Neabejotina, kad komikas Johnas Oliveris aistringai vertina tinklo neutralumą. Raginęs savo žiūrovus komentuoti bombarduoti Federalinės ryšių komisijos (FCC) svetainę, jis sukėlė skundų cunamį, kuris sugadino svetainę. Tai, matyt, nėra pirmas kartas, kai įsijautęs Oliverio kreipimasis į savo auditoriją sukėlė prastovą FCC.

2014 m. Demokratų kontroliuojamas FCC svarstė klausimus ir teoretikavo interneto paslaugų teikėjų (IPT) apmokestinimą už tokius dalykus kaip greitesnės paslaugos. Johnas Oliveris beprotiškai linkęs savo auditorijai įsitraukti į FCC svetainę. Nuo to laiko FCC atnaujino svetainę, tačiau nepakankamai gerai, kad galėtų susidoroti su naujausia liūde.

HBO tinklo šeimininkui nesirūpinama, kas yra jo FCC užsidegimo objektas. Tuomet jis minėjo FCC pirmininką demokratą Tomą Wheelerį kaip „dingo“ netgi svarstant galimybę suteikti IPT tokią kainų galią. Galbūt iš dalies dėl Oliverio rinkimų šiuo klausimu, Wheeleris galiausiai išleido taisykles, apimančias mokamų greitųjų juostų panaikinimą..

Atsižvelgiant į tai, ką Johnas Oliveris galvoja apie šiandieninį FCC ir jo respublikonų pirmininką Ajit Pai, reikia tik pažvelgti į URL, į kurį jis nukreipia savo mokinius, kad protestuotų dėl siūlomų taisyklių pakeitimų - gofccyourself.com. Ankstesnės diskusijos dėl tinklo neutralumo sulaukė keturių milijonų komentarų, tačiau vis dar yra daug laiko sulaužyti šį įrašą. Jau per porą dienų buvo gauta 80 000 komentarų.

Grynasis neutralumas II: Praėjusią savaitę šiąnakt su Johnu Oliveriu (HBO)


Grynasis neutralumas II: Praėjusią savaitę šiąnakt su Johnu Oliveriu (HBO) Grynasis neutralumas II: Praėjusią savaitę šiąnakt su Johnu Oliveriu (HBO)

Pastaba

Šis vaizdo įrašas gali būti neprieinamas jūsų regione. Prisijungę prie JAV serverio su VPN, palaikančiu „YouTube“ atblokavimą, galėsite pasiekti turinį be jokių problemų.

Retorika buvo iškelta, nes buvo iškeltas ir prieštelis. Dabar diskusija baigta dėl to, ar apskritai turėtų būti taikomos tinklo neutralumo taisyklės. Bent jau taisyklės, kurios plačiajuosčio ryšio įmones priskiria prie komunalinių paslaugų pagal II antraštinę dalį, tikrai bus panaikintos. Savo ruožtu sagoje Pai sukėlė aistrų su savo piktnaudžiavimu.

Jis nė menko žodžio, sakydamas, kad tinklo neutralumas galioja “ "dienos yra sunumeruotos," ir kad jis ketina atnešti a "piktžolių kerėtojas" prie įvairių FCC taisyklių - kalbos, kokia yra Oliveris "gana grėsmingas," pavyzdžiui, „serijinis žudikas“. Tai tikrai nėra kalba, kuri tinka vyriausybės agentūros pirmininkui. Be to, Oliveris pridūrė:

"Kai Federalinių įstatymų kodeksas naktį žvelgia pro langą, ten tiesiog Ajit Pai stovi tyliai laikydamas savo piktžolių naikintoją, laukdamas savo galimybės."

Oliveris paminėjo faktą, kad Pai yra „Verizon“ korporacijos teisininkas ir kad jo Wheelerio taisyklių vaizdavimas kaip slopinantis investicijas į infrastruktūrą yra netiesa:

"Tai, ką jis iš esmės siūlo, yra tas, kad kai tik įsigaliojo II antraštinė dalis, įmonės pasakė: „Aš tai suprantu, dabar investuoti į infrastruktūrą yra per sunku, mes to nebedarome. Tiesą sakant, ištraukite dalį laido nuo žemės, mes grįšime prie telegrafo."

Siekdamas sustiprinti savo bylą, Oliveris užsiminė apie praeities įvykį, kuriame dalyvavo „Verizon“, AT&„T“ ir „T-Mobile“ neleido „Google“ piniginės įdiegti į savo telefonus, nes ji tiesiogiai konkuruodavo su savo mokėjimo programų sistema „Isis“..

Tikrai nemokamo interneto šalininkai susiduria su tuo, kad jų balsų yra per mažai, ir atrodo, kad jų pasipiktinimas neatsispindi balsavimo biuletenyje rinkimų dienomis. Deja, televizijos kabelių pardavimo vietų auditorija yra palyginti maža ir labai liberali, todėl neatspindi plataus populiarumo. Jei taip nutiktų, tada nebūtume atsidūrę tokioje keblioje padėtyje.

To priežastis yra per daug, kad būtų galima išspręsti šiame straipsnyje. Pakanka pasakyti, kad tinklo neutralumo klausimas turėtų būti dvišališkas. Galų gale, nesvarbu, ar esate demokratas, ar respublikonas, liberalas ar konservatorius, jūs esate suinteresuotas greitu, nemokamu, novatorišku internetu.

Dabar, kai esate įspėti ir, tikimės, pakankamai susipažinęs, ką galite padaryti, kad išsaugotumėte tinklo neutralumą? JAV piliečiai turėtų rašyti savo išrinktiems atstovams Kongrese. Galite „Google“ pateikti jų kontaktinę informaciją arba naudoti „Electronic Frontier Foundation“ įrankį. JAV piliečiai taip pat gali pareikšti savo nuomonę, palikdami komentarą FCC tinklalapyje:

  1. Apsilankymas ironiškai pavadintame interneto laisvės atkūrimo pasiūlymo tinklalapyje FCC svetainėje.
  2. Spustelėkite + Naujas padavimas arba + Express. Jei nenorite pridėti tokio vaizdo ar dokumento priedo, tiesiog eikite į „+ Express“.
  3. Formos užpildymas. Jei „Proceedings“ nėra automatiškai užpildomas jums, įveskite „17-108“.
Vaizdo kreditas: „LastWeekTonight“ / „YouTube“.
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me