Buvo pareikšta įtarimų, kad Indijos politinė partija galėjo leisti Hyderabado technologijų firmai neteisėtai tvarkyti didelius kiekius piliečių privačių duomenų..

„IT Grids India Pvt Ltd“ užsakė Telugų „Dasam“ partija (TDP) sukurti savo „Seva Mitra“ programą. Programa yra sukurta tam, kad partijos nariai galėtų bendrauti vieni su kitais ir partijos lyderiais.

Dabar Indijos duomenų analitikas, vadinamas Lokeshwar'u Reddy'u, tvirtina neturėjęs įrodymų, kad „IT Grids“ darbuotojai galėjo pavogti milijonų Andhra Pradešo piliečių asmeninius duomenis. Telanganos policija tiria įtarimus pagal IT įstatymo 66 ir 72 skirsnius.

Reddy teigia, kad „Seva Mitra“ programoje tikslingai yra daugybė piliečių duomenų, įskaitant jų „Aadhaar“ kortelės numerius, rinkėjo ID, adresą, vardą, pavardę, religiją, kastas ir informaciją apie bet kokią naudą, kurios jie reikalauja pagal vyriausybės gerovės sistemas..

Šie duomenys yra ypač slapto pobūdžio ir duomenų privatumo ekspertai sutinka, kad jie neturėjo būti įtraukti į oficialią partijos programą, nes jie atveria duris galimam įsilaužimui į kibernetinių nusikaltėlių rankas..


vyras antrankiais

Keli areštai

Po įtarimų dėl netinkamo duomenų tvarkymo, Telanganos policija sulaikė nemažai vyresnių „IT Grids“ darbuotojų. Be to, pranešama, kad policija konfiskavo nešiojamuosius kompiuterius, kietuosius diskus ir kitą medžiagą per „IT Grids“ biuro Hyderabadoje reidus..

„IT Grids“ generalinis direktorius Ashokas Dakavarapu, atrodo, kad norėjo pripilti degalų. Manoma, kad šiuo metu jis slapstosi po įtarimų dėl jo dalyvavimo neteisėtuose duomenų pažeidimuose. Telanganos policija šiuo metu ieško Dakavarapu ir tariasi su savo šeima bandydama nustatyti jo buvimo vietą.

Policijos atsiribojimas

Vietinių Indijos spaudos šaltinių teigimu, vykstantis tyrimas tapo akivaizdu, kad policijos pajėgos ir politikai iš Telanganos ir Andhra Pradešo atsidūrė akivaizdoje. Įtampa tarp dviejų kaimyninių policijos pajėgų prasidėjo, kai Andhra Pradešo policijos pareigūnai sekmadienį išvyko į Hyderabadą areštuoti duomenų analitikės Reddy..

Kol kas neaišku, ar tą areštą paskyrė TDP pareigūnai. Tačiau bandymas suimti duomenų analitiką, pateikusį skundus prieš TDP ir „IT Grid“, sukėlė kalbą apie korupciją. „Telangana Rashtra Samithi“ partijos prezidentas K Taraka Rama Rao papeikė TDP vyriausiąjį ministrą Chandrababu Naidu už jo partijos dalyvavimą pažeidžiant duomenis.

Telangana Rashtra Samithi partijos logotipas

Pranešimuose spaudai Rao priminė žmonėms, kad informatoriai turėtų būti plojimai, o ne smerkiami. Savo komentarų metu Rao pabrėžė, kad Andhra Pradešo policija neteisėtai piktnaudžiavo Reddy, kai jie bandė paimti jį į areštinę, ir pridūrė, kad atrodė, jog Andhra Pradešo vyriausybė kažko bijojo..

"Skundo pareiškėjas buvo čia gyvenantis asmuo, o jo skundas buvo susijęs su vietos įmonės padarytu nusikaltimu. Kokį verslą šiuo atveju turi Andhra Pradešo policija?"

Komentuodamas bandymą suimti Reddį, Telenganos policijos komisaras Sajjanar pridūrė:

"Andhra Pradešo policija sąmoningai įsikišo į duomenų pažeidimo tyrimą ir jau yra iškelta byla prieš AP policiją KPHB policijos nuovadoje už grasinimą skundo pareiškėjui.."

Legalus veiksmas?

Nuo tada buvo paskelbta, kad Andhra Pradešo TDP partija svarsto galimybę imtis teisinių veiksmų prieš Telanganos policiją dėl konfiskavimo privačių šalių duomenų per reidą IT gridų biuruose. Tai reikštų, kad TDP šalis žino, kad „IT Grid“ savo serveriuose laiko privačių šalių informaciją.

Telenganos policijos komisaras Sajjanaras pažadėjo, kad tyrimas bus tęsiamas ir jie nenuilstamai stengsis atskleisti „IT Grid“ ir TDP vykdomos neteisėtos duomenų praktikos mastą..

"Niekas neturi teisės tyrinėti neskelbtinų ir asmeninių duomenų, tokių kaip „Aadhaar“, ir kitos informacijos. Mes perduosime šią problemą CEC ir UIDAI institucijoms ir taip pat paprašysime „Amazon“ valdžios institucijų pateikti daugiau informacijos apie duomenis, saugomus jų interneto serveriuose.."

TDP atstovas Panchumarthi Anuradha paskelbė pareiškimą, kuriame paneigiami teiginiai:

"TDP duomenis gavo iš savo šaltinių. Per pastaruosius keturis mėnesius 47 000 nelyginių partijos kvietėjų kasdien bendravo su 3,5–4 lakšų rinkėjais ir gaudavo tokią informaciją, kaip šeimos narių skaičius, pragyvenimo šaltiniai, nauda vyriausybės schemoms, taip pat tai, kam partija, kurią jie ketina balsuoti. Visus šiuos dalykus daro partija, dėl partijos. Jei kam kyla abejonių dėl duomenų, jie gali kreiptis į AP policiją ar rinkimų komisiją."

Vaizdo kreditai: posteriori / Shutterstock.com, Billion Photos / Shutterstock.com

Jei ši istorija paskatino jus rimtai atsižvelgti į savo privatumą internete, tuomet galite apsvarstyti galimybę naudoti VPN, kai esate prisijungę. Pažvelkite į mūsų geriausios VPN paslaugos puslapį, kuriame pateikiame mūsų populiariausių pasirinkimų sąrašą.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me