Tai buvo šoko pranešimas praėjusios savaitės Vartotojų elektronikos parodoje (CES) Las Vegase. Britų įmonė rado būdą, kaip panaudoti dirbtinį intelektą, kad žmonės nebendrautų „Netflix“ slaptažodžius su šeima ir draugais.


„Netflix“ slaptažodžių dalijimasis yra toks dažnas reiškinys, kad internetas užplūsta meemomis, skirtomis praktikai. Dalijimasis juo tarp draugų grupių ir ilgesnės šeimos jau seniai buvo lengvas būdas mažoms grupėms padalinti vienos srautinės sąskaitos kainą. Kaip ir galima tikėtis, tai sumažins pačios transliacijos paslaugos pelną.

Dabar įmonė, vadinama „Synamedia“, mano, kad rado sprendimą. Ji sukūrė PG sistemą, kuri stebi atskirų paskyrų srautinius įpročius - pažymėdama paskyras, kuriomis, kaip manoma, dalijasi savo slaptažodžiu. Deja, atrodo, kad šis kredencialų bendrinimo įžvalgos įrankis taip pat gali neigiamai paveikti VPN vartotojus. Tai reiškia, kad vartotojai, kurie dėl privatumo (taip pat ir dėl geografinio apgaulės) naudoja kelis IP adresus, teoriškai galėtų būti pažymėti kaip slaptažodžių dalintojai, net jei jie nėra.

Užsirašytas slaptažodis, kurį reikia bendrinti

Kaip tai veiks??

Teoriškai „Synamedia“ įrankis bus naudingas beveik visoms srautinių transliacijų platformoms, apie kurias galite galvoti. Tai reiškia, kad tokių platformų, kaip „Hulu“, „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „HBO Go“, „BT Sports“, „Sky TV“ ir daugelis kitų, abonentai gali prarasti galimybę pasidalyti savo slaptažodžiu dėl šios naujos AI technologijos. Anot šią technologiją sukūrusios britų firmos, įrankis naudoja IP adresų stebėjimą ir vartojimo tendencijas, kad išsiaiškintų, ar abonemento slaptažodis buvo bendrinamas. „Synamedia“ sako, kad ši technologija yra pakankamai protinga, kad būtų galima išsiaiškinti, ar srautinio perdavimo platformą naudoja tik vieno paskyros savininko šeima.

Jei paskyra naudoja IP labai skirtingose ​​geografinėse vietose ir turi labai skirtingus skonius ir žiūrėjimo įpročius - „tech“ praneš transliacijos platformai, kad vyksta kažkas nepageidaujamo. Anot „Synamedia“, įrankis galės teisingai atspėti, ar sąskaita naudojama tuo metu, kai žmogus nėra atostogų, ir kitomis įprastomis aplinkybėmis.

Srautinės televizijos transliacija planšetiniame kompiuteryje

Ar VPN vartotojams kyla problemų?

Kol „Credential Sharing Tool“ yra efektyvus ir gali naudoti vartotojų žiūrėjimo įpročius, kad išsiaiškintų, ar vienas abonentas naudoja daug IP adresų - „Netflix“ VPN vartotojai turėtų būti gerai. Iki šiol „Netflix“ stengėsi sekti VPN IP adresus, o ne abonentus, kurie naudoja VPN. Taip yra todėl, kad šiais laikais didelis skaičius žmonių naudoja VPN privatumui, o žmonių paskyrų atšaukimas siekiant naudoti VPN būtų laikomas intuityviu..

Be to, nepaisant to, kad gaunama daug spaudos, nėra įrodymų, kad tokios srautinės platformos, kaip „Netflix“, iš tikrųjų sutiko pradėti naudoti „Synamedia“ įrankį. Tai nereiškia, kad šios technologijos ateityje nepasinaudos srautinės platformos. Verta paminėti, kad „Sky UK“ investavo dideles sumas į „Synamedia“ nuo tada, kai praėjusią savaitę AI buvo pristatyta CES. Tai reiškia, kad bent kai kurios platformos rodo susidomėjimą šia technologija. Tiesą sakant, remiantis jos pačios pranešimu spaudai, jis šiuo metu bendradarbiauja su (be kitų): AT&T, Astro, beIN, Bharti Airtel, Charter, China DTH, Comcast, Cox, Disney, Foxtel, Get, Liberty Global, Oi, OSN, Rogers, Sky, Shaw, Tata Sky, Verizon, Viasat and Vodafone.

„Netflix“ įmonės logotipas

Ar „Netflix“ vartotojai turėtų jaudintis??

Atrodo, kad ne. Vieną dalyką, kurį verta atsiminti, yra tas, kad „Netflix“ generalinis direktorius Reedas Hastingsas anksčiau yra sakęs, kad įmonei nerūpi sąskaitų dalininkai. Tiesą sakant, „CES 2017“ Hastings teigė, kad dalijimasis paskyra yra vertinamas kaip natūrali reklama - nes tai iš tikrųjų supažindina naujus vartotojus su „Netflix“ pranašumais: "Mes mėgstame žmones, kurie dalijasi „Netflix“. Tai teigiamas, o ne neigiamas dalykas."

ProPrivacy.com susisiekė su Synamedia ir jų atstovas mums papasakojo, "„Netflix“ NĖRA klientas. Deja, bulvarinė spauda JK pasitraukė."

Šiaip ar taip?

Kas nutiks, jei srautinė paskyra, kurią šiuo metu prenumeruojate, nusprendžia pradėti naudoti šią technologiją? Ar jums pavyks pasidalyti savo slaptažodžiu? Paprasčiausias atsakymas yra tas, kad jei nieko nedarote ir nuolat dalijatės slaptažodžiu, tada taip, tikriausiai.

Geros naujienos yra būdas žmonėms nuolat dalytis srautinės paskyros slaptažodžiais - net ir po to, kai „Synamedia“ įrankis pasirodys tiesioginis. Sprendimas bus naudoti tam skirtą IP VPN, naudodamiesi priskirto VPN IP adreso prisijungimu su tais, kurie su jumis pasidalinote savo srautinės paskyros slaptažodžiu, visi turėtumėte turėti galimybę toliau žiūrėti.

Specialus VPN IP adresas yra nuotolinis IP adresas, kurį galima išsinuomoti iš VPN įmonės. Skirto IP adreso grožis yra tas, kad jis išlieka statiškas. Tai reiškia, kad kiekvieną kartą, kai jūs (ar jūsų draugai) naudojatės „Netflix“, visada atrodo, kad naudojate tą patį IP adresą (todėl tai atrodo kaip vienas namas).

Dauguma VPT teikėjų leidžia iki 5 vienu metu prisijungti prie tam skirto IP adreso. Tai reiškia, kad teoriškai galėtumėte pasidalinti savo transliacijos paskyros slaptažodžiu su penkiais draugais ir tol, kol jie visada atsimins prisijungimą prie tam skirto VPN IP adreso; „Synamedia“ įrankis neturėtų pasakyti, kad keli namų ūkiai naudojasi ta pačia transliacijos paskyra.

Vaizdo kreditai: Tero Vesalainen / Shutterstock.com, sabrisy / Shutterstock.com, r.classen / Shutterstock.com.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me