„Netflix“ serija jums


Creepy naujasis „Netflix“ trileris Jūs privertėte daugelį iš mūsų susimąstyti, kaip lengva būtų naujam partneriui paviešinti mus internete.

Niujorke įsikūrusi pažinčių drama krito „Netflix“ gruodžio 26 d. Ir, kaip pranešama, per pirmąsias keturias savaites ji viršijo daugiau nei 40 milijonų žiūrovų. Serialo žvaigždės Pennas Badgley kaip Joe Goldbergas, obsesinis knygynas, kuriam labai trūksta manijos „pixie-dream-princesė“ ir siekiantis rašytojo Guinevere Beck, vaidina Elizabeth Hall..

Taigi, kaip mes galime užtikrinti savo prietaisų ir paslapčių saugojimą nuo savo meilužių?

Čia yra septyni dalykai apie mūsų skaitmeninį privatumą, kurio mes sužinojome iš pasirodymo, taip pat galite perskaityti mūsų pagrindinį internetinį privatumo vadovą, kad gautumėte daugiau informacijos apie saugumą internete.

Nėra jūsų „Netflix“ regione?

Jei "Tu" nėra jūsų regione, galite atblokuoti „Netflix“ naudodami VPN paslaugą. „Netflix“ veikia tik keletas VPN paslaugų, todėl prieš rinkdamiesi VPN įsitikinkite, kad atlikote savo tyrimus.

VPN taip pat leis jums žiūrėti „Netflix“ mokykloje ar darbe. Daugelis mokyklų ar darbo vietų blokuoja „Netflix“ savo „WiFi“ tinkluose.

Įsitikinkite, kad jūsų įrenginiai yra apsaugoti kaiščiais

Visi verkėme, kai Džo pakėlė Becko telefoną ir atidarė jį neįvesdamas smeigtuko.

Tai skaudžiai akivaizdu, tačiau įsitikinkite, kad jūsų telefonas (ir „iPad“ ir kt.) Yra apsaugoti kaiščiu. Jei turite galimybę pasirinkti greitą automatinio užrakinimo laiką savo įrenginiuose (maksimali minutė ar dvi), tik tuo atveju, jei jūsų data norės paslėpti žvilgsnį, kai darysite pertrauką vonios kambaryje.

Jei įmanoma, kaištyje naudokite daugiau nei keturis skaičius, dauguma atsitiktinių įsilaužėlių automatiškai manys, kad jūs naudojote tik keturis.

Apsaugokite (arba uždarykite) savo socialinius tinklus

Nors mes nekalbame apie aukos kaltus išgalvotus personažus, didelę Joe sugebėjimą elektroniniu būdu paskambinti Beckui sumažino informacijos, viešai prieinamos jos socialinės žiniasklaidos paskyrose, dalis..

Akivaizdu, kad mes pasitikime šiais socialiniais tinklais organizuodami savo socialinį gyvenimą ir palaikydami ryšį su artimaisiais, todėl ne visada galimybė juos išjungti. Tačiau mes galime užtikrinti, kad jie būtų kuo saugesni.

Pirmiausia pokalbius apie tai, kur einate gerti savaitgalį, laikykitės ne pagal tvarkaraštį ir griežtai DM.

Antra, patikrinkite, ar jūsų įrašai ir nuotraukos yra bendrinami tik su draugais, o ne su draugų draugais ir niekada plačiajai visuomenei. Tada atsargiai sudarykite savo draugų sąrašą. Galiausiai įsitikinkite, kad pakeitėte savo nustatymus ir peržiūrėsite bet ką, ką jūsų draugai paskelbė jūsų laiko juostoje, kol jis pasirodys. Tai padės jums kontroliuoti dalijamą informaciją.

Stiprūs slaptažodžiai

Tai klišė, tačiau niekada nenaudokite savo vaikystės augintinio ar visą gyvenimą trunkančio vardo kaip slaptažodžio, net jei esate literatūros paveldėtojas. Visada naudokite ilgus ir sudėtingus slaptažodžius, susidedančius iš standartinių raidžių, didžiųjų raidžių ir skaičių, ir kiekvienai paslaugai visada naudokite skirtingą slaptažodį..

Jei turite „MacBook“, pagalvokite apie sistemos nuostatas ir nustatykite reikiamą slaptažodžio lauką į „nedelsdami“. Tai reiškia, kad turėsite iš naujo įvesti slaptažodį kiekvieną kartą, kai „Mac“ užmigdys, erzindami „taip“, bet kartu pateikdami ir šliaužimą.

