Internete nutekėjo dokumentai, kurie paaiškina, kaip kompiuterinių žaidimų pramonė naudoja dirbtinį intelektą (AI), kad padidintų pajamas iš reklamos ir žaidimų pardavimą. Konfidencialūs dokumentai pasirodė „Imgur“ prieš dvi dienas ir buvo tvarkomi „Twitter“ tinkle. Nutekėję dokumentai, jei jie tikri, atskleidžia bauginantį ilgį, kurį kompiuterinių žaidimų pramonė nori žengti norėdama užfiksuoti žaidėjus, naudojančius AI.


"Atspėk vartotojo pajamas"

Dokumentuose teigiama, kad stebėjimo duomenys renkami siekiant sudaryti išsamius vartotojų profilius. Viename pavyzdyje stebimi tiksliniai išmanieji telefonai, kai jie pasiekia didelį greitį ir važiuoja „Google Maps pažymėtu keliu“. Kai tai įvyksta, AI naudoja pasyvaus klausymo technologiją, norėdama įjungti išmaniojo telefono mikrofoną. Remiantis dokumentais, AI tada naudoja „variklio skleidžiamą triukšmą iš variklio skleidžiamo triukšmo, kad aptiktų automobilio tipą spėjant apie pajamas“..

Bauginantys dokumentai taip pat tvirtina, kad telefonai yra stebimi siekiant nustatyti, ar jie lieka toje pačioje vietoje aštuonias ar daugiau valandų. Jei paaiškėja, kad tai tiesa, taikinys pažymimas kaip „namuose“. Tada nepatvirtinti dokumentai paaiškina išsamų stebėjimą, kuris vyksta vartotojo namuose:

„Būdami namuose, stebėkite bendrosios vaikščiojimo vietos plotą. Pora su informacija apie laiptų skaičių, surinktą iš garso takelio vaizdo įrašų. Atspėk kvadratinius namo kadrus “.

Skiltyje, pažymėtoje „Tvarkaraštis„ Z “vieta ir vietiniai duomenys“, paaiškinta, kaip žaidėjai dienos metu stebimi dėl galimos darbo vietos, prieš pateikdami:

„Kryžminės atskaitos vidutinės pajamos rajone. Atspėk vartotojo pajamas. Patarkite vartotojui prabangos, pramogų ir žaidimų biudžetus. “

Lovos išmanusis telefonas

Poilsis namuose?

Tada dokumento, pažymėto „Paryškinimo pavyzdys“, dalis paaiškinama, kaip buvo nuspręsta, kad „didelės premijinės žaidimų sesijos atsipalaidavimo metu paradoksalu, bet ne laikas skatinti įsitraukimą į premijas“.

Pagal tą nutekėjusių dokumentų dalį vartotojai yra stebimi naudojant GSM duomenis, kad išsiaiškintų, kada jie „klojasi“" ir turėti "telefoną jų rankovėje miegamajame “. Tuo metu vartotojams taikomos nemokamos premijos ir „žaidimų reklamos, negaunančios pajamų“." Remiantis nutekėjimu, šiais laikais „PG labai atgraso nuo aukštos kokybės skelbimų“.

Įdomu tai, kad dokumente teigiama, kad PG nustatė konkrečią koreliaciją tarp nepriekaištingo turinio neteikimo šiais „atsipalaidavimo laikais“ ir „padidėjusių pajamų kitomis dienomis“.

Tarsi to nepakaktų, PG taip pat klausosi ne tik raktinių žodžių, bet ir „ne žodžių garsų“." Pavyzdžiai yra mikrobangų garsai ir net kramtomasis garsas, kurie naudojami atspėti, ar buvo suvartoti supakuoti patiekalai. Net AI programinę įrangą demonstruoja net tam tikras maistas (traškučiai, spagečiai ir kt.).

Kiti garsai, kurie, kaip manoma, yra verksmas, klyksmas, juokas, durų daužymas ir daugelis kitų. Iš tikrųjų, remiantis dokumentu, yra apie 500 000 „ne žodžių garsų“ biblioteka, kurią galima apdoroti ir kataloguoti.

AI taip pat atkreipia dėmesį į įvykius, dėl kurių žaidėjas suteikia pirmenybę savo realiam gyvenimui, o ne žaidimui. Jie žymimi kaip „atitraukimo įvykiai“. AI klausausi ir bando atspėti, kada tas blaškymasis pasibaigė, tada bando paskatinti vartotoją vėl žaisti - kartais naudodama tikslinius skelbimus socialinėje žiniasklaidoje..

Socialinės inžinerijos žaidimai

Psichologinis manipuliavimas socialine inžinerija

Skyriuje pažymėtas „T tvarkaraštis“ paaiškinama, kaip psichologinės manipuliacijos yra naudojamos priversti vartotojus pirkti. Remiantis tuo skyriumi, pramonė pastebėjo „atgarsį“ prieš psichologinę manipuliaciją socialinės inžinerijos naudai - tai vartotojai tariamai supranta kaip kūrėjus, „bandančius pagerinti žaidimą“..

