Visi patyrė tą erzinančią akimirką, kai „CloudFlare“ jiems aptarnauja „Google ReCaptcha“. Dažnai „captcha“ gali būti šiek tiek sudėtinga - dėl to gali kilti nesėkmių ir daugybė bandymų. Jei jums ypač nesiseka, jums gali būti paprašyta spustelėti šviesoforų, gatvių ženklų ar zebrų sankryžų vaizdus - iki penkių kartų - prieš tai, kai „Google“ „ReCaptcha“ pagaliau sutiks, kad esate žmogus. Tai visiškai liūdina ir daug laiko švaisto. Patikėkite ar ne, žmonėms tai gali būti priversta be reikalo padėti mokyti „Google“ mašininio mokymosi sistemų.


recaptcha

Kas yra CAPTCHA?

„CAPTCHA“ reiškia visiškai automatizuotą „Public Turing“ testą, kuris pasakytų kompiuteriams ir žmonėms. „Captcha“ sistemos iš pradžių buvo pasiūlytos 1997 m., Kad būtų galima pastebėti kenkėjiškus internetinius robotus. Internetas yra pilnas robotai (automatinės sistemos), kurie bando pasiekti svetaines ir paslaugas, visų pirma, siekiant piktybinių tikslų.

„Robotai“ padeda skleisti kenkėjiškas programas, vykdyti DDoS atakas, siųsti kibirkštinį šlamštą, pavogti žmonių kredencialus, prisijungti prie paslaugų, kad būtų galima įsigyti apgaulingų pirkinių ir atlikti daugybę kitų niekingų internetinių veiklų..

„reCaptcha“ įsigijo „Google“ 2009 m. ir ji tapo populiariausiu „bot“ sugadinančios „captcha“ sistemos skoniu..

„CloudFlare“ ir „ReCaptcha“ - kodėl skausmas?

„CloudFlare“ yra turinio pristatymo tinklas (CDN), teikiantis paslaugas maždaug 7% svetainių visame pasaulyje. Tai yra vienas didžiausių pasaulyje CDN, o jo tinkle yra daugybė jungčių prie interneto mainų taškų. Pagrindinis „CloudFlare“ darbas yra pagreitinti, kiek laiko užtrunka svetainių įkėlimas.

Tačiau „CloudFlare“ taip pat atlieka „DDoS“ apsaugą (ir kitas svetainių saugos paslaugas), pažymėdama IP adresus, kurie, jos manymu, yra robotai. Kai IP adresas pažymimas kaip galimas robotas, žmonės, naudojantys tą IP, yra priversti užpildyti „ReCaptcha“..

Plaukų ištraukimas iš streso

Tam tikromis aplinkybėmis vartotojai yra priversti užpildyti „ReCaptcha“ kelis kartus; kartais kelias minutes vienu metu. Taigi kodėl taip yra? Ar sugadinta „Google“ „ReCaptcha“?

Atsakymas į šį klausimą yra gana sudėtingas. Trumpai tariant, kai užpildote „Google ReCaptcha“, jums ne tik nereikia peršokti per lankus, kad būtų galima sustabdyti blogus robotus - jūs taip pat padedate mokyti „Google“ mašinų mokymosi algoritmus (ir taupote „Google“ toną pinigų, tapdami laikina „Google“ darbuotojas).

Kodėl aš esu išskiriamas užpildyti „reCaptcha“?

Jei namuose naudojatės internetu ir nieko nedarote neįprastai, jums nereikėtų dažnai pildyti „reCaptcha“. Dauguma žmonių raginami įsigyti „captcha“ tik bandant ką nors nusipirkti. Tai sustabdo robotus nuo žiauraus prievartos slaptažodžių ar apgaulingų pirkinių (ar kelių pirkinių). Be to, dažniausiai „captcha“ turėtų būti tokia pati lengva kaip paspaudus „Aš nesu robotas“.

Tačiau žmonės, kurie naudojasi viešuoju belaidžiu internetu viešbučiuose ir kavinėse, gali pastebėti, kad jiems „ReCaptcha“ patiekiama daug dažniau. Taip yra dėl to, kad daug žmonių naudojasi internetu iš tos konkrečios vietos - dėl to kartais „CloudFlare“ IP adresai gali būti įtraukti į juodąjį sąrašą dėl problematiško elgesio..

Jei dėl interneto vartotojo „CloudFlare“ pažymima vieša „Wi-Fi“ IP, visi, naudojantys tą „WiFi“ interneto prieigos tašką, staiga patiria poreikį užpildyti daugybę „ReCaptcha“ užklausų. Sistema yra temperamentinga ir dauguma interneto vartotojų sutinka, kad „CloudFlare“ turi pernelyg agresyvias ugniasienės taisykles (ta kelionė „ReCaptcha“).

Kai kuriose vietose didžiuliai IP adresų blokai tampa juodaisiais sąrašais. Rezultatas žmonėms tose vietose? Reguliariai reikia užpildyti „ReCaptcha“. Taip nutiko, pavyzdžiui, Pietryčių Azijos vartotojams, kurie karčiai skundėsi dėl „CloudFlare“ agresyvių ugniasienės taisyklių (kartais net nusprendžia boikotuoti svetaines, kurios verčia jas užpildyti „ReCaptcha“ dėl „CloudFlare“)..

