Amerikāņi vēlas vairāk privātuma regulēšanas

Tiešsaistes aptauja par datu privātumu


Jauns analītikas programmatūras izstrādātāja SAS pētījums ir izgaismojis ASV pilsoņu mainīgo attieksmi pret datu privātumu.

Paredzams, ka amerikāņi, kas uztraucas par savu datu privātumu, ņemot vērā stāstu lavīnu par datu pārkāpumiem un personas datu ļaunprātīgu izmantošanu, kas virsrakstos parādās gandrīz katru dienu. Iespējams, ka tad nav pārsteidzoši, ka ļoti liels ASV pilsoņu procents atbalstītu tiesību aktus, kas aizsargā viņu privātumu.

Tiešsaistes aptaujā tika iesaistīti 525 pieauguši ASV patērētāji, un tā tika veikta 2018. gada jūlijā, neilgi pēc tam, kad 25. maijā stājās spēkā Eiropas GDPR datu privātuma likumi..

Galvenie secinājumi

Cilvēkus uztrauc privātums

Masveida 73 procenti dalībnieku bija vairāk noraizējušies par datu privātumu nekā pirms dažiem gadiem. Identitātes zādzības bija galvenās rūpes, bet par finanšu bažām, personas datu pārdošanu bez viņu piekrišanas, valdības uzraudzību un datu neatbilstošu izmantošanu (vai ļaunprātīgu izmantošanu) tika atzīmētas arī kā bažas.

Vēl 64 procenti dalībnieku teica, ka baidās, ka viņu dati ir mazāk droši nekā tas bija pirms dažiem gadiem, un mēs domājam, ka viņi uztraucas par datu pārkāpumiem, piemēram, tiem, kas nesen skāra Quora un Marriott.

Nedaudz lielāks vecāku dalībnieku procents pauda bažas par datu privātumu - 78% vecāku par 55 gadiem pauž bažas, salīdzinot ar 66 procentiem no 25 līdz 55 gadu vecumu un 72 procentiem vecāku līdz 35 gadu vecumam..

Daudzi domā, ka ir nepieciešami tiesību akti

Interesanti, ka 67 procenti dalībnieku uzskatīja, ka ir nepieciešama valdības iejaukšanās, lai aizsargātu viņu digitālo privātumu. Tas ir īpaši pārsteidzoši valstī, kurai vienmēr ir bijušas ļoti spēcīgas anti-valdības intervences tradīcijas.

Šo tiesiskās aizsardzības atbalstu, bez šaubām, veicina fakts, ka tikai 61 procents respondentu jutās tā, it kā viņiem būtu pilnīga kontrole pār saviem datiem, bet gandrīz ceturtā daļa (24 procenti) uzskatīja, ka viņiem vispār nav kontroles..

Vairāk nekā 80 procenti no tiem, kuri vēlas lielāku regulējumu, vēlas tiesības zināt, kur un kam viņu dati tiek pārdoti, savukārt vēl lielāks skaits (83 procenti) vēlas tiesības novērst to, ka tie vispirms tiek pārdoti..

Ir vērts atzīmēt, ka šīs ir pamattiesības, kuras ES pilsoņi bauda saskaņā ar GDPR. Interesanti, ka, lai arī 73 respondenti vēlējās, lai organizācijas vaicātu pareizi, ko viņi izdarījuši ar saviem datiem, pieticīgāks vairākums (64 procenti) vēlējās tiesības izdzēst vai izdzēst savus datus, jo ES pilsoņiem ir tiesības uz.

Jautājumu ņemšana viņu pašu rokās

Tā kā valdības vadība šajā jautājumā nav bijusi, aptauja parādīja, ka arvien vairāk cilvēku (66 procenti) veic savus pasākumus, lai mēģinātu saglabāt savus datus drošībā. Tajos ietilpst viss, sākot no viņu privātuma iestatījumu mainīšanas (77 procenti) līdz sociālā medija konta noņemšanai (36 procenti)..

