Aj keď je Taliansko členom Európskej únie, neznamená to, že ste pri prehliadaní internetu v bezpečí.VPN Taliansko


teda, vždy by ste mali podniknúť ďalšie bezpečnostné kroky, napríklad pomocou talianskej siete VPN.

ďalej, VPN vám umožní prístup k geograficky obmedzenému obsahu ako Netflix, Hulu a Rai TV. Takže nielenže získate späť svoje súkromie, ale budete tiež môcť sledovať fantastické predstavenia a filmy, nech ste kdekoľvek. Bez ďalších nákladov.

Najlepšie VPN pre Taliansko

Nižšie nájdete náš výber sietí VPN, ktoré sa najlepšie používajú v Taliansku.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

  - Vysoko hodnotná VPN so servermi venovanými poskytovaniu prístupu k talianskym SkyGo a Netflix

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Používanie VPN v Taliansku: Úvahy

Čítajte ďalej uvedené body a zistite, prečo je používanie siete VPN dôležité. Ďalej zdôrazňujeme účinky talianskych zákonov na súkromie a bezpečnosť.

Talianska sloboda tlače

Talianska sloboda tlačeTaliansko je veľmi politicky polarizovaná krajina.

Preto je veľa správ v krajine skreslených a ich šírka je obmedzená.

Použitím zákonov o autorských právach a ohováraní sa dajú ďalšie zdroje informácií rýchlo obmedziť.

Aj keď väčšina z toho je pozostatkom predchádzajúcej vlády, je dnes stále rozšírená. Chráňte sa pred súdnym stíhaním, použitie VPN v Taliansku sa dôrazne odporúča. Umožní vám prístup k obmedzeným správam a tiež vás chráni, ak publikujete obmedzený obsah.

odposluchy

Autistici / Inventati je taliansky poskytovateľ zabezpečeného e-mailu, ktorý vám tiež môže pomôcť chrániť vašu súkromnú komunikáciu. Je rozhodujúce, pretože Taliansko má veľký záujem o odpočúvanie a rýchly prístup k osobným informáciám (bez potreby záruk).odposluchy

Ponechanie vašich údajov nezašifrovaných je v týchto dňoch zlá forma. Existujú však spôsoby, ako zabezpečiť, aby potenciálne miestne iniciatívy na odpočúvanie vašich údajov neohrozili.

Programy na odposluch sa zvyčajne (aj keď nie vždy) vyskytujú na hranici krajiny. V tomto prípade, ubezpečte sa, že sa pripájate k zahraničnému serveru VPN, ktorý by vás mal chrániť. Chránilo by vás to pred vládnymi agentúrami alebo odpočúvateľmi.

Problémy s autorskými právami

Autorské práva v Taliansku

Talianska vláda mala masívne zásahy v oblasti ochrany súkromia na internete a autorských práv, natoľko, že ich vláda USA ocenila! Existuje veľa prípadov zastavenia šírenia webových stránok iba pre menšie problémy.

Niektoré z nich prípady sa zhodujú so slobodou tlače (pozri vyššie) - a jeho cieľom je obmedziť prístup ľudí k širším správam.

ohováranie

Ohováranie bolo tiež hlavným problémom,

a v jednom konkrétnom prípade bola užívateľovi Facebooku nariadená zaplatiť pokutu za hanobenie svojho zamestnávateľa na svojej vlastnej stránke na Facebooku - súdnom konaní, ktoré by mohlo otvoriť mnoho dverí na podobné konanie..

Toto sú len niektoré z hlavných problémov, ktoré ukazujú, koľko sa musíte starať o svoje súkromie, a prečo by ste mali urobiť ďalšie kroky, aby ste tak urobili..

Anti-pirátstvu

Nedávno tam bolo množstvo nových zákonov proti pirátstvu, ktoré v Taliansku ešte viac sťažujú zdieľanie súborov a P2P. Pred rokmi boli veci relatívne laxné a neregulované. Teraz sa zdá, že kyvadlo sa otáča ďalej a ďalej v opačnom smere.Talianske zákony proti pirátstvu

Držitelia autorských práv sa tešili, keď talianska vláda rozhodla v prospech protimonopolných zmien a doplnení.

v skutočnosti, utorci dokonca nemusia viesť súdny proces blokovania webových stránok, ktoré hosťujú alebo odkazujú na pirátsky obsah. A hoci mnoho vnútorných skupín - vrátane poskytovateľov internetových služieb - tvrdilo, že nová legislatíva bola porušením ľudských práv, nové rozhodnutia sú stále v platnosti.

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si článok o najlepších sieťach VPN pre torrenty.

Talianske servery VPN

Tento článok sa zameriava na Poskytovatelia VPN, ktorí ponúkajú servery umiestnené v Taliansku. Používanie talianskeho servera však nie je ideálne, ak je hlavným dôvodom používania siete VPN súkromie. Je to z dôvodu vyššie uvedeného výrazného presadzovania autorských práv a rôznych otázok týkajúcich sa dohľadu (vrátane hromadného dohľadu nad talianskou komunikáciou zo strany NSA)..Talianske servery VPN

Používatelia s väčším dôrazom na ochranu súkromia by mali lepšie zvoliť servery umiestnené vo Švajčiarsku, Českej republike, Luxembursku alebo Rumunsku. Servery v okolitých krajinách pomôžu minimalizovať množstvo režijných nákladov a oneskorení zavedených do vášho internetového pripojenia. Možno sa však budete chcieť pripojiť k temnejšiemu miestu.

Sledujte televíziu Rai mimo Talianska

VPN môžete tiež použiť na prístup k talianskemu obsahu mimo Talianska. Existuje niekoľko talianskych kanálov, ktoré by ste mohli sledovať, ale čo je najdôležitejšie, môžete sledovať televíziu Rai mimo Talianska.

Rai TV je národná vysielacia spoločnosť v Taliansku a ponúka 12 online kanálov, ku ktorým máte prístup pomocou VPN. Z dôvodu regionálnych obmedzení nie je televízor Rai k dispozícii nikde inde ako v Taliansku. Ak sa teda pripájate k talianskemu serveru VPN, budete ho môcť sledovať mimo Talianska.

Najlepšie VPN pre Taliansko: Záver

Používanie siete VPN pre Taliansko je také jednoduché ako zaplatenie a inštalácia služby. V tomto článku, ukázali sme vám päť najlepších sietí VPN pre Taliansko. Najlepšie VPN pre Taliansko Záver

Teraz ich môžete použiť na ochranu seba a na pozeranie geograficky obmedzený obsah.

Pokračujte teda a zaregistrujte si jednu z týchto talianskych služieb VPN dnes, aby ste ochránili svoje súkromie!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me