Neseniai JAV atvejis atkreipė dėmesį į problemos, su kuria susiduria JAV įsikūrusios įmonės, sunkumą, kai reikia suteikti privatumą jų vartotojams. Atvejis yra feltup.net, kuris neseniai prisipažino įvykdęs du FTB antspaustus. Firma, kuri didžiuojasi teikdama privatumą savo vartotojams, orderius galėjo atskleisti tik neseniai - dėl „Gag“ įsakymo, kad ji taip pat buvo.


Remiantis emerup.net, pirmasis orderis „susijęs su tarptautiniu DDoS turto prievartavimo žiedo viešuoju kontaktiniu adresu“, o antrasis - „sąskaita, kurioje naudojama išpirkos programa, siekiant iš žmonių išpešti pinigus“. paaiškina, kad orderiai buvo priežastis, kodėl ji neatnaujino savo orderių kanaro: tai sukėlė tam tikrą vartotojų susirūpinimą.

Priverstas prieš savo valią

Dienoraščio įraše įmonė taip pat paaiškina, kad du atvejai buvo susiję su „turto prievartavimu“, „pažeidžiančiu tiek su vartotojais sudarytos socialinės sutarties raidę, tiek dvasią: Turime jūsų užnugarį tol, kol nesiekiate išnaudojimo, misogynistinės, rasistinės ar didžiojo plano darbotvarkės. “Taigi, riseup.net neturėjo jaustis per blogai, vykdydamas savo pareigas..

Tačiau tiesa yra ta, kad riseup.net nesilaikė taisyklių, nes laikėsi aukšto moralinio požiūrio, priešingai - bandė priešintis orderiams. Galų gale, orderių nesilaikymas galėjo „pakelti Riseup paukščius kalėjime ir (arba) nutraukti Riseup organizacijos veiklą“. Turint tai omenyje, gali būti suprantama, kad riseup.net pasisekė, kad atvejai (buvo paprašyta atskleisti išsamią informaciją) buvo susiję su tokiais veiksmais, kurių organizacija ypač nesmerkia..

kilimo reklamjuostė

Išliekanti problema į privatumą orientuotoms įmonėms

„Riseup.net“ atvejis yra puikus problemos, su kuria susiduria JAV, pavyzdys: ta problema, kuri tikrai nepadės „vėl padaryti JAV didinga“. Tiesą sakant, būtent šie JAV vyriausybės (ir visų kitų vyriausybių, kurios jaučia tą patį) veiksmai gali išstumti technologijų sektoriaus verslą nuo JAV krantų - imtis svarbių darbų kartu su jais.

Vis dėlto liūdna tai, kad po jo atėjimo į valdžią tapo akivaizdu, kad D.Trumpo administracija nebus gryno oro gurkšnis (kad tiek daug žmonių atrodo taip įsitikinę). Tiesą sakant, kalbant apie technologijas, internetą ir skaitmeninį privatumą, D.Trumpo administracija atrodo pragarą linkusi sunaikinti Ameriką, o ne padaryti ją puikia.

kozirinis karnavalas

Ne tik JAV problema?

Be to, šią problemą turi ne tik JAV. Neseniai JK priimta „Snoopers“ chartija yra tokia pati. Įstatymas reiškia, kad JK taip pat galėtų pamatyti technologijų sektoriaus firmas išplaukiančias iš savo krantų - jei ji nuspręstų susitvarkyti su visomis rankomis ir vykdyti įstatymus..

Liz McIntyre - „ixquick“ ir „StartPage“ kibernetinio saugumo ekspertė - problemą supranta gerai. Ji sakė ProPrivacy.com, kad „JAV įsikūrusi įmonė gali nuoširdžiai ginti vartotojų privatumą, tačiau Nacionalinio saugumo raštas & „Gag“ įsakymas gali paversti JAV teikiamą paslaugą „medumi“ per naktį. “

Tai tiesiog nėra pakankamai gerai, ir, pasak McIntyre, tai reiškia, kad JAV įsikūrusios įmonės atsiduria nepaprastai nerimą keliančioje padėtyje.,

„Tokie įstatymai, kaip„ Patriot Act “, gali priversti JAV kompanijas pažeisti nuoširdžius privatumo pažadus, grasindami savininkams ir darbuotojams baudžiamąjį persekiojimą ir kalėjimo laiką. Štai kodėl privatumą užtikrinantys vartotojai ieško paslaugų, esančių ES šalyse, kuriose privatumą geriau apsaugo įstatymai “.

pradžios puslapio logotipas

Pabėgti!

