2014. gada 31. augusts, visticamāk, samazināsies interneta vēsturē kā “2014. gada notikumi”. Lai izgrieztu garu un ļoti iesāktu stāstu, vietnes 4Chan dalībnieks vakar izlaida gandrīz simts (gandrīz pilnībā sieviešu) A saraksta aktieru, dziedātāju un slavenību intīmo fotoattēlu kolekciju, ieskaitot Dženiferas Lorences, Avrilas Lavignes līdzīgus fotoattēlus. , Kim Kardashian, Rihanna, Kirsten Dunst, Aubrey Plaza un Winona Ryder.


Tā kā ziņas par noplūdušajām fotogrāfijām izplatījās kā ugunsgrēks, vispirms Reddit un pēc tam plašākiem plašsaziņas līdzekļiem, izraisīja interesi vētru. #Fappening turpina tendenci Twitter, un Fappening subedit dažu stundu laikā sasniedza vairāk nekā 40 000 lasītāju (daudzi vīrieši stilīgi atsaucās uz fotogrāfiju rupjām atsaucēm).

Rezultātā radītais mediju cirks ir paziņojis par sašutumu par noplūdi, bet turpinot izplatīt stāstu pār ziņu virsrakstiem, mudinājis sabiedrību meklēt fotoattēlus. Mēs lūdzam mūsu lasītājus ievērot skarto sieviešu privātumu un neatkārtot seksistisku izturēšanos vai mudināt rāpojošos, kas ieguvis fotoattēlus (un kurš ir apņēmies par atlīdzību atbrīvot vairāk), pretoties kārdinājumam meklēt un / vai noklikšķināt uz šiem attēliem.

Kā sociālajā tīklā Twitter atzīmēja šausmu filmu aktrise Marija Elizabete Vinsteda,

"Tiem, kas skatāties uz fotogrāfijām, kuras pirms vairākiem gadiem kopā ar vīru uzņēma mūsu mājas privātumā, es ceru, ka jūs jūtaties lieliski."

'Nūfs teica.

Kā tika iegūtas fotogrāfijas?

Sākotnējais izplatītājs apgalvoja, ka kailfoto ir ieguvis ar tā izmantošanu, kas ļāva viņam (viņiem) piekļūt upuru tālruņos saglabātajiem fotoattēliem caur viņu Apple iCloud kontiem, un plašsaziņas līdzekļu uzmanība galvenokārt ir pievērsta šai jomai (ieskaitot Apple Photo Stream utilītas un iCloud fotoattēlu dublēšanas pakalpojums).

Tomēr daži no fotoattēliem ir “pašbildes” un skaidri parāda slavenības, kuras fotogrāfiju uzņemšanai izmanto Android ierīces vai tīmekļa kameras, un dažos fotoattēlos ir teksts ar pārklājumu, kas norāda uz to augšupielādi, izmantojot Snapchat (pakalpojumu ar drošības problēmu reģistru) ).

Ņemot vērā milzīgo fotogrāfiju skaitu, kurā attēlots tik plašs slavenību klāsts, ir arī ierosināts, ka sociālā inženierija tika izmantota, lai pietuvotos mērķiem (varbūt kāda veida kolektīvā), lai iegūtu uzticības pozīcijas, piemēram, personīgos palīgus vai miesassargus. , kas ļautu piekļūt zvaigžņu intīmajiem ierakstiem. Iespēja ir arī personīgo tālruņu fiziska zādzība.

Kā novērst to ar jums

Plašsaziņas līdzekļu uzmanība ir pievērsta Apple iCloud pakalpojumam, taču, kā minēts iepriekš, tas var būt nedaudz negodīgs pret Apple, un līdzīgi pakalpojumi, piemēram, Dropbox un Google Drive, jebkurā gadījumā rada līdzīgus drošības riskus. Tāpēc, lai gan šīs piezīmes koncentrējas uz iCloud un iDevices, mēs ļoti iesakām citu ierīču un mākoņa pakalpojumu lietotājiem veikt līdzīgus piesardzības pasākumus..

Izmantojiet spēcīgas paroles

Vājās paroles ir vislielākais drošības risks, kāds pastāv internetā. Paroles, piemēram, “123456” un “parole”, ir ne tikai smieklīgi izplatītas, bet slavenību gadījumā, ja publiskajā telpā ir daudz personiskās informācijas par viņu dzīvi, uzbrucējiem nav grūti uzminēt vājas paroles uz viņu ģimenes vai mājdzīvnieku vārdiem, kur viņi dzīvojuši, viņu hobijiem un interesēm utt.

Spēcīgajā parolē jābūt garai izlases burtu un ciparu virknei, ieskaitot simbolus, kā arī lielo un mazo burtu sajaukumu. Protams, atcerēties pat vienu šādu paroli ir gandrīz neiespējami tikai mirstīgajiem, nemaz nerunājot par vienu katram nozīmīgajam kontam, tāpēc šeit nāk paroles pārvaldnieki.

Paroļu pārvaldnieki nejauši ģenerē drošas paroles, atcerieties tās par jums un integrē ar savu OS un / vai pārlūku, lai padarītu to lietošanu pēc iespējas vieglāku un nemanāmāku. Lai gan tas, iespējams, ir nedaudz raupjāks nekā komerciālie piedāvājumi, piemēram, LastPass un 1Password, mēs iesakām KeePass iOS un KeePassX OSX (abas pilnībā saderīgās izcilā KeePass iterācijas), jo tās ir bezmaksas un atvērtā koda.

Izmantojiet divu faktoru autentifikāciju

Divu faktoru (vai pakāpju) autentifikācija (2FA) nodrošina kontu, pieprasot, lai ikvienam, kas tam piekļūst, nepieciešama ne tikai parole un lietotājvārds, bet arī uz viņu tālruni nosūtīts kods, apvienojot “kaut ko jūs zināt”, ti, jūsu lietotājvārdu / paroli, ar “kaut ko” jums ir, ti, jūsu tālrunis.

iCloud 2FA

Šeit ir pieejamas instrukcijas par 2FA ieslēgšanu iCloud, taču šī funkcija ir pieejama arī līdzīgiem pakalpojumiem, piemēram, Dropbox, Google (ieskaitot Drive) un Microsoft (SkyDrive). Pilnīgāks pakalpojumu saraksts, kas piedāvā 2FA, ir pieejams šeit.

Izslēdziet fotoattēlu automātisko augšupielādi

Tāpat kā lielākajā daļā lielāko mākoņu krātuves pakalpojumu, iCloud piedāvā funkciju, kas pazīstama kā Photo Stream, kas automātiski dublē fotoattēlus, kas uzņemti iPhone vai iPad, un augšupielādē tos mākonī. Tas tiek plaši uzskatīts par drošības vājo punktu (kaut arī iCloud izmanto vismaz 128 bitu AES šifrēšanu), un, iespējams, laba ideja ir izslēgt jebkuru šādu funkciju neatkarīgi no tā, cik tā ir noderīga..

Secinājums

Visticamāk, ka slavenību kontus uzlauza drīzāk slikta drošība lietotāja galā, nevis būtiska tehnoloģiju kļūda, un, izpildot iepriekš aprakstītos vienkāršos soļus, jūs varat ievērojami uzlabot iespējas, ka līdzīga lieta nekad nenotiks ar jums.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me