Kalbant apie piratavimą, turintį įtakos pardavimams, žiniasklaidos milžinai visada priešinosi daugybei įrodymų. Net TV laidų prodiuseris Alanas Bewkesas, „Time Warner“ (HBO patronuojančios įmonės) generalinis direktorius, pripažino, kad „Game of Thrones“ yra „pats piratinis šou pasaulyje“ buvo „geriau nei laimėti„ Emmy ““.

Dabar ES užsakytas tyrimas dar kartą pateikia statistinį įrodymą, kad piratavimas neturi neigiamos įtakos pramogų pramonės pelnui. Labiausiai smerkė: tyrimas daugelį metų buvo slepiamas dėl jo išvadų, kurios visiškai prieštarauja pramogų pramonės magnatų tyrimams..

Tyrimas vadinamas „Autorių teisių saugomo turinio perkėlimo į ES lygio įvertinimu“. Galiausiai bet kas gali patikrinti internete. Tai įrodo, kad griežta pramogų pramonės retorika, kad kenčia, ir toliau kentės, kol nebus imtasi veiksmų internete (ir kartu su juo lydimu piratavimo), yra daugybė šiukšlių..

ES tyrimas skirtas atsakyti į du svarbius klausimus:

  1. Kaip internetiniai autorių teisių pažeidimai daro įtaką autorių teisių saugomo turinio pardavimui?
  2. Kiek internetinių autorių teisių pažeidėjai nori mokėti už autorių teisių saugomą turinį?

Siekiant įsitikinti, kad jis buvo gerai suapvalintas ir teisingas, tyrimas apėmė visas keturias pagrindines kūrybinio turinio kategorijas, kurioms internetas daro didžiausią įtaką: muzika, garso ir vaizdo įrašai, knygos ir žaidimai.


Eu vėliavos

Didelis skerspjūvis

Tyrimo metu buvo apklausti 5000 ES piliečių iš kiekvienos iš kelių šalių, įskaitant Vokietiją, JK, Ispaniją, Prancūziją, Lenkiją ir Švediją. Tikslas buvo garantuoti, kad rezultatai bus kuo panašesni į "ES visuma" kaip įmanoma.

Tyrėjai išsiaiškino, kad 51% ES suaugusiųjų serga "neteisėtai atsisiuntė ar transliavo bet kokios formos kūrybinį turinį." Nepilnamečių atveju šie skaičiai padidėja iki 72 proc. Tyrimo metu taip pat nustatyta, kad piratavimo rodikliai buvo didesni Ispanijoje ir Lenkijoje nei kitur ES.

Pardavimų perkėlimas

Ar tyrime buvo rasta įrodymų, kad „pardavimai buvo pakeisti internetinių autorių teisių pažeidimais?" Daugeliu atvejų atsakymas buvo ne. Tyrimas rodo, kad „geriausi filmai“ galėjo prarasti maždaug 5% dabartinės pardavimo apimties. Tiesa, tai nėra nereikšmingi nuostoliai.

Tačiau žaidimų atveju tyrime padaryta išvada, kad piratavimas iš tikrųjų turėjo teigiamą poveikį pardavimams:

Apskaičiuota, kad nelegalių internetinių operacijų poveikis pardavimams yra teigiamas - tai reiškia, kad nelegalus vartojimas lemia didesnį legalų vartojimą. Šį teigiamą nelegalių atsisiuntimų ir srautų poveikį žaidimų pardavimui galima paaiškinti tuo, kad pramonė sėkmingai konvertuoja nelegalius vartotojus į mokamus vartotojus. Pramonėje naudojama taktika apima, pavyzdžiui, žaidimo pasiūlymą su papildomomis premijomis ar papildomu lygiu, jei vartotojai moka “.

Išlaidų problema

Vairavimo veiksniai?

Tyrimo duomenimis, kainų struktūra buvo pagrindinė žmonių noro vartoti piratinį turinį priežastis. Tyrėjai nustatė, kad muzikos, žaidimų ir knygų atveju vartotojai paprastai manė, kad išlaidos yra priimtinos - tai paskatino juos pirkti teisėtas produktų versijas..

