Pagaliau atėjo laikas laukiamiausioms kriketo varžyboms žemėje; kriketo pasaulio taurė! Nuo gegužės 30 d., Ketvirtadienio iki liepos 14 d., Sekmadienio, geriausios pasaulio kriketo komandos kovos dėl viršenybės - gražiausiose kriketo aikštėse aplink Angliją ir Velsą.


kriketo pasaulio taurė

Visiems, įdomiems, kaip jie gali žiūrėti kriketą internetu, šiame vadove paaiškinama, kaip atblokuoti įvairius kriketo pasaulio taurės srautus iš viso pasaulio.

VPT leidžia apsimesti, kad esate bet kurioje pasaulio vietoje, kad pasiektumėte kiekvieno kriketo mačo srautus!

Kaip atrakinti kriketo pasaulio taurę

Jei mėgstate kriketą, bet gyvenate kažkur - ar kur nors lankotės -, kuris neperduoda rungtynių per televiziją, jums reikės VPN. Atlikite šiuos paprastus veiksmus, jei norite, kad VPN veiktų bet kuriame jūsų įrenginyje:

 1. Eikite į „NordVPN“ svetainę ir užsiprenumeruokite geriausias pasaulio taurės kriketo varžybų VPN. Kai tik užsisakysite, programinę įrangą galėsite atsisiųsti iš šešių įrenginių. Tai reiškia, kad galite žiūrėti kriketą savo mobiliajame telefone, planšetiniame ar nešiojamajame kompiuteryje.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite programinę įrangą. Kai tik ji bus įdiegta, galėsite prisijungti naudodami kredencialus, kuriuos įvedėte prenumeratos etape.
 3. Dabar, kai prisijungėte prie VPN programinės įrangos, esate pasirengęs prisijungti! Tiesiog pasirinkite serverį JK, Australijoje, Indijoje ar bet kurioje kitoje vietoje, kur yra TV srautas, rodantis Pasaulio kriketo taurę, ir spustelėkite „prisijungti“.
 4. Dabar, kai VPN yra prijungtas prie vieno iš toliau nurodytų srautų, kad būtų galima žiūrėti kriketą!

Kur žiūrėti ICC kriketo pasaulio taurę 2019 m

Daugelyje šalių kriketo pasaulio taurė pasiekiama tik mokamais kanalais. Tačiau, kaip pamatysite žemiau, yra keletas protingų būdų, kaip nemokamai žiūrėti kriketo pasaulio taurę internete naudojant VPN.

„Channel 9 Australia“ (srautas NEMOKAMAS be prenumeratos)

Jei negalite mokėti už kriketo žiūrėjimą, galėsite žiūrėti bent keletą mačų Laisvas Australijos 9 kanale.

„9 kanalas“ įsigijo kiekvieno Australijos žaidimo, taip pat pusfinalio ir finalo transliacijų teises. Tai reiškia, kad nesvarbu, kurią komandą palaikysite, galėsite pamatyti bent vieną kartą nemokamai; kai jie užims Australiją 9 kanale.

Triušio skylė - Bangladešas (Srautas NEMOKAMAS be prenumeratos)

Bangladeše kriketo pasaulio taurė bus rodoma internete Rabbitholebd.com svetainėje. Taigi, jei jums sunku rasti srautą kitur - galėtumėte jį naudoti naudodamiesi serveriu Bangladeše, deja, „NordVPN“ neturi serverio Bangladeše, todėl rekomenduojame naudoti „ExpressVPN“ .

PTV sportas ir dešimt sporto šakų - Pakistanas (Srautas NEMOKAMAS be prenumeratos)

Pakistane žiūrovai gali stebėti ICC pasaulio taurę transliuodami „PTV Sports“ arba „Ten Sports“. Tie kanalai dalinsis rungtynėmis, kurias galėsite transliuoti internetu prisijungę prie VPN serverio Pakistane. Deja, „NordVPN“ Pakistane neturi serverio, todėl rekomenduojame naudoti HMA .

