„ShowBox“ yra nemokama filmų ir TV transliacijų programa, skirta „Android“. „MovieBox“ yra jo „iOS“ brolis ir yra ypač populiarus dėl tokių programų retumo „Apple“ sodo platformoje..


Tai, kad „MovieBox“ galima įdiegti tiek „jailbroken“ įrenginiuose (naudojant „Cydia“), tiek ne „jailbroken“ įrenginiuose (naudojant specialų „Safari“ naršyklės konfigūracijos failą), jis tapo populiaresnis tik „iOS“ vartotojams..

Deja, tiek „ShowBox“, tiek „MovieBox“ nustojo veikti. Nei viena programa negali prisijungti prie savo serverių.

Taigi, kas atsitiko?

Oficialios informacijos nėra daug, nors „DTAthemes“ turėjo „labai trumpą pokalbį“, kurio metu kūrėjai patvirtino, kad projektas baigtas.

Ši plėtra vykdoma atsižvelgiant į ieškinius, kuriuos kino studija pateikė koalicijai prieš kelias svetaines, kuriose buvo laikomi „ShowBox“ ir „MovieBox“ failai..

Vykdydami šią operaciją „Cloudflare“ ir „Godaddy“ buvo įpareigoti perduoti išsamiose svetainėse, įskaitant „Showboxbuzz.com“, „Showbox.software“, „Rawapk.com“, „Popcorn-time.to“, ​​„Popcorntime.sh“, „YTS.ag“, „YTS“, registracijos duomenis. „gg“ ir „Showboxappdownload.com“.

Atrodo akivaizdu, kad „ShowBox“ / „MovieBox“ kūrėjai tiesiog nusprendė, kad laikas mesti į rankšluostį.

Kokios yra alternatyvos??

Geros naujienos „ShowBox“ ir „MovieBox“ vartotojams yra tai, kad yra daugybė gerų alternatyvų…

Popkorno laikas

„Popcorn Time“ yra atvirojo kodo programa, naudojanti „BitTorrent P2P“ technologiją aukštos kokybės vaizdo turiniui perduoti į savo darbalaukį ar mobilųjį įrenginį. Šis turinys gaunamas iš filmų ir TV torrentų svetainių. Dėl slidžios vartotojo sąsajos ir galimybės sklandžiai transliuoti 720 pikselių arba 1080 pikselių ilgio vaizdo įrašus be buferinių problemų net ir gana lėtame interneto ryšyje programa tapo didžiulė sekanti galimybė.

„Movie Box“ pagrindinis puslapis

„Popcorn Time“ nėra reklama ir suteikia galimybę nukreipti į didelį ekraną per „Chromecast“, „AirPlay“ arba DLNA, išskyrus tai, kad jus verčia pirkti VPN..

Šiuo metu yra tik dvi šios atvirojo kodo programinės įrangos šakutės, kurias mes rekomenduojame „Popcorn-Time.to“ ir „PopcornTime.sh“, kurios abi siūlo „Android .apk“ atsisiuntimus. „MoviePass“ pabėgėliai gali naudoti „iOS“ diegimo programą „Popcorn-Time.to“, ​​kuriai nereikia „jailbreak“, arba jei naudojate „jailbroken“ įrenginį, pridėkite „Popcorn-Time.to“ repo prie savo „Cydia“ šaltinių..

Teoriškai kitas geras pasirinkimas bet kurios platformos vartotojams yra apsilankymas „PopcornTime Online“, naršyklėje sukurta „Popcorn Time“ versija. Bet neatrodė, kad tai veiktų, kai išbandėme šį straipsnį.

Ypač svarbu visada naudoti VPN, kai srautai perduodami naudojant „Popcorn Time“, nes programa naudoja „BitTorrent“ failų bendrinimo protokolą. Tai leidžia labai lengvai atsisiųsti įkėlėjus, nebent jie naudoja VPN, kad paslėptų tikrąjį IP adresą. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite 5 geriausius „Popcorn Time“ VPN.

Kodi

„Kodi“ yra labai populiari atvirojo kodo IPTV transliacijos programa. Pagrindinė kelių platformų programa nesuteikia prieigos prie nelegalaus turinio, tačiau lengvai įdiegti trečiųjų šalių „Kodi“ priedus, kurie.

Programa prieinama daugelyje platformų, nors „iOS“ vartotojams reikia arba „jailbroken“ įrenginio, arba norint atlikti patikimą sąrankos procedūrą, kuriai reikia „Mac“, kurioje veikia „Xcode 7“..

Neteisėto turinio transliacija „Kodi“ yra saugesnė nei „Popcorn Time“, nes „Kodi“ priedai naudoja IPTV šaltinius, esančius centriniuose serveriuose. Vis dėlto atminkite, kad centriniai serveriai gali būti konfiskuoti ir iš jų gauti IP adresai.

Todėl labai rekomenduojame „Kodi“ vartotojams naudoti VPN, kad būtų paslėptas tikrasis IP adresas. VPT taip pat naudingi norint pasiekti teisėtą turinį, kuris ribojamas tik tam tikrose šalyse. Pavyzdžiui, JK BBC iPlayer. Norėdami sužinoti daugiau apie „Kodi“, skaitykite geriausiuose „Kodi“ VPN.

„TeaTV“

Ši „Android“, „Windows“ ir „MacOS“ transliacijos programa yra smarkiai naudojama #ShowBox „Twitter“ gijoje. Patikrinome „Android“ versiją ir radome intelektualiai atrodančią programą, kuri siūlo didelę ir naujausią filmų ir TV pavadinimų biblioteką.

Kino dėžutės arbatos televizorius

Jie sklandžiai perduodami 1080p raiška, nors atminkite, kad programa palaikoma skelbimų.

Išvada

„MovieBox“ ir „ShowBox“ buvo puikios programos, skirtos žiūrėti nemokamą filmų ir TV turinį, tačiau jos nėra vienintelė galimybė. Mūsų asmeninis pasirinkimas yra „Popcorn Time“, tačiau dar labiau nei „Kodi“, „TeaTV“ ar kitus IPTV sprendimus, jums tikrai reikia naudoti VPN, kad išliktumėte saugūs..

Vaizdo kreditas: „Stock-Asso“ / „Shutterstock“.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me