„Pidgin“ yra nemokama atvirojo kodo pranešimų programa, sujungianti visas jūsų MP paskyras, kad galėtumėte lengvai kalbėtis su draugais daugelyje skirtingų tinklų. Jis siūlo daug didesnį saugumą nei dauguma kitų žinučių siuntimo klientų, ypač kai naudojamas su OTR įskiepiu, taip pat palaiko daugybę trečiųjų šalių įskiepių, kad išplėstų jo funkcijas.

„Pidgin“ yra klientas, sujungiantis visas jūsų momentinių pranešimų paskyras, todėl norint jį naudoti, jums reikia vienos ar kelių MP paskyrų. „Pidgin“ neleis jums kalbėtis per MP paslaugas (t. Y. Negalite bendrauti su AIM naudodamiesi „Google Hangout“ paskyra), tačiau tai leidžia vienu metu valdyti kelias paskyras. Palaikomos šios MP paslaugos:

AIM, „Bonjour“, „Gadu-Gadu“, „Google Hangouts“ (buvo „Google Talk“), „Groupwise“, ICQ, IRC, MIRC, MSN, MXit, MySpaceIM, QQ, SILC, SIMPLE, Sametime, Yahoo! Ir Zephyr.

OTR („Off-the Record“) papildinys buvo specialiai sukurtas „Pidgin“, nors kodas dabar yra įtrauktas į daugelį kitų klientų (žr. Žemiau) ir leidžia jums saugiai saugoti privačius pokalbius, siūlant:

  • Šifravimas - naudojant AES šifravimą ir SHA-1 maišos funkciją, kad niekas negalėtų skaityti jūsų pranešimo
  • Autentifikavimas - įsitikinti, kad kitas galas yra tas, kuris, jūsų manymu, yra
  • Deniabilumas - pranešimai nėra pasirašyti skaitmeniniu būdu. Tai reiškia, kad trečioji šalis jų negali patikrinti baigusi pokalbį ir tokiu būdu naudojama įrodyti, kad juos sukūrėte. Tačiau pokalbio metu jūs garantuojate, kad visos išsiųstos ar gautos žinutės yra autentiškos ir nepakeistos
  • Puiki pirmyn paslaptis - šiame straipsnyje mes šiek tiek aptariame PFS, tačiau tai iš esmės reiškia, kad kiekvienas pokalbis yra apsaugotas atskirai, taigi, jei jūsų klavišai yra pažeisti, pakenktų tik vienas pokalbis (o ne ankstesni)..

Pidgin + OTR alternatyvos

„Pidgin“ ir „OTR“ papildinį galima naudoti „Windows“ ir „Linux“, o „Windows“ vartotojai taip pat gali išbandyti „Miranda IM“, kuris taip pat palaiko „OTR“ papildinį. „Mac“ vartotojai turi „Adium“, kuriame yra iškeptas OTR, o bet kurios platformos („Windows“, OSX, „Linux“, „iOS“ ar „Android“) vartotojai gali naudoti „Gibberbot“. „Gibberbot“ yra sukurtas „The Guardian Project“ ir palaiko OTR.


„Pidgin“ ir OTR sąranka

1. Norėdami atsisiųsti „Pidgin“ klientą, naudokitės „Pidgin“ tinklalapio nuorodomis. Įdiekite, bet ne paleiskite (jei vykdote, įsitikinkite, kad diegdami OTR įskiepį jis uždarytas).

2. Atsisiųskite ir įdiekite OTR įskiepį.
3. Paleiskite Pidgin. Kai iš pradžių vykdysite programą, ji paprašys sukonfigūruoti savo pirmąją MP sąskaitą, todėl spustelėkite „Pridėti“.

pid 1

4. Pasirinkite paslaugą, kurią norite naudoti, ir užpildykite reikiamą informaciją (kuri kiekvienoje paslaugoje šiek tiek skiriasi). Ketiname prisijungti prie „Google Talk“ (kuri neseniai buvo pervadinta į „Google Hangouts“). „Vietinis slapyvardis“ yra tiesiog slapyvardis ir yra pasirenkamas. Baigę spustelėkite „Pridėti“.

pid 2

Dabar jūs turėtumėte pamatyti visus savo MP „draugus“ sąraše „Draugai“. Naujų galima pridėti einant pas draugus -> Pridėkite Buddy ir sekite vedlį. Jei kiti žmonės gali pasiekti jūsų kompiuterį, niekada neturėtumėte pažymėti „Prisiminti slaptažodį“.

pid 3

„Pidgin“ dabar paruoštas naudoti kaip įprastą MP klientą.

