Tiek daug naudojantis mūsų internetine reputacija, nenuostabu, kad žmonės ieško būdų, kaip išvalyti savo skaitmeninį pėdsaką. Žingsnis į „BrandYourself.com“; Niujorke įsikūrusi įmonė, kuri neseniai užsitikrino Peterio Joneso finansavimą „Dragon's Den“, siekia padėti žmonėms greitai ir efektyviai išvalyti savo viešą įvaizdį.


Padeda išvalyti savo įvaizdį

Jūsų skaitmeninis pėdsakas pasakoja istoriją apie tai, kas esate. Tai yra viešai prieinamas jūsų istorijos įrašas ir jame nėra jokių štampų. Jūsų internetinis personažas arba "prekės ženklas" yra nepaprastai svarbus dalykas, ir tai gali lengvai paspartinti jūsų karjeros galimybes.

Kita vertus, jūsų skaitmeninis pėdsakas gali smarkiai pakenkti jūsų reputacijai. Čia gali pakakti vieno prastai pasirinkto socialinės žiniasklaidos komentaro ar ten esančios nuotraukos.

Žinoma, visada yra galimybė ištrinti visas savo socialinės žiniasklaidos paskyras. Deja, tai iš tikrųjų galėjo atšaukti. Šiais laikais kolegijos, universitetai ir darbdaviai analizuoja žmonių buvimą socialinėje žiniasklaidoje, kad gautų įžvalgų. Joks buvimas socialinėje žiniasklaidoje iš tikrųjų nėra laikomas raudonąja vėliava.

Pabrėžkite sau blogo įvertinimo sistemą

„BrandYourself“ paslauga tiesiogiai atliekama atsižvelgiant į žmonių norus labiau kontroliuoti jų duomenis. Ir iš pažiūros tai jau laimi vartotojus. Vien pernai ji uždirbo daugiau nei 4 milijonus dolerių ir jau buvo atlikta daugybė investicijų, parodančių jos koncepcijos populiarumą.

Patrick Ambron, „BrandYourself“ generalinis įkūrėjas, sakė ProPrivacy.com:

„Misijos požiūriu, mūsų tikslas yra padėti žmonėms užtikrinti jų privatumą ir reputaciją internete. Jūs negalite išvengti buvimo internete, nes net ir aktyviai vengdami kitų žmonių, jūs žymite jus - jūs tokį turite - ir jums tarsi reikia gyventi šiuolaikiniame šiuolaikiniame pasaulyje. Tai atveria jus reputacijos ir privatumo problemoms, o tai nėra geras dalykas mūsų akims ir mes stengiamės padėti žmonėms tai spręsti “.

Taigi, kaip veikia „BrandYourself“?

Pirma, įmonės technologija išskaido tinklą ir nustato „rizikos veiksnius“, kurie gali pakenkti jos vartotojų reputacijai. Toliau jis apžvelgia netinkamų nuotraukų, socialinės žiniasklaidos įrašų, tinklaraščių įrašų, straipsnių ir kitų neigiamų internetinių laikmenų suradimo ir ištrynimo procesą, kuris galėtų pakenkti jų viešajam įvaizdžiui..

Paviršiuje idėja padėti žmonėms išvalyti savo skaitmeninį pėdsaką atrodo kilni priežastis. Vis dėlto didelis klausimas yra, ar investuotojai naudojasi šia paslauga vien dėl nuopelnų? Arba „BrandYourself.com“ turi blogesnį, paslėptą pagrindimą, dėl kurio investuotojai gali susiplakti rankas?

ženklas sau blogas logotipas

Invazinė technologija

Visi „Facebook“, „Twitter“, „Google“ ir kt. Yra laikomi pakankamai invaziniais - taigi, kas nutinka, kai paprašote tarnybos išanalizuoti juos visus? Paprastas atsakymas yra tas, kad „BrandYourself“ gali lengvai įgyti didelę informaciją apie savo prenumeratorius. BrandYourself galėjo naudoti šiuos duomenis, kad padarytų stulbinamai išsamias antrines išvadas, kaip tai daroma „Facebook“.

Nors „BrandYourself“ suteikia žmonėms galimybę išvalyti savo buvimą internete - jis teoriškai vis tiek žino, koks visų pirma buvo žmonių skaitmeninis pėdsakas. Be to, „BrandYourself“ privatumo politika rodo, kad ji gali saugoti tų duomenų įrašus - tokiu būdu tapdama naujuoju skaitmeniniu valdikliu, kuriam priklauso visos jo abonentų praeities paslaptys. Iš privatumo politikos 3.1 skyriaus:

„BrandYourself renka asmeninę informaciją apie esamus, būsimus ir buvusius klientus, klientus, vartotojus, lankytojus ir svečius“.

