Globālā VPN giganta CyberGhost aizsega firma Kape technologies ir paziņojusi par konkurējoša VPN zīmola - ZenMate iegādi. Izveidoto Vācijas VPN pakalpojumu sniedzēju tieši iegādājās tehnoloģiju firma, kas atrodas Menas salā.


ZenMate augustā paziņoja, ka ir sasniedzis 45 miljonus instalāciju. Kape to izpirka, lai nostiprinātu jau tā spēcīgo klātbūtni Eiropā digitālās privātuma tirgū. Ido Erlichman, Kape izpilddirektors, komentēja:

"Datu aizsardzības risinājumu nodrošināšana ir Kape galvenā uzmanība, un paredzams, ka tirgus turpmākajos gados turpinās palielināties ar divciparu skaitli. Tāpēc mēs esam priecīgi pievienot ZenMate mūsu esošajam portfelim, jo ​​tas ļoti papildina, stiprina mūsu klātbūtni Eiropā un paplašina mūsu SaaS lietotāju bāzi. ”

Iegādāšanā ietilpst gan ZenMate, gan tā mātes uzņēmums ZenGuard.

"Kape, patērētāju drošības programmatūras bizness, ar prieku paziņo par visa emitētā ZenGuard GmbH un ZenMate - daudzplatformu drošības programmatūras biznesa - pamatkapitāla iegādi, pilnībā koncentrējoties uz virtuālu privāto tīkla risinājumu nodrošināšanu. 4,8 miljoni eiro ."

ZenMate Features priekšskatījums

Pārmaiņas priekšā?

Pēc iegādes ZenMate turpinās tirdzniecību ar savu vārdu. Tas nozīmē, ka esošie abonenti var ērti atpūsties. Patiesībā patērētāji var gaidīt uzlabojumus VPN infrastruktūrā un programmatūrā, kas uzlabosies, un uzlabotas funkcijas sagaidīs no Kape esošā VPN CyberGhost. Andrejs Močola, “ZenMate” izpilddirektors, ir gandarīts par ZenMate nākotni.

“Mēs esam ārkārtīgi priecīgi pievienoties Kape Family un sākt sadarboties ar dažādām komandām, lai sniegtu vislabāko tiešsaistes aizsardzību un lietotāju pieredzi. Es domāju, ka mūsu uzņēmumu starpā ir dabiska sinerģija, kas palīdzēs mums attīstīt biznesu kopumā visās iespējamās jomās, neaprobežojoties tikai ar VPN vai pret ļaundabīgo programmu aizsardzību. ”

Paziņojums par gaidāmajām lietām

Kape iegādājies konkurējošu VPN zīmolu ir turpinājums tendencei, kas pēdējā laikā ir saasinājusies: tendence, kas nākotnē sagaida sniega pikas. Mazākiem VPN uzņēmumiem nākotne šķiet pievilcīga, jo daudzi jau tagad cīnās par lēnām topošo saujiņu VPN gigantu.

Tirgus ir pārpildīts, konkurence ir liela, un daži no lielākajiem drošības nozares dalībniekiem ir stratēģiski ievirzījušies tirgū. Nav pārsteidzoši, ņemot vērā, ka VPN ir 16 miljardi gadā rūpniecības nozares - paredzams, ka līdz 2025. gadam tas dubultosies..

2012. gadā Symantec, kas ir populārā antivīrusa Norton firma, uzsāka savu VPN ar nosaukumu Norton WiFi Privacy. Tad pagājušajā gadā Symantec iegādājās SurfEasy Kanādā bāzētu VPN, kas darbojas jau kopš 2010. gada.

Kaspersky Labs - slavenā Krievijas antivīrusu un interneta drošības firma - pagājušajā gadā uzsāka VPN ar nosaukumu Drošs savienojums. 2013. gadā Facebook nopirka Izraēlas VPN firmu Onavo. Martā McAffee izvēlējās savu ceļu dziļāk VPN tirgū, iegādājoties Kanādas VPN pakalpojumu sniedzēju TunnelBear. Iegādes brīdī McAffee komentēja, ka plāno integrēt Tunnelbear tehnoloģiju savā esošajā VPN pakalpojumā (Safe Connect)..

Kape logotips

Cīņa atpakaļ

Kape iegādājusies ZenMate pierāda, ka ne tikai Big Tech jaunpienācējiem ir apetīte ēst konkurējošos VPN zīmolus. Pagājušajā gadā CDN firma StackPath aiz ASV VPN giganta IPVanish darīja to pašu, iegādājoties StrongVPN. Baumas liecina, ka tai varētu būt bijusi sava loma spēlēties VPNHub - šī gada sākumā PornHub uzsāka VPN.

Martins Mullers, PrivateVPN izpilddirektors uzskata, ka nākotnē mēs varam sagaidīt “agresīvāku pieeju” šāda veida iegādēm. Mullers pastāstīja vietnei ProPrivacy.com,

"Es domāju, ka mēs redzam tirgus konsolidāciju, un tas nav noslēpums, ka pie mums vērsās dažas vadošās firmas."

Pēc Mullera teiktā, iespējams, “lētāk ir iegādāties mazākus VPN pakalpojumu sniedzējus, nekā tērēt tonnas naudas reklāmai.” Paturot to prātā, šķiet, ka, iespējams, uz daudziem maziem VPN tiek regulāri vērsts piedāvājums. Tikai laiks rādīs, bet šķiet iespējams, ka vismaz daži no šiem pakalpojumu sniedzējiem mudinās veikt pirkšanas priekšlikumus, kas ir pārāk labi, lai atteiktos..

Ar bullish prognozēm par VPN tirgus nākotni - šīs mazākās firmas noteikti cerēs turēt galvu virs ūdens cik ilgi vien iespējams; līdz brīdim, kad viņi var pārdot par augstāku cenu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me