Toliau yra interviu su Andrew Lee, kuris įkūrė privačią interneto prieigą, kuri šiuo metu yra viena populiariausių VPN paslaugų. Jis taip pat įkūrė Mt. „Gox Live“, kurį įsigijo Mt. „Gox“, pirmaujanti pasaulyje „Bitcoin“ birža, sukūrė savo oficialią programą mobiliesiems. Jis yra ilgalaikis privatumo gynėjas. Paklausėme jo apie savo istoriją, PIA ateitį ir privatumo ateitį šiame NSA šnipinėjančiame pasaulyje.


logotipas

Contents

Esate kelių kompanijų įkūrėjas, kodėl / kaip tapote verslininku?

Aš nuo 90-ųjų pradžios aktyviai bendrauju su internetu ir tam tikra prasme "serialo verslininkas" dėl jokios kitos priežasties, išskyrus tai, kad buvo "poreikius, kuriuos reikėjo patenkinti internetu." Apskritai verslas / paslaugos, su kuriomis iki šiol buvau susijęs, labai atitiko mano asmeninį gyvenimo būdą.

Ar manote, kad esate labiau nusiteikęs technikos ar verslo atžvilgiu?

Man patinka galvoti, kad esu labiau verslo aktyvistas, tačiau anksčiau buvau žinomas kuriantis programinę įrangą („Mt. Gox Mobile“ ir kt.).

Koks jūsų tikslas su VIP??

Mūsų su PIA tikslas yra sugrąžinti laukinius laukinius vakarus, kuriuos mes taip mylėjome, nes jie sukuria sistemą, kurioje žmonės gali išmokti tai, ko nori išmokti, pasakyti tai, ką nori pasakyti, patirti tai, ką nori patirti, ir sukurkite tai, ką jie nori sukurti. Aš žinau, kad tai skamba keistai, tačiau internetas be ribų ar apribojimų, kuriame galime įgyvendinti savo svajones, yra mūsų tikslas.

Koks tavo tikslas apskritai (gyvenime)? Kur jūs matote save per 50 metų?

Norėčiau pokyčių. Aš suprantu, kad vienas gyvenimo laikotarpis yra ribotas ir tik tiek daug galima nuveikti. Tačiau yra dalykų, sukeliančių skausmą, kančią ir stresą, kuriuos naudodamiesi technologijomis tikrai galime padaryti nereikšmingus.
Per 50 metų tikiuosi būti gyvas Žemėje. Tačiau jei ne aš, tikiuosi būti žinomas istorijoje kaip žmogus, padėjęs atsinešti "laimė" į šį pasaulį. Tiesą sakant, pasirūpinsiu, kad istorikai save tokiu ženklintų.

Visos jūsų įmonės yra susijusios su privatumu, o kas būtent jus domina privatumas?

Greičiau privatumo trūkumas sukelia tiek baimės, kiek turėtų visi. Aš labiau norėčiau vaikščioti nuogas, privačias dalis ir visus, o ne kad mano asmeninis protas būtų sugautas kitų iš stebėjimo ar kitų duomenų gavybos priemonių..

VIP teigė, kad uždarys užuot sugadinęs klientų privatumą. Atrodytų, kad „Silent Circle“ ir „Lavabit“ jau buvo priversti eiti į šią poziciją. Ar manote, kad VIP taip pat gali patekti į šią poziciją, ir kodėl??

Mes netikime, kad būsime užimti šioje pozicijoje. Manome, kad vyriausybė nerizikuos sukelti daugiau viešųjų ryšių katastrofų, tokių, kaip „Lavabit“ ir „Silent Circle“. Tai ypač pasakytina apie tai, kad mes jau viešai paskelbėme, ką darytume savo tinklaraštyje, jei būtume pakliuvę į šią poziciją kartu su tuo, kad esame pagal dydį eilės, didesnės nei „Lavabit“ ir „Silent Circle“. Atsižvelgiant į tai, mes aktyviai imamės atsargumo priemonių, kad sumažintume tokio įvykio riziką, ir šiuo metu diskutuojame su teisiniais patarėjais iš EŽF, ACLU ir FFTF..

Techniniu požiūriu PIA siūlo vieną iš labiausiai pasiekiamų VPN klientų (apsaugą nuo DNS nutekėjimo, apsaugą nuo IPv6, interneto užmigdymo jungiklį) - ar yra kokių nors kitų funkcijų, kurias norėtumėte pristatyti (ar planuojate)?

Iš tikrųjų yra keletas funkcijų, kurios yra kuriamos arba yra eilėje mūsų plėtros plane. Negaliu gilintis į detalesnes aplinkybes, atsižvelgiant į šių projektų brandumą, tačiau "pažengęs" nustatymų sritis netrukus turės daug daugiau įdiegti į jos sąsają.

