Globālās ekonomikas kļūst saliedētas kā vēl nekad, jo internets veicina starptautisko konkurenci un vienotus pasaules tirgus. Agrāk preču un pakalpojumu cenas dažādās valstīs bija ļoti atšķirīgas. Mūsdienās cenām starptautiskajos tirgos ir mazāka mainība globālās konkurences dēļ.


Bet, ņemot vērā starptautiskos importa nodokļu likumus un valūtas maiņas kursus, joprojām ir iespējams atrast labu darījumu, iegādājoties kaut ko no citas valsts - ja jūs varat piekļūt ārvalstu tirgum, tas ir. Turklāt daudzās e-komercijas vietnēs tiek īstenota apgrūtinoša prakse, piemēram, cenu noteikšana, saskaņā ar kuru vietne noteiks, kurā valstī atrodas lietotājs, un pēc tam izvēlas produktus un pakalpojumus cenu noteikt atšķirīgi atkarībā no atrašanās vietas..

Dažos gadījumos ir iespējams izmantot VPN tuneli, lai maskētu jūsu IP adresi un globālo atrašanās vietu. Tas ļauj jums iegādāties preces par ārvalstu cenu. Digitālie produkti ir ērtākās ietaupīšanas iespējas, izmantojot VPN tuneli, jo tiem nepieciešama tikai lejupielāde un tiem nav nosūtīšanas izmaksu. Tomēr ir fiziskas preces, kuras var iegādāties arī lētāk.

Apskatīsim 10 lietas, kuras jūs varat iegādāties lētāk, izmantojot VPN tuneli. Protams, jums jāņem vērā VPN izmaksas, tomēr ir arī vairāki lēti VPN pakalpojumi un VPN piedāvājumi.

 1. Tvaika spēles

  Ikviens nopietns spēlētājs, kuru es pazīstu (papildus daudziem gadījuma spēlētājiem) ir dzirdējis par Steam. Un ikviens, kurš ir izmantojis Steam, zina, cik kairinoši var būt ģeogrāfiskie ierobežojumi. Tāpat kā Microsoft un Sony, Steam ierobežo saturu dažos reģionos finanšu un licencēšanas nolūkos. VPN tunelis atbloķēs šo ierobežoto saturu, ļaujot spēlētājam lejupielādēt citādi nepieejamas videospēles.

  Tomēr man jāpasaka piesardzības vārds: rīkojieties uz savu risku. Steam zina, ka daži tā lietotāji izmanto starpniekservera savienojumus un VPN serverus, lai apietu ierobežojumus. Nav garantijas, ka Steam neaizliegs jūsu kontu, ja tas atrod starpniekservera savienojumu. Tomēr daudzi uzskata, ka ir vairāk nekā vērts riskēt ar aizliegtu kontu, it īpaši, ja Steam vai konkrēta spēle jūsu reģionā nav pieejama.

  Jūs varat ne tikai piekļūt saturam, kas nav pieejams noteiktos reģionos, bet arī tiek pārdots par atšķirīgām cenām dažādos starptautiskos tirgos. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apskatiet pieci labākie VPN tvaicēšanai.

 2. Netflix

  Straumēšanas saturs ir viens no filtrētākajiem un ģeogrāfiski ierobežotākajiem satura veidiem tīmeklī, un tas ir patiess kauns, ņemot vērā, ka straumēšanas saturs pēc pieprasījuma ir kļuvis par normu. Vecajās dienās mums nācās īrēt fiziskas lentes vai diskus, bet tagad mēs ar peles klikšķi varam piekļūt televīzijas un filmu saturam. Kamēr mēs dzīvojam pareizajā reģionā, tas ir.

  Kad Netflix vēl bija sākumstadijā, tas tiešām bija pieejams tikai Amerikas Savienotajās Valstīs. Tomēr nesenā pagātnē Netflix ir atvēris savus vārtus starptautiskajam tirgum, un tas ir pieejams lielākajā daļā pasaules valstu ar dažiem izņēmumiem, piemēram, Ķīnā. Bet ņemiet vērā, ka nevienam reģionam, kur ir pieejams Netflix, nav piekļuves tam pašam saturam kā visiem citiem reģioniem.

