Najlepšie VPN pre Južnú Afriku


Pre prístup k širokému výberu zábavy v Južnej Afrike potrebujete virtuálnu súkromnú sieť (VPN). Tento typ softvérovej služby môže spôsobiť, že sa nachádzate na inom mieste, aby ste mohli odblokovať US Netflix alebo DSTV. Toto umiestnenie závisí od toho, ktorý server VPN vyberiete. Spoločnosti VPN prevádzkujú servery v mnohých krajinách. Mali by ste sa ubezpečiť, že server, na ktorého odber sa zúčastňujete, má servery v krajine, z ktorej chcete získať video.

Najlepšie VPN v Južnej Afrike

Vo svete existujú stovky služieb VPN. Nie sú však všetci dobrí v tom, ako sa dostať na streamingové weby. Aby sme zúžili vyhľadávanie, uviedli sme päť najlepších sietí VPN pre Južnú Afriku.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Juhoafrické siete VPN - úvahy

Južná Afrika má nepokojnú minulosť, jej budúcnosť však vyzerá dobre. Po stáročia sa táto odľahlosť krajiny stala európskou základňou. To sa považovalo za prechodný bod na trasách svetového obchodu, ale vždy za časom. Internet to všetko zmenil. Južná Afrika je v súčasnosti silnou regionálnou veľmocou s obrovským kultúrnym a obchodným vplyvom. Na medzinárodnej scéne je prevalencia anglického a holandského jazyka ľahkou základňou pre nadnárodné spoločnosti, bankové konglomeráty a námorné spoločnosti..Používanie siete VPN v Juhoafrickej republike

Silné juhoafrické priemyselné a vzdelávacie sektory spolu s obrovským nerastným bohatstvom krajiny znamenajú, že ľudia z celého sveta sa tam sťahujú, aby si vybudovali kariéru. Ak sa dlhodobo presťahujete do Južnej Afriky, môžete si vziať so sebou svoju rodinu. Skvelé podnebie, vynikajúce školy a jedinečná krajina a divoká zver sú neuveriteľne atraktívne. Deti však nepochybne premeškajú televízor zo svojho domova.

Našťastie sa môžete dostať k televíznym službám z iných krajín cez internet z Južnej Afriky. Situácia však nie je taká jednoduchá. Tieto video služby vás nechcú preniknúť. Existujú platné dôvody, prečo spoločnosti poskytujúce video, ako sú Netflix, Amazon Prime a DSTV Now, vám nedovolia prezerať ich obsah zo zahraničia..

Najprv sa pozrime, ako sa môžete obísť týmito obmedzeniami prístupu na video weby, keď ste v Južnej Afrike.

Obmedzenia prístupu k streamovaniu videa

Netflix, Amazon Prime, Sky a DSTV Now vám môžu dať najlepšie predstavenia a filmy na svete vo vašej domácnosti v Južnej Afrike. V prípade sietí Netflix a DSTV máte prístup k svojmu účtu cez internet v zahraničí. Všetky televízne kanály prevádzkujú webové služby, ktoré umožňujú sledovať živé vysielanie ich relácií alebo prístup k knižniciam dobiehajúcej televízie. Patria medzi ne BBC a Channel 4 vo Veľkej Británii a veľké americké televízne stanice ako ABC a NBC. Jediný problém je, že tieto stránky nechcú dovoliť sledovať ich obsah zo zahraničia. Ďalšie informácie o pripojení k serverom vo Veľkej Británii alebo USA nájdete v nasledujúcich sprievodcoch:Streamovacie služby

 • Najlepšie VPN UK
 • USA VPN služba

Dôvodom týchto obmedzení sú obmedzenia, ktoré držitelia autorských práv kladú na televízne stanice. Ak si televízna stanica kúpi právo na premietanie seriálu alebo filmu, dohodne sa, na ktorom území bude tento obsah zobrazovať. Cena, ktorú musí televízna stanica zaplatiť za reláciu, závisí od hodnoty trhu, na ktorom chce vysielať. Tradične , Televízne stanice sa zamerali na jeden domáci trh.

Internet znamená, že spoločnosti môžu zobrazovať videá z celého sveta. Takto fungujú Netflix a Amazon Prime. Tieto kanály však platia len za právo zobrazovať každé video v určených krajinách.

Rôzne právne a morálne normy, ktoré existujú medzi krajinami, veci ešte viac komplikujú. Ak chce Netflix ukázať film v Južnej Afrike, musí ho vyčistiť prostredníctvom miestnej rady cenzorov. Neexistujú žiadne medzinárodné zmluvy, ktoré by film, ktorý prešiel cenzormi v jednej krajine, automaticky prispôsobil na pozeranie v inej krajine. Zahraničné vlády by pokutovali televízne kanály, ak by ukazovali svoj obsah v zahraničí. Tam, kde majú vysielacie práva, musia tieto stránky na streamovanie videa poskytovať úpravy schválené cenzúrou. To znamená pre každú krajinu inú verziu toho istého videa.

Ako funguje VPN?

