e-pasts, taču, manuprāt, ProtonMail ir diezgan labs šifrētam e-pastam..

Un Signāls, protams, par kuru es zinu, ka jūs savā vietnē esat daudz rakstījis.

Džošs: Jā, es domāju, ka Signāls personīgi ir fantastisks. Sargieties arī no meklētājprogrammām. Google sniedz lieliskus rezultātus, bet jūs gūsit izsekojamību. Tāpēc varbūt tā vietā izmantojiet DuckDuckGo.

Forši. Tātad… IPVanish ir ASV balstīts pakalpojums. Mēs zinām, ka NSA un tās pārstāvji ir misijā, lai izspiegotu visu un ikvienu neatkarīgi no tā, vai viņi ir ASV pilsoņi. Kā, jūsuprāt, tas ietekmē tādu VPN pakalpojumu kā jūsu?

Džeremijs: Manuprāt, vissvarīgākais ir saprast, ka NSA darbojas sadarbībā ar valstīm visā pasaulē. Tātad tā sasniedzamība pārsniedz ASV robežas. Jums jāzina, ka jūsu programmatūra un aparatūra - kastes galvenā arhitektūra - jebkurā laikā var tikt ietverta vai pārkāpta..

Tas attiecas ne tikai uz NVD - ir arī hakeri, kuri varētu piekļūt šiem datiem. Tāpēc mēs esam izstrādājuši savu arhitektūru tādā veidā, ka, ja kaste būtu jāsedz, nav ierakstu vai kaut kas cits, kas varētu apdraudēt mūsu lietotāju privātumu, kas tajā atrodas..

Es domāju, ka saistībā ar NSA ir lielāka pārredzamība par to, kas notiek ar ASV valdību, nekā tas varētu notikt citās valstīs. Tas, ka NVD ir bijis ziņās, nenozīmē, ka nevienā citā valstī nav valdības organizācijas, kas darītu kaut ko ļoti līdzīgu.

Viņiem, iespējams, būs mazāk procesu un darbību, kas jāveic, lai savāktu informāciju. NSA lieta, iespējams, ir vairāk slikta mārketinga ASV, lai gan tā ir bijusi pārāk liela un ne pārāk respektē privātumu.

Bet tajā pašā laikā tas virza cilvēkus uz mūsu produktu. Tā ir laba lieta, jo tā parāda, ka cilvēki patiešām rūpējas par savu privātumu un gatavojas to aizsargāt.

Džošs: Mēs cenšamies palikt spēles priekšā. Daļa darba domā par to, kā mēs varētu tikt galā ar visiem draudiem, kas virzās uz priekšu.

Džeremijs: Tiklīdz biti un baiti sāk ceļot pāri robežām, NVD izmanto jebkuras metodes un līdzekļus, kas viņiem ir jācenšas iefiltrēties. Tāpēc es domāju, ka atrašanās ārpus ASV rada maldīgu drošības sajūtu. Ja atrodaties Īrijā, iespējams, domājat, ka Īrija aizsargā privātumu, tāpēc varat rīkoties bez izsekošanas. Manuprāt, tas ir naivi.

Džošs: Tas bija viss PRISM punkts, kur mums bija faktiskas prizmas, kas sadalīja satiksmi pa optisko šķiedru kabeļiem AT&T te, Ņujorkā. Viņi to visu tikai sakopja. Daži cilvēki teiktu: “Es nelietoju AT&T, tātad, nav problēmu ”vai“ es esmu ārzemēs, tāpēc nekādu problēmu ”, bet patiesība ir tāda, ka jūsu dati tika cauri šim slēdzim un tika dublēti. Tāpēc viņiem ir nepatiesa drošības sajūta.

Dienas beigās mēs pēc iespējas labāk aizsargājam lietotājus, taču nekas nav ideāls. VPN palīdz, taču esiet piesardzīgs un aizsargājiet sevi.

Amerikas Savienotajās Valstīs FCC ir nogalinājis tīkla neitralitāte un atļautie ISP pārdot savu klientu datus reklāmas partneriem. Es domāju, ka ISP ļoti lēnām un lēnām izmantos šīs izmaiņas, lai izvairītos no sabiedrības sašutuma. Tomēr, ja tas notiks, VPN kļūs par gandrīz būtisku instrumentu privātuma saglabāšanai un satiksmes diskriminācijas novēršanai.

Vai jūs domājat, ka Amerika piedzīvos uzplaukumu VPN lietošanā? Un ja tā, kā jūs domājat, vai interneta pakalpojumu sniedzēji reaģēs??

Džeremijs: Ikviens mūsu uzņēmumā rūpējas par interneta brīvību. Mēs centāmies lobēt, mēģinājām būt aktīvisti un sadarboties ar mūsu vietējām un nacionālajām kopienām, lai neļautu šiem notikumiem notikt. Visi šie sīkumi ir palīdzējuši mūsu biznesam, bet tas nebija tas, ko mēs meklējām.