Jei Trumpas nėra atsargus, tai nebus tik vartotojai, ieškantys produktų užsienyje. Nesugebėjimas vykdyti pažadų, dėl kurių jų produktai tampa geidžiami, gali versti technologijų firmas palikti šalį. „PrivacyTools.io“ - labai gerbiama organizacija, teikianti žinias ir priemones, apsaugančias nuo masinio stebėjimo, jau skatina vartotojus boikotuoti JAV įsikūrusias firmas.,

„Jungtinėse Valstijose teikiamos paslaugos nerekomenduojamos dėl šalies stebėjimo programų, naudojamų nacionalinio saugumo laiškų (NSL) ir lydinčių gaujų įsakymų, draudžiančių gavėjui kalbėti apie prašymą. Šis derinys leidžia vyriausybei slapta priversti bendroves suteikti visišką prieigą prie klientų duomenų ir paversti paslaugą masinės priežiūros įrankiu “.

Tiesą sakant, „PrivacyTools.io“ neseniai nusprendė atsisakyti paramos „DuckDuckGo“, nes įmonė yra įsikūrusi JAV ir gali būti priversta slapta vykdyti orderį (nepaisant pažadų dėl privatumo)..

Žemyn nukreipta spiralė

žemyn spiralė1

Dar visai neseniai ES atrodė geresnė vieta. Tačiau pamažu populiarėjantys duomenų saugojimo įstatymai grasina visa tai pakeisti. Tai gali paskatinti įmones taip pat norėti išvykti iš tų ES šalių: ieškant naujo saugesnių technologijų prieglobsčio kur nors toliau.

Taigi, kaip tikėtina, kad firmos iš tikrųjų pasitrauks ir pasitrauks?

Deja, atrodo labai įmanoma. Trumpas pasirinko apsupti žmones, kurie skamba rimtais pavojaus varpais technologijų firmoms. Naujai paskirtas generalinis prokuroras, senatorius Jeffas Sessionsas, palaiko užpakalines dalis. Be to, naujai paskirtas FCC pirmininkas Ajit Pai yra buvęs pramonės lobistas, kuris yra tinklo neutralumo priešas. Turint tai omenyje, atrodo, kad Trumpui viskas blogiau, o ne geriau.

Beždžionė mato, beždžionė daro

Be to, Trumpas ir JK ministrė pirmininkė Theresa May pažadėjo atkurti ypatingus abiejų tautų santykius. Theresa May buvo labai įtraukta į JK daug išmanančių „Snoopers“ chartijos rengimą (jos vidaus reikalų sekretorės metu). Taigi ji ir prezidentė Trump yra neįtikėtinai panašios asmenybės, kurios, atrodo, turi labai panašius tikslus savo tautoms.

Jungtinėje Karalystėje naujasis įstatymas reiškia, kad JK firmos turi sutikti, kad jos gaminiai būtų gaminami užpakalinėse vietose, jei vyriausybė paprašo tai padaryti. Tai vyksta kartu su šifravimo plėtra, pavyzdžiui, MIKEY-SAKKE protokolu, kurį sukūrė GCHQ. MIKEY SAKKE yra tik vienas iš užpakalinių durų, kurias JK vyriausybė norėtų, kad JK įsikūrusios firmos pateiktų savo gaminiuose, pavyzdžių..

gchq spuogus

Neįmanomas durys

Tačiau užpakalinių durų problema ta, kad nors jie gali būti surašyti į produktą, kurį naudoja vyriausybė - jie taip pat gali tapti valstybės priešų, įsilaužėlių ir kibernetinių nusikaltėlių grobiu. Galinis durys yra saugos pažeidžiamumas, tai reiškia, kad produktas ar paslauga visai nėra saugi. Tai yra didžiulė problema, kuriai vyriausybės godus priežiūros praktikos paprasčiausiai nepripažins. Deja, tikėtina, kad terorizmas ir toliau bus naudojamas kaip tokio tipo įsibrovėlių įstatymų įgyvendinimo katalizatorius. Rezultatas? Valdant Trumpui, JAV piliečiams greičiausiai bus taikomas aukštesnis priežiūros lygis (galbūt net didesnis nei bet kada anksčiau).

