ProPrivacy balvas: 55 svarīgi Infosec emuāri 2019. gadam

Saskaņā ar Pew Research pētījumu, lielākais vairums (91%) ASV pieaugušo nesen piekrita vai stingri piekrita, ka patērētāji ir zaudējuši kontroli pār korporatīvo vākšanu un nepareizu apiešanos ar viņu slepeniem personas datiem. Paturot prātā šo noderīgo pētījumu, mēs vietnē ProPrivacy.com izveidojām mūsu apbalvojumu sarakstu ar 60 svarīgākajiem svarīgākajiem informācijas drošības emuāriem 2019. gadam. Šie ir emuāri, kurus mēs uzskatām par vislabākajiem potenciāli nomierinošajiem vai vismaz iepazīstināt ar dominējošo stāvokli. domājamie baiļu un neziņas modeļi attiecībā uz tīmekļa drošību.


Mūsu 2019. gada ProPrivacy Awards saraksts nav noteiktā secībā, neatspoguļojot nekādu vērtējumu no mūsu puses, izņemot katru ierakstu, kas ir cienīgs - dažādu iemeslu dēļ, kas izskaidroti katrā ierakstā. Šis nopelnu balstīts saraksts vienkārši atspoguļo emuārus, kurus mēs uzskatījām par visnoderīgākajiem mūsu lasītāju grupai. Kaut arī tiešsaistē pieejamu infosec emuāru skaits ir tūkstošos (ja ne lielāks), mēs esam salikuši savas balvas ar labākajiem no daudzveidīgajiem kolektīviem.

Mūsu izvēles pamatā bija atbilstība, pieejamība visiem tehniskās ekspertīzes līmeņiem un vispārējie iespaidi par attiecīgo emuāru. Lai gan daži ieraksti tika ievietoti biežāk vai lielākā skaitā nekā citi, kopīgo apņemšanos atvērt diskursu ap tīmekļa drošību virza katrs atšķirīgais saņēmējs..

Izklausās labi? Dosimies pie biznesa.

55 emuāri, lai jūsu acs (s) būtu ieslēgta

01 Elija

Eli Burszstein emuārs ir no Francijas Expat uzņēmuma Google pret ļaunprātīgu izmantošanu vērstas pētniecības grupas vadītāja (aizsargājot nespeciālistus no visu veidu kibernoziegumiem) un tā paša līdzcilvēka, kurš pārveidoja Google Captcha, Eli Burszstein emuārs ir pilns ar visu formu un izmēru drošības tīrradņiem. Bet ko vēl jūs varētu sagaidīt no puiša, kurš palīdzēja ieviest drošāku kriptogrāfiju pārlūkā Google Chrome? Saudzējiet mūs ar Bernstein Bear nullēm un iepazīstieties ar Elija emuāru, lai iegūtu dažus padomus un ieteikumus.

Kā var pārtvert e-pastu tranzītā, izmantojot DNS nolaupīšanu

250 250 72 Dpi 01

02 Grehems Klulejs

Mums nebūtu pareizi nerunāt gan par Grehama Kluleja emuāru, gan par viņa viesa rakstīto darbu “Drošības valsts”, kas ietilpst drošības firmas Tripwire paspārnē. Klulejs, kurš atrodas Apvienotajā Karalistē, jau divus gadu desmitus ir intensīvi pētījis, runājis un blogojis savu darbu gandrīz visu gadu, ko papildinājis viņa zvaigžņu darbs industrijas titāniem, tostarp Sophos un McAfee, kā arī daudzo pieredzi, kas palīdz tiesībaizsardzības iestādēm apkarot kibernoziedzniekus. Klulejs ir InfoSecurity Eiropas Slavas zāles absolvents kopš 2011. gada un ir viens no tikai 26 apbalvotajiem kopš apbalvošanas sākuma 2009. gadā..

Ir paziņots par gaidāmo Java spraudņa nāvi.

05 01

03 Kibernoziegumi & Darīšanas laiks

Gerija Vornera asprātīgi nosauktais emuārs koncentrējas uz drošību, izmantojot tiesas objektīvu, kā jūs varētu gaidīt, ņemot vērā viņa darbu kā FBI kibernoziegumu darba grupas darba grupas virsnieku. Viņš ir izcils Alabamas Universitātes mācībspēks un pēc gadiem, ko pavadījis sabiedrības aizsardzībā, tagad strādā, lai izglītotu nākamo datorzinātņu profesionāļu paaudzi..

Vovnenko / Fly / MUXACC1 atzīst sevi par vainīgu

Kibernoziegumi 01 01

04 Ļaunprātīga programmatūra

Drošības programmatūras Malwarebytes komanda pārvalda šo bieži atjaunināto vietni, piedāvājot viegli sagremojamas ziņas, padomus un praktiskus risinājumus kompromitēšanai tiešsaistē, kā arī preventīvus pasākumus, lai izvairītos no drošības pārkāpumiem. Uzmundrinoši šķiet, ka pastāv tieša pieeja, risinot gan tehniskus jautājumus, gan iepazīstinot atradumus ar lasītājiem. Ir vērts vismaz periodiski apskatīt Malwarebytes.