Mums patinka „Android“ VPN programa, tačiau praleidžiame funkcijas, kurias siūlo darbalaukio versija (ypač interneto žudymo jungiklis). Ar yra kokių nors planų jų pridėti?

Greitai pridėsime daugelį funkcijų „Android“ programoje. Tiesa, kad mūsų „Android“ programai nebuvo skirtas jos vertas dėmesys, nes mes stengėmės plėsti savo vidinę infrastruktūrą. Dabar turime daugiau nei 547 serverius ir mes toliau plečiame savo infrastruktūrą, kad klientams galėtume teikti geriausios kokybės paslaugas.

Pastebime, kad VIP nėra serverių Pietryčių Azijoje (tai reiškia, kad mes ten nerekomenduojame VIP ten naudoti) - ar jūs planuojate plėsti šią sritį?

Mes pastebėjome didelę serverių paklausą SE Azijoje. Tačiau problema yra ta, kad nenorime nieko teikti savo klientams, nebent tai galėtų užtikrinti klientų aptarnavimo kokybės greitį ir privatumą. Atsižvelgiant į tai, Azijoje tinklai paprasčiausiai nėra sujungiami taip, kad tarptautinis pralaidumas paprastai yra gana ribotas arba labai brangus..
Tačiau mes diskutuojame su paslaugų teikėjais ir rengiame detales, kad netrukus tai pateiktume savo klientams! Mes labai rimtai žiūrime į savo įsipareigojimą visapusiškiems, be droselių ir neprisotintiems gigabito vartams, ir šiuo metu turime jėgų derėtis dėl kainų, kad mūsų kainos klientams išliktų žemos. Prašau sekti!

Ar ketinate išleisti specialų „Linux“ VPN klientą?

Taip pat netrukus išleisime tam skirtą „Linux“ programą! Neišmeskite pasiūlymų / rekomendacijų!

PIA naudoja 128 bitų CBS „blowfish“ šifravimą. Nors manome, kad to pakanka daugeliui tikslų, neseniai įvykdytas 2 užšifruotų kietųjų diskų nulaužimas Jeffrey Feldmano byloje ir žinia, kad NSA gali nukreipti nesąžiningus išteklius iššifravimo uždaviniui, verčia susimąstyti, ar atėjo laikas pereiti prie 256 bitų AES šifravimas. Kokios tavo mintys apie tai?

Netrukus įdiegsime „AES-256“ kaip galimybę pasirinkti programą visiems mūsų vartotojams. Nereikės jokių papildomų pakeitimų, išskyrus greitą kliento atnaujinimą. Ši funkcija nebus prieinama jokiais mūsų dabartiniais ar būsimais klientais.

Šiame agresyvios vyriausybės priežiūros amžiuje jus neramina apskritai VPN paslaugų ateitis?

Mes apskritai bijome viso interneto kraštovaizdžio. Tačiau esame įsitikinę, kad ateityje galėsime toliau ieškoti būdų, kaip apsaugoti savo vartotojų privatumą.

Ką manote apie šiuos apreiškimus? Ar Edvardas Snowdenas yra didvyris, ar išdavikas?

Manau, kad šie apreiškimai yra nesąmoningi. Nors ketinimai dėl viso to galėjo būti geri, šio pasaulio piliečių privatumo sunaikinimas jokiu būdu nėra vertas paaukoti. Aš tikiu, kad Edwardas Snowdenas padarė puikų teisingumą saugant visuomenę.

Kuri, jūsų manymu, patobulins VPT pramonę?

Yra daug dalykų, kurie pagerins pramonę, ir mes prie jų dirbame dabar!

Kur matai VIP per 5 metus?

Noriu, kad VIP ir visa pramonė kartu augtų ženkliai ir beveik visi galėtų būti naudojami pasaulyje. Tai reikš, kad mums kartu su draugiškais konkurentais pavyks apsaugoti pasaulio privatumą.

Atrodo, kad VIP yra labai populiarus „Reddit“, o tai nėra lengva užduotis! Ką tu manai apie tai?

Džiaugiamės, kad mūsų klientai džiaugiasi mūsų teikiamomis paslaugomis ir tikimės bei įsipareigojame ir toliau teikti paslaugas visiems savo klientams, kiek tai įmanoma, tolimesnėje ateityje.

Ką jūs pasakytumėte visiems „Reddit“ žmonėms, prašydami, kad JAV vyriausybė užtikrintų, jog VIP būtų apsaugoti nuo jų?

Kovojame už gerą kovą ir įtraukiame visų dalykų ekspertus. Mes jus apsaugosime.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me