Mums drīzāk būtu nozare un bizness, kur cilvēkiem nav vajadzīgs, lai mēs apietu ISP blokus vai neļautu ISP tos spiegot. Bet diemžēl tā tas ir. Un tas pēdējos 18 mēnešos ir virzījis cilvēkus uz mūsu biznesu rekordlielā skaitā. Mēs esam redzējuši strauju klientu pieaugumu ISP spiegošanas un tīkla neitralitātes problēmas dēļ.

Vai jūs domājat, ka šī iemesla dēļ ISP varētu ietekmēt VPN? Tagad, kad, piemēram, nav tīkla neitralitātes likumu, interneta pakalpojumu sniedzēji varētu vienkārši bloķēt vai apturēt visu VPN trafiku.

Džeremijs: Jūs minat interesantu punktu. Es uzskatu, ka daži publiskie WiFi tīkli izmanto kaut ko līdzīgu OpenDNS, kas bloķē IPVanish un daudz citu VPN. Tāpēc nav neiedomājami, ka, ja interneta pakalpojumu sniedzēji domā, ka zaudē daļu trafika uz VPN, viņi teorētiski varētu bloķēt piekļuvi mums.

Mēs esam nākuši klajā ar plāniem zināmā mērā apiet šo scenāriju. Bet tā ir auksta realitāte, ka interneta pakalpojumu sniedzēji ir pirmie POP (klātbūtnes punkti) internetā, un, ja viņi mūs aizraus, tas būtu kaitīgs mūsu biznesam.

Mēs noteikti strādājam pie veidiem, kā nodrošināt, ka mūsu pakalpojumi ir pieejami tiem, kam tie nepieciešami.

Džošs: Ir veidi, kā mēģināt nodrošināt, ka mūsu savienojumi ir vēl labāki, ļaut miljoniem mūsu lietotāju turpināt izmantot mūsu pakalpojumu, pat ja interneta pakalpojumu sniedzēji sāka mūs drātēt.

Džeremijs: Lai arī patiesi būtu godīgi, es domāju, ka šī ir apokaliptiska ideja. Es nedomāju, ka tas ir iespējams scenārijs. Būtu vairākas tiesas prāvas un pienācīgs process, pirms kaut kas līdzīgs varētu sākt ietekmēt mūsu spēju veikt uzņēmējdarbību.

Lai gan es domāju, ka pastāv attāla iespēja, ka kaut kas līdzīgs varētu notikt, es nedomāju, ka šobrīd tas ir biznesa galvenais iemesls.

Džošs: Es domāju, ka visdrīzāk tūlītējās bažas rada tas, ka interneta pakalpojumu sniedzēji pārdod klientu datus, un VPN to aizsargās.

Džeremijs: No abām Kongresa pusēm ir bijis arī izteikts spiediens, lai mēģinātu apgāzt neseno tīkla neitralitātes aizsardzības atcelšanu.

Džošs: Mēs to darām tikai viena balsojuma attālumā.

Džeremijs: Mēs runājam par mēnešiem vai pat gadiem, pirms dažas no šīm lietām sāk notikt, tāpēc es ilgtermiņā esmu optimistisks. Es domāju, ka dienas beigās tas satrauks mazāk.

Džošs: Dažas valstis ir ieņēmušas nostāju pret to, mēģinot no jauna ieviest tīkla neitralitāti, sakot ISP, ka, ja viņi vēlas valdības noslēgtus valsts līgumus, ISP nedrīkst drosināt lietotājus un tamlīdzīgus materiālus. Piemēram, Kalifornijā un Ņujorkā.

Kāds ir jūsu viedoklis par tiešsaistes privātuma situāciju pasaulē? Vai tas viss ir liktenis un drūmums, vai arī jūs redzat dažas pozitīvas tendences??

Džeremijs: Es sāku redzēt dažas pozitīvas tendences Eiropā. Es ne vienmēr uzskatu, ka GDPR ir laba lieta, bet es uzskatu, ka tas nozīmē gan cilvēku, gan valdības atzīšanu, ka interneta lietotāja privātums ir svarīgs, un mums ir nepieciešami pasākumi tā aizsardzībai..

Iespējams, ka tie notiek nepareizā veidā, bet es domāju, ka ir svarīgi tikai atzīt, ka ar Facebook un Google viss ir aizgājuši pārāk tālu un ka informācija paliek tiešsaistē mūžīgi.

Es domāju, ka kopumā ir labi, ka viņi veic pasākumus, lai uzlabotu lietotāju privātumu, pat ja daži no šiem labajiem nodomiem nav pārāk vērsti. Tāpēc es esmu optimistisks ilgtermiņā, it īpaši dažos Rietumu reģionos.

Par represīvajiem režīmiem, piemēram, daudziem Tuvajos Austrumos vai Ķīnā, ir jāuztraucas daudz vairāk. Es domāju, ka uzlabošanās būs lēns process, kura īstenošanai var būt nepieciešami gadu desmiti (nevis gadi), lai patiešām atslābtu.