Izstrādājiet iCloud Phish, ko izmanto, lai aktivizētu nozagtos iPhone

Ļaunprātīga programmatūra 01 01

05 Ars Technica

Tas noteikti būtu pārsteidzoši, ja jūs vismaz nebūtu dzirdējuši par domu virzošo drošības vietni Ars Technica - apmēram tikpat dīvaini, ka neiekļaut viņus šajā balvu sarakstā. Tā kā viena no ietekmīgākajām tiešsaistes publikācijām par visām lietām, kas saistītas ar tehnoloģijām, viņu rakstos sniegtā drošības analīze ir viena no padziļinātākajām un labi izpētītajām apkārtnēm. Turklāt jūs varat arī atrast ērtas produktu atsauksmes un jaunumus. Izmantojot Ars Technica, lielāks nozīmē tikai daudzveidīgāku un lielisku saturu - ne tikai dažus aizpildītājus.

NSA, GCHQ izmantoja atvērtā koda programmatūru, lai izspiegotu Izraēlas, Sīrijas dronus
Ars 01

06 TechCrunch

Lai arī no pirmā acu uzmetiena ne tik atklāti tika pievērsta uzmanība diviem pīlāriem, kurus satrauc daudzi šeit atspoguļotie emuāri, Tech Crunch piedāvā tik daudz nozares ziņu pārpilnības, ka būtu nepareizi atstāt vietni. Daudzu populāru ekspozīciju, piemēram, Tech Crunch Disrupt, lieliskie panākumi, ko komanda izveidoja aiz vietnes, vēl vairāk nostiprināja mūsu secinājumu, ka TC ir pelnījusi vietu mūsu ekskluzīvajā sarakstā (Kevina Spaceija intervija Davosā ir ļoti ieteicama).

Parlio iekšpusē: Ēģiptes aktīvista Wael Ghonim jaunā platforma sociālajām pārmaiņām
Tehnika 01 01

07 The Guardian-Tech

Pazīstams ar izcilo izmeklēšanas žurnālistiku, Guardian's Technology stūrītis ir nepieciešama klātbūtne šajā sarunvalodā un atrodas kara priekšgalā pret represijām visās tās drausmīgajās iterācijās. Spēlējot to, ko varētu uzskatīt par galveno lomu Sniegdenes noplūžu izplatīšanā, tiek kārtīgi sargāta nozīme.

Baltais nams noliedz atļauju tehnoloģiju pētniekam ar saitēm ar Snodenu
Aizbildnis 01 01

08 Vadu

Vēl viens nozares atbalstītājs ar nopietnu ietekmi, Wired’s Security stūris ir nekas cits kā pēcpārdomāts. Konsekventi atjauninājumi un visjaunākā prezentācija padara vadu par būtisku lasījumu, tāpat kā ekskluzīvas intervijas ar vadītājiem vai bijušajiem lielākajiem drošības jomas pārstāvjiem (profils vīrusu aizsardzības mogulam, kurš pagriezās par ieročiem tīkamu Playboy, ilgi atmiņā).

NSA Hacker vadītājs skaidro, kā viņu turēt ārpus jūsu sistēmas
Vadu 01

09 Engadget

Lai arī Engadget tiek plaši ievērots par savu produktu pārskatīšanu (un diezgan atbilstoši), tas nav Mary Sue, runājot par drošību. Iknedēļas sleja “[aizsargāts ar e-pastu] [aizsargāts ar e-pastu]” ir veltīta jaunumiem instac, un visa vietne ir sāls & papildinājās ar šo tēmu kā daļu no centiena padarīt viņu otro eksistences desmitgadi ne tikai par pārskatiem (lai arī tie ir noderīgi!), bet arī mūsu un mūsu tehnoloģiju attiecību pārbaudi - kā mēs esam izvēlējušies radīšanas un patēriņa cikls.

Kāpēc karš ar VPN ir viens Netflix, nevar uzvarēt
Iesaistīts 01 01

10 Knets

Cnet, kas ir vadošā salīdzināšanas vietne savā jomā (līdzīgi kā mēs kopā ar VPN!), Cnet jau sen ir bijis tiešais resurss cilvēkiem no visas pasaules. Kaut arī vietnē nav skaidras “drošības sadaļas”, Cnet veic nopietnu darbu, lai vajadzības gadījumā aptvertu neskaidras lietas, nepārslogojot vietnes mazāk ideoloģiski pamatotos apgabalus, saglabājot lietas pēc iespējas vieglākas..

