Guccifer 2.0 DNC Hack norāda uz Pro-Clinton korupciju

Datu izmešana no hakera, kas darbojas ar vārdu Guccifer 2.0, pēdējās 48 stundās vietnē Twitter ir izraisījis milzīgu satraukumu. Datu kopums, kas sestdien tika izlaists caur WordPress vietni, ir otrais šāda veida paziņojums no trāpīgi nosauktā hakera, kurš ir uzņēmies atbildību par neseno Demokrātiskās nacionālās komitejas (DNC) hakeru..


Cilvēki visur godina datus, kas tiek izlikti (otro no tiem Tweepers dēvē par # Guccifer3), lai parādītu milzīgu korupcijas apmēru prezidenta sacensībās līdz šim. It īpaši attiecībā uz iekšējo atbalstu no DNC - tas, šķiet, ir līdzvērtīgs prezidenta kandidātes Hilarijas Klintones vēlēšanu aplaupīšanai.

Iekšējie atgādinājumi, ko Guccifer 2.0 nozaga no DNC, parāda, ka Klintone jau tika nosaukta par demokrātu kandidātu jau 2015. gada maijā. Atklājot, ka masveida atbalsts, ko demokrātu kolēģis Bernijs Sanderss izbaudīja primāru laikā, vienmēr bija paredzēts neveiksmei. Šīs ziņas ļoti satrauc Sandersa atbalstītājus, kuriem tagad šķiet, ka viņi ir pakļāvušies saudzīgam vēlēšanu procesam.

Sākumskolas sacensību laikā (Sandersa atbalstītāji) tika ierosināta ideja, ka Mainstream Media atspoguļojums Klintonā, iespējams, palīdzēja novest demokrātu sacīkstes. Tomēr starp nesen publicētajiem dokumentiem ir smēķēšanas ieroču pierādījumi par tiešu slepenu vienošanos starp plaši izplatītajiem plašsaziņas līdzekļiem un DNC, lai palīdzētu kronim Klintonam kā demokrātu kandidātam vēlēšanu procesā.

2015. gada maija vēstulē ar tematu “2016. gada GOP prezidenta kandidāti” ir izskaidrota “ierosinātās pozicionēšanas un publisko ziņojumapmaiņas stratēģija ap 2016. gada republikāņu prezidenta lauku”. Šī plāna daļa ir noteikta šādi;

"Mūsu mērķi nākamajos mēnešos būs izveidot republikāņu lauku un iespējamo kandidātu un radīt kontrastu starp GOP lauku un HRC."

Šķiet, ka ir acīmredzami pierādījumi tam, ka HRC (Hilarija Klintone) tika kopta par demokrātu kandidatūru. Tālāk vēstulē HRC atkal tiek minēts tieši tādā veidā, kas liek domāt, ka DNC saskaņoti uzsver Klintonu, cenšoties panākt demokrātu uzvaru:

"Izmantojiet īpašus trāpījumus, lai dubļotu ūdeņus ap ētiku, caurskatāmību un kampaņu finansēšanas uzbrukumiem HRC."

# Guccifer3 DNC klintons

Plašsaziņas līdzekļu “viegls pieskāriens” ziņo par Guccifer 2.0 noplūdi

Pat ņemot vērā šos postošos DNC datu izmešus, galvenie plašsaziņas līdzekļi lielākoties ir koncentrējušies uz tām daļām, kas demonstrē DNC plānoto stratēģiju, lai kaitētu republikāņu kandidātiem, ieskaitot negaidīti spēcīgo GOP aizstājējzīmi Donaldu Trumpu..

Citā sadaļā ar nosaukumu “Reporter Outreach” tiek parādīta nenoliedzama griba negodīgā veidā īpaši ietekmēt plašsaziņas līdzekļus:

"Strādājot caur DNC un citiem, mums vajadzētu izmantot fona brīfingus, sagatavot reportierus intervijām ar GOP kandidātiem, ierakstītās sarunas un iebildumu vietas, lai palīdzētu veidot stāstus bez pirkstu nospiedumiem un izmantot reportierus ziņojuma vadīšanai."

"Gan DNC, gan ārējās grupas vēlas rīkoties un spiest apkārtējos republikas pasākumus, lai ievietotu presē mūsu ziņojumapmaiņu un piespiestu viņus atbildēt uz jautājumiem par galvenajiem jautājumiem."

Lai arī tas dažiem cilvēkiem nešķiet pārlieku postoši un šajās dienās noteikti ir normāla prakse, kad partijas uzbrūk viņu konkurencei, vēstule noteikti parāda DNC gribu tieši ietekmēt plašsaziņas līdzekļus.

Šī stratēģija, šķiet, ir spēcīgi darbojusies Hilarijas Klintones labā - saskaņā ar Decisiondata.org -, kuras atklājumi liecina, ka liela daļa atbalstītāju, kas gatavojās Sandersa mītiņiem, bija “šokējoši” plašsaziņas līdzekļos, un tie bija “šokējoši” (tūkstošiem un bieži vien daudz vairāk) nekā HRC ieguva).

