تایلند یکی از بدترین کشورها در هنگام سانسور و نظارت دقیق است - از این رو نمی توان از بلوک های VPN نام برد. خوشبختانه ، ما از سال 2013 170+ VPN را مرور کردیم و می دانیم کدام یک از بهترین ها هستند.


بنابراین برای یک پاسخ کوتاه پیشنهاد می کنیم به دو VPN نگاه کنید:

- NordVPN
- جایی که در حال حاضر می توانید 75٪ تخفیف دریافت کنید
، که ماهانه 2.99 دلار درآمد دارد, و آنها بهترین محصول را دارند

- CyberGhost
- حتی ارزانتر ، با قیمت 2.75 دلار با کمترین قیمت

انتخابات تایلند

انتخابات آینده تایلند باعث می شود دولت عقاید مخالف را سرکوب کند. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه می توان در کل رسانه های سیاه را سیاه کرد و حتی اگر اینگونه نباشد ، مردم باید مراقب آنچه که آنلاین می گویند باشند. خبر خوب این است که با یک VPN می توانید به وب سایت های محدود یا سانسور مراجعه کنید. شما همچنین می توانید پست های وبلاگ ایجاد کرده و بدون نگرانی درباره احتمال ردیابی اطلاعات ، پخش کنید. VPN برای تایلند به شما آزادی دسترسی می دهد و ISP و دولت را از ردیابی شما متوقف می کند.

انتخابات آینده تایلند باعث می شود دولت عقاید مخالف را سرکوب کند. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه می توان در کل رسانه های سیاه را سیاه کرد و حتی اگر اینگونه نباشد ، مردم باید مراقب آنچه که آنلاین می گویند باشند. خبر خوب این است که با یک VPN می توانید به وب سایت های محدود یا سانسور مراجعه کنید. شما همچنین می توانید پست های وبلاگ ایجاد کرده و بدون نگرانی درباره احتمال ردیابی اطلاعات ، پخش کنید. VPN برای تایلند به شما آزادی دسترسی می دهد و ISP و دولت را از ردیابی شما متوقف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیق ما ، مطالعه را ادامه دهید.

اعتماد و صداقت

دو مقدار اصلی ما. برای 5 سال گذشته کارشناسان ما & کاربران صدها VPN را بررسی کرده اند. بررسیهای ما هرگز تحت تأثیر این صنعت قرار نمی گیرد. ما گاهی اوقات کمسیون های وابسته ای کسب می کنیم ، که به مبارزه ما برای اینترنت رایگان کمک می کند. برای یافتن اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

بهترین VPN ها برای تایلند که در سال 2020 کار می کنند

یک VPN با دامنه برتر از تایلند به شما امکان می دهد که برای دسترسی به مطالب سانسور شده در یک کشور دیگر باشید. همچنین رمزگذاری درجه نظامی برای متوقف کردن ISP و دولت شما از دانستن دسترسی به اینترنت به صورت آنلاین فراهم می کند. در طول پنج سال گذشته ، ما در جستجوی پنج بهترین VPN تایلند به بررسی بیش از 150 VPN پرداختیم.

بیایید مستقیم مستقر شوید. با استفاده از جدول زیر می توانید نمونه هایی از بهترین VPN های تایلند را با متخصصان ما مقایسه کنید.

 1. ExpressVPN

  - سریعترین VPN ما تست می کنیم ، همه چیز را مسدود می کند ، با خدمات شگفت انگیز در همه جا

 2. NordVPN

  - مارک بزرگ با ارزش بسیار مناسب و قیمت بودجه

 3. CyberGhost VPN

  - VPN با رتبه بالا و دارای رتبه و قیمت عالی

 4. VPNArea

 5. خصوصی VPN

  - یکی از ارزانترین VPN ها در آنجا ، اما هنوز هم خدمات خوبی است

اطلاعات بیشتری می خواهید؟ برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین VPN های تایلند ، لیست عمیق زیر را بررسی کنید.

لیست بهترین VPN های تایلند

چرا از یک VPN در تایلند استفاده می کنید?

با یک دیکتاتوری نظامی حاکم بر تایلند ، قوانین این کشور بطور فعال تدوین می شود تا بتواند جمعیت را بهتر کنترل کند. این شامل نظارت و محدود کردن فعالیت های آنلاین شهروندان آن است. علاوه بر این ، تایلند همچنین در سال 2016 قانون جرم مربوط به رایانه را اصلاح کرد تا قدرت کنترل خود بر دسترسی به اینترنت افزایش یابد.

اگر در تایلند زندگی می کنید یا قصد بازدید از تایلند را دارید ، ممکن است برای جلوگیری از نظارت دولت از یک شبکه خصوصی مجازی تایلند (VPN) استفاده کنید. با استفاده از VPN ، می توانید ضمن دسترسی به وب بدون سانسور ، ردپاهای دیجیتالی خود را بپوشانید. همه مستحق آزادی آنلاین - از جمله شهروندان تایلند هستند.