Hakeri mēģina samierināt nepareizo mammu. Adīšanas loks nav tas pats
Cnet 01 01

11 Vice mātesplate

Ievērojams tiešsaistes domāšanas sfēras loceklis ar izlemtu antiinstitucionāru tieksmi (nevis, ka mums tas ir prātā!). Pamatplate piešķir humānistisku pieskārienu dažreiz drausmīgajiem, lai arī joprojām būtiskiem, privātuma un tiešsaistes drošības jautājumiem. Nav retums redzēt rakstu par NSA šņaukāšanos blakus skaņdarbam par malumedniecību Austrumāzijā - tas lieliski ilustrē satura dziļumu un holistisko perspektīvu, kas vairāk nekā mātesplati kvalificē mūsu balvām.

Pssst, jūsu PGP noplūst

Mātes pasaule02 01 01

12 Pārtveršana

Par “bezbailīgu un pret konkurenci vērstu žurnālistiku” nav tā, it kā The Intercept ļaudis kautrētos no strīdiem vai tiktu atzīti par atšķirīgu rīcību. Palīdzot publicēt Snowden noplūdes un sniedzot papildu informatīvu informāciju par citām trauksmes novēršanas kampaņām, The Intercept apprec patieso būtību ar šķietami pretrunīgu, lai arī ne mazāk apzinīgu attieksmi..

Spiegi debesīs, Isreali drone baro, kuru uzlauzis britu un amerikāņu intelekts

Pārtveršana 01 01

13 Krebs par drošību

Pēc vairāk nekā desmit gadu laikraksta Washington Post ziņojumiem Braiens Krebs tagad ir ārštata izmeklēšanas žurnālists, kas galvenokārt nodarbojas ar kibernoziegumiem. Viņš visā nozarē tiek plaši ievērots par izteiktību un apņemšanos veikt rūpīgus pētījumus, un nav grūti saprast, kāpēc: “Pasaulei nav vietas gļēvuliem. Es vēlos, lai vairāk cilvēkiem būtu drosme izgāzties, kļūdīties, tikt izsmiekliem un turēties pie ieročiem. ”

Ieskats kibernoziedzības zvanu centros

Krebs02 01 01

14 Roberts M. Lī

Strauji augošā zvaigzne infosec kopienā Roberts M. Lī dzīvo un uzelpo drošību, kad viņam ir laiks atpūsties no doktorantūras kursiem un daudzām citām saistībām visā pasaulē. Sākot ar revolucionāro darbu ar ASV gaisa spēkiem un beidzot ar viņa iekļaušanu Forbes 2016 30 līdz 30 gadu vecuma grupā: Enterprise Tech, mēs uzmanīgi vērojam Roberta emuāru un viņa uzņēmumu Dragos Security.

Nē, skandināvu valoda nav drauda Intel industrijas draiveris, taču tai ir arī gūtās atziņas

Robertmlee 01 01

15 Tao drošība

Pēdējo 13 gadu laikā (un to skaitā) Tao Security ir nodrošinājis unikālo un visdziļāko saturu, kas vērsts uz kiberdrošību, vismaz daļēji pateicoties īpašnieka Ričarda Bejtliča pieredzei militārajā un privātajā sektorā. Balansējot runu, rakstīšanu un pētot papildus galvenajam stratēģim apsardzes firmā FireEye, Ričards arī turpina filozofijas doktora grādu King's College Londonā. Izlikšana dažreiz notiek reti, taču to vairāk nekā tikai aizkavē sniegtā analīze un plašums - un vairāk par Ričarda saturu varat atrast viņa Twitter kontā.

Septiņi padomi par personālo tiešsaistes drošību

Taosec 01

16 Google tiešsaistes drošības emuārs

Google drošības emuārs iekļauj to mūsu sarakstā, jo tas ir Google. Nopietnāk runājot, nav jēgas ignorēt masveida tīmekļa monolīta drošības sarežģījumus, nemaz nerunājot par vienu no ietekmīgākajiem uzņēmumiem, kas jebkad pastāvējuši.

Google drošības balvas - pārskats par 2019. gadu

Google 01 01

17 F-Secure

F-Secure Lab emuāru vada Somijas drošības firmas pētījumu grupa. Saturs ir vērsts gan uz teoriju, gan uz praktisko pielietojumu, mācību materiāliem par labu ņemot. Lai arī dažiem tas varētu šķist nedaudz prasmīgi, ir iemesls, kāpēc F-Secure izkopj viņu cieņu sabiedrībā. Apskatiet mūsu VPN pakalpojuma pārskatu vai pārbaudiet viņu vietni.

Crash Safari iet uz vīrusu ... Bet kāpēc gan ne uz Android

Droši 01 01

18 HD Moore

Kā viens no slavenākajiem ‘’ Baltās cepures ’’ hakeriem, HD Mūrs ar savu emuāru iepazīstina masas ar ētisko tīkla izplatības mīlestību. Amatu skaits ir salīdzinoši neliels, un tas attiecas uz tehniskāku pusi, taču ikvienam, kas ir pat niecīgs par uzlaušanu, vajadzētu sekot līdzi Mūra kungam, ja viņš to vēl nav izdarījis..

