Jednou z najväčších vecí internetového veku je, že bez ohľadu na to, kde sa nachádzame na svete, nikdy nie sme viac ako pár kliknutí od našich blízkych. Keď cestujete do zahraničia, verejné WiFi hotspoty sú ľahkým a nákladovo efektívnym spôsobom, ako sa pripojiť k internetu a komunikovať s priateľmi a rodinou doma. Používanie siete Wi-Fi na letiskách, hoteloch, kaviarňach alebo kdekoľvek inde - nanešťastie nie je také bezpečné, ako si mnohí myslia.


Cestovná kampaň Obr

Počítačoví zločinci začínajú sofistikovanejšie útoky. Populárna metóda, ktorú používajú hackeri, je vytvoriť falošný hotspot WiFi na mieste, kde by ste ho očakávali. Hacker šikovne označí sieť, aby sa javila ako oficiálna. Táto technika „zlých dvojčiat“ veľmi sťažuje zistenie, či sa pripájate k oficiálnemu prístupovému bodu alebo k počítaču, ktorý patrí hackerovi..

Dobrou správou je, že turisti sa môžu chrániť pomocou virtuálnej súkromnej siete (VPN). Navyše, ktokoľvek môže teraz získať 77% zľavu z VPN, kliknutím na nasledujúci odkaz na NordVPN .

Cestovanie v čase

Infographic nižšie ukazuje, ako sa veci, ktoré ľudia berú so sebou na dovolenke, v priebehu rokov zmenili ... Nezabudnite na svoje 21. storočie, ktoré je nevyhnutnou súčasťou VPN! Prejdite nadol pre viac informácií!

prečo by ste mali používať VPN na cestovanie

Zostaňte v bezpečí na dovolenke pomocou VPN pre cestovanie

Ak sa omylom pripojíte k sieti Wi-Fi, ktorá patrí k počítačovému zločinu, môžu vidieť všetko, čo robíte online. Budú tiež môcť ukradnúť všetky údaje, ktoré zadáte - napríklad vaše prihlasovacie údaje, heslá, súkromné ​​informácie a informácie o PayPal alebo kreditných kartách. Môžu si prezerať stiahnuté súbory, fotografie, ktoré nahráte, a presmerovať vás na stránky obsahujúce škodlivý softvér.

Jediným spôsobom, ako sa ubezpečiť, že vaše údaje zostanú počas cesty v bezpečí, je použitie siete VPN. Sieť VPN bezpečne šifruje všetky vaše údaje pred tým, ako prejde na internet prostredníctvom hotspotu WiFi. Toto šifrovanie VPN bezpečne šifruje vaše údaje, aby hackeri nemohli od vás nič ukradnúť.

Odblokujte obsah v zahraničí

Skvelé na používaní VPN na cestovanie je to, že vás nielen chráni pred hackermi. Umožňuje vám tiež predstierať, že ste doma, aby ste mali prístup k službám s obmedzeným prístupom.

Napríklad pomocou VPN môžete sledovať Netflix alebo získať prístup k online bankovníctvu. Môžete sa tiež prihlásiť na miestne blokované služby, ako sú Facebook alebo Twitter.

Vpn na dovolenke

Okrem toho sa môžete vyhnúť hrozným miestnym televízorom a namiesto toho sledovať geograficky obmedzené televízne toky z domu. Napríklad Aussie cestujúce do Veľkej Británie môže predstierať, že je späť v Austrálii a pozerať sa na desať. Britský turista v Španielsku môže sledovať iPlayer BBC. A občan USA na dovolenke v Grécku môže sledovať US Netflix alebo ESPN.

V skutočnosti môžete pomocou siete VPN predstierať, že ste kdekoľvek na svete - a môžete odblokovať akúkoľvek službu online ... Digitálny klusák z pohodlia svojej hotelovej izby!

Aký obsah môžem odblokovať?

Ak cestujete do zahraničia, všetky služby s obmedzeným geografickým pôsobením z domu sa automaticky zablokujú. Dôvodom je skutočnosť, že tieto služby majú byť cudzincom nedostupné. Niektoré krajiny sú navyše veľmi prísne a cenzurujú množstvo online služieb. Pomocou našich sprievodcov VPN môžete rýchlo a ľahko zistiť, aké populárne služby sú blokované po celom svete.

Najlepšie VPN pre cestovanie?

Ak chcete chrániť svoje digitálne súkromie a získať bezpečnosť pre seba a svoju rodinu počas dovolenky - existuje niekoľko VPN, ktoré sú úplne ideálne:

  • ExpressVPN sa považuje za crème de la crème VPNs. Je rýchla, bezpečná, dostupná pre všetky platformy a nemá žiadnu 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže si môžete vyskúšať službu a získať peniaze späť, ak si neželáte pokračovať!
  • NordVPN má silné nastavenia šifrovania a zabezpečenia. Poskytuje vysoké rýchlosti na streamovanie všetkých vašich obľúbených relácií, keď ste preč. Je to absolútna výhodná cena iba 2,75 dolárov mesačne (ak si zakúpite ročné predplatné). Pamätajte, že majú 30-do záruku vrátenia peňazí. Takže, ak sa rozhodnete, že ho nechcete celý rok; môžete získať náhradu.
  • ibVPN (Invisible Browsing VPN) je ďalšia služba, ktorú všetci naši recenzenti veľmi radi tu na ProPrivacy.com. Je rýchly, má veľa serverov a poskytne vám potrebnú bezpečnosť, keď ste preč. Najlepšie zo všetkých ibVPN je v súčasnosti špeciálna letná dohoda, ktorá znižuje cenu VPN na veľmi konkurenčnú 2,42 dolárov mesačne.

Viac VPN pre cestovanie nájdete v našich 5 najlepších VPN službách pre cestovného sprievodcu.

Cestovná súťaž

Cestovná súťaž s ibVPN

Obrázkové kredity: icemanphotos / Shutterstock.com, Ivanko80 / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me