Tačiau K1 pavyzdyje paaiškinta, kad vartotojais galima manipuliuoti perkant žaidimus, kuriuos perka ir jų draugų sąraše esantys žmonės, priversdami juos galvoti, kad „visi tai daro, o aš tik noriu pritapti: kokia žala?“ Be to, AI gali laukti žaidėjų nuovargio po ilgų žaidimų sesijų. Šiuo metu AI gali pakeisti nemokamų ir mokamų žaidimų (dažniausiai mėlynos ir raudonos) pavadinimų spalvą, kad „suklaidintų žaidėją pirkdamas atsitiktinai“.

Piratų žaidimai

Įsilaužusių duomenų sąvartynų naudojimas?

Neįtikėtina, kad tai blogėja. Remiantis nutekėjusiais dokumentais, lošimų pramonė taip pat naudoja įsilaužėlių duomenų rinkinius, kad surinktų papildomus duomenis apie vartotojus. Skyriuje, pažymėtame „Tvarkaraštis O“, paaiškinta, „kaip mes renkame šoninio kanalo duomenis“:

„Vartotojas prisiregistruoja gauti paslaugą naudodamas el. Paštą, kurį naudoja kitur. Tuos profilius galima integruoti į esamą profilį. Jei 2 veiksnių telefono numeris naudojamas kitur, tuos kitus profilius taip pat galima derinti. Pateiktas slaptažodis yra paslaptis, tačiau jo MD5 maišos gali būti atliktos intelektualiai, prieš pradedant jį sūdyti, ir kitą vartotojo informaciją.

„Jei vartotojas buvo kitos svetainės ar paslaugos dalis prieš ją nulaužant, bus rasta panaši informacija. Piratai anksčiau atvirai skelbė duomenų kaupimą „pastebin“, kol buvo nustatyta, kad tiems vartotojams verta pinigų duomenų tarpininkams. Dabar dėl blogų įpročių jie tik šiek tiek užgožia tuos sąvartynus, kuriuos gali pasiimti tokios įmonės kaip mes. “

Verta paminėti, kad paskutinis skyrius pažymėtas ranka nubrėžta rodykle, ant kurios šalia buvo ranka užrašyti žodžiai „nepripažink, mes taip darome“..

Žaidimų pramonės nuotėkis 1

Apsisaugok!

Kol kas belieka išsiaiškinti, ar įrodyta, kad šie duomenys yra realūs. Ką mes žinome, kad pasyvios klausymo technologijos ir AI yra tikros, o turėdami tinkamus leidimus, programos iš tikrųjų gali stebėti žmones naudodamiesi ir GSM duomenimis, ir mikrofonu. Atrodo, kad šie dokumentai yra smerkiantys įrodymai apie tai, kaip lošimų pramonė naudoja AI tam, kad išmaniųjų telefonų vartotojams būtų taikoma griežta priežiūra..

Kaip visada, raginame išmaniųjų telefonų vartotojus būti atsargiems diegiant programas. Prieš sutikdami įdiegti bet kurią programą ar žaidimą, visada patikrinkite, ar nėra invazinių leidimų. Jei žaidime prašoma leidimo naudoti mikrofoną, atminkite, kad gali būti stebimas šis tipas.

Galiausiai vartotojams primenama, kad reguliariai vyksta dideli įsilaužimai ir duomenų išmetimas. Šie įsilaužimai dažnai nutekinami internete, atskleidžiant populiarių internetinių svetainių ir paslaugų slaptažodžius ir naudotojų vardus. Tie slaptažodžiai taip pat gali būti parduodami didžiausią kainą pasiūliusiam asmeniui giliajame žiniatinklyje. Jei įsilaužtas vartotojo vardas ir slaptažodis taip pat naudojami kitoje svetainėje, įsilaužėliai gali lengvai patekti į šias kitas internetines paslaugas.

Pagal šiuos nutekėjusius dokumentus AI programinė įranga taip pat gali naudoti anksčiau nulaužtus duomenis, kad patektų į trečiųjų šalių paslaugas. Jei taip atsitiks, žaidimų kompanijos gali pradėti naudotis antrinėmis paslaugomis, kad vartotojus stebėtų ir sudarytų išsamų jų profilį.

Kol kas šie rimti įtarimai dar turi būti įrodyti. Tačiau vartotojams primenama, kad visose skirtingose ​​internetinėse paskyrose visada reikia naudoti tvirtus unikalius slaptažodžius - kad įmonėms būtų daug sunkiau naudotis tokia praktika.

Nuomonės yra pačios rašytojos.

Pavadinimo atvaizdo kreditas „Robnroll“ / „Shutterstock.com“

Vaizdo kreditai: Parinya Feungchan / Shutterstock.com, Trueffelpix / Shutterstock.com, REDPIXEL.PL/Shutterstok.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me