Kai kuriems žmonėms, kurie klaidingai mano, kad Snowdeno apreiškimai pagerino situaciją, tai gali atrodyti mažai tikėtina. Tačiau, kaip savo naujojoje knygoje „Amerikos šnipai“ aiškina Jennifer Stisa Granick, JAV sėkmingai pasinaudojo spragomis ir toliau visą JAV piliečių priežiūrą vykdė „urmu“. Pridėkite šias spragas prie užsakymų ir orderių gavimo ir jūs turite pražūtingą receptą, kuris verčia JAV įsikūrusias technologijų firmas būti visiškai JAV administracijos malonės. Liz McIntyre sutinka: tai patvirtina,

„Jei Jungtinės Valstijos nori pasiekti privatumą užtikrinančių produktų ir paslaugų didybę, reikia pakeisti įstatymus, kurie gali pakenkti privatumo pažadams su rašikliu.“

Deja, atrodo, kad JAV labiau tikėtina, kad prisijungs prie JK, nes duomenų laikymas bus privalomas, o ne padaryti pakeitimai, kurių tikiuosi aš, tiek aš, tiek McIntyre. Tiesą sakant, aš būsiu labai nustebęs, jei nematysime, kad JAV pagal savo „Trumpą“ gaus savo „Snoopers“ chartiją: tokia yra liūdna padėtis.

„Yahoo“ skandalas

Tiems iš jūsų, kurie mano, kad aš tiesiog bijosiu, jūs negalėtumėte būti toliau nuo tiesos. Problema yra sunki. Pažvelkite, pavyzdžiui, į „Yahoo“ atvejį, kai firma nusprendė padėti JAV žvalgybai įdiegdama šnipinėjimo įrankį į savo el. Pašto tarnybą (tai suteikė NSA prieigą prie milijonų milijonų vartotojų el. Pašto abonementų: ar jie padarė ką nors blogo, ar ne) . Patenkinęs šį prašymą, Alexas Stamosas („Yahoo“ CSO) peršoko laivą į „Facebook“ ir galiausiai privertė Marissa Mayer palikti savo, kaip purpurinių rūmų generalinio direktoriaus, pareigas..

Mano ankstesnio saugumo punkto įrodymas - tuo metu, kai „Yahoo“ padėjo ir palaikė NSA - šnipų įrankis iš tikrųjų buvo „šakninis rinkinys“, kurį galėjo naudoti visi. Dėl to įsilaužėliams (ir net patiems „Yahoo“ darbuotojams) taip pat galėjo būti suteikta laisva prieiga prie tų el. Pašto abonementų. Tai yra didžiulė saugumo rizika, visiškai paaiškinanti, kaip praėjusių metų rugpjūtį tamsiame žiniatinklyje buvo parduoti 200 milijonų „Yahoo“ naudotojų vardų ir slaptažodžių..

Laikas baigiasi

Dienos pabaigoje geriausias kibernetinio saugumo būdas yra stiprus šifravimas. Dėl šios priežasties, kol JAV (ir kitos šalys) nuspręs palaikyti tvirtą privatumą: panašu, kad dabartinė kibernetinių nusikaltimų epidemija tęsis.

Tiesą sakant, dėl dirbtinai intelektualios programinės įrangos ir kvantinio skaičiavimo - ateitis atrodo ypač niūri kibernetinio saugumo srityje, nebent vyriausybės leistų privatumo ir saugumo pramonei sėkmingai užsidirbti pinigų ir vystytis panašiu tempu kaip ir technologijos, kurios neišvengiamai kils į viršų ir apsunkinti elektroninius nusikaltimus. Tu buvai ispetaS.

Nuomonės yra pačios rašytojų.

Pavadinimo atvaizdo kreditas: garagestock / Shutterstock

Vaizdo kreditas: „Onigiri“ studija / „Shutterstock“

Vaizdo kreditas: milo827 / „Shutterstock“

Vaizdo kreditas: Stephenas Clarke'as / „Shutterstock“

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me