Pasak daugelio „Reddit“ vartotojų populiariame r / privatumo forume, „Facebook“ naudojosi "neįprasta veikla" perspėjimai, kad žmonės būtų priversti atsiskirti su savo telefono numeriais.


Žmonėms, vertinantiems jų privatumą, telefono numerio perdavimas „Facebook“ gali atrodyti įkyriai. Vis dėlto daugeliui žmonių atrodo, kad reikia pasirinkti: išeiti iš sąskaitos ar pateikti telefono numerį, kad galėtumėte vėl naudotis. Istoriškai „Facebook“ netgi buvo žinoma, kad jie prašo pasų, norėdami suteikti jiems prieigą prie savo užblokuotų paskyrų.

„Facebook“ paskyros užrakinta žinutė

Nerimą kelia tai, kad kai kurie „Reddit“ vartotojai mano, kad „Facebook“ iš tikrųjų blefuoja. Jie mano, kad teiginiai apie neįprastą veiklą yra melagingi, tačiau jų sąskaitos yra visiškai blokuojamos, kol nebus perduotas skaičius. Vienas plakatas tik neseniai atidarė savo „Facebook“ paskyrą darbui, kai gavo prašymą.

„Reddit“ vartotojas „TuckerMcInnes“ rašo:

"Facebook & „Instagram“ fiktyviai "neįprasta veikla jūsų sąskaitoje" kad priverstumėte jus nurodyti savo telefono numerį. Reikėjo mano darbo, kad susikurčiau „FaceBook“ ir „Instagram“ paskyras. Juos sukūriau atskirai per kelias savaites. Aš pastebėjau, kad abiem atvejais, sukūrus paskyras, maždaug po valandos abi tarnybos mane pašalino dėl "neįprasta veikla" (Aš buvau dar nieko nenaudojęs sąskaitų) ir užblokavau tolimesnę prieigą, kol jie negalėjo patvirtinti mano telefono numerio. “

Atrodo, kad vis labiau nerimaujama, kad „Facebook“ gali vykdyti įtartiną paskyros veiklą, kad priverstų vartotojus perduoti savo telefono numerį.

Ne tik „Facebook“

Remiantis daugeliu „Reddit“ pasirodžiusių pranešimų, ne tik „Facebook“ naudojasi saugumo baimėmis, kad priverstų žmones atsisakyti savo telefonų numerių. Vienas Airijos vartotojas, einantis „Reddit“ rankena „eirereddit“, rašo:

„Google daro tą patį. Esu priverstas naudoti „Gmail“, nes mano kolegija ja naudojasi. Aš bandžiau prieiti prie savo el. Pašto iš kolegijos ir tai pasakė, kad tai buvo neįprasta veikla. Net nesuprantu, kaip padėjo mano numerio suteikimas. Galėjau nueiti į parduotuvę ir nusipirkti telefoną už 20 eurų. Tikriausiai turėjo “.

Kitas plakatas, „Deadlock93“, tvirtina, kad tas pats nutiko „Twitter“. Ta proga vartotojas susisiekė tiesiogiai su „Twitter“, kad išvengtų jų skaitmenų perdavimo:

„Jei taip būtų nutikę man kuriant„ Twitter “paskyrą, kad galėčiau susisiekti su kuo nors. Kreipiausi į „Twitter“ palaikymą, sakydamas jiems, kad išsprendžiau jų „captcha“ ir kad siunčiu jiems šį el. Laišką, todėl visiškai aišku, kad nesu robotas ir norėjau, kad mano sąskaita būtų atrakinta. Jie įpareigojo. Turime atsispirti šiems vaikinams, bandantiems patraukti visus mūsų telefonų numerius. “

El. Pašto klientai taip pat patyrė šį reiškinį. „Reddit“ vartotojo kpham12 komentarai:

„Ar kas nors turi tą pačią perspektyvos problemą? Aš ką tik sukūriau paprastą naują perspektyvos sąskaitą, niekada nenaudoju jos jokiam svetainės registrui, bet man buvo pasakyta tą patį ir paprašyta mano telefono numerio. “

Ar „Facebook“ ir kitos technologijų kompanijos bando mus atbaidyti nuo to, kad mes turime informacijos? O gal kažkas neįteisinta sukelia šiuos neįprastus įspėjimus apie veiklą? Jei sąskaita yra visiškai nauja, atrodo mažai tikėtina, kad įsilaužėlis galėjo jai pakenkti, tačiau kai kurie „Reddit“ vartotojai tvirtina, kad jie ką tik atidarė savo sąskaitą ir vos ja nepasinaudojo..

Viena vertus, gali būti, kad vartotojai praeityje jau buvo įsilaužimo aukos. Jei taip yra, o kažkas jau užkrėtė savo mašiną klavišiniu „Trojan“, yra tikėtina, kad įsilaužėlis bandė pasiekti savo naujai atidarytą „Facebook“ paskyrą..

Antra, gali būti, kad tarpinio serverio ar VPN naudojimas nurodo, kad šie „Facebook“ vartotojai nurodo, kad jie vykdo neteisėtą veiklą. Neįmanoma, kad „Facebook“ užrakina paskyras remdamasis tuo, kad mažai tikėtina, kad kažkas yra dviejose ar daugiau šalių per tą patį laikotarpį..

Nežinia, ar „Facebook“ daro ką nors nepageidaujamo, ar neveikia jo automatizuotos sistemos, tačiau visuomenės pasitikėjimas „Facebook“ nuo „Cambridge Analytica“ skandalo buvo silpnas ir tokie keiksmai nepadeda..

Kreipėmės į „Facebook“ komentuoti, tačiau paskelbimo metu jie neatsakė.

Jei ši istorija paskatino jus apsaugoti savo duomenis, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę naudoti VPN. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų geriausią VPN 2019 m. Vadovą.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me