Konfigūruokite OTR įskiepį

Abi šalys pokalbyje turi būti įdiegtos ir įjungtos OTR papildinės. Jei asmuo, kuriam siunčiate pranešimą, neįdiegė ir neįgalino papildinio, jis gaus pranešimą, įspėjantį apie tai, kartu su nuoroda į OTR svetainę.

pid 8

1. Įjunkite papildinį eidami į „Tools“ -> Papildiniai.

pid 4

Slinkite sąrašą žemyn, kol pamatysite pranešimą „Neįrašomi pranešimai“, pažymėkite žymimąjį langelį, spustelėkite papildinio pavadinimą ir pasirinkite „Konfigūruoti papildinį“..

pid 5

2. Sugeneruokite unikalų privatų raktą. Norėdami tai padaryti, tiesiog paspauskite mygtuką „Generuoti“. Norėdami užtikrinti maksimalų saugumą, pirmiausia turėtumėte pažymėti varnelę „Automatiškai inicijuoti asmeninius pranešimus“ ir „Neregistruoti OTR pokalbių..

pid 6

Baigę sugeneruoti raktą, spustelėkite „Gerai“ ir dabar galite pamatyti, kad turite pirštų atspaudus (ilgas raidžių ir skaičių rinkinys, naudojamas raktui atpažinti).

pid 7

Dabar turite savo sąskaitos privatų raktą, kuris bus naudojamas šifruoti jūsų pokalbius. Atminkite, kad šiuos veiksmus turi atlikti ir jūsų bičiulis.

3. Autentiškai patvirtinkite asmeninį pokalbį. Dukart spustelėkite bičiulį, su kuriuo norite asmeninį pokalbį, ir pamatysite mygtuką „Ne privati“ paryškinta raudona spalva. Spustelėkite šį mygtuką ir pasirinkite „Pradėti asmeninį pokalbį“.

pid 10

Dabar pokalbio ekranas atrodys maždaug taip ...

pid 11

Dabar galite išsiųsti pranešimą savo kontaktui, o visi pranešimai bus privatūs ir užšifruoti. Tačiau dar nepatikrinote savo tapatybės, jei jūsų bičiulis (kuris galėtų būti apgavikas).

4. Patikrinkite savo bičiulio tapatybę.

Yra trys būdai, kaip patvirtinti, kad jūsų Pidgin bičiulis yra tas, kuris, jūsų manymu, yra. „Klausimų ir atsakymų“, „Bendra paslaptis“ arba „Rankinis pirštų atspaudų tikrinimo metodai“. Visi metodai reikalauja bendravimo su savo draugu, naudojant kitokį nei Pidgin komunikacijos metodą. Geriausia yra asmeniškai, tačiau kitas geras pasirinkimas yra PGP užšifruotas el. Dažnai rekomenduojamas pokalbis telefonu, tačiau, mūsų manymu, NSA visapusiškos telefonų stebėjimo programos dėka to galima išvengti.

Spustelėkite OTR meniu mygtuką ir pasirinkite „Autentifikuoti bičiulį“.

pid 12

Pasirinkite, kurį metodą norėtumėte naudoti savo bičiulio autentifikavimui.

  • Klausimas ir atsakymas - jūsų bičiulis turi teisingai atsakyti į klausimą
  • Bendroji paslaptis - tai greičiausiai iš anksto sukonfigūruotas slaptažodis ar frazė
  • Rankinis pirštų atspaudų patikrinimas - naudodami kitą ryšio formą patikrinkite, ar tiksliai turite pirštų atspaudus.

Kad OTR galėtų juos priimti, atsakymai turi būti tikslūs (įskaitant didžiąsias raides ir tarpus).

Čia mes naudojome Shared Secret metodąpid 13

Mano bičiulio paprašoma įvesti paslaptį (žinoma tik mums)pid 14

Gavę patvirtinimo pranešimą, kad autentifikacija yra sėkminga, dabar galime tęsti savo pokalbį privačiai ir įsitikinti, kad mano draugas iš tikrųjų yra mano bičiulis.pid 16

Išvada

„Pidgin plus OTR“ yra daug lengviau nustatyti nei pasakyti, el. Paštu siųsti naudojant PGP šifravimą. Tai užtikrina, kad jūs galite palaikyti privačius pokalbius su autentifikuotais „Buddys“, kurie garantuojami išliks privatūs. Naudojamas jis yra labai skaidrus, kad jūs galite jį beveik pamiršti. Net ir neturėdamas OTR funkcijų, tai puikus būdas valdyti savo MP adresatus ir palaikyti ryšį per daugybę skirtingų tinklų..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me