Šiemet įvyko meteorinis „Bitcoin“ kainos kilimas. Žmonėms, nusipirkusiems kriptovaliutą, kai ji buvo drastiškai pigesnė, pelnas buvo išskirtinis. Tiems, kurie nusipirko prieš vienerius, dvejus, trejus ar daugiau metų, bulių rinka nutiesė kelią išsipūtusioms „Bitcoin“ piniginėms..


Vis dėlto yra blogų naujienų JAV gyventojams, kurie mėgaujasi tais turtais. Vidaus mokesčių tarnyba (IRS) nusprendė, kad šimtai (jei ne tūkstančiai) JAV piliečių, kuriems priklauso „Bitcoins“, nedeklaruoja ir nemoka mokesčių už didžiulį pelną. Žmonės, kurie perka arba anksčiau pirko bitkoinus (ir kitus altcoinus), uždirba rimtus pinigus - ir dėdė Sam nori pyrago gabalo.

Remiantis IRS, „Bitcoin“ savininkai pripažįsta, kad, jų manymu, „Bitcoin“ yra būdas išvengti mokesčių:

„Kriptovaliutos vartotojai atvirai pripažino, kad apsvarsto galimybę naudoti„ Bitcoin “, kad išvengtų mokesčių deklaravimo reikalavimų."

Per lentą

2016 m. Lapkričio mėn. IRS pateikė teismams prašymą įteikti "Johnas Doe'as" šaukimas visiems JAV „Coinbase“ klientams, perkėlusiems „Bitcoin“ nuo 2013 iki 2015 m. „Coinbase“ yra populiari piniginė ir kriptovaliutų keitykla, įkurta 2012 m. „John Doe“ įsakymas yra vadinamasis, nes nereikia nurodyti konkretaus tikslo. Vietoj to, jis galioja visiems, kurie, kaip nurodoma jų veikloje, priklauso tam tikrai grupei.

Iš pradžių prašymas buvo patenkintas. IRS buvo suteiktas leidimas išsiaiškinti JAV „Coinbase“ piniginės savininkų tapatybes. Tačiau advokatas Jeffrey K. Bernsas (vadovaujantis „Berns Weiss LLP“ partneris) pateikė prašymą panaikinti pasiūlymą. IRS pateikė pasiūlymą, kuriame prašė teismo atmesti Berno apeliaciją. „Coinbase“ ir keletas „John Does“ toliau ginčijosi dėl teismo sprendimo.

Tada, 2017 m. Kovo mėn., Bernas paslaptingai atsiėmė savo pasiūlymą. Tai suteikė IRS galimybę prašyti teismo įvykdyti duomenų šaukimą į „Coinbase“. IRS, pateikdama šį prašymą, pateikė šį pareiškimą:

„Per keletą metų iš„ bitcoin “sprogo milijardai dolerių turtų, kurių nemaža dalis, be abejonės, buvo sukaupta Jungtinių Valstijų mokesčių mokėtojams, o trečiosios šalys apie šį pajamų padidėjimą beveik nepranešė IRS. “

Irs

Mokesčių vengimas

Remiantis IRS, „Coinbase“ pripažino, kad jos norima informacija susijusi su 8,9 milijono „Coinbase“ operacijų, kuriose dalyvavo 14 355 „Coinbase“ sąskaitos savininkai. IRS sugebėjo tai palyginti su žmonėmis, kurie deklaravo mokestį iš „Bitcoins“. Tai padaręs, ji pranešė, kad:

"Tik 800–900 mokesčių mokėtojų pranešė apie su bitcoin susijusį pelną kiekvienais atitinkamais metais ir kad daugiau nei 14 000 „Coinbase“ vartotojų atitinkamais metais nusipirko, pardavė, atsiuntė ar gavo bent 20 000 USD vertės „bitcoin“.."

Tai įrodė IRS mintį "kad daugelis „Coinbase“ vartotojų gali nepranešti apie savo „bitcoin“ padidėjimą." Dėl šios priežasties teismas vėl nusprendė, kad IRS "turi teisėtą interesą ištirti šiuos mokesčių mokėtojus."