Kodėl „CloudFlare“ leidžia tai įvykti??

Atsižvelgiant į tai, kad „CloudFlare“ užduotis yra pagreitinti puslapio įkėlimo laiką, atrodo teisinga kelti klausimą, kodėl didžiausias pasaulyje CDN leidžia „Google“ tokiu būdu sugadinti internetą.

„CloudFlare“ „reCaptcha“ naudojimas nėra ypač įtartinas. „ReCaptcha“ yra laikoma „pagrindine CAPTCHA paslauga“, nes šiais laikais „ReCaptcha“ yra skirta veikti „nematomai“.

Praktiškai ne visada taip yra. Kadangi tiek daug žmonių patiria nusivylimą ir problemas, kylančius dėl „ReCaptcha“, galima tikėtis, kad „CloudFlare“ pasinaudos savo nemaža įtaka, kad sukeltų daugiau rūpesčių (ypač turint galvoje, kad „CloudFlare“ generalinis direktorius asmeniškai žino „Google“ generalinį direktorių).

Tai tampa dar skubiau, jei interneto vartotojai (nesąžiningai) verčiami peršokti per papildomus lankus, kad padėtų „Google“ išmokyti savo automatizuotas sistemas. „CloudFlare“, prašome padaryti ką nors dėl gerumo!

VPN su serveriais fone

„ReCaptcha“ sprendimas: VPN

Žmonės, sergantys susidūrę su „CloudFlare“ įdiegta „reCaptcha“, gali naudoti virtualų privatų tinklą (VPN), norėdami kovoti su šia problema. VPN leidžia kiekvienam nuslėpti tikrąjį IP adresą, kad „CloudFlare“ neaptiktų juodojo sąrašo IP adreso.

Jei jums įdomu, ar jūsų naudojamas IP adresas įtrauktas į juodąjį sąrašą, galite patikrinti:

  1. Sužinokite savo IP adresą apsilankę šioje svetainėje

  2. Apsilankykite „Project Honey Pot“ ir įveskite IP adresą, kad sužinotumėte jo būseną.

Jei IP adresas sako ką nors panašaus: „Projekto„ Honey Pot “sistema aptiko elgesį iš IP adreso, atitinkančio žodyno užpuoliko elgesį“, VPN tikrai galėtų padėti. Kitas variantas yra paprašyti, kad jis būtų įtrauktas į baltąjį sąrašą.

Aš naudoju VPN, tačiau vis dar patiriu problemų

Viena problema yra tai, kad „CloudFlare“ kartais įtraukia į juodąjį sąrašą IP adresus, priklausančius VPN, tarpiniams serveriams ir „Tor“ išėjimo mazgams. Tai reiškia, kad kai kurie VPN naudojantys žmonės iš tikrųjų gali susidurti su reCaptcha užklausomis dažniau, o ne rečiau.

Jei nenaudojate VPN ir patiriate daug „reCaptcha“ užklausų, geriausia užsisakyti gerai žinomą aukščiausios kokybės VPN paslaugą. Yra žinoma, kad visi rekomenduojami VPN padeda išspręsti erzinančią „CloudFlare reCaptcha“ problemą.

Jei šiuo metu naudojate VPN, tačiau vis dar patiriate daug „reCaptcha“ užklausų, verta pabandyti prisijungti prie kito serverio. Taip yra todėl, kad tikėtina, kad bus paveiktas tik vienas VPN serveris. Jei problema išlieka, susisiekite su savo VPN teikėju. Jei jūsų VPN teikėjas negali padėti, gali tekti pereiti prie vieno iš mūsų rekomenduojamų paslaugų teikėjų.

Klaustukai

Kodėl „CloudFlare“ VPN serverius įtraukia į juodąjį sąrašą?

Didžiąją laiko dalį „CloudFlare“ bus įtrauktas į juodąjį VPN priklausančio IP adresą, nes vienas iš VPN klientų IP adresą naudojo šlamštams siųsti ar kitai juodojo sąrašo veiklai vykdyti..

VPT galioja taisyklės, kuriomis reikalaujama, kad jų abonentai nevykdytų kenkėjiškos veiklos. Tačiau kartais abonentai pasinaudoja VPN nulinės registracijos politika, vykdydami veiklą, kuri neatitinka paslaugų sąlygų.

Ar „CloudFlare“ blokuoja VPN tikslingai?

Verta paminėti, kad „CloudFlare“ pradėjo savo VPN paslaugą pavadinimu „CloudFlare Access“. Šis VPT tiesiogiai konkuruoja su kitais komerciniais ir įmonių VPT. Todėl nenuostabu, jei „CloudFlare“ pradėtų juodąjį VPN IP adresų sąrašą, kad žmonės būtų skatinami prenumeruoti jo patentuotą paslaugą..

Ar taip jau yra, neaišku, tačiau buvo pranešimų, kad konkretūs VPN vartotojai (pvz., Privačios interneto prieigos abonentai) reguliariai aptarnaujami „reCaptcha“, kai jų VPN yra prijungtas. Tik laikas parodys, bet kol kas „CloudFlare“ nėra ypač motyvuotas taupyti dieną.

Vaizdo kreditai: Maridav / Shutterstock.com, Funtap / Shutterstock.com, Nikolaeva / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me