Ted Kim yra Londono „Trust Media“, kuriai priklauso privati ​​interneto prieiga (VIP), generalinis direktorius. Tedas buvo malonus atsakyti į kai kuriuos interviu klausimus.


Kaip atėjai vadovauti VPT įmonei?

Aš susitikau su Andrew Lee, PIA pirmininku ir vienu iš įkūrėjų. Kai jis man apibūdino savo verslą, aš iškart susižavėjau, nors ir pagalvojau, kiek daug galėčiau jam padėti. Laikui bėgant aš geriau susipažinau su įmone ir prieš tai buvau generaliniu direktoriumi atlikdamas įvairius vaidmenis rinkodaros ir operacijų srityse.Ted Kim privati ​​interneto prieiga

Privatus interneto ryšys turi nusistovėjusią ir pavydėtiną reputaciją rūpintis savo klientų privatumu. Kodėl, jūsų manymu, privatumas yra toks svarbus?

Mes tikime, kad privatumas yra pagrindinė neatimama žmogaus teisė, kuria turėtų džiaugtis visi žmonės. Aš tikrai tikiu, kad naudojant internetą neturėtų būti baimės būti stebimam, stebimam ar stebimam bet kam ar bet kam. Galų gale vyriausybė pažadėjo ir garantavo pagrindines pilietines laisves. Šiandien šioms laisvėms ir mūsų privatumui yra daugybė grėsmių - tiek išorinių, tiek vidinių. Šios laisvės yra mūsų visuomenės pamatas, tie patys pamatai, ant kurių pastatytas laisvasis pasaulis - ir mes vis tiek turėtume jų siekti. Reikia kovoti už laisvę, taigi ir už privatumą.

Mes kovojame už privatumą, nes „Privatumas yra mūsų politika“.

Atsižvelgiant į tai, ką mes dabar žinome apie masinį NSA stebėjimą, JAV vyriausybės plačiai naudojamus nacionalinio saugumo laiškus su pridedamais įsakymais dėl gag, techninės pagalbos įsakymus ir tt ir tt, ar, jūsų manymu, JAV yra tinkama vieta privatumui (su nuoroda tiek JAV, tiek ne JAV piliečiams)?

Nepaisant pastarojo meto susirūpinimo dėl vyriausybės priežiūros, Jungtinės Valstijos vis dar yra konstituciškai pripažinta teisė į privatumą, įskaitant Ketvirtąjį JAV konstitucijos pakeitimą, kuris gali būti vykdomas teismų sistemoje..

Suprantu, kad turite teisininko Juris daktaro laipsnį. Ar tai kada nors buvo naudinga ginant privačios interneto prieigos klientų privatumą?

Eidami į teisės mokyklą ir būdami teisininkais suteikėme daugiau žinių apie konstitucinę teisę ir mūsų pagrindines pilietines laisves. Jei ką, PIA dėmesys privatumui sustiprino, kaip svarbu mums, kaip asmenims, ginti savo pagrindines teises.

Praėjusiais metais VIP buvo išvesta iš Rusijos, nes ten esantys įstatymai reiškia, kad jūs negalite garantuoti klientų, naudojančių toje šalyje esančius VPN serverius, privatumo. „JK ką tik legalizavo kraštutinį stebėjimą Vakarų demokratijos istorijoje“ (Edwardas Snowdenas).

2016 m. Tyrimo įgaliojimų įstatymas JK vyriausybei suteikia įgaliojimus reikalauti, kad VPT įmonės saugotų išsamius žurnalus, kurie turi būti perduodami pareikalavus. Jei šios galios bus panaudotos (kaip atrodo tikėtina), ar privatioji interneto prieiga taip pat ištrauks JK?

Kaip teigiama mūsų oficialiame atsakyme, kai buvo priimti „Snooper“ chartijos įstatymai, privati ​​interneto prieiga atidžiai stebi situaciją ir yra pasirengusi išsitraukti iš JK. Nors intelektinės nuosavybės įstatymas JK vyriausybei suteikia įgaliojimus reikalauti, kad JK VPN įmonės daugelį mėnesių saugotų išsamius žurnalus, ne JK VPN kompanijoms, tokioms kaip mes, nereikia laikytis.

Naudojant VPN yra puikus būdas palaikyti privatumą, kai esate prisijungę. Ką dar, jūsų manymu, turėtų padaryti visi norėdami pagerinti savo privatumą internete?

Tvirti slaptažodžiai yra paprasčiausias būdas paprastam asmeniui nemokamai pagerinti savo interneto privatumą!

Ką jūs matote šiais neaiškiais laikais kaip didžiausius iššūkius tiems, kuriems rūpi privatumas?

Didžiausias iššūkis privatumui, net šiais laikais ir atsižvelgiant į neseniai atskleistą masinį stebėjimą, yra tas, kad žmonės tampa patenkinti ir tiesiog nustoja rūpintis, kad jų privatumas būtų nuolat pažeidžiamas iš visų pusių..

Kokios yra pagrindinės sritys, kuriose PIA dabar koncentruojasi kaip verslas, ir kokios yra jūsų planai ateityje?

Privatus interneto ryšys yra aktyvus dėmesys didinant informuotumą apie privatumą ir aktyvumą pasauliniu lygiu. Mes taip pat kreipiame dėmesį į klientų aptarnavimo komandos tobulinimą, atsižvelgiant į klientų atsiliepimus.

Jei būtumėte nuplauti dykumos saloje, kokį daiktą ir kurį žinomą visuomenės veikėją (gyvą ar mirusį) labiausiai norėtumėte išplauti? Kodėl?

Albertas Einšteinas ir lentos lentos - švietimui.

Ačiū, kad skyrėte laiko pasikalbėti su manimi!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me