VPN برای محدودیت های تایلند

دولت تایلند قبل از کودتای نظامی در سال 2006 ، محدود کردن دسترسی به اینترنت را آغاز کرد. بیشتر ممنوعیت ها روی وب سایت هایی حاوی مستهجن و سایر مضامین بزرگسالان متمرکز بود. از طرف دیگر ، به خوبی شناخته شده است که تایلند مطبوعات را تا حدی کنترل می کند تا از انتقاد سلطنت جلوگیری کند.

بعد از کودتای دوم نظامی در سال 2014 ، حلقه درونی حاكم به تدریج آن مقررات مطبوعاتی را گسترش داده تا انتقاد به اقدامات خود را در بر بگیرد. علاوه بر این ، این تحریم ها را نیز به وبلاگ نویسان ، رسانه های خبری ، پست های رسانه های اجتماعی و حتی محتوای نظرات چت زنده گسترش داده است..

VPN برای گفتگوی صوتی تایلند

به همین ترتیب ، هیچ پنهانی نیست که سانسور در تایلند در حال عقب افتادن از کنترل است. اگر در تایلند اقامت دارید یا قصد بازدید از تایلند را دارید ، باید خیلی دقیق تماشا کنید که چه چیزی را آنلاین می گذارید. مهم است که از متون ، فیلم ها و خدمات گپ صوتی خود در برابر تلاش های نظارت دولت محافظت کنید.

این موضوع را در نظر بگیرید: مقامات تایلندی اگر تحت صلاحیت تایلند باشند می توانند تلفنهای همراه را ضبط و ضبط کنند. به عنوان مثال ، محبوب ترین سیستم گپ صوتی در تایلند ، برنامه تلفن هوشمند Line - با بیش از 33 میلیون کاربر تایلندی است. دولت تایلند ادعا کرده است که می گویند آنها می توانند آنرا سرکوب کنند.

به همین دلیل است که باید در بالای یک VPN از اتصال محافظت شده پروتکل Voice over Internet (VoIP) محافظت کنید. با افزودن این اقدامات محافظ اضافی ، امنیت بسیار بیشتری نسبت به ارائه سیم کارت محلی خود ارائه می دهید.

پخش با VPN برای تایلند

در حالی که سایتهای پخش رسانه های خارجی در تایلند مسدود نیستند ، شهروندان تایلند فقط به محتوای تایلند محدود می شوند. این بدان معنی است که ، با وجود اینکه می توانید به حساب Netflix خود وارد شوید ، نمی توانید به کتابخانه خاصی از کشور خود دسترسی پیدا کنید.

این به دلیل محدودیت های حق چاپ است. برای افزودن محتوا به وب سایت های خود ، سرویس های استریم مانند Netflix و Hulu ابتدا باید حق مطلب را خریداری کنند. اگر شرکتی که محتوا را از آنها می خواهد دسترسی بیننده را به یک کشور خاص محدود کند ، سرویس های پخش جریانی از نظر قانونی باید به خواسته های خود عمل کنند.

خوشبختانه ، شما می توانید با استفاده از یکی از VPN های توصیه شده تایلند ، مکان و کتابخانه های خاص کشور خود را به هدر دهید.

استفاده از VPN برای دسترسی به محتوای مسدود شده در تایلند

بهترین راه حل برای دور زدن محدودیت های اینترنت و نظارت دولت تایلند ، نصب VPN است. این معیار حفظ حریم خصوصی تمام ارتباطات شما را رمزگذاری می کند. علاوه بر این ، ضمن عبور از سرورهای ISP شما ، مقصد واقعی اتصالات شما را نیز ماسک می کند.

با استفاده از VPN ، می توانید منشا درخواست یک سرویس را نقاب کنید. به عبارت دیگر: سرورهای جریان را می توان با فكر كردن در كشورشان - فریب داد - به شما توانایی دسترسی به محتوای آنها را داد. علاوه بر این ، استفاده از VPN علاوه بر خدمات پخش ویدیویی ، می تواند به شما در دسترسی به وب سایت های دیگر نیز کمک کند.

به عنوان مثال ، می توانید بدون نگرانی از سانسور ، وب سایت های بزرگسال را مرور کنید. شما می توانید هر وبلاگ مورد نظر خود را بخوانید - می توانید با ذهن خود صحبت کنید - در نهایت می توانید از یک اینترنت واقعاً باز لذت ببرید. با استفاده از VPN تایلند ، شما در حال آزادی حق خود را که لیاقت آن را دارید ، اعمال می کنید.

بلوک های VPN تایلندی

تنها عدم موفقیت در استفاده از VPN تایلند این است که همه VPN ها در تایلند کار نمی کنند. پس از مطالعه ای که توسط رصدخانه باز دخالت شبکه انجام شد ، مشخص شد که مقامات تایلند برخی از وب سایت های VPN را مسدود می کنند.

وب سایت هایی که مورد آزمایش قرار گرفته اند ، برای همه VPN های جهان صحبت نمی کنند ، اما هرکدام از آنها - hotspotshield.com ، anشناس.org و ultasurf.net - مسدود شدند. خوشبختانه راه حل های مختلفی برای این مشکل وجود دارد. اول ، شما می توانید قبل از سفر به تایلند در یک VPN مشترک شوید.

