Ak chcete pristupovať na webové stránky, ktoré sú v rámci Ghany obmedzené, potrebujete Ghanu pre VPN. Sieť VPN vám nielenže umožňuje prístup k zablokovanému obsahu, ale tiež šifruje všetky údaje prichádzajúce a odchádzajúce z vášho zariadenia, a preto je nevyhnutným nástrojom na ochranu osobných údajov. Bohužiaľ, nie všetky VPN sú vhodné na použitie v Ghane. V tejto príručke uvádzame päť najlepších sietí VPN pre Ghanu a poskytujeme vám niekoľko užitočných rád, ako zostať v bezpečí online pomocou siete VPN..


Existujú stovky sietí VPN, ale nie všetky z nich sa zaoberajú africkým trhom. V skutočnosti nemá v Ghane takmer žiadne zariadenie. Zistili sme niekoľko serverov, ktoré majú servery v Ghane, takže môžete získať adresu IP v Ghane. VPN v nižšie uvedenom zozname tiež obsahujú vysokorýchlostné zabezpečené servery, vynikajúce šifrovanie, musia odblokovať streamovacie služby, ako aj ďalšie skvelé funkcie..

Ste novým VPN? Tu je niekoľko sprievodcov

Ak ste nováčikom sietí VPN a chcete sa dozvedieť viac, prečítajte si nasledujúce pokyny:

 • Čo je to VPN - Ak ste úplní začiatočníci, prečítajte si túto príručku, aby ste zistili, čo je VPN a ako ju používať.
 • Sprievodca šifrovaním VPN - všetko, čo potrebujete vedieť o šifrovaní VPN a rozdieloch medzi protokolmi VPN
 • Ako zmeniť svoju IP adresu - Sprievodca, ako VPN zmení vašu IP adresu, aby ste mohli odblokovať webové stránky, ktoré sú v súčasnosti zablokované v Ghane.

Najlepšie VPN pre Ghanu

To sú svetové VPN, ktoré vám pomôžu poraziť internetové hrozby a bloky nech ste kdekoľvek, nielen v Ghane. Náš zoznam piatich najlepších sietí VPN pre Ghanu vám pomôže zúžiť vyhľadávanie na internete. Ak chcete získať ďalšie informácie o ktorejkoľvek zo služieb uvedených nižšie, kliknite na odkazy nižšie alebo si pozrite naše podrobné recenzie VPN.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 3. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 4. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. IPVanish

Úvahy týkajúce sa siete VPN v Ghane

Čítajte ďalej uvedené body a zistite, prečo je používanie siete VPN dôležité. Ďalej zdôrazňujeme účinky talianskych zákonov na súkromie a bezpečnosť.

Zabezpečenie WiFi hotspotu

Ako cestujete po Ghane, zistíte, že dostupnosť internetu prevláda prostredníctvom siete Wi-Fi. Môžete sa pripojiť k hotspotom WiFi v hoteloch, kaviarňach a dopravných uzloch. Tieto hotspoty však predstavujú bezpečnostné riziko.

Väčšina ľudí nepreskúmava hotspoty WiFi príliš podrobne. Dostanete sa na miesto, napríklad na letisko alebo na autobusovú stanicu, a skontrolujte dostupné siete, aby vás dostali na internet zadarmo. Keď uvidíte, že zariadenie prevádzkuje zariadenie a v jeho názve je „Free“, okamžite sa pripojíte. Nikto sa nehovorí s manažérom miesta, kde sa pýta, či je tento hotspot WiFi oficiálny. Je smutné, že často nie sú.

WiFi hotspot môže nastaviť ktokoľvek s telefónom, notebookom alebo tabletom. Snooper WiFi nemusí otvoriť svoj vlastný prístupový účet WiFi. Odchádzajúci prenos z tohto falošného hotspotu smeruje iba cez pôvodné WiFi, ktoré zariadenie poskytlo. Tento typ hacku sa nazýva útok „muž v strede“. Snooper leží medzi vami a prístupovým bodom na internet.

Keď sa pripájate k falošnému WiFi hotspotu, váš počítač dohodne šifrovacie kľúče. Tieto slúžia na ochranu vašej prevádzky počas jej cesty medzi vami a smerovačom WiFi. Počítač prevádzkujúci falošný hotspot však vášmu zariadeniu poskytne šifrovací kľúč. Snooper tak môže dešifrovať a prečítať všetko, čo prechádza pripojením.

Všetky tieto akcie zvládnu počítačové programy. Snooper tam nesedí a nečítava všetky informácie, ktoré opúšťajú váš počítač. namiesto, falošný hotspot softvér riadi a monitoruje váš internetový prenos. Umožňuje hackerovi získavať osobné údaje za účelom krádeže identity. Môžu dokonca nahradiť prichádzajúce webové stránky falošnými verziami, aby zhromaždili vaše prihlasovacie údaje a podrobnosti o bankovom účte.

Internetová cenzúra v Ghane

Tam boli žiadne nedávne správy o cenzúre internetu v Ghane. Posledný veľký pokus vlády o cenzúru bol späť v roku 2002 a výrazne cenzuroval správy o kmeňových nepokojoch vo vidieckych oblastiach..

Sociálne médiá sú populárne a voľne dostupné v Ghane. Internetové telefonovanie a chatovacie aplikácie, ako sú Skype, WhatsApp a Signal, navyše nie sú ovplyvňované vládnymi zásahmi..