Hdmoor 01 01

19 Baltās cepures drošība

White Hat Security emuārs ir ētisku hakeru resursu krājums. Sākot no appsec līdz infosec, idejām līdz fona attēliem, plaši risinājumi tiek piedāvāti kodolīgi, ņemot vērā profesionāļus. Apskatiet sevi, tikai nelietojiet atrasto informāciju prātā.

Whitehat 01 01

20 Tumšā lasīšana

Viens no visbiežāk minētajiem infosec emuāriem, Dark Reading pieprasa strādājošiem speciālistiem visā nozarē, lai gan tas notiek diskusiju dēļ, ņemot vērā viņu jaunāko ziņu saturu vai kredo. Skaidrs tomēr ir tas, ka Dark Reading veic sprādziena darbu, adatu pavedinot starp (viņu vārdiem sakot) “datu aizsardzība un lietotāju pieeja”.

Darkreading 01 01

21 Draudu stabs

Informatīvs emuārs par jaunākajām ziņām un tendencēm drošības jomā, ko vada plaisu komanda Kaspersky Labs, Threatpost ir tiešais avots visām lietām, kas saistītas ar kiberdrošību un privātumu. Kad NYT, NPR, WSJ un daudzas citas publikācijas atsaucas uz rakstiem, tas ir drošs solījums sekot cilvēkiem, kas ir satura pamatā.

Java serializācijas kļūda parādās PayPal vietnē

Threatpost 01 01

22 Securosis

Securosis izmanto atsvaidzinoši atturīgu pieeju prezentācijai tehnoloģiju pasaulē, kuru raksturo dažkārt milzīgs snootiskums. Vietne izvairās no hiperboliskiem paziņojumiem, kuru mērķis ir aizkavēt klikšķu uzlikšanu, tā vietā koncentrējoties uz galveno uzņēmējdarbības modeli, kas nodrošina caurspīdīgumu no visiem digitālās privātuma paradigmas aspektiem - neatkarīgi no tā, vai tas ir profesionāls vai patērētāja jautājums.

Drošība mainās. Tā ir Securosis.

Securosis 01 01

23 Schneier par drošību

Brūss Šneijers, kas ir obligāti jāizlasa drošības profesionāļiem un tiem, kam ir līdzīga interese, izplata informāciju par privātumu, kriptogrāfiju un valsts institūcijām, izmantojot šķērsgriezuma objektīvu, lai apskatītu notikumus makro līmenī. Kā Blowfish kriptogrāfijas algoritma izgudrotājs (kopš tā aizstāts ar spēcīgākām iespējām, piemēram, AES), Šneijera kungs ir eksperts gan drošības ievainojamību risināšanā, gan preventīvā novēršanā. Papildus emuāru rakstīšanai tādām publikācijām kā CNN, Šneijers ir arī Hārvarda Juridiskās skolas līdzstrādnieks un EZF valdes loceklis..

Integritātes un pieejamības draudi

Schneiersecurity 01 01

24 Darknet

Šķiet acīmredzams, ka jebkurš emuārs ar devīzi: “nemāciet kapāt, nemāciet mācīties” ir vērtīgs infosec resurss - tas jo īpaši attiecas uz šo uzlaušanu, dārgumu krāpšanu. Vietne joprojām ir spēcīga ar dinamisku “ētisko hakeru” kopienu, kas vēlas pārbaudīt un uzlabot, nevis sadistiski izmantot potenciālās datoru ievainojamības..

MITMf - cilvēks vidējā uzbrukumā

Darkside 01 01

25 Errata drošība

Errata Security komanda nodrošina kvalitatīvu resursu kolektīvajā iespiešanās tīkla testēšanā pieredzi. Emuārs ir estētiski spartaks, bet dinamīta infosec saturam ir grūti saskaņot, ja tas tiek piegādāts tik niansēti..

Kā nebūt labākam programmētājam

Errata 01 01

26 Ļaunprātīgai programmatūrai nav vajadzīga kafija

Vēl viens no vairāk Techie klientiem mūsu 60 Infosec Blog Awards panteonā (piedodiet par acīmredzamo oksimoronu) - Malware Don’t Need Coffee ir netraucēta lieta, kuras galvenais mērķis ir kodētāji. Iespējams, ka juristi šo priekšmetu uzskata par pārāk tehnisku, un vietne neveicina dizainparaugu, taču ieraksti ir bieži un labi detalizēti..

CVE-2015-8651 (Flash līdz 20.0.0.228/235) un Exploit Kits

Kafeine 01 01

27 PerezBox

Tonija Peresa pašsakristītais PerezBox emuārs ir pelnījis iekļaušanu mūsu sarakstā tāpēc, ka to ir grūti nomainīt ar trīskāršu vadu - svarīgu tēmu līdzsvarošana ar personīgiem svara zaudēšanas braucieniem un visu, kas pa vidu. Paturot prātā šo ētiku, nav brīnums, ka Tonijam izdodas pielāgot savu vēstījumu tā, lai tas būtu attiecināms pat vidusmēra lietotājam..