Pozrime sa na proces, vďaka ktorému získate prístup k sieti Netflix z Južnej Afriky. Ak máte predplatné Netflixu v USA, Veľkej Británii alebo inde, máte prístup k sieti Netflix, keď ste v Južnej Afrike. Uvidíte však knižnicu Netflix pre Južnú Afriku. Mnohé z predstavení, ktoré sa nachádzajú v americkej verzii Netflixu, sú k dispozícii aj v iných krajinách - ale nie vo všetkých. Ak ste v polovici sledovania série, možno nebudete môcť pokračovať, keď sa dostanete do Južnej Afriky.

Ako funguje VPN

Tento problém vyrieši použitie siete VPN pre Netflix. Ak máte predplatné Netflix a chcete sa dostať do americkej verzie z Južnej Afriky, môžete. Vyberte server v USA zo zoznamu v aplikácii VPN na vašom počítači. Po zapnutí siete VPN sa všetka komunikácia, ktorú počítač vykonáva cez internet, uskutoční cez tento americký server.

Na ceste medzi počítačom a serverom VPN USA je požiadavka úplne šifrovaná, takže je nezistiteľná. Keď vaša žiadosť o webovú stránku Netflix dorazí na server VPN, softvér ho tam dešifruje a odošle do počítača, ktorý je hostiteľom webovej stránky Netflix. Server VPN vloží svoju adresu do žiadosti ako jej pôvod.

Server Netflix môže zistiť, odkiaľ prichádzajú žiadosti, na základe zdrojovej adresy každej žiadosti. Server presmeruje každého návštevníka na domovskú stránku Netflix v krajine, z ktorej požiadavka pochádza. Ak teda pristupujete k sieti Netflix z Južnej Afriky, zobrazí sa vám stránka Netflix v Južnej Afrike. Ak však na web pristupujete prostredníctvom servera VPN v USA, zobrazí sa webová stránka spoločnosti Netflix v USA.

Najlepšie bezplatné VPN pre Južnú Afriku

Aj keď v okolí je veľa bezplatných služieb VPN, väčšina z nich je tak či onak obmedzená. Okrem toho vedeli, že predávajú vaše údaje! Existuje však niekoľko uznávaných bezplatných sietí VPN, ktorých zoznam nájdete tu.

Ako získať americký Netflix v Južnej Afrike

Služby obsahu s obmedzeným geografickým obsahom

Webové stránky na streamovanie videa vedia, že ľudia používajú siete VPN, aby sa pokúsili oklamať svoje systémy. Hľadajú prevádzku VPN a blokujú ju. Netflix má jeden z najťažších systémov detekcie VPN na svete. Takmer žiadna VPN sa nemôže obísť. Aj keď sieť VPN blokuje sieť Netflix, kliknutím sa prehráte video. Mnoho sietí VPN vás môže priviesť na webovú stránku Netflix v USA, ale len málo z vás vás môže priviesť dosť ďaleko na to, aby ste mohli sledovať video. Našťastie väčšina z tých, ktoré sme uviedli, môže. Prípadne môžete skontrolovať nášho sprievodcu sieťou VPN spoločnosti Netflix a nájsť tých, u ktorých je zaručené, že budú fungovať.

Medzinárodné prístupové bloky sú implementované takmer všetkými službami streamovania videa. Netflix je trochu nezvyčajný, pretože vám umožní prístup bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, ale musíte sledovať verziu knižnice, ktorú zostavil Netflix pre miesto, kde sa práve nachádzate.

DSTV Južná Afrika

Podobne ako Netflix vám DSTV poskytuje prístup, ale iba ku knižnici priradenej k vášmu miestu. Ak máte napríklad predplatné DSTV v Nigérii, stále môžete sledovať DSTV Now cez internet z Južnej Afriky. Budete však presmerovaní na juhoafrický DSTV.DSTV

Ak sa chcete dostať do DSTV pre Nigériu, musíte k nemu pristupovať prostredníctvom servera VPN v Nigérii. Ak sa chystáte dostať DSTV, keď idete mimo Afriku, jediný spôsob, ako to dosiahnuť, je použitie servera VPN vo vašej domovskej krajine. Služba Amazon Prime udržuje svoje služby prísne rozdelené na jednotlivé oddiely, takže ak máte predplatné služby Amazon Prime vo Veľkej Británii, môžete k nej získať prístup iba vo Veľkej Británii. To je, pokiaľ nepoužívate sieť VPN pre amazon prvočíslo.

Najlepšie VPN, ktoré sa majú použiť v Južnej Afrike: Záver

Južná Afrika je skvelým miestom stretnutí kultúr, podnikov a ľudí. Život vo veľkom kultúrnom taviacom hrnci však môže byť trochu skľučujúci. Keď budete v Južnej Afrike, pravdepodobne budete túžiť po známych veciach. Televízia z domu vám teda pomôže večer relaxovať.Najlepšie závery Južnej Afriky o VPN

Získajte sieť VPN pre Juhoafrickú republiku pre slobodu a súkromie na internete. Zamerajte svoje vyhľadávanie na päť služieb, ktoré odporúčame v tejto recenzii. Využite záruku vrátenia peňazí, ktorú každá z týchto sietí VPN ponúka, aby ste sa uistili, že pre vás fungujú dobre. Keď sa prihlásite na odber jednej z týchto služieb VPN, nehrozí vám žiadne riziko - ide o päť najlepších sietí VPN v Južnej Afrike.

Ak sú pre vás obavy ceny VPN, dobrou správou je, že existuje veľa skvelých lacných sietí VPN. Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi lacnými sieťami VPN..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me