Viennozīmīgi, komiķis Džons Olivers aizraujas ar tīkla neitralitāti. Mudinot savus skatītājus bombardēt Federālās komunikāciju komisijas (FCC) vietni ar komentāriem, tas izraisījis sūdzību cunami, kas vietni avarējis. Acīmredzot šī nav pirmā reize, kad bezkaislīgais Olivera aicinājums viņa auditorijai izraisīja pārtraukumu FCC.

2014. gadā Demokrātu kontrolētā FCC apspriedās par jautājumiem un teorijās par interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP) iekasēšanu par tādām lietām kā ātrāks pakalpojums. Džona Olivera nekautrie iepriecinājumi auditorijai par iesaistīšanos izraisīja FCC vietnes avāriju. Kopš tā laika FCC ir modernizējis vietni, taču nav pietiekami labi, lai tiktu galā ar jaunākajām drūzmām.

HBO tīkla saimnieks nav apdomīgs par to, kurš ir viņa FCC dedzības objekts. Toreiz viņš atsaucās uz FCC priekšsēdētāju demokrātu Tomu Vīleri kā “dingo”, pat domājot piešķirt IPS šādu cenu noteikšanas varu. Iespējams, daļēji Olivera runas par šo tēmu rezultātā Wheeler galu galā izdeva noteikumus, kas aizliedz apmaksāt ātrgaitas joslas..

Kas attiecas uz Džona Olivera domām par šodienas FCC un tās republikāņu priekšsēdētāju Ajitu Pai, ir tikai jāpārlūko URL, uz kuru viņš virza savus mācekļus, lai protestētu pret ierosinātajām noteikumu izmaiņām - gofccyourself.com. Iepriekšējās debates par tīkla neitralitāti sniedza četrus miljonus komentāru, taču joprojām ir daudz laika, lai šo ierakstu iznīcinātu. Tikai pāris dienu laikā ir saņemti 80 000 komentāru.

Neto neitralitāte II: Aizvadītajā nedēļā šovakar ar Džonu Oliveru (HBO)


Neto neitralitāte II: Aizvadītajā nedēļā šovakar ar Džonu Oliveru (HBO) Neto neitralitāte II: Aizvadītajā nedēļā šovakar ar Džonu Oliveru (HBO)

Piezīme

Šis videoklips, iespējams, nav pieejams jūsu reģionā. Savienojums ar ASV serveri ar VPN, kas atbalsta YouTube atbloķēšanu, ļaus jums piekļūt saturam bez izdošanas.

Retorika ir izvirzīta tāpēc, ka arī priekštecis ir izvirzīts. Tagad debates ir par to, vai vispār vajadzētu pastāvēt tīkla neitralitātes noteikumiem. Noteikti vismaz tiks atcelti noteikumi, kas pārklasificē platjoslas uzņēmumus kā komunālos pakalpojumus saskaņā ar II sadaļu. No savas puses sāgā Pai ir izraisījis aizraušanos ar paša briesmīgu oratoriju.

Viņš nemin vārdus, kad saka, ka tīkla neitralitāte ir spēkā. "dienas tiek numurētas," un ka viņš plāno ienest a "nezāļu dauzītājs" dažādiem FCC noteikumiem - valoda, kāda ir Olivers opīns "diezgan drausmīgs," piemēram, “sērijveida slepkavas saruna”. Valdības aģentūras priekšsēdētājam tā noteikti nav valoda. Turklāt Olivers piebilda:

"Kad Federālo noteikumu kodekss naktī izceļas pa logu, tur atrodas tikai Ajit Pai, kurš klusēdams tur savu nezāļu ķērāju un gaida savu iespēju."

Olivers minēja faktu, ka Pai bija Verizon korporatīvais jurists un ka viņa attēlojums par Ritera noteikumiem kā kavējošiem ieguldījumiem infrastruktūrā bija nepatiess:

"Tas, ko viņš tur būtībā ierosina, ir tāds, ka, tiklīdz stājās spēkā II sadaļa, uzņēmumi teica: “lūk, tagad ieguldīt infrastruktūrā ir pārāk grūti, mēs to vairs nedarījam. Patiesībā izraujiet daļu kabeļa no zemes, mēs atgriezīsimies pie telegrāfa."

Lai atbalstītu savu lietu, Olivers atsaucās uz pagātnes notikumu, kur Verizon, AT&T un T-Mobile neļāva Google maku instalēt savos tālruņos, jo tas tieši konkurēja ar viņu pašu maksājumu lietotņu sistēmu Isis.

Problēma, ar kuru saskaras patiesi bezmaksas interneta piekritēji, ir tāda, ka viņu balsu ir par maz, un viņu sašutums, šķiet, neatspoguļojas pie vēlēšanu urnām, kad aprit vēlēšanu dienas. Diemžēl TV kabeļu noieta tirgus ir salīdzinoši mazs un ļoti liberāls, tāpēc tas neatspoguļo plašo tautas vienprātību. Ja tas tā notiktu, tad mēs tagad nebūtu šajā nepatikšanās.

Iemeslu ir pārāk daudz, lai šajā rakstā pievērstos. Pietiek pateikt, ka tīkla neitralitātes jautājumam vajadzētu būt divpusējam. Galu galā neatkarīgi no tā, vai esat demokrāts vai republikānis, liberālis vai konservatīvs, jums ir interese par ātru, bezmaksas, inovatīvu internetu.

Tagad, kad esat saņēmis brīdinājumu un, cerams, esat pietiekami sakārtots, ko jūs varat darīt, lai saglabātu tīkla neitralitāti? ASV pilsoņiem vajadzētu rakstīt saviem ievēlētajiem pārstāvjiem Kongresā. Varat Google viņu kontaktinformāciju vai arī izmantot Electronic Frontier Foundation rīku. Arī ASV pilsoņi var darīt zināmu savu viedokli, atstājot komentāru FCC tīmekļa vietnē:

  1. Apmeklējot ironiski nosaukto interneta brīvības atjaunošanas priekšlikuma vietni FCC vietnē.
  2. Noklikšķinot uz + Jauna pieteikšana vai + Express. Ja vien nevēlaties pievienot pielikumu, piemēram attēlu vai dokumentu, dodieties uz + Express.
  3. Veidlapas aizpildīšana. Ja “Proceedings” netiek automātiski aizpildīts, ievadiet “17-108”..
Attēla kredīts: LastWeekTonight / YouTube.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me