Izklaidējoši, neskatoties uz datu izmešanu (kuru autentiskumu DNC nav noliedzis), DNC pieturās pie saviem apgalvojumiem, ka hakeru izdarījuši sarežģīti Krievijas (iespējams, valdības vai FSB) darbinieki. Šī pārliecība tagad ir apšaubāma, ņemot vērā Guccifer 2.0 apgalvojumu, ka viņš rīkojies viens pats:

“Visā pasaulē pazīstamais kiberdrošības uzņēmums CrowdStrike paziņoja, ka Demokrātiskās nacionālās komitejas (DNC) serverus uzlauzuši“ sarežģītas ”hakeru grupas. Esmu ļoti gandarīts, ka uzņēmums tik ļoti novērtēja manas prasmes))) Bet patiesībā tas bija viegli, ļoti viegli. ”

No savas puses stāstā Krievijas valdība ir noliegusi dalību banalizācijā. Neatkarīgi no tā, vai tas ir vientuļš hakeris (kā apgalvots) vai nē, protams, ka tā ir krievu hakeris, protams, ir pamatota iespēja - un noteikti ir daudz netiešu pierādījumu, kas liek domāt, ka tas bija krievvalodīgais, iespējams, izmantojot Krievu tastatūra.

Šķiet arī acīmredzami, ka kāds ir hakeris; viņi, iespējams, darīs visu iespējamo, lai nepieļautu acis prom no viņu identitātes būtības, lai izvairītos no pieķeršanās kā oriģinālais Guccifer vārdabrālis.

Tiem, kuri nezina, šis jaunākais trauksmes cēlājs ir nosaukts pēc sākotnējā Guccifer hakera: Rumānijas kibernoziegumu halists, kurš 2013. gadā kļuva draņķīgs par hakeriem, kuros piedalījās vairākas ASV valdības amatpersonas. Ieskaitot e-pastus starp Sidniju Blumenthalu un Hilariju Klintoni, kas nelikumīgi nosūtīti uz “nenodrošinātu personīgo e-pastu”, kurā pieminēts 2012. gada Benghazi terora akts Lībijā (cita starpā).

Pašlaik Gucifers gaida spriedumu Aleksandrijas cietumā Virdžīnijā pēc tam, kad viņš tika izdots no Rumānijas ASV, lai viņam tiktu izvirzītas apsūdzības par valdības amatpersonu uzlaušanu. Gucifers, kura īstais vārds ir Marcels Lazars Lehels, apsūdzēts viņam izvirzītajās apsūdzībās. Saskaņā ar Tieslietu departamenta paziņojumu:

“Faktu paziņojumā, kas iesniegts, pamatojoties uz viņa vienošanos, [Lehel] atzina, ka vismaz no 2012. gada oktobra līdz 2014. gada janvārim viņš ar nodomu ir ieguvis neatļautu piekļuvi personīgajam e-pastam un sociālo mediju kontiem, kas pieder aptuveni 100 amerikāņiem, un viņš to izdarīja nelikumīgi iegūt viņa upuru personisko informāciju un e-pasta saraksti. Viņa upuru vidū bija divu bijušo ASV prezidentu tiešais ģimenes loceklis, bijušais ASV kabineta loceklis, bijušais ASV apvienotā štāba priekšnieka loceklis un bijušais prezidenta padomnieks, viņš atzina. [Lehels] atzina, ka daudzos gadījumos viņš publiski [sic] publiskoja savu upuru privāto e-pasta saraksti, medicīnisko un finanšu informāciju un personīgās fotogrāfijas. ”

Kas attiecas uz Guccifer 2.0, šķiet, ka šie pirmie divi postošo datu kritumi (kas ietver partiju iespējamo DNC finanšu pārskatu, kas satur sīku informāciju par milzīgajiem ziedojumiem un to ziedotājiem) ir tikai sākums. WordPress lapās hakeris ir apsolījis izlaist tūkstošiem papildu dokumentu un e-pasta ziņojumu, kuri (viņš apgalvo) jau ir pārsūtīti Wikileaks (kurš, domājams, publicēs tos noteiktā laikā).

Tad viens interesants notikums ir fakts, ka Wikileaks tikko ir laidis klajā ziņkārīgo straumi ar nosaukumu “Wikileaks Insurance”. Pagaidām šo failu saturs nav zināms, jo šifrēšanas atslēga vēl nav atbrīvota. Wikileaks ir teicis, ka straume darbosies kā “mirušā cilvēka slēdzis”, ja viņiem būs kādas problēmas ar turpmāku atbrīvošanu (ko ziņotāju organizācija plāno veikt drīz).

Tas, vai kaut kas no tā ietekmēs prezidenta sacīkstes, vēl ir jānovērtē. Ja tomēr Hilarijas Klintones līdz šim palutinātais stāvēšana ir kaut kas, kas paiet, tad, visticamāk, Klintone virzīsies uz priekšu bez šīm pēdējām atklāsmēm. Neaizskarams noteikti ir vārds, kas ienāk prātā.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 − = 1

map