Papildus tam vairāk nekā trešdaļa dalībnieku sacīja, ka ir mazāk izmantojuši sociālos medijus, jo viņi “nemaz nav pārliecināti”, ka sociālo mediju uzņēmumiem var uzticēties ar viņu privātumu. Privātuma apsvērumu dēļ nedaudz mazāk nekā trešdaļa bija samazinājusi arī iepirkšanos tiešsaistē.

Aptauja skaidri parādīja, ka uzticība organizācijām ir ļoti zema. Visvairāk uzticējās veselības aprūpes organizācijām (47 procenti) un bankām (46 procenti), taču pat tas joprojām ir mazāk nekā puse aptaujas dalībnieku, kas pauž uzticību tām.

Sociālo plašsaziņas līdzekļu organizācijas tika uzskatītas par vismazāk uzticamām, un tikai 14 procenti dalībnieku uzticējās tām. Diez vai pārsteidzoši, ja Facebook / Cambridge Analyta skandāls bija pamanāms virsrakstos neilgi pirms aptaujas veikšanas.

ProPrivacy.com eksperta atzinums

Kā vienmēr, veicot šāda veida aptaujas, ir svarīgi apzināties to ierobežojumus. 525 dalībniekus no Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotāju, kas pārsniedz 325 miljonus, nekad nevar uzskatīt par reprezentatīviem, un tiešsaistes aptaujas ir bēdīgi sevis izvēlētas attiecībā uz to, kurš izvēlas piedalīties.

Tomēr tā atklājumi piebalso ar neseno ProPrivacy.com pētījumu. Amerikāņi uztraucas par savu tiešsaistes privātumu un arvien vairāk ir gatavi uzņemties lietas savās rokās, lai mēģinātu to saglabāt.

Protams, liels jautājums mums ir, cik efektīvi šie pasākumi ir. SAS ziņojumā ir minēti diezgan zemu tehnoloģiju veidi, piemēram, sīkdatņu nepieņemšana, līguma nosacījumu noraidīšana. un mobilo lietotņu dzēšana.

Tomēr tajā nav pieminēti sarežģītāki pasākumi, piemēram, VPN izmantošana darbību slēpšanai tīmeklī, pārlūka papildinājumu instalēšana, lai novērstu izsekošanu tiešsaistē, dažādu veidu pilnīgas šifrēšanas izmantošana, lai nodrošinātu privātu komunikāciju un datu uzturēšanos Privāts.

Ir arī vērts atzīmēt, ka tieši Kongress pagājušajā gadā pilnvaroja interneta pakalpojumu sniedzējus pārdot savu klientu datus. Tas neliecina par labu 67 procentiem dalībnieku, kuri vēlas valdību aizsargāt pret tiešsaistes privātuma pārkāpumiem.

Ir taisnība, ka gadījumos, kad federālajai valdībai nav izdevies, dažas štatu valdības ir mēģinājušas līdzsvarot līdzsvaru, piemēram, ļoti slavētais Kalifornijas patērētāju privātuma likums. Diemžēl ar to netiek pietiekami nodrošināts patērētājiem nepieciešamais (un to pelnījušais) privātuma aizsardzības līmenis..

Šis apsekojums papildina pierādījumu kopumu, ka parastie amerikāņu patērētāji nav apmierināti ar pašreizējo stāvokli un arvien vairāk vēlas sekot ES vadībai šajā jautājumā..

Problēma, protams, ir tā, ka pašreizējai valdībai nav nekādas intereses ierobežot lielo uzņēmumu pārmērības - privātuma sfērā vai citur. Patiesībā gluži pretēji.

Ja nopietni domājat aizsargāt savu privātumu, kāpēc gan neizmēģināt mūsu labākos ASV VPN.

Attēla kredīts: Autors: Tero Vesalainen / Shutterstock.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 − = 54

map