„Hotstar“ skaitmeninė platforma Indijoje (prenumeratos kaina = 2,87 USD)

Indijoje populiarus kanalas „Hotstar“ turi teises rodyti kriketo pasaulio taurę savo svetainėje ir programoje. Prisijungę prie VPN serverio Indijoje galėsite pasiekti šiuos srautus. Ir jei indų kalba nėra jūsų gimtoji kalba, visada galite sumažinti garsumą ir klausytis radijo komentarų JK „BBC Radio 5 Live“.

„Fox Sports Australia“ svetainėje „Foxtel“ (mėnesio prenumeratos kaina = 25 USD)

Australijoje „Fox“ turi teises parodyti visas 2019 m. ICC kriketo pasaulio taurės varžybas. Taigi, jei norite žiūrėti visas rungtynes, turėsite užsisakyti šią Australijos mokamos peržiūros paslaugą. Kiekvienas, norintis greito ir lengvo būdo užsiprenumeruoti Australijos „Fox Sports“ kanalus, gali tai padaryti naudodamasis puikia internetine paslauga „Kayo Sports“. „Kayo“ sportas kainuoja vos 25 USD per mėnesį, ir tai suteikia a 14 dienų nemokamas bandymas, o tai reiškia, kad jūs netgi galite nemokamai žiūrėti dalį kriketo pasaulio taurės.

„Sky Sports UK“ / „Dabar TV“ (mėnesio prenumeratos kaina = 32,50 USD)

JK „Sky Sports“ turi išimtines teises į kriketo pasaulio taurę. Tai reiškia, kad turėsite įsigyti „Sky Sports“ ar „TV“ prenumeratą.

Dabar televizija teikia internetinę prieigą prie „Sky Sports“ ir ją galima įsigyti pagal dienos, savaitės ar mėnesio prenumeratos planus. Tai reiškia, kad jūs galite sumokėti už tiek mažai ar tiek, kiek norite, kad gautumėte „Kriketo“ pasaulio taurę. Dabar „Sky Sports“ bilietai kainuoja „Sky Sports“ dienos bilietą už 7,99 svaro sterlingų, savaitės bilietą - 12,99 svaro sterlingų ir mėnesinį bilietą už 33,99 svaro sterlingų - visa tai be sutarties.

2019 m. ICC kriketo pasaulio taurė - ką reikia žinoti

Šiais metais kriketo pasaulio taurė vyks JK, o finalas vyks visame pasaulyje garsiajame Londono lorde. Visos šios vietos taip pat bus naudojamos čempionato metu:

 • Headinglis - Lidsas
 • Trento tiltas - Notingemas
 • Ovalas - Londonas
 • Edgbastonas - Birmingamas
 • Upės pakrantė - Durhamas
 • Bristolio apygardos žemė - Bristolis
 • County Ground - Taunton
 • „Hampshire Bowl“ - Sautamptonas
 • Senasis Traffordas - Mančesteris
 • Kardifo Velso stadionas - Kardifas

10 komandų, dalyvaujančių 2019 m. Pasaulio kriketo taurėje, yra šios:

 • Afganistanas
 • Australija
 • Bangladešas
 • Anglija
 • Indija
 • Naujoji Zelandija
 • Pakistanas
 • pietų Afrika
 • Šri Lanka
 • Vakarų Indija

Šių metų ICC pasaulio taurėje mėgstamiausia knygnešių knyga yra Anglija, atidžiai stebima Indijos ir Pietų Afrikos. Australija, kuri šiuo metu yra ketvirta mėgstamiausia laimėti turnyrą, tikėsis paversti savo +600 pašalinio asmens statusą, kai tik varžybos pradės veikti..

Išvada

Ne visur pasaulyje rodoma kriketo pasaulio taurė. Tačiau tai nereiškia, kad turite praleisti. Virtualus privatus tinklas leidžia apsimesti, kad esate kitoje šalyje, kad galėtumėte pasiekti geografiškai ribotus rungtynių srautus iš viso pasaulio..

Išbandykite geriausią kriketo pasaulio taurės VPN - „NordVPN“

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me