TĪMEKĻA VIETNES DROŠĪBA NAV ABSOLŪTS

Perezbox 01 01

28 TrustedSec

Deivida Kenedija drošības apģērbs ir balstīts uz viņa ideju, ka infosec vajadzētu būt pieejamam ikvienam - uzsvaru liekot uz patērētājiem, nevis tikai uz drošības plusiem. Uzticamā sektora emuārs (izdomājiet šo notekas) atbilst uzņēmuma misijai, ērti izvietojot ziņas gan emuāru formātā savā vietnē, gan izmantojot podcast iTunes.

Drošības Podcast epizode 32 - LastPass, AdBlock bloķēts, RSO, FireEye, MSN, AMX, Spam
Trsutedsec 01 01

29 Drošības nedēļa

Drošības nedēļas mērķis ir veicināt interesi par IT drošību kā bezmaksas resursu. Viņu pievilcīgais, precīzais diskurss par sarežģītajiem infosec materiāliem precīzi atbilst dibinātāja Paula Asadooriana uzsvaram uz smago priekšmetu rūdīšanu ar izklaidi.

Drošības nedēļa # 448 - Ievainojamības pārvaldības termiņa līkne
Drošības nedēļa 01 01

30 Sarkanais zīmogs

Drošības blogā, kas atrodas Red Seal, tiek pārbaudītas visas svarīgās izvēles rūtiņas - pētījumi, lietojumi, preemption - un maksimāli izmantotas uzņēmuma iesaistīšanās vairāk nekā 200 no Global 2000 organizācijām. Red Seal uzskata ASV DoD par klientu un uz to atsaucas Huffington Post, kā arī vairākās citās publikācijās ar saturu, sākot no dzīvesveida padomiem un beidzot ar drošību.

2015. gada Alamo AFCEA nodaļas notikumu (ACE) runātāji koncentrējas uz kiberdrošības cēloņu risināšanu
Redseal 01 01

31 Kaila drošība

Sophos drošības emuārs tiek augstu novērtēts gan profesionālajā, gan sabiedriskajā jomā, pastāvīgi iegūstot balvas. Nav grūti saprast, kāpēc ar visaptverošu visu ar drošību saistīto lietu un glītu, pievilcīgu formātu. Neapbruņota drošība ir uztverama tikai kaila, ja jūs to interpretējat kā plīvura noņemšanu no sarežģītām tēmām ar visnotaļ citu, kā vien ar neskartu ieskatu.

Adblocker blokatori pāriet uz pilnīgi jaunu līmeni
Ns 01 01

32 Droši & Savvy

Vēl viens lielisks piedāvājums no dūžiem, kas atrodas aiz F-Secure, emuārs Drošs un savvy, padara teorētisko sagremojamo mazāk tehniski domājošajiem starp mums. Gaidiet daudz drošības padomu, konfidencialitātes attīstību un mākoņu krātuves ziņas, kā arī lielisku rīku PrivacyChecker. Tas apmeklētājiem ļauj palūkoties uz viņu digitālo pēdu, kā arī paredzamais spraudnis pašam F-Secure pašam rīkam FreedomePrivacy. Tas drīzāk šķiet noderīgs, nevis sarežģīts, tomēr izglītības prioritāte tiek piešķirta tam, vai apmeklētājs izmanto savus produktus.

MIKKO HYPPONEN MALWARE slavas zāle
Saceandsavy 01 01

33 Elektronisko robežu fonds

EZF nodrošina uz aktīvistu vērstu emuāru ar atjauninājumiem, kas saistīti ar cīņu par digitālajām tiesībām. Sniedzot papildu kritisko lēcu, daudzu netizēniešu meklējumos tiek izmantota atvērta pieeja, uzmanīgi apskatot galvu sasitumu starp aktīvistiem un likumdevējiem un izpildītājiem vēlmi pēc kontroles un ierobežošanas (bieži to nosaka biroja būtība, kurā viņi notiek) turieties, pretstatā veselajam saprātam).

Stāviet ar Diego. Atvērtās piekļuves atbalsts.
Eff 01 01

34 Drošs saraksts

Drošais saraksts, kas ir vieta, kur Kaspersky Lab eksperti dalās ar atklājumiem un viedokļiem, ir tehniskāks jautājums jautājumos nekā iepriekšminētais ThreatPost (kuru vada arī Kaspersky Labs). Tā rezultātā Securelist ir vairāk vērsts uz speciālistiem, un tas par tādu jāuzskata.

