Saskaņā ar vairākiem Reddit lietotājiem populārajā r / privātuma forumā Facebook ir izmantojis "neparasta darbība" brīdinājumi, lai piespiestu cilvēkus šķirties no viņu tālruņu numuriem.


Cilvēkiem, kuri novērtē viņu privātumu, tālruņa numura nodošana Facebook var šķist uzmācīgs. Tomēr daudziem cilvēkiem šķiet, ka tā kļūst par izvēli starp došanos prom no konta vai tālruņa numura norādīšanu, lai atgūtu piekļuvi. Vēsturiski ir bijis zināms, ka Facebook ir pat pieprasījis lietotāju pases, lai dotu viņiem piekļuvi viņu bloķētajiem kontiem.

Facebook kontā bloķēta ziņa

Satraucoši, daži Reddit lietotāji uzskata, ka Facebook faktiski blefo. Viņi uzskata, ka apgalvojumi par neparastu darbību ir nepatiesi, taču viņu konti tiek pilnībā bloķēti, līdz viņi nodod numuru. Viens plakāts tikai nesen atvēra savu Facebook kontu darbam, kad viņš saņēma pieprasījumu.

Reddit lietotājs TuckerMcInnes raksta:

“FaceBook & Instagram faking "neparasta darbība jūsu kontā" lai jūs viņiem norādītu savu tālruņa numuru. Nepieciešamais darbs man jāizveido FaceBook un Instagram konts. Dažu nedēļu laikā es tos izveidoju atsevišķi. Esmu novērojis, ka abos gadījumos pēc kontu izveidošanas aptuveni stundu vēlāk abi dienesti mani atslēdza dēļ "neparasta darbība" (Es burtiski vēl neko nebija izmantojis kontus) un bloķēju turpmāku piekļuvi, līdz viņi varēja apstiprināt manu tālruņa numuru. ”

Šķiet, ka arvien pieaug satraukums par to, ka Facebook, iespējams, krāpj aizdomīgas konta darbības, lai piespiestu lietotājus nodot viņu tālruņa numuru.

Ne tikai Facebook

Saskaņā ar daudziem ziņojumiem, kas parādās Reddit, ne tikai Facebook izmanto drošības bailes, lai pierunātu cilvēkus atvadīties no viņu tālruņu numuriem. Viens īru lietotājs, ejot pa Reddit rokturi eirereddit, raksta:

“Google rīkojas tāpat. Esmu spiests izmantot Gmail, jo mana koledža to izmanto. Es mēģināju piekļūt savam e-pastam no koledžas, un tas teica, ka tā ir neparasta darbība. Pat neredzu, kā mana numura nodrošināšana palīdzēja. Es būtu varējis aiziet uz veikalu un nopirkt tālruni par 20 eiro. Droši vien vajadzēja. ”

Cits plakāts Deadlock93 apgalvo, ka tas pats notika Twitter. Šajā gadījumā lietotājs tieši sazinājās ar čivināt, lai izvairītos no viņu ciparu nodošanas:

“Ja tas būtu noticis ar mani, izveidojot Twitter kontu, lai sazinātos ar kādu personu. Es sazinājos ar čivināt atbalstu, sakot viņiem, ka esmu atrisinājis viņu captcha un ka es sūtu viņiem šo e-pastu, tāpēc ir pilnīgi skaidrs, ka es neesmu robots un es vēlējos, lai mans konts tiktu atbloķēts. Viņi to uzliek par pienākumu. Mums jāstāv pret šiem puišiem, cenšoties satvert visus mūsu tālruņu numurus. ”

E-pasta klienti ir pieredzējuši arī šo fenomenu. Reddit lietotāja kpham12 komentāri:

“Kādam ir tā pati perspektīvu problēma? Es tikko esmu izveidojis vienkāršu jaunu perspektīvas kontu, nekad nelietoju kontu nevienā vietņu reģistrā, bet man teica to pašu un prasīja manu tālruņa numuru. ”

Vai Facebook un citi tehnoloģiju uzņēmumi mēģina mūs nobiedēt šķirties no mūsu informācijas? Vai arī kaut kas likumīgs izraisa šos neparastus brīdinājumus par darbību? Ja konts ir pavisam jauns, šķiet maz ticams, ka hakeris to varēja apdraudēt, tomēr daži Reddit lietotāji apgalvo, ka viņi tikko ir atvēruši savu kontu un tik tikko to ir izmantojuši..

No vienas puses, iespējams, ka lietotāji jau agrāk bija kļuvuši par hakeru upuriem. Ja tas tā ir, un kāds jau ir inficējis savu mašīnu ar keylogger Trojan, iespējams, hakeris ir mēģinājis piekļūt jaunatvērtajam Facebook kontam.

Otrkārt, iespējams, ka starpniekservera vai VPN izmantošana šos Facebook lietotājus atzīmē kā neatbilstošas ​​darbības. Nav neiespējami, ka Facebook bloķē kontus, pamatojoties uz faktu, ka maz ticams, ka kāds tajā pašā laika posmā atrodas divās vai vairāk valstīs..

Nav pārliecināts, vai Facebook dara kaut ko nevēlamu, vai arī tā automātiskās sistēmas nedarbojas, taču kopš Cambridge Analytica skandāla sabiedrības uzticība Facebook ir satricinājusi, un šādi izteicieni nepalīdz.

Mēs sazinājāmies ar Facebook, lai komentētu, bet publicēšanas brīdī viņi nebija atbildējuši.

Ja šis stāsts pamudināja jūs aizsargāt savus datus, ieteicams apsvērt VPN izmantošanu. Papildinformāciju skatiet mūsu labākajā VPN 2019. gada rokasgrāmatā.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me