Tačiau teismas taip pat nusprendė, kad IRS prašymas ištirti visus JAV „Coinbase“ sąskaitos turėtojus buvo per platus. Tai privertė IRS susiaurinti savo tyrimo sritį. IRS sutiko tik paprašyti informacijos apie sąskaitos turėtojus, kurie per nagrinėjamą laikotarpį nebuvo pateikę 1099-K formos, kurią „Coinbase“ pateikė. Be to, ji neieškotų IRS jau žinomų asmenų įrašų.

„Coinbase Irs“

Atsižvelgiant į priekį

Dabar, labai patenkintas IRS, JAV teismas nusprendė, kad IRS yra teisėtas rinkti tam tikrą informaciją apie „Coinbase“ vartotojus, kad išsiaiškintų, ar JAV piliečiai vengia mokėti mokesčius. Tačiau galutinis teismo sprendimas nustato tam tikrus papildomus apribojimus tam, kam IRS gali prašyti informacijos ir kokios informacijos jis gali prašyti.

Iš pradžių IRS reikalavo vartotojo profilių, vartotojo nuostatų, vartotojo saugos nustatymų ir istorijos, vartotojo mokėjimo būdų ir kitų duomenų, susijusių su „Coinbase“ piniginių finansavimo šaltiniais. IRS taip pat norėjo sužinoti apie visus piniginės veiklos įrašus, įskaitant operacijos datą, sumą ir tipą, taip pat sandoriuose dalyvaujančių šalių pavadinimus / identifikatorius ir netgi prašymus išsiųsti ar gauti „Bitcoin“..

"Virš 20 000 USD"

Tačiau teismas nusprendė, kad IRS galės reikalauti tik konkrečios informacijos apie sąskaitas, kuriose 2013 m. Gruodžio 31 d. – 2015 m. Gruodžio 31 d. Buvo atlikta daugiau nei 20 000 USD operacijų. Be to, tam tikri įrašai buvo laikomi neateinančiais. sritis - konkrečiai visi sąskaitos atidarymo įrašai, pasų ar vairuotojo pažymėjimų kopijos, piniginės adresai ir viešieji piniginių raktai.

Teismas taip pat nustatė, kad tam tikri įrašai, kurie nėra būtini atliekant IRS tyrimus „šiame etape“. Tai apima „žinios apie savo klientą kruopštumo įrašus, susitarimus ar instrukcijas, suteikiančias trečiųjų šalių prieigą, kontrolės ar operacijų patvirtinimo instituciją, ir korespondenciją. tarp „Coinbase“ ir vartotojo ar bet kurios trečiosios šalies, turinčios prieigą prie piniginės. “

„Coinbase“ paskelbė tai kaip dalinę pergalę, nes ji sumažina ištirtų piniginių skaičių nuo 480 000 iki 14 000 klientų..

Monetų bazė

Tai, ką „Coinbase“ turi perduoti IRS, vis dar yra neskelbtini dalykai. Ypač atsižvelgiant į tai, kad tai yra susiję su sąskaitos turėtojais, kurie sudarė daugiau nei 20 000 USD operacijų. Juk būtent sąskaitos turėtojai, turintys didžiausius „Bitcoin“ turtus, greičiausiai vengia mokesčių. Tai, ką teismas nusprendė, yra sąžiningas žaidimas:

Vardas, pavardė, gimimo data, adresas, mokesčių mokėtojo ID numeris, sąskaitos veiklos įrašai, įskaitant operacijų žurnalus ar kiti įrašai, nurodantys operacijos datą, sumą ir tipą (pirkimas / pardavimas / mainai), balansas po operacijos ir sandorio šalių pavadinimai prie operacijos pridėjus visas periodines sąskaitos išrašus ar sąskaitas faktūras (arba lygiavertes).

Tai turėtų suteikti IRS daug pradėti. Nepamirškime ir to, kad teismas nutarė, kad kiti įrašai "gali prireikti konkrečiam sąskaitos savininkui, kai IRS peržiūri atitinkamus įrašus." Atrodo, kad klydo tie žmonės, kurie manė, kad „Bitcoin“ taps nereguliuojamu prieglobsčiu. Yra žinoma, kad „Bitcoin“ yra naudojamas nusikalstamumui, o valdžia sunkiai verčiasi atgal.

Nuomonės yra pačios rašytojos.

Pavadinimo atvaizdo kreditas: Wit Olszewski / Shutterstock.com

Vaizdo kreditai: Brandonas Bourdagesas / Shutterstock.com, Wit Olszewski / Shutterstock.com, 360b / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me