No Linux uz Windows - atklāta jauna saikne ar platformu darbvirsmu
Drošais saraksts 01 01

35 zirnekļa laboratorijas

Trustwave laboratorijas drošības emuārs atspoguļo organizācijas starptautisko klātbūtni, kas ietver iespaidīgu gandrīz 50 patentu kolekciju. Šī 26 gadus vecā datu aizsardzības iestāde nav bijusi tik ilga nejauši - drīzāk kā zinātības un pielietojuma produkts un apmierināts klientu saraksts, kas ļauj uzņēmumam pazemoties.

Par CVE-2015-8518: SAP Adaptive Server Enterprise paplašinātā glabātā procedūra neatļauta atsaukšanās
Sp 01

36 karsts drošībai

Bitdefender emuārā ir ziņas no citiem ievērojamiem dalībniekiem, kas piedalās ProPrivacy balvu sarakstā2016, tostarp Graham Cluley. HFS ir arī viens no vispievilcīgākajiem emuāriem, ar kuru mēs esam saskārušies, un tā izkārtojums un dizains padara vajadzīgo informāciju viegli atrodamu, kā arī ikdienas pārlūkošana aizrauj, bez nepieciešamības bezgalīgi ritināt garu lapu..

Četri no 10 darbiniekiem koplieto darba paroles ar ģimenes locekļiem
Hotforsec 01 01

37 Nulles diena

CND atvase, ZDNet nodrošina informāciju un jaunumus IT profesionāļiem un lietpratīgiem patērētājiem neatkarīgi no tā, kurā pirkumu cikla posmā viņi nonāk. ZDNet drošības emuārs Zero Day izlaiž savas māsas vietnes piedāvātos produktu pārskatus, tā vietā izvēloties jaunākās ziņas un tendenciozās tēmas, izmantojot lielas devas atbilstošu analīžu no Dienvidāfrikas līdz Skandināvijai - un visur starp tām.

ES, ASV streiks Jauns datu apmaiņas pakts, lai mazinātu uzraudzības bažas
Zdnet 01 01

38 CIO

CIO emuārs ir aktuālu infosec attīstības pārskats ar ļoti iekļaujošu drošības pārskatu. Darbojoties pārpildītā, satraucošā valstībā, kas bieži cieš no pastardienas prognozēm, CIO emuārs ir patīkami pragmatisks - tikpat iespējams, ka atradīsit kādu gabalu par STEMdegree vērtību kā jaunāko malvertizācijas shēmu uzrakstu..

Startup imitē drošības analītiķa lēmumu pieņemšanu, mācās no cilvēkiem
Cio 01 01

39 Vienkārši drošība

TrendMicro emuārs Vienkārši drošība ir lielisks pareizi uzturēta uzņēmuma drošības emuāra piemērs ar regulāriem atjauninājumiem un tēmām, sākot no mākoņa līdz IoT, šifrēšanai un beidzot ar finanšu pakalpojumiem. Vienkārši Drošībai ir arī iebūvēts vietnes tulkojums vairāk nekā 15 valstīs - šī funkcija dažreiz tiek aizmirsta, taču ne mazāk iespaidīga.

Tātad jūs vēlaties būt kibernoziegumu superzvaigzne?
Trendmicro 01 01

40 VeraCode

VeraCode emuārs iepazīstina ar idejām un viedokļiem no labākajiem Appsec jomā. Partnerības ar Fortune 100 uzņēmumiem papildus citām drošības aģentūrām atspoguļo uz priekšu vērsto pieeju, kas dominē viņu amatos, ar filozofiju, kas vērtē futūrismu nekā pašapmierinātību. Daudz laimes dzimšanas dienā un klāt vēl desmit gadi, VeraCode!

Kā AppSec iekļaujas informācijas drošības programmā
Ver 01

41 Akamai

Šis mākoņpakalpojumu sniedzēja emuārs ir vēl viens pasaules mēroga tirgus dalībnieks drošības jomā, un tas ir svarīgs priekšmets visām lietām, kuras tiek piedēvētas. Tiem, kurus interesē mākoņu drošība, šis piedāvājums noteikti jāpievieno grāmatzīmēm un jāpārlūko regulāri, informatīvi sludinājumi.

Spēles noteikumu maiņa
Acamai 01

42 oglekļa melns

Carbon Black parametru drošības speciālisti uztur savu emuāru ar aplomb, sākot no projektēšanas līdz izpildei - iespējams, izskaidrojot, kāpēc viņi sadarbojas ar visiem, sākot no Nissan un beidzot ar Major League Beisbolu. Īpaši vērts to apskatīt ar lieliskajiem vlogiem un drošības ziņu sarunām no plašākas sabiedrības.

#BENVLOG 2.0: Kā faktiski izmantot “Redzamību”
Carbonblack 01

43 FireEye

No draudu novēršanas biznesa līdera FireEye drošības emuāri piedāvā virs parastajām cenām (no tiem ir trīs - iesācējiem). Emuāra hidra ir ērti sadalīta ThreatResearch, Produkti un pakalpojumi un Izpildu perspektīvas; katrs no tiem tiek atjaunināts ar tādu pašu rūpību, parādot uzņēmuma vienlīdzīgu cieņu pret patērētājiem, profesionāļiem un infosec nerds.

