Socialinės žiniasklaidos gerbėjai aklai, nesąmoningai ar noriai leidžia mėgstamiems „Facebook“, „Instagram“ ir „Twitter“ naudoti savo duomenis, kad uždirbtų milijardus dolerių. Jie negauna nieko mainais, bet koks malonumas kyla iš jų gyvenimo nuobodulio atskleidimo. Kai kuriais atvejais gyvybės atidavimas akimirkai šlovei sukelia galvos skausmą. Tai tikrai nepraturtina paprasto vartotojo finansiškai. Tačiau visa tai gali pasikeisti.


Startavusi socialinės žiniasklaidos platforma „Steemit“ bando mesti seną modelį į galvą. Jei pasiseks, tai gali pakeisti socialinės žiniasklaidos ateitį. Skirtingai nuo aukščiau paminėtų socialinės žiniasklaidos milžinų, kurie išgauna mūsų informaciją nesidalindami pelno, Steemitas elgiasi visiškai priešingai. Ji apdovanoja savo vartotojus šaltais, kietais grynaisiais pinigais kriptovaliutos pavidalu.

Tai darydama naujoviška socialinės žiniasklaidos svetainė tobulina visuotines atlygio programas, kurias siūlo viešbučiai, oro linijos ir kreditinių kortelių įmonės. Tai grąžins jums dalį jūsų pirkinio grynaisiais arba taškais. Tačiau jūs turite išleisti pinigus, kad susigrąžintumėte dalį savo lėšų. Įsivaizduokite sąranką, kurioje jūs gaunate užmokestį ne už tai, kad išleidote šaltus ir didelius grynuosius pinigus, o tik už tai, ką darėte jau nemokamai! Nekaupsite nei dolerių, nei eurų, o vietoje kriptovaliutos, vadinamos Steem.

Kaip veikia Steemitas?

„Steemit“ kaskart, kai skelbiate, komentuojate ar „patinka“, jums bus sumokėta dalis Steem. Sukaupę krūvą „Steems“, galite juos atsiskaityti įprasta valiuta. Jei esate optimistiškas dėl Steemo įvertinimo potencialo, tikėdamasis, kad jis bus panašus į „Bitcoin“ ar „Ethereum“, galite pasirinkti laikyti „Steems“. Daugelis žmonių gali pasirinkti šį kelią dėl to, kaip lengva uždirbti „Steems“.

„Steemit“ kūrėjai išdidžiai giriasi,

„Steemas yra pirmoji kriptovaliuta, kuria bandoma tiksliai ir skaidriai atsilyginti ... asmenims, kurie subjektyviai prisideda prie jos bendruomenės.“

Tai turėjo tiesioginius gerbėjus, nors ir nedaug. Tačiau būtent tada, kai „Steemit“ 2016 m. Liepos mėn., Praėjus trims mėnesiams nuo paleidimo, išleido pirmąsias išmokas, sulaukė rimto dėmesio. Žaidėjai kaupėsi. Steemitas sulaukė susidomėjimo, net jei jums buvo išmokėta „Steems“, kuris, kaip besiformuojanti kriptovaliuta, negarantuoja vertės.

Investuotojų tikėjimas Steemu buvo apdovanotas. Išleidimo vertė išaugo nuo pradinių 1,2 mln. USD iki 350 mln. USD. Net po atsiskaitymo jis pasiekė beveik 300 milijonų dolerių, tai reiškia, kad jis nuolat patenka į 20 populiariausių skaitmeninių valiutų. Visai nesiskutęs. Be to, remiantis bendrovės pranešimais, nuo tada, kai buvo paleista daugiau nei 30 mln. USD vertės „Steem“, ji buvo paskirstyta daugiau nei 50 000 vartotojų. Tai lemia tendenciją nuversti modelį, kurį per daugelį dešimtmečių naudojo socialinės žiniasklaidos milžinai.

Nauja kriptovaliuta ir verslo paradigma, „Steemit“, didžiąja dalimi, mėgdžioja kitus socialinius tinklus. Populiariausios etiketės apima tokius dalykus kaip fotografija, gyvenimas, kelionės, menas ir, galbūt, nenuostabu, pats „Steemit“. Tačiau dėl pinigų paskatos jis turi bent vieną įdomų skirtumą - trolinimą. Steemit įkūrėjas paaiškina,

„Pirmą kartą yra galimybė sumokėti už vilkimą. Kiekvieną sekundę, kurią kažkas praleidžia trolindamas, jie gali sugadinti savo reputaciją ir neleisti sau uždirbti kokio nors „Steem“. “

Vartotojai balsuoja už jūsų įrašus, o tai padeda nustatyti jūsų išmokėjimą.

Kriptovaliuta mišioms?

Steemit įkūrėjai nesąžiningai skelbia, kad įeiti į šią rinką yra lengva. Steemas buvo sukurtas kaip kriptovaliuta mišioms, nes įėjimo kliūčių beveik nėra.

Steemitas man atrodo kaip idėja, kurios laikas atėjo. Daugelį metų tokios socialinės žiniasklaidos magnatai kaip Markas Zuckerbergas praturtėjo užsidirbdami pinigų iš jūsų savanoriškos informacijos. Ką gavai už turinį, kurį sukūrei? Nada! Tiesą sakant, kai kurie tradicinių socialinės žiniasklaidos platformų vartotojai sulaukė daugiau nei jie susitarė dėl kritikos, gėdos ir panašių padarinių. Dabar bent jau gali būti keletas dolerių, kad tave įtikintų ir būtų balzamas tavo nudegimams.

Steemas yra kriptovaliuta, mėgaujantis kriptovaliutos burbulu. Tai reiškia, kad net jei jums pasisekė sukaupti didelę dalį Steemso ir praturtėti, jūsų turtai gali taip pat lengvai išnykti. Tačiau jūs anksčiau buvote paskelbęs kitose platformose, nesitikėdamas atlygio. Tos platformos uždirbo milijardus kitiems. Kodėl neišbandžius Steemito, - ką jūs praradote??

Vaizdo kreditas: pateikė nopporn / Shutterstock.com
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me