Trikdanti politika

Politikos 3.1 skirsnyje teigiama, kad net jei abonentai nustotų mokėti už paslaugą, „BrandYourself“ galėtų toliau saugoti (ir tvarkyti) savo duomenis. Atidžiau pažvelgus į politiką paaiškėja, kodėl...

„BrandYourself“ suteikia sau leidimą rinkti didžiulį kiekį asmeninių duomenų iš savo vartotojų. Tai apima informaciją apie jų (IP) adresą, slapukų identifikatorius, IPT arba mobiliojo ryšio operatorių, mobiliosios reklamos identifikatorius, MAC adresą, IMEI, reklamuotojo ID, informaciją apie geografinę vietą, aparatūros tipą, operacinę sistemą, interneto paslaugų teikėją ir „kitus įrenginio identifikatorius ir savybes“. kurios automatiškai priskiriamos jūsų kompiuteriui ar įrenginiui, kai prisijungiate prie interneto."

Tai yra didžiulis duomenų lobynas, kurį, be viso kito, sužino apie abonentus, būtų galima lengvai panaudoti pajamų srautui kurti (reklamuojant, parduodant ir parduodant duomenis). Politika rodo, kad ji iš tikrųjų gali naudoti duomenis tokiu būdu:

„BrandYourself gali naudoti Asmeninę informaciją norėdamas pateikti medžiagą apie galinčius sudominti pasiūlymus, produktus ir paslaugas, įskaitant naują turinį ar Paslaugas. „BrandYou“ gali pateikti jums šią medžiagą telefonu, paštu, faksu ar el. Paštu, kaip leidžia taikytini įstatymai. Tokie naudojimo būdai yra:

  • Norėdami pritaikyti turinį, skelbimus ir pasiūlymus

  • Norėdami pranešti jums apie jus dominančius pasiūlymus, produktus ir paslaugas

  • Teikti paslaugas jums ir mūsų rėmėjams “

Pabrėžkite sau netinkamą privatumo politiką

Dabar apsvarstykite, kad kelios rizikos kapitalo firmos, kurios jau investavo į „BrandYourself“, turi esamų nuorodų į reklamą, rinkodarą, duomenų apdorojimą ir analizę, medicininių duomenų analizę ir daugelį kitų su technologijomis susijusių pramonės sričių, kurios gali gauti naudos iš žmonių asmeninių duomenų..

Tarsi to nepakaktų, „BrandYourself“ suteikia sau leidimą analizuoti žmonių asmenines žinutes. Ji taip pat informuoja vartotojus, kad jie turi sutikti, kad jų intelektinė nuosavybė būtų pavogta:

„Jūs sutinkate, kad„ BrandYourself “gali laisvai naudoti bet kokio pranešimo, kurį pateikėte per Paslaugas, turinį, įskaitant jame pateiktas idėjas, išradimus, koncepcijas, metodus ar know-how bet kokiems tikslams, įskaitant kūrimą, gamybą ir (arba) rinkodarą prekės ar paslaugos."

Įrašykite visa tai į paslaugų teikimo sąlygų 6.1 skyrių ir pasidaro akivaizdu, kad yra pagrindo nerimauti:

„Jūsų licencija„ BrandYourself “
Tarp jūsų ir „BrandYourself“ jums priklauso turinys ir informacija, kurį pateikiate ar paskelbiate Paslaugoms, ir jūs suteikiate „BrandYourself“ ir mūsų dukterinėms įmonėms tik tokią neišimtinę licenciją: visuotinę, perleidžiamą ir sublicencijuojamą teisę naudoti, kopijuoti, modifikuoti, platinti, skelbti ir tvarkyti informaciją ir turinį, kurį teikiate naudodamiesi mūsų paslaugomis, be jokio papildomo sutikimo, pranešimo ir (arba) kompensacijos jums ar kitiems. “

Pavadink save blogu generaliniu direktoriumi

Ką firma turėjo pasakyti

Patrikas Ambronas, „BrandYourself“ generalinis direktorius ir įkūrėjas, „ProPrivacy.com“ sakė, kad nepaisant problematiškos kalbos, esančios visoje privatumo politikoje, abonentams nereikia jaudintis. Ambronas man pasakė:

„Mes gyvename nuo 2009 m. Ir mes negausime pinigų ir niekada neuždirbsime duomenų tol, kol būsiu generalinis direktorius. [...] Vienintelis pajamų srautas, kurį mes kada nors turėjome, yra prenumeratos modelis “.