Valstu un pašvaldībām kibernodrošinājums negarantē drošību
Fireeye 01 01

44 lidojošais pingvīns

Dzeja un infosec parasti nav tie termini, kurus jūs grupējat kopā, taču FlyingPenguin parāda, ka drošība faktiski IT var kalpot tai pašai lomai, ko dzejoļi dara valodai. Kad esat spēris soli atpakaļ, lai uzskatītu, ka šī funkcija, neņemot vērā formu, ir kaut kā doba, un ka daudzi cilvēki dzeju uztver ar tādu pašu žņaugu blasu-tude, kā viņi dara drošību, tā izklausās skaņa, kļūda, diezgan poētiska.

ASV japāņu un amerikāņu civiliedzīvotāju kara laika internācijas atjaunošana

Lidojošais 01.01

45 Cilvēka nodrošināšana

SANS emuārs ir viņu kā vienas no pasaules lielākajām drošības sertifikācijas institūcijām statusa paplašināšana. Izmantojot SANS, apmācība ir nemainīgs process, nevis tas, kas apstājas ar smaidiem un papīra lapu (tiešsaistes sertifikāts). Viņu ekspertu treneri arī atzīst, ka mācīšanās ierobežojumus obligāti rada laiks, un tāpēc, lai tie darbotos optimāli, nepieciešami pastāvīgi pamudinājumi un atjauninājumi - piemēram, dators, nē.?

Galvenā izpratne par risku un drošību
Secthehuman 01 01

46 Sociālais inženieris

Katru dienu Human Hacker emuārā ir SE temats. Lai gan atjaunināšana nav tik ierasta kārtība kā dažos citos mūsu balvu konkursos, pārdomātā pieeja cilvēku lomu apvienošanai, lai noteiktu, cik lielā mērā drošība darbojas (vai nedarbojas), garantē, ka HumanHacker tiek parādīts uz vietas.

Sveika, Bārbija. Lelle, kuru Tiešām klausa
Cilvēka hakeris 01 01

47 HolisticInfoSec

Russ McCree pieeja infosec noteikti ir plaša, un kaut arī daži iesācēju lietotāji var būt satriekti, ir iemesls, kāpēc viņš ir ieguvis balvas. Nekad nebaidieties iedziļināties svarīgās detaļās par svarīgām tēmām, piemēram, “kā izmantot IT rīkus, piemēram, priekšnieku”, tas nav mazs pārsteigums, ka viņa lapa pelna tik augstu novērtējumu un plašu skatījumu. Saglabājiet lielo darbu!

instrumentu kalējs # 112: sarkans vs zils - PowerSploit vs PowerForensics
Holistiskais 01 01

48 Carnal 0wnage

Ja iepriekš minētais virsraksts uz tevi nebiedēja (spēlētājs!), Visticamāk, tev nav ļauties populārajam īkšķa treniņam, kuru pēdējās vairākas paaudzes ir pārņēmušas vētra (jā, kustības sensors un VR tehnika pastāv, bet esi reāls un atzīsti tas neaizstās kontrolierus vismaz gadu vai divus). Šeit noteikti vajadzētu doties hardcore spēlētājiem un entuziastiem, kuriem ir interese par uzbrukumiem un aizsardzības protokoliem līdz detaļām.

Domas par prasmju trūkumu

Carnal 01

49 Dienvidu ceptas drošības raidījums

Tas varētu būt vairāk apraide, nevis emuārs tiešākajā nozīmē, taču VDSP apkalpe katru reizi nes siltumu. Neskarot titulu, podkāsts cer pārvarēt plaisu starp ziloņkaula torņu pieminekļiem un kopējo izpratni.

172. sērija - Drošības izpratne par dziļo niršanu
Dienvidu 01 01

50 WikidBlog

Wikid ir uzņēmums, kas piedāvā 2FA risinājumus un vispārīgus drošības jaunumus, kā arī uz paroli orientētas analīzes fragmentus un uzņēmuma atjauninājumus. Džordžijas firma ir bijusi viena no labākajām 2FA biznesā lieliskajā gandrīz pusotras desmitgades laikā.

McAffee vienreizējās paroles dzīves beigas
Wikid 01 01

51 Risky.biz

Drošības blogā, kas atrodas Red Seal, tiek pārbaudītas visas svarīgās izvēles rūtiņas - izpēte, piemērošana, preemption - un maksimāli izmantotas uzņēmuma iesaistīšanās vairāk nekā 200 no Global 2000 organizācijām. Red Seal uzskata ASV DoD par klientu un uz to atsaucas Huffington Post, kā arī vairākās citās publikācijās ar saturu, sākot no dzīvesveida padomiem un beidzot ar drošību.

