آرژانتین محل نمایش ها و فیلم های تلویزیونی عالی است. اکنون که برنامه های کاربردی و سرویس هایی مانند Netflix در سطح بین المللی در دسترس هستند ، بسیاری از کشورها مانند آرژانتین از محتوای ویدیویی متناسب با جمعیت خود لذت می برند. پیش از این ، اکثر محتوای ویدیو در آرژانتین دارای محدودیت جغرافیایی بودند. مجوزهای موافقت نامه هنوز توزیع محدودیت های بین المللی محتوای جهانی را با محدودیت های جغرافیایی مواجه می کنند. با این حال ، محتوا به اندازه گذشته محکم قفل نمی شود.


پنج بهترین VPN ما برای آرژانتین دارای سرورهایی در داخل کشور هستند. ما همچنین ویژگیهای دیگری مانند اتصالات همزمان و پشتیبانی همتا (P2P) را در نظر گرفتیم.

آرژانتین VPN: خلاصه

 1. ExpressVPN

  - سریعترین VPN ما تست می کنیم ، همه چیز را مسدود می کند ، با خدمات شگفت انگیز در همه جا

 2. NordVPN

  - مارک بزرگ با ارزش بسیار مناسب و قیمت بودجه

 3. CyberGhost VPN

  - VPN با رتبه بالا و دارای رتبه و قیمت عالی

 4. VPNArea

 5. خصوصی VPN

  - یکی از ارزانترین VPN ها در آنجا ، اما هنوز هم خدمات خوبی است

استفاده از VPN برای آرژانتین

پخش محتوای تنها دلیل استفاده از VPN نیست. دنیای دیجیتال علی رغم آخرین فناوری امنیتی که در سیستم عامل ها ایجاد شده است ، مانند گذشته ایمن نیست. متأسفانه ، هکرها همیشه به نظر می رسد راهی برای سوء استفاده از نسخه های سیستم عامل پیدا کنند. با استفاده از رمزگذاری می توانید با تلاش آنها مقابله کرده و از محافظت در برابر استراق سمع در شبکه های عمومی WiFi محافظت کنید.

علاوه بر این ، دولت ها در سراسر جهان از منافع شهروندان خود به نفع امنیت ملی غفلت می کنند. آرژانتین مانند اکثر کشورها حق دارد در شرایط خاص رهگیری ارتباطات را حفظ کند. البته قوانینی در مورد حقوق دیجیتال وجود دارد ، مانند قانون حمایت از داده ها و قانون ارتباطات.

با این حال ، کسانی که احترام سالم به حریم خصوصی دارند ، تمایل به بی اعتمادی به قدرتهای موجود ندارند. این به دلیل رسوایی های رهگیری داده ها و نظارت است که در سراسر جهان اتفاق افتاده است ، حتی در کشورهایی که قانون سختگیرانه محافظت از داده ها دارند. خوشبختانه ، رمزگذاری VPN باعث می شود داده های شما برای خواندن افراد جاسوسی غیرممکن شود ، بنابراین مانع نظارت دولت می شود.

اگر می خواهید به محتوای ویدیوی آرژانتینی از خارج از کشور دسترسی پیدا کنید ، به یک تونل شبکه خصوصی مجازی (VPN) یا اتصال پروکسی نیاز دارید. برای این منظور ، ما بهترین ارائه دهنده های VPN را که سرورهایی را در مکان های آرژانتین کار می کنند انتخاب کردیم (به طور معمول بوئنوس آیرس). اگر در کشور آرژانتین هستید ، برای مشاهده محتوای محدود جغرافیایی کشورهای دیگر ، به یک VPN یا پروکسی نیز نیاز دارید.

هنگام بررسی تونل VPN در مقابل سیستم نام دامنه هوشمند (DNS) و اتصالات پروکسی ، به یاد داشته باشید که یک داده VPN را رمزگذاری می کند ، در حالی که Smart DNS اینگونه نیست. ما فکر می کنیم رمزگذاری هر داده ای که می خواهید خصوصی بماند مهم است. با این حال ، بسیاری از کاربران با خوشحالی حریم خصوصی را برای افزایش سرعت تجارت می کنند. تونل های VPN مقدار کمی رمزگذاری و تأخیر را به اینترنت شما اضافه می کنند. با این حال ، رایانه های مدرن و سرورهای VPN به اندازه کافی سریع هستند تا به راحتی بتوانند ویدئوی درخواستی را پخش کنند.

با در نظر گرفتن این موضوع ، منطق گرفتن VPN واضح است. در این صورت یک مورد کار کردن است که بهترین VPN برای یک شخص ، موقعیت و یا دستگاه خاص است. بسیاری از افراد با حساسیت به قیمت از صرفه جویی در هزینه های کمی از ابزارهای امنیتی دور هستند. ما واقعاً علاقمند به کمک به اطلاع رسانی به مردم و ترویج استفاده از VPN هستیم. برای این منظور ، اگر اشتراکی در یک سرویس با کیفیت خارج از دسترس شما نیست ، احساس رایگان کنید تا بهترین راهنمای رایگان VPN را بررسی کنید.

VPN برای آرژانتین: نتیجه گیری

حتی کشورهایی که ارتباطات اینترنتی آزاد و آزاد دارند باز هم می توانند خطرناک باشند. هکرها و برنامه های نظارتی تنها با چند کلیک فاصله دارند. به جای از بین بردن اطلاعات شخصی در برابر هکرهای مخرب ، از VPN برای آرژانتین استفاده کنید. VPN ها همچنین راهی عالی برای رفع انسداد محتوا هستند ، خواه از پخش ویدئو در صورت تقاضا یا یک رویداد ورزشی مستقیم خارجی. به سادگی یکی از پنج بهترین VPN ما برای آرژانتین را انتخاب کنید و امروز مشترک شوید!

 1. ExpressVPN

  - سریعترین VPN ما تست می کنیم ، همه چیز را مسدود می کند ، با خدمات شگفت انگیز در همه جا

 2. NordVPN

  - مارک بزرگ با ارزش بسیار مناسب و قیمت بودجه

 3. CyberGhost VPN

  - VPN با رتبه بالا و دارای رتبه و قیمت عالی

 4. VPNArea

 5. خصوصی VPN

  - یکی از ارزانترین VPN ها در آنجا ، اما هنوز هم خدمات خوبی است

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me