Be abejo, jūs turite pateikti šį komentarą apie tikėjimą, o Ambronas taip pat interviu metu atskleidė, kad 60 proc. Įmonės dabar valdo privatūs investuotojai, todėl jis ne visada gali pasakyti galutinį žodį dėl būsimos bendrovės veiklos krypties. Jis taip pat pripažino, kad „privatumo politika gali leisti man rytoj persigalvoti“.

Savo akivaizdu, kad Ambronas interviu metu kalbėjo sąžiningai. Jis taip pat atkakliai spaudė - tvirtino, kad įmonė netvarko didžiulio duomenų kiekio, nurodyto privatumo politikoje. Tačiau jis sutiko, kad pernelyg plati privatumo politika vartotojams aiškiai nenurodo, ko jie gali tikėtis, kai jų duomenys bus „BrandYourself“ rankose:

„Štai mūsų filosofija, štai ką mes padarėme, štai ką aš galiu jums parodyti, bet, jūsų nuomone, kitas galas yra tas, kad jei aš to neišsakysiu privatumo politikoje, tai leidžia man persigalvoti. ir aš manau, kad tu esi visiškai teisus “.

„Privatumo politika teoriškai leistų mums daryti tiksliai tai, ką sakote, teisingai, tam tikrus duomenų srautus kurti“.

Nepaisant šių nuoširdžių komentarų, Ambronas paragino mane atsiminti, kad „BrandYourself“ prieinami duomenys yra tik duomenys, kurie jau buvo paskelbti kitur. Tai, jo manymu, daro jį mažiau vertingu. Kodėl politika tokia plati? Ambronas man pasakė:

"Teisinė pozicija, kodėl mūsų politika buvo surašyta taip plačiai, yra tiesiog apimti bet kokius atvejus, jei kas nors teigia, kad mes techniškai pažeidėme jų privatumo reikalą.

Vėlgi, Ambronas pripažino: „Mūsų privatumo politika neatitinka to, kaip mes dirbame ir kaip aš sakau, kad mes dirbame“.

Saugokitės vartininko

Žmonės nusipelno teisės tinkamai kontroliuoti savo buvimą internete. Ir neabejotina, kad kai žmonių duomenys yra prisijungę internete, juos išvalyti gali būti labai sunku. Atrodo, kad „BrandYourself“ siūlo pagrįstą sprendimą, kuris akimirksniu patenkina žmonių norą valdyti. Jei tai nebūtų susiję su nerimą keliančia plačia privatumo politika, paslauga gali būti gana naudinga.

Kita vertus, mums atrodo, kad geriausias būdas išvalyti internetinę istoriją yra eiti į priekį ir padaryti tai patiems. Tai apribos kontaktinius taškus, kuriems suteikiama prieiga prie jūsų asmeninių duomenų, informacijos ir nuotraukų.

„BrandYourself“ gali atrodyti kaip puikus būdas sužinoti apie save internete. Tačiau iš tikrųjų ji tiesiog ieško pirmųjų trijų „Google“ puslapių ir prašo sumokėti už tai, kad galėtų ieškoti per visas savo paskyras.

Jei leisite kitai įmonei sužinoti didžiulį kiekį informacijos apie jus ir suteiksite jai teisę tvarkyti, saugoti duomenis ir gauti iš jų naudos, atrodo priešingai nei siekiama gerinti skaitmeninį privatumą..

Ambronas mums pasakė, kad ištirs būdus, kaip patobulinti privatumo politiką ateityje, ir kad susisieks su mumis, jei kas nors pasikeis. Tuo tarpu vartotojams rekomenduoju klysti atsargiai. Jei politika kada nors pasikeis, „BrandYourself“ gali tapti naudinga ir patikima paslauga. Iki tokio laiko ... (norint pacituoti drakonus) aš išeinu.

* ATNAUJINTI *

Po mūsų pokalbio Patrikas Ambronas kreipėsi į mane tokiu teiginiu:

"Remdamasis tuo, apie ką kalbėjome, jau susisiekiau su mūsų teisine komanda. Po atostogų čia, JAV, planuojame pažvelgti į savo privatumo politiką ir išsiaiškinti, ar galime ją tiksliau atspindėti, kaip mes dirbame, ir mūsų bendrą privatumo filosofiją. Mes niekada negavome pinigų iš vartotojų duomenų, nes mums rūpi vartotojo privatumas ir skaidrumas, todėl norėčiau, kad mūsų politika tai atspindėtų.")

Vaizdo kreditai: spaudos paketas iš brandyourself.com, politikos įvaizdis paimtas iš brandyourself.com privatumo politikos,

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me