Riskants bizness Nr. 395 - Alekss Stamoss kadiķu vārtos, SHA-1 un NSA uzraudzībā
Riska darījumi 01 01

52. lpp Hogans Lovells LLP

Apvienošanās starp lielāko Lielbritānijas advokātu biroju un tās kolēģi amerikāņu Hoganu Lovellsu ir viens no galvenajiem kiberdrošības vajadzību juridiskajiem ceļiem. Viņu transatlantiskie partneri ir pagodināti ar prestižajām Chambers Guides Awards balvām un daudzām lietām klientiem, piemēram, HSBC, Privātuma foruma nākotne un ASV Tirdzniecības palāta..

“DFARS kiberdrošības likuma jaunākie atjauninājumi.”
Hogans 01 01

53 Morissons Foersters

Otrais mūsu pārstāvētais advokātu birojs ir augsti novērtēts arī kiberdrošības palātās, un nav lieki apgalvot, ka juridiski juridiski juridiskais birojs, kas sevi uzdāvina, būtu top-of-the-line tiesnesis, kad runa ir par to, kurš no tehnoloģiju industrijas pārstāvjiem ir saistošs. piemēram, Adobe, CVS un LexisNexis vēlas pieņemt darbā. Četri Kalifornijas biroji, viens no tiem atrodas D.C. un viens Ņujorkā, parāda, ka MoFo koncentrējas uz tehnoloģiju tiesvedību ārpus privātuma - sākot ar patentu likumu un beidzot ar riska kapitālu.
Mofo 01 01

54 Lūcija par drošību

Indijas drošības guru Lūcijs Lobo dalās savās zināšanās par gadiem, kas pavadīti TechMahindra klientu apkalpošanā ar dažādu pieredzi visā pasaulē. Papildus parastajai (un ļoti svarīgajai) infosec informācijai, kuru jūs gaidījāt atrast, Lobo kungam ir speciāla lapa bērnu drošības apmācībai - tēmai, kurai visai infosec kopienai jāpievērš lielāka uzmanība.

Lidostās esošie palīdzības dienesti Indijas Republikas dienā novērš pretterorisma spēku uzmanību

Lūcija 01

55 Drošības emuāru autoru tīkls

Drošības emuāru veidotāju tīkls būtībā ir portāls daudziem emuāriem, kas uzskaitīti mūsu ProPrivacy balvās, taču joprojām ir vērts pārlūkot, ja meklējat kādu papildu lasījumu - iespējams, dažiem emuāriem, kas to nav iekļāvuši mūsu sarakstā. Ērts veids, kā uztvert jaunu saturu, SBN plūsma apkopo ziņas no citiem infosec emuāriem vienā kodolīgā RSS plūsmā. Labākā daļa nav pat tiešraidē (taču drīzumā tā būtu jāievieš) - apakšplūsmas drošības jaunumus apkopos vēl ērtāk, iedalot ziņas sakārtotā apakškārtu sarakstā: ziņas, ļaunprātīga programmatūra, hakeru veidošana, korporatīvā drošība, neatkarīgs blogeris. SBN ir daudzsološs uzņēmums, un mēs ar prieku redzam, ko šī gada bilance sniedz šim pēdējam pieteikumam - kā arī pārējie 54 pirms tā.

Pēdējais brīdinājums: šis emuārs tika apzināti ievietots aizmugurējā aizsardzībā, bet tikai tā mēroga un funkcijas dēļ. Taisnīga, bet kur ir ziņa, kuru jūs puiši baudījāt? Bija paredzēts, ka ProPrivacy ir 55 neatkārtojami, nepārspējami, krāšņi, labāki nekā “citi” infosec emuāru balvu saraksts ar katram ieteicamo ierakstu?

Tā kā SBN drīzāk ir portāls, nevis satura ražotājs, šķita loģiski iekļaut to mūsu privātuma rokasgrāmatā (brīdinājums: tas ir diezgan garš, gandrīz 13 000 vārdu) - tam ir labs piemērs tam, kā mūsu uzņēmums nelokāmi atbalsta tiešsaistes privātumu un drošību . Turpiniet, tas ir tikai trīs reizes lielāks par šo rakstu!

Kaut kas jums nepiekrita? Varbūt mēs nokavējām ierakstu vai (interneta dievi aizliedz) nepareizi atspoguļoja kaut ko, jebko! Tas nekādā ziņā nav mūsu vēlēšanās jebkādā veidā aizvainot vai aizskart jebkuru emuāra īpašnieku, rakstnieku, pārraugu vai kā citādi. Lūdzu, paziņojiet mums par visām kļūdām komentāru sadaļā zemāk, un priecīga lasīšana līdz brīdim, kad acis nevar koncentrēties, un peldoši baltas lietas parādās jūsu redzamības laukā, un tādā gadījumā varētu būt laiks ņemt vērā pelnīts ekrāna pārtraukums.

(Labi izdarīts! Jūs to izdarījāt caur pastu! Phew!)

Secbloggersnetwork 01

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me