Pavyzdžiui, 2014 m. BPI atliktas tyrimas atskleidė, kad Didžiosios Britanijos piliečiai transliavo 14,8 mln. Tai beveik dvigubai daugiau nei 7,5 m trasos, kurios buvo transliuojamos 2013 m.

Kita vertus, televizijos laidos ir filmai taip pat nemėgo. Šioje kategorijoje 80% respondentų teigė manantys, kad kainos yra per aukštos. Tai reiškia, kad „norą mokėti“ už šias pramogų formas keičia pačios pramogos išlaidos (priešingai nei tas, kurį sukelia noras tokias pramogas vartoti veltui).

Tai yra svarbus skirtumas, kurį kino ir televizijos pramonė turėtų stengtis suvokti visapusiškai. Daugelis žmonių nėra vagys. Kai vartotojams pateikiama teisėta garso ir vaizdo medžiagos naudojimo forma, kuri yra pagrįsta, ji turi padaryti nemažą naudą. Netflix iškilimas yra puikus to pavyzdys.

„Netflix“ katalogas

Riboti katalogai

Deja, daugelis vartotojų vis dar mano, kad tokios transliacijos paslaugos, kaip „Netflix“, yra labai ribotos. Tai ypač pasakytina apie „Netflix“ abonentus, gyvenančius ne tokiose pagrindinėse rinkose kaip JAV. JAV vartotojai rašymo metu turi prieigą prie 4 339 filmų ir 1 326 TV laidų. Palyginkite tai, pavyzdžiui, su JK, kur vartotojai mato tik 2 425 filmus ir 542 TV laidas, o jūs suprantate problemą..

Deja, katalogų neatitikimai nėra vienintelis dalykas, atitraukiantis žmones nuo mokamų internetinių srautinių transliavimo paslaugų. Taip pat gauta pranešimų apie katalogų mažėjimą, o ne augimą. Vartotojams pasirinkimas yra būtinas, nes kai kurie pavadinimai jiems tiesiog neįdomūs. Dėl nepakankamo pasirinkimo katalogai gali būti ribojantys. Dėl to žmonės, kurie išbando tokias paslaugas kaip „Netflix“, gali juos atsisakyti, jei jų poreikiams patenkinti nebus pakankamai naujo turinio.

Norėdami pamatyti išsamų „Netflix“ katalogą iš viso pasaulio, patikrinkite mūsų išsamų tyrimą čia.

3 klausimo ženklas

Kuri tarnyba?

Konkurencinis audiovizualinės rinkos pobūdis ir skirtingo turinio prieinamumas įvairiose paslaugose, tokiose kaip „Amazon Prime“, „Hulu“ ir „HBO“ pagal pareikalavimą, smarkiai sumenkina tai, ką galima rasti bet kurioje konkrečioje platformoje. Tai supainioja ir suerzina vartotojus, kurie negali atsiskaityti už įvairias paslaugas, kad galėtų mėgautis visu jų skoniui tinkamu turiniu.

Tai yra problemos, kurias pramogų industrija turi spręsti, jei nori atitraukti vartotojus nuo piratavimo. Deja, atrodo, kad ši pramonė labiau orientuojasi į paieškos sistemų veikimą ir vyriausybių lobistinę veiklą (kad daugiau būtų galima padaryti dėl piratavimo), nei ieškoma būdų, kaip sėkmingiau pateikti žmonėms garso ir vaizdo medžiagą..

Tai liūdina atsižvelgiant į tai, kad kasų įrašai yra sunaikinami. Dienos pabaigoje „Sostų žaidimo“ kūrėjai negali klysti. Jei būtent piratų laida žemėje jiems tinka, tai neabejotinai veikia ir kitų filmų bei TV laidų reklamavimui. Atėjo laikas, kai pramogų industrija nusimovė kojines, o ne pasinaudojo savo įtaka, kad priverstų tokius tyrimus, kaip šie, būti nušluoti po kilimu.

Nuomonės yra pačios rašytojos.

Pavadinimo atvaizdo kreditas: AlexLMX / Shutterstock.com

Vaizdo kreditai: Belish / Shutterstock.com, fizkes / Shutterstock.com, Kaspars Grinvalds / Shutterstock, Nikolaeva / Shutterstock.com,

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me