Kaip dauguma mūsų skaitytojų tikriausiai iki šiol žinos, gruodžio mėn. Federalinė ryšių komisija (FCC) faktiškai nutraukė tinklo neutralumą JAV.

Interneto laisvės atkūrimo įstatymas griežtus tinklo neutralumo įstatymus pakeičia „lengvo prisilietimo, rinkos principais grindžiamomis“ taisyklėmis, kurias turi reglamentuoti be dantų besiremianti Federalinė prekybos komisija (FTC). FCC tai padarė nepaisant to, kad beveik niekas to nenori.

Senosios tinklo neutralumo taisyklės suteikė gyvybinę apsaugą visiems interneto vartotojams nuo slegiančio didžiųjų interneto paslaugų teikėjų (IPT), kuriems vieninteliai naudingi pokyčiai, godumo..

Tad nenuostabu, kad visuomenės pasipiktinimas ir pasipriešinimas FCC nutarimui buvo nuožmus. Visų pirma, kelios valstybės, pareiškusios, kad, nepaisydamos FCC nutarimo, toliau vykdys tinklo neutralumo taisykles..

Kalifornija, Niujorkas ir Naujasis Džersis paskelbė, kad IPT privalo laikytis griežtų tinklo neutralumo taisyklių. Be to, 22 valstybės į teismą kreipiasi dėl FCC.


Kongreso peržiūros aktas

„Kova už ateitį“ (FFTF) yra vietos visuomenės skaitmeninių teisių gynimo grupė, kuri buvo priešinimosi FFC ir jos puolimo prieš tinklo neutralumą priešakyje. Ir tai užklupo naują puolimo liniją ...

„Kongreso peržiūros įstatymas (KRA) ... suteikia Kongresui pagreitinto teisėkūros proceso metu persvarstyti naujus federalinius reglamentus, kuriuos išleido vyriausybės agentūros, ir, priėmus bendrą rezoliuciją, panaikinti reglamentą.“

Kitaip tariant, tai leidžia išrinktiems pareigūnams Kongrese panaikinti federalinių agentūrų, tokių kaip FCC, priimtus sprendimus.

„CRA aiškiai panaikins FCC gruodžio 14 d. Sprendimą ir atkurs ankstesnes tinklo neutralumo taisykles, kurios niekada neturėjo būti panaikintos. „Facebook“, „Twitter“ ir „Google“ visi pareiškė palaikantys CRA pastangas pareiškime senatoriui Markey ant kalno. Tai ne tik aiškiausias kelias atkurti taisykles, bet ir vaidina lemiamą vaidmenį siekiant panaikinti blogus IPT paremtus teisės aktus, kurie KRA impulsų dėka tapo ne pradedančiaisiais “.

Vasario 27 d. - Veiksmo diena!

„Fight for the Futures“ sako, kad jau turi 50 senatorių, įsipareigojusių remti KRA, kad būtų panaikintas FCC tinklų neutralumo įsakymas. Norint priimti rezoliuciją Senate, reikia tik dar vieno balsavimo!

Jei KRA priims senatą, tai padarys didžiulį politinį spaudimą Rūmams, nes jie puikiai supranta, koks nepopuliarus FCC akivaizdus kronizmas yra rinkėjams..

Vis dėlto gauti CRA per namus nebus lengva. Reikalinga paprasta balsų dauguma (218 balsai), todėl reikės laimėti daugiau nei 20 respublikonų rūmų narių. Kaip mums pasakojo Pierce Stanley iš FFTF,

„Tai bus rimtas mūšis į kalną, bet jis bus įgyvendinamas“.

Šiuo metu svarbiausia, kad tai yra dar viena kovos diena. Pirmas dalykas yra gauti KRA per Senatą, o tai reiškia, kad į laivą bus įtrauktas vienas ar daugiau respublikonų senatorių. Dabar FFTF reikalauja, kad vasario 27 d. Būtų balsuojama paskutinį kartą.

ką aš galiu padaryti kovojant su tinklo neutralumu?

JAV piliečiai, norintys padėti gauti KRA per Senatą, gali nukreipti skambučius ir el. Laiškus į Kongresą vykdydami suderintas pastangas su kitomis įmonėmis ir viešųjų interesų grupėmis 2018 m. Vasario 27 d..

Norėdami įsitraukti, prašome prisijungti prie FFTF organizuojamos kampanijos „Battle for the Net“. Prisiminti - tik dar vienas balsavimas reikalingas, kad ji galėtų praeiti Senate!

Grynasis neutralumas - pradmuo

Tiesiog tuo atveju, jei pastaruosius keletą mėnesių gyvenote Marse, tinklo neutralumas yra idėja, kad IPT ir vyriausybės traktuoja visą interneto srautą vienodai. Tai reiškia, kad „vartotojas, turinys, svetainė, platforma, programa, pridėtos įrangos tipas ir ryšio būdai neturi būti diskriminuojami ar apmokestinami skirtingai“.

Tai yra naujovių ir laisvos saviraiškos internete pagrindas. Be tinklo neutralumo internetas paprasčiausiai nebūtų buvęs toks sėkmingas. Be tinklo neutralumo:

IPT gali diskriminuoti konkuruojančias paslaugas

Pvz., Sustumdami (ar net blokuodami) tokius turinio tiekėjus, kaip „Netflix“, „Facebook“ ir „Google“, suteikdami klientams neribotą prioritetinę prieigą prie savo paslaugų.

Tai jau vyksta. „Verizon“ atleidžia savo „Go90“ paslaugą nuo klientų duomenų planų AT&T daro tą patį savo „DirecTV Now“ transliacijai internetu, o „T-Mobile“ sudarė susitarimus su turinio tiekėjais, kad jų klientai galėtų apeiti įprastas duomenų ribas..

Naujovės yra pagrįstos

„Netflix“, „Facebook“ ir „Google“ tikriausiai gali sau leisti mokėti IPT už padidintą pralaidumą už savo paslaugas. Tačiau pradedančios įmonės negalės to padaryti. Tai iš tikrųjų paliks mažas, novatoriškas įmones mirusias vandenyje, o sustiprins monopolinį įsikišimą, kurį didelės, įsitvirtinusios įmonės turi internete..

Internetas bus suskaidytas į dvi ar daugiau „pakopų“

Mažiau pasiturintiems klientams bus skirti specialūs „kabelinio stiliaus“ interneto paketai, suteikiantys prieigą tik prie pasirinktų paslaugų. Neribota prieiga prie interneto bus prieinama tik tiems, kurie gali sau leisti už tai mokėti. Tai padidins skaitmeninę atskirtį ir padidins ekonominę ir socialinę nelygybę.

Taip pat niekas netrukdo IPT išstumti ar net visiškai cenzūruoti turinį politiniais, socialiniais ar religiniais pagrindais. Kitaip tariant, dideliais pinigais bus leidžiama griauti paprastų žmonių interesus.

Išvada

Tinklo neutralumas yra gyvybiškai svarbus laisvam ir egalitariniam internetui, todėl kova už tinklo neutralumą yra kova dėl mūsų vis labiau skaitmeninės visuomenės sielos..

Ar norime gyventi pasaulyje, kuriame galima naudotis pačiomis transformacinėmis žmonijos technologijomis, nes bent jau spaustuvės išradimas yra uždaras sodas, kurio vartininkai yra didelės korporacijos, atsidavusios godumui ir saviveiklai?

Jei ne, tada pradėkite kovą dėl tinklo neutralumo, pradedant FFTF veiklos diena vasario 27 d.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me