  Piemēram, kāds saturs, kas pieejams vienā valstī, nav pieejams citā valstī. Dažiem reģioniem vispār nav piekļuves Netflix. Nav pārsteidzoši, ka Netflix ir dažādi cenu modeļi dažādiem reģioniem. Dažās valstīs maksa tiek iekasēta vairāk nekā citās. Piemēram, Netflix ASV maksā 10,99 USD, bet AUD - 17,99 USD. Tas joprojām ir ievērojams cenu ietaupījums, ja ņem vērā valūtas kursu! Ietaupiet sev 7 USD mēnesī, izmantojot ASV VPN!

  VPN tunelis palīdzēs apiet šos ierobežojumus, taču tāpat kā Steam, arī Netflix nepatīk, ka lietotāji atbloķē viņu saturu. Dažu VPN pakalpojumu sniedzēju IP adreses tiek bloķētas, bet Netflix nevar reāli bloķēt katru VPN IP adresi, jo tās tik bieži mainās (jauni serveri nāk tiešsaistē, dažādi IP adrešu bloki tiek nomāti utt.). Lai palīdzētu atrast, kurš VPN tunelis ir vispiemērotākais Netflix satura straumēšanai, apskatiet mūsu Netflix VPN vadīt.

 3. Amazon Prime

  Amazon Prime nav pieejams gandrīz tikpat daudz vietās kā Netflix, un cenas ievērojami atšķiras atkarībā no jūsu reģiona, ja tas vispār ir pieejams. Amazon nav pārāk ieinteresēts, lai cilvēki šifrētu IP adreses, tāpat kā jebkurš cits digitālais pakalpojums, taču tas nešķiet gandrīz tikpat stingri kā Netflix. Bet ņemiet vērā, ka satura atbloķēšana un abonementa pirkšana ir nedaudz sarežģītāka nekā ar citiem pakalpojumiem.

  Ja jums jau ir konts, jums būs jāmaina arī konta valsts iestatījums, kā arī jāizjauc jūsu IP adrese ar VPN tuneli. Turklāt atkarībā no tā, kuram reģionam mēģināt piekļūt, jums, iespējams, būs nepieciešama ar šo reģionu saistīta maksājuma metode.

  Neskatoties uz to, vai izmantojot tīmekļa pārlūku, lietotni vai Amazon Fire Stick, abonementu var iegādāties par lētāku ārvalstu valūtas kursu. Lai iegūtu papildinformāciju, apskatiet pieci labākie Amazon VPN.

 4. Spotify

  Spotify ir vēl viens pakalpojums, kas iepriekš bija bloķēts tikai dažos reģionos, līdzīgi kā Netflix. Tomēr Spotify savu pakalpojumu ir atvēris arī starptautiskajiem tirgiem, taču cena katrā tirgū ievērojami atšķiras. Plus, Spotify izmanto maksājumu procesoru ar nosaukumu BlockPay, kas lietotājiem ļauj norēķināties ar kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin, nemaksājot nekādas papildu apstrādes nodevas. Ir pat iespējams norēķināties, izmantojot PayPal.

  Jums var būt nepieciešams izdzēst sīkdatnes atkarībā no jūsu pārlūkprogrammas un sistēmas konfigurācijas, lai nodrošinātu, ka neviena pārlūka pirkstu nospiedumu noņemšana vai sīkfailu izsekošanas metodes nenovirza jūs uz galveno lapu, kurā tiek pieņemts jūsu vietējais maksājuma nosaukums. Tomēr ņemiet vērā, ka cenas atšķiras atkarībā no reģiona. Piemēram, premium versija ASV maksā 9,99 USD, bet tādos Eiropas reģionos kā Vācija maksā 9,99 USD. Valūtas maiņas kursa dēļ mēnesī, ietaupot USD, jūs varat ietaupīt apmēram 15%. Apskatiet mūsu piecus labākos Spotify VPN.

 5. Adobe CC

  Adobe CC ir viens no daudzajiem programmatūras produktiem, ko var iegādāties lētāk, izmantojot VPN tuneli. Es atklāju, ka dažas programmatūras vietnes nav ierobežojošas, pamatojoties uz jūsu IP adresi; tā vietā viņi tikai novirza jūs uz tā reģiona noklusējuma lapu, kurā atrodaties. Dažās vietnēs ir iespējams piekļūt mērķa lapai citam reģionam, vienkārši rediģējot URL no viena reģiona uz citu (piemēram, mainot “ de ”URL, kas attiecas uz vācu valodu, nozīmē“ mums ”.