Streamovacie služby

Ďalším problémom, ktorému môžete čeliť, je prístup zámorská zábava. Nie je to problém, ktorý vytvorila vláda Ghany. Webové stránky na streamovanie videa namiesto toho bránia prístupu k svojmu obsahu zo zahraničia kvôli problémom s autorskými právami.

Môžeš na riešenie problémov so zabezpečením Wi-Fi a zámorským prístupom k videu použite virtuálnu súkromnú sieť (VPN). VPN vytvára dodatočné šifrovanie vašich pripojení, vďaka čomu sú vaše údaje súkromné. Vyhnete sa aj obmedzeniam prístupu na zahraničné stránky, pretože sa zdá, že sa nachádzate na inom mieste.

Ako funguje VPN?

Systém VPN má dve časti. Existuje a VPN klient ktorý beží na vašom zariadení a VPN server ktorý riadi vaše spojenia. Klient šifruje vašu komunikáciu pomocou kľúča, ktorý pozná iba server VPN. Vaša prevádzka prechádza cez server VPN, ktorý dešifruje šifrovanie a odosiela odchádzajúce požiadavky na internet. Odpovede na tieto žiadosti smerujú na server VPN, nie priamo do vášho počítača. Tento server šifruje všetko a odošle ho klientskemu softvéru vo vašom počítači.

Klientsky softvér neprijíma prichádzajúce správy z iného počítača ako z príslušného servera VPN. Ďalšia vrstva šifrovania dvoch prvkov VPN koordinuje porážky medzi mužmi v strede. Nemusíte sa obávať, že hackeri unesú šifrovanie medzi počítačom a smerovačom WiFi. Snoopers budú môcť rozlúštiť lokálne šifrovanie WiFi, ale potom budú čeliť správe chránenej inou vrstvou nezakódovateľného šifrovania so súhlasom VPN..

Vaša prevádzka cez server VPN má ďalšiu výhodu. To znamená, že tento server môžete použiť na predstierať, že je v inej krajine. Takto môžete dať televíznym webom adresu servera VPN a nie svoju.

Ak ste novým klientom VPN a chceli by ste sa dozvedieť viac o tom, čo je VPN a ako fungujú, prečítajte si Sprievodcu VPN pre začiatočníkov..

Webové stránky s videom dodávajú obsah iba do určitých krajín. V niektorých prípadoch, ako napríklad DSTV, môžete služby sledovať, keď ste mimo svojej domovskej krajiny. Bohužiaľ nemáte prístup k domácej službe - namiesto toho získate miestnu verziu. Ak si však vo svojej domovskej krajine vyberiete server VPN, môžete sa prihlásiť späť do všetkých televíznych staníc domov. Dôvodom je skutočnosť, že tieto televízne servery doručia obsah, ktorý je povolený v umiestnení servera VPN, nie v krajine, v ktorej sa skutočne nachádzate.

DSTV

Ak máte predplatné DSTV Compact, DSTV Compact Plus alebo DSTV Premium, prostredníctvom služby DSTV Now máte prístup k službe cez internet kdekoľvek sa nachádzate. Táto online verzia DSTV je k dispozícii iba pre tých, ktorí majú predplatné.

Môžeš vyzdvihnite DSTV teraz kdekoľvek že spoločnosť má službu, ktorá sa týka takmer celej Afriky vrátane Ghany. Bohužiaľ sa dostanete k verzii DSTV, ktorá je k dispozícii v krajine, v ktorej sa práve nachádzate. Preto, ak máte DSTV doma v Južnej Afrike alebo Nigérii a potom cestujete do Ghany, môžete sledovať DSTV Now, ale Dostanem verziu pre Ghanu.

Mnohé z vystúpení, ktoré vás baví doma na DSTV, sú k dispozícii aj v ghanskej verzii, ale nie všetky. Tento problém môžete prekonať výberom VPN so serverom vo vašej domovskej krajine. Ak žijete v Južnej Afrike, máte šťastie - všetky siete VPN v našom zozname majú servery. V prípade ostatných krajín v Afrike si prečítajte zoznam serverov pre každú z VPN v našich piatich najlepších, aby ste sa uistili, že majú servery vo vašej krajine. Objednali sme si naše odporúčania VPN, aby poskytovateľ s najväčším počtom miest v Afrike bol na prvom mieste zoznamu.

Ak cestujete mimo Afriku, zistíte, že prístup k službe DSTV Now je úplne zablokovaný. Udržujte však predplatné tohto pripojenia VPN. Týmto spôsobom, či už letíte do Londýna, New Yorku alebo kdekoľvek inde, môžete server DSTV oklamať, aby ste si mysleli, že ste doma, výberom správneho umiestnenia servera VPN.

záver

Ghana rýchlo rastie a ponúka veľa príležitostí.

Bohužiaľ, musíte sa ubezpečiť, že sa tam nedostanete podvodníci. Kon-umelci sú vždy medzi prvými, ktorí využívajú nové technológie na získanie zisku. Falošné WiFi hotspoty ponúkajú jednu z najprístupnejších trás pre technicky zdatných zlodejov údajov, ktorí sa dostanú k vašim osobným informáciám.

Obídte obmedzenia prístupu na serveroch ako Amazon Prime, DSTV a Netflix s VPN v Ghane. Zostaňte v kontakte s domácou televíziou bez ohľadu na to, kam cestujete, aj keď odchádzate z Afriky a cestujete na vzdialené miesta. Viac informácií o tom, ako odblokovať Netflix a Amazon Prime, nájdete v našich sprievodcoch VPN Netflix a VPN Amazon Prime..

Držte krok s internetovou technológiou a udržujte prístup k internetu otvorený a bezpečný pomocou VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me