Bet es jūtu, ka, galvenokārt, pilsoņi veiks ilgtermiņa pasākumus, lai aizsargātu lietotāju privātumu.

Džošs: Es domāju, ka tikai VPN nozares izaugsme kopumā parāda, ka cilvēki nav aizmirsti. Ja jūs sākat atņemt viņu brīvības vai sākat spiegot par viņiem, viņi saka: “Man nepatīk tas” un “Es negribu tikt bloķēts.” Cilvēkiem patīk viņu interneta brīvība.

Es domāju, ka cilvēki vairāk apzinās notiekošo, un ka pakļaušanās dažām nepilnībām ilgtermiņā var novest pie situācijas uzlabošanās. Tas mani padara ļoti optimistisku.

Kāds ir jūsu biznesa fokuss un kur jūs redzat IPVanish nākamajos 3 gados?

Džeremijs: Ja mēs varētu sākt šo nākamo sarunu, padarot privātumu par pilnīgu ainu un VPN kā vienu no šiem rīkiem. Izmantojot pārlūkprogrammu, ir daudzas lietas, piemēram, reklāmu bloķēšana, pārlūka darbība un pārlūka konfigurācija, kas var palīdzēt lietotājiem padarīt privātākus un drošākus.

Tas, ko IPVanish cenšas stratēģiski darīt, ir kļūt par pilna loka privātuma uzņēmumu. Mēs skatāmies uz risinājumiem un tehnoloģijām, kas pasargās lietotājus no visiem iespējamiem uzbrukuma vektoriem. VPN ir viens no acīmredzamākajiem (un) kritiskajiem aspektiem, taču ir arī citi veidi, kā var tikt atklāta cilvēku privātums.

Šajā nolūkā produkts, kuru mēs strādājam, lai izstrādātu šogad, un nākamajos divos gados, cerams, nodrošinās lielāku 360 grādu aizsardzību.

Džošs: Mēs arī pēta, kā nodrošināt vislabāko šifrēšanu mūsu klientiem, vienlaikus piedāvājot arī vislabāko iespējamo ātrumu. Tā nav tikai lietotāja ierīce, bet arī apstrāde servera galā. Mēs vienmēr meklējam iespējas, kā uzlabot šo situāciju, izmantojot dažādus šifrēšanas protokolus, un kopumā uzlabojam to, ko darām.

Džeremijs: Galvenais mērķis ir panākt, lai VPN darbotos fonā, tāpēc jūs pat nezināt, ka tas tur atrodas - dators ir tikpat ātrs, bet jums ir papildu priekšrocības, ko nodrošina privātums un drošība. Tas ir tas, uz kuru mēs virzāmies katru dienu.

Džošs: Daži lietotāji izbauda šī un šī iestatījuma noregulēšanu, bet daudzi lietotāji vēlas uzlabot savu privātumu un drošību. Viņi nezina daudz par to, kā darbojas VPN, un viņiem ir vienalga. Viņi vienkārši vēlas, lai tas darbojas! Tāpēc mēs cenšamies samazināt lietotāju mijiedarbību, lai to uzlabotu.

Ja katram no jums tiktu piešķirta viena vēlēšanās, kas tas būtu un kāpēc?

Džošs: Es neprotu domāt, ka es gribētu vairāk spēju absorbēt zināšanas un dienā to pavadīt vairāk stundu. Iemesls tam ir cerība - zināšanas ir labas un padara visu labāku visiem.

Džeremijs: Es vēlētos, lai mani bērni aug pasaulē, kas ir labāka par pasauli, kurā uzaugu. Es zinu, ka tas ir ļoti vispārīgi, bet man ir trīs bērni, un tā tur var būt ļoti biedējoša pasaule.

Paldies, ka veltījāt laiku sarunai ar mani. Es domāju, ka tā bija lieliska intervija! Vai ir vēl kaut kas, ko vēlaties pievienot?

Džeremijs: Es tikai gribu teikt, ka mēs novērtējam iespēju sarunāties ar jums. Mēs esam lieli ProPrivacy.com fani. Tā bija viena no pirmajām vietnēm, uz kuru mēs paklupām, kad pirmo reizi ienācām šajā nozarē, un jūs, puiši, esat bijuši lieli privātuma un drošības čempioni.

Es domāju, ka jūs, puiši, esat ļoti rūpējies (it īpaši nesen), lai novērstu dažus aizspriedumus, kas ir atraduši ceļu uz citām tīmekļa vietnēm. Piemēram, jūsu jaunie ātruma testi parāda, kā tie darbojas, un rezultātus parāda objektīvi.

Es domāju, ka nozarei tā ir bijusi patiešām pozitīva lieta, un es ceru, ka citas vietnes virzās tajā pašā virzienā.

Džošs: Man patīk, ka tur ir jaunākās ziņas par privātumu un interneta brīvību, kuras pēdējos mēnešos esmu ieguvis pats. Šķiet, ka tas sniedz objektīvāku un objektīvāku viedokli.

Paldies, tie ir ļoti laipni vārdi! Un vēlreiz paldies par interviju.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me