  Tomēr Adobe CC nav vietne, kuru tik viegli apmānīt. Piemēram, lietotāji, kuri ārzemēs mēģina piekļūt ASV lapai, saņems šādu ziņojumu: “Vai jūs apmeklējat Adobe.com no ārpus ASV? Apmeklējiet savu reģionālo vietni, lai uzzinātu atbilstošākas cenas, reklāmas un pasākumus. ”Labās ziņas ir tas, ka ikviens, kam ir VPN tunelis, var piekļūt starptautiskajām cenām..

 6. Pieeja produktiem, kas uzskaitīti eBay

  Kāpēc pirkt kaut ko pavisam jaunu, kad lietota versija darbosies tikai lieliski? E-komercija ir kļuvusi par normu pēdējo 10 gadu laikā, taču daudzas tiešsaistes tirgus vietas ir ģeogrāfiski ierobežotas, ierobežojot piekļuvi, ja vien jūs nepiederat konkrētiem ģeogrāfiskiem reģioniem vai valstīm. Turklāt tiem no jums, kuri domā par privātumu vai vienkārši dzīvo valstī, kur tiek izsekoti elektroniskie pirkumi, būs priecīgi uzzināt, ka eBay pieņem Bitcoin maksājumus.

  Ir iespējams piekļūt ārvalstu e-komercijas tirgus vietām, piemēram, eBay, lai iegādātos lietotus produktus un pat jaunus produktus, kurus dažādu iemeslu dēļ pārdod ar atlaidi. Tomēr ņemiet vērā, ka jums nevajadzētu gaidīt, ka maksāsit mazāk par vienību tikai izmantotā VPN servera dēļ. Pārdevēja noteiktā izsoles cena joprojām maksās vienādi neatkarīgi no jūsu IP adreses.

 7. Aviobiļetes, viesnīcas un nomas automašīnas

  Jūs droši vien esat redzējis ļoti daudz vietņu, kurās tiek apgalvots, ka, izmantojot VPN tuneli, lai izveidotu savienojumu ar citu reģionu, ir iespējams izspiest izdevīgus piedāvājumus par lidmašīnu biļetēm un viesnīcām. Diemžēl vairs nešķiet, ka būtu kādi reāli veidi, kā “spēlēt” aviosabiedrības vai ceļojumu industriju. Pirms gadiem, šķiet, ir bijuši patiesi gadījumi, kad cilvēki, izmantojot VPN, varēja ietaupīt tonnas naudas aviobiļetēs. Bet šajās dienās lētāki reisi un viesnīcas, izmantojot VPN tuneli, šķiet nedaudz vairāk kā pievilcīgs cauruļu sapnis.

  Mēs secinājām, ka, lai arī dažādās tīmekļa vietnes versijās ir publicēti daži īpaši piedāvājumi, šie lētākas lidojumu akcijas un ietaupījumi nav piesaistīti lietotāja IP adresei un atrašanās vietai. Tomēr automašīnu noma šķiet cita lieta. Automašīnu nomas nozare, šķiet, ir diskriminējošāka, pamatojoties uz atrašanās vietu, par ko liecina ExpressVPN cenu salīdzinājums. Ietaupījumi nav milzīgi žokļa samazināšanas dēļ, taču tie ir pietiekami nozīmīgi, lai tos medītu.

 8. Skype

  Vecajos laikos fiksēto tālruņu un vienkāršā tālruņa pakalpojuma laikā tālsatiksmes maksas bija neķītras. Daži zvani varētu maksāt vairāk nekā dolāru minūtē (atkarībā no tā, cik tālu jūs zvanījāt), taču VoIP tika pieminēts kā tālsarunu maksas beigas. Lai gan ir taisnība, ka jūs varat bez maksas izmantot VoIP, lai apietu tālsatiksmes maksas, ņemiet vērā, ka vienīgie bezmaksas zvani ir video ziņojumi un audio zvani citai personai, izmantojot Skype lietotni.

  Ja, piemēram, jūs vēlējāties piezvanīt uz lietotāja mobilā tālruņa numuru vai fiksēto tālruni (vai kādam vēl joprojām ir fiksētais tālrunis?), Jums jāiegādājas Skype tālruņa numurs un kredīti. Kredītu daudzums, ko patērē kāds zvans, ir atkarīgs no VoIP maršrutēšanas faktoriem, autoceļu nodevām un nodevām jebkurā no tīkliem un reģioniem, pa kuriem zvanu dati tiek novirzīti..

