ar „amazon echo“ tavęs klauso?


Naujojo Hampšyro teisėjas įsakė „Amazon“ perduoti įrašus iš „Echo“ įrenginio, kurie galėtų turėti svarbių įrodymų Naujojo Hampšyro valstijos v. Timothy Verrillo dvigubos žmogžudystės byloje..

Kai kada, tarp 2017 m. Sausio 27 d. Ir sausio 29 d., Prokurorai tvirtina, kad Verrillas nužudė dvi moteris namuose, esančiuose Farmingtono mieste, Naujajame Hampšyre. Christine Sullivan ir Jenna Pellegrini po kelių dienų buvo rasta po priekaba turto kieme su nužudymo ginklu, palaidotu šalia jų kūnų. Verrilas buvo apkaltintas dviem pirmojo laipsnio žmogžudystės skaičiavimais ir pripažino nekaltas dėl nužudymo. Šiuo metu jis sėdi kalėjime, laukdamas teismo proceso pradžios kitų metų pavasarį.

Raktas į valstybės bylą prieš Verrillą labai gerai gali būti garso turinys, esantis „Amazon“ serveriuose iš „Echo“ įrenginio, esančio namų virtuvėje, kur, tikėtina, įvyko žmogžudystės. „Amazon“ „Echo“ įrenginiuose yra įrengtas balsu įjungiamas skaitmeninis asmeninis asistentas „Alexa“, kuris išklauso tam tikrus trigerinius žodžius ir tada pradeda įrašyti garsą. Tada šie garso įrašai saugomi „Amazon“ serveriuose, kol vartotojas juos rankiniu būdu ištrina. Bylos prokurorai tikisi, kad aptariamas „Echo“ įtaisas klausėsi ir užfiksavo namuose vykstančius įvykius prieš pat žmogžudystes, jų metu ir po jų; ir kad šie įrašai turės svarbiausių įrodymų, patvirtinančių jų bylą prieš p. Verrillą.

Pateisinamas ar ne?

Remiantis teisėjo įsakymu, valstybė reikalauja, kad „Amazon“ perduotų duomenis iš „Echo“ įrenginio, užfiksuotus nuo 2017 m. Sausio 27 d. Iki sausio 29 d. Šis nurodymas pagrindžia prašymą tokiu teiginiu:

„Teismas nustato, kad yra tikėtina priežastis manyti, kad serveris (-iai) ir (arba) įrašai, kuriuos saugo„ Amazon.com “ar kuriuos saugo„ Echo “išmanusis pranešėjas nuo 2017 m. Sausio 27 d. Iki 2017 m. Sausio 29 d., Yra įrašai ir kad šiuose serveriuose yra informacijos, identifikuojančios visus korinio ryšio įrenginius, kurie tuo laikotarpiu buvo susieti su tuo išmaniuoju garsiakalbiu, ir kad šioje informacijoje yra įrodymų apie prieš M. Sullivan padarytus nusikaltimus, įskaitant išpuolį ir galimą kūno išnešimą iš virtuvės tuo metu. laikotarpis nuo 2017 m. sausio 27 d. iki 2017 m. sausio 29 d. “

Jei šiuose „Echo“ įrašuose, esančiuose „Amazon“ serveriuose, bus pateikti kaltinamieji įrodymai, kuriuos įtaria valstybė, jie gali įrodyti, kad tai yra esminis įrodymas, leidžiantis prokurorams užtikrinti nuosprendį byloje.

Nors šis įmanomas garso įrašų įrodymas tikrai gali būti naudingas atliekant teisingumą šiame siaubingame įvykyje, jis kelia abejonių dėl būdingų privatumo problemų, susijusių su daugybe asmens duomenų, kuriuos mes teikiame didelėms korporacijoms, naudodamiesi tokiomis balso suaktyvinamomis paslaugomis per amžius patogumui ir patogumui. „Amazon“ Echo garsiakalbiai, be jokios abejonės, yra be galo naudingi įvairiose situacijose. Naudodamiesi tik savo balsu, per „Echo“ garsiakalbį galite liepti „Alexa“ komandai pateikti orų prognozę, patikrinti banko sąskaitą, groti mėgstamą muziką, užsisakyti picos ar net pasakyti jums pokštą. Nors tai gali būti visiškai patogu ir kartais juokinga, svarbu atkreipti dėmesį, kad šie įrenginiai visada klauso ir renka įvairius asmeninius duomenis iš vartotojo.

Neklausome ... sąžiningai

Tai pasakė, net jei „Echo“ garsiakalbiai gali nuolat klausytis tol, kol įjungiamas mikrofonas, remiantis „Amazon“ „Alexa“ DUK, „Echo prietaisai yra skirti aptikti tik jūsų pasirinktą žadinimo žodį („ Alexa “,„ Amazon “,„ Computer “ar„ Echo “). Įrenginys nustato žadinimo žodį, nustatydamas garsinius žodžius, atitinkančius žadinimo žodį. Joks garsas nėra saugomas ir siunčiamas į debesį, nebent įrenginys aptinka žadinimo žodį (arba „Alexa“ įjungiama paspaudus mygtuką). “

Tai „Echo“ vartotojus raminanti informacija, rodanti, kad jie gali visiškai valdyti, kas yra ir kas nėra įrašoma ir saugoma „Amazon“ serveriuose. „Echo“ vartotojai taip pat turi galimybę peržiūrėti savo balso įrašų istoriją ir visam laikui ištrinti visus įrašus. Tačiau tai gali būti sudėtinga prokurorams šiuo atveju, nes jie imsis veiksmų dėl įrašų, kurių nebūtinai gali būti arba jie egzistuoja.

Kita vertus, galbūt drąsina prokurorus tuo, kad buvo pranešimų apie kitus „Alexa“ įrenginius turinčius prietaisus, kuriuose užfiksuota daugiau, nei tikisi jų vartotojai. Kartais „Echo“ prietaisai gali klaidingai suprasti „žadinimo žodį“ ar kitą komandą ir pradėti įrašinėti net tada, kai vartotojas neketina įrašyti. Bet koks toks netyčinis įrašymas „Echo“ įrenginyje šios bylos centre gali būti naudingas patraukiant baudžiamojon atsakomybėn. Todėl net jei sąmoningai nebuvo inicijuoti įrašai minėtame įrenginyje, vis tiek yra tikimybė, kad įrenginys gali užfiksuoti kitus garso bitus, kurie gali pasirodyti naudingi valstybės atveju.

Tačiau šis punktas taip pat atskleidžia nerimą keliančią tikrovę, kad šie įrenginiai nėra visiškai apsaugoti nuo kvailokų ir nėra be savo gedimų. Šios rūšies išmaniųjų įrenginių privatumo problemos yra labai tikros. Nepaisant „Amazon“ patikinimo, kad reikia apsaugoti jų klientų privatumą, mes tikrai negalime būti 100% tikri dėl viso asmens duomenų, kuriuos jie renka, ir to, ką jie įrašo per savo išmaniuosius garsiakalbius įrenginius..

„Amazon“ atstovas pareiškime „Associated Press“ atskleidė, kad jie neišleis įrašų "be tinkamo ir įpareigojančio teisinio reikalavimo tinkamai įteiktas." Ar „Amazon“ kovos su teisėjo nurodymu, ar sutiks išleisti įrašus, dar reikia pamatyti.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me