Atsijungti nuo debesies

Šiomis dienomis dauguma iš mūsų naudoja debesų saugyklas failams ir nuotraukoms, vis dažniau mes naudojame tai, norėdami sukurti savo asmeninių duomenų atsargines kopijas, saugoti ir bendrinti. Greičiausiai dalijamės prieiga prie debesies keliuose įrenginiuose, pavyzdžiui, sukurdami atsarginę telefono kopiją nešiojamajame kompiuteryje rankiniu būdu ar automatiškai.

Jei trūksta vieno iš šių įrenginių arba prie jo prisijungia įsilaužėlis, jie gali turėti prieigą prie failų visuose jūsų debesies įrenginiuose. Tai reiškia, kad verta žinoti, kaip nuotoliniu būdu atsijungti nuo debesies.

Naudodami „iCloud“ galite tiesiog pasirinkti „Nustatymų“ programą ir pamatyti visus įrenginius, prie kurių šiuo metu esate prisijungę prie „iCloud“. Norėdami atšaukti prieigą, tiesiog spustelėkite mažą kryžiaus mygtuką šalia įrenginio, kad pašalintumėte jį iš „iCloud“. Kai tai padarysite, nepamirškite iškart pakeisti slaptažodžio.

Atminkite, kad taip pat galite išjungti visas „WhatsApp“ paskyros debesų atsargines kopijas, naudodamiesi pokalbiais, tada pokalbių atsargine kopija ir nustatydami automatinę atsarginę kopiją..

Padvigubinkite savo saugumą

Jei norite būti dvigubai tikri, kad kam nors nepateiksite savo internetinių paskyrų, pavyzdžiui, pvz., „Gmail“, galite nustatyti dviejų faktorių autentifikavimą. Tai sistema, kuriai reikia ne tik jūsų vartotojo vardo ir slaptažodžio. Tam taip pat reikia skaitmeninio kodo. Paprastai šis kodas į jūsų išmanųjį telefoną siunčiamas teksto žinute.

Galite jį įjungti „Microsoft“ paslaugoms ir svetainėms, taip pat „Dropbox“. Tai gali sukelti nedidelių nepatogumų, tačiau tai turėtų neleisti visiems, kas gali atspėti slaptažodį, patekti į jūsų paskyras.

Laikykite asmeninius failus užrakintuose ir raktuose

Jei kam nors pavyks prisijungti prie jūsų kompiuterio, norite įsitikinti, kad jis negali pasiekti jūsų privačių failų. Ypač jei saugojote slapčiausias savo geriausio draugo žvakes.

„Windows“ (bet ne „Windows 10“) galite užšifruoti failus, kad juos apsaugotumėte. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite (arba paspauskite ir palaikykite) failą ar aplanką ir pasirinkite ypatybes, tada pažymėkite išplėstinį mygtuką ir pažymėkite šifravimo turinį, kad apsaugotumėte duomenų žymės langelį. Pasirinkite Gerai, kad uždarytumėte išplėstinių atributų langą, pasirinkite Taikyti, tada pasirinkite Gerai.

„Mac“ sistemoje failus galite užšifruoti naudodami „peržiūros programą“. Atidarykite vaizdą naudodami peržiūros programą, rinkmenos meniu pasirinkite „eksportuoti kaip PDF“, išskleidžiamajame lange pervardykite plėtinį į „.pdf“ ir spustelėkite parodyti išsamią informaciją. Tai suteiks jums galimybę užšifruoti failą ir nustatyti slaptažodį. Šis metodas turėtų veikti su visais vaizdo failais ar dokumentais, kuriuos gali atidaryti peržiūros programa.

Ištrinkite savo istoriją

Šiomis dienomis beveik visose naršyklėse, įskaitant „Safari“, „Chrome“ ir „Firefox“, galėsite naršyti internete naudodamiesi privačiu naršymo režimu, kuris blokuoja slapukus ir neleidžia išsaugoti jūsų interneto istorijos. Visada gera naršyti naudojant asmeninį naršymą. Jei pamiršite naudoti privačią naršyklę, turėtumėte atsiminti reguliariai ištrinti istoriją ir išvalyti talpyklą, ypač jei bendrinate savo įrenginį (net netikėtai) su kuo nors kitu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me