  Tomēr VPN tuneļa izmantošana var palīdzēt apiet dažus no šiem ierobežojumiem, slēpjot balss trafiku, līdz jūsu VPN serveris to atšifrē. Dažos gadījumos atkarībā no starptautiskajiem tarifiem, atrašanās vietas un kontaktpersonas varat saņemt lētākas zvanu cenas.

 9. Mērķis

  Dažās valstīs tiek piemēroti nepatīkami augsti importa nodokļi, kuru dēļ importēto produktu pirkšana nav praktiska. Veikt Brazīliju, kas ir starp 20 labākās valstis augstāko tirdzniecības tarifu ziņā. Šie nodokļi tiek uzlikti tirdzniecības vietā, nevis gadījumos, kad preces fiziski šķērso robežu.

  Brazīlijas un citu līdzīgu valstu iedzīvotājiem ir liela jēga vienkārši iegādāties produktu personīgi ārvalstī un to nosūtīt uz mājām, lai izvairītos no lieliem nodokļiem. Izklausās diezgan viegli, vai ne? Nu, ir viena problēma. Ģeogrāfiskie ierobežojumi bloķē savienojumus ar e-komercijas vietnēm un mazumtirgotājiem, piemēram, Target. Par laimi, ir viegli iegādāties VPN pakalpojumu, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus un veiktu labākus piedāvājumus.

 10. Amazon Marketplace

  Amazon ir starptautiska korporatīvā behemota, kas piedāvā savus pakalpojumus 11 lielākajās pasaules valstīs un drīz paplašinās uz Austrāliju. Lai arī pilns pakalpojumu klāsts un tiešsaistes tirgus nav pieejams citās valstīs, AmazonGlobal tomēr ļauj pārdevējiem pārdot un nosūtīt produktus starptautiskā mērogā vairāk nekā 100 pasaules valstīs. Ja esat kādreiz iepirkties Amazon, jūs zināt, cik viegli ir atrast izdevīgus piedāvājumus.

  Ir ne tikai iespējams atrast pavisam jaunus produktus, kuriem dažreiz tiek piemērota atlaide, bet arī ir iespējams atrast lieliskus piedāvājumus par lietotiem produktiem. Bet ir viena niecīga problēma. Tāpat kā citas starptautiskās e-komercijas vietnes, Amazon mēģina ģeogrāfiski ierobežot piekļuvi saviem tirgus laukumiem, pamatojoties uz atrašanās vietu, ko nosaka publiskā IP adrese. Un dažiem Amazon produktiem atkarībā no pārdevēja būtībā ir saistoši starptautiskās tirdzniecības noteikumi, kas izraisa atšķirības starptautiskajā cenu noteikšanā. Par laimi, izmantojot VPN tuneli, jūs varēsit piekļūt Amazon.

  Nesen ir bijis daudz sulīgu baumu, izglītotu minējumu un spekulatīvu teoriju, uz kurām Amazon gatavojas sāc pieņemt Bitcoins. Pagaidām no Amazon nav oficiāla paziņojuma, bet, tā kā pēdējā laikā strauji pieaug Bitcoin vērtība, arvien pieaug kriptovalūtu popularitāte..

Noslēguma domas

Lūdzu, ņemiet vērā, ka produktu cenas strauji svārstās un varētu mainīties katru gadu vai pat katru mēnesi. Kopumā VPN izmantošana, lai piekļūtu lētākām cenām, ir dažu minūšu vērts, lai patērētu produkta vai pakalpojuma cenu, kuru vēlaties iegādāties..

Visbeidzot, ja jūs izmantojat VPN, lai piekļūtu digitālajām precēm, kurās pirkuma ieraksts ir piesaistīts tiešsaistes kontam, kā tas ir Steam un citos spēļu tīklos, piemēram, Xbox Live, pārliecinieties, ka veltījāt laiku Lietotāja līgums un pieļaujamās lietošanas politika pirms pirkuma veikšanas. Pastāv zināms risks tikt aizliegtam, taču, ja iesākumā nosaukums nav pieejams jūsu reģionā, jūsu rīcībā nav citu reālu iespēju..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me