بخش منفی این راه حل این است که پشتیبانی مشتری می تواند مشکل باشد ، زیرا وب سایت ها مسدود می شوند. به همین دلیل راه حل دوم راه حل پیشنهادی ماست: از یک VPN استفاده کنید که توسط مقامات تایلندی مسدود نشود. همه VPN های ذکر شده در راهنمای 5 برتر ما نه تنها از حالت انسداد خارج نمی شوند بلکه توسط تیم ما در ProPrivacy.com بسیار توصیه می شوند..

ایمن سازی داده ها از طریق VPN Thailand

با استفاده از VPN تایلند ، شما مقصد واقعی ترافیک خود را پنهان می کنید. این اقدامات امنیتی از گزارش دهندگان ISP در سایتهایی که به آنها وصل می شوید جلوگیری می کند. با رمزگذاری تمام ارتباطات ، می توانید با مشاهده پرونده هایی که بارگیری می کنید و جریانهای ویدیویی که به آنها دسترسی دارید ، از اجرای برنامه های نظارت بر اجرای حریم خصوصی شخصی که به حریم خصوصی شما حمله می کنند ، جلوگیری کنید.

هنگامی که شما یک سرویس دهنده VPN را اجرا می کنید ، سیستم خود را مجبور می کنید تا فقط پیام های دریافتی را از سرور VPN متصل بر خلاف سرور واسطه ای که معمولاً از آن عبور می کند بپذیرد. به عبارت دیگر: به شما و داده هایتان ناشناسیت و امنیت ارائه می شود. هنگامی که از یک VPN Thailand استفاده می کنید ، لازم نیست نگران شخص ثالثی باشید که داده های شما را به خطر می اندازد.

آیا VPN در تایلند قانونی است?

VPN به منظور فراهم آوردن حریم خصوصی و ناشناس ماندن در اختیار کاربران خود قرار دارد. در حالی که برخی از کشورها مانند تایلند قوانین جدی در مورد حفظ حریم خصوصی دارند ، ناشناس بودن غیرقانونی نیست. بنابراین ، استفاده از VPN در تایلند غیرقانونی نیست. اگر به دنبال ایجاد اعتماد به یک ارائه دهنده VPN هستید ، می توانید با سهولت این کار را انجام دهید.

از طرف دیگر ، توجه داشته باشید که ، اگرچه ممکن است VPN در تایلند قانونی باشد ، استفاده از VPN برای فعالیت های غیرقانونی قانونی نیست (در هرجایی). همیشه با احتیاط عمل کنید.

استفاده از VPN موبایل در تایلند

هنگام انتخاب یک VPN تایلند برای دستگاه تلفن همراه خود ، مهم است که همه فاکتورهای واجد شرایط مانند سرعت VPN ، مکان سرور ، پیاده سازی های امنیتی و خط مشی های حفظ حریم خصوصی / ورود به سیستم را در نظر بگیرید. هنگام تصمیم گیری در مورد ارائه دهنده تلفن همراه VPN ، حتماً یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

اندروید

با استفاده از چند روش مختلف می توانید VPN را بر روی دستگاه Android خود نصب کنید. روش اول ساده است - حرکت به فروشگاه برنامه و برنامه VPN مورد نظر خود را بارگیری کنید. روش دوم ، همانطور که در بالا ذکر شد ، نصب VPN با استفاده از یک فایل APK است:

 1. اطمینان حاصل کنید که بارگیری های فروشگاه غیر Play را به دستگاه خود اجازه داده اید
 2. به وب سایت VPN بروید
 3. فایل APK را در دستگاه Android خود بارگیری کنید
 4. انتخاب کنید خوب برای شروع بارگیری
 5. بعد از بارگیری برنامه APK ، روی ضربه بزنید باز کن
 6. با انتخاب مجوزهایی به برنامه بدهید نصب
 7. پس از اتمام نصب ، را انتخاب کنید باز کن
 8. VPN شما باز خواهد شد!

برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین برنامه های VPN Android ، بهترین راهنمای Android VPN ما را بخوانید.

iOS

نصب VPN در دستگاه iOS شما به آسانی می تواند به فروشگاه برنامه بروید ، جستجوی VPN دلخواه خود و سپس نصب آن را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین برنامه های VPN در iOS ، راهنمای بهترین آیفون VPN های ما را بخوانید.

انتخاب سرور VPN تایلند

هنگام انتخاب سرور VPN تایلند ، باید چند تست سرعت مختلف انجام دهید و نتایج را با یکدیگر مقایسه کنید. این فرصت را به شما می دهد تا ببینید که کدام سرور در عملکرد آن به شما کمک می کند. علاوه بر این ، انتخاب یک ارائه دهنده VPN که انواع زیادی از سرورها و مکانهای سرور را ارائه می دهد ، مفید است.

بهترین سرورهای VPN تایلند برای اتصال

اگر به دنبال بهترین سرور VPN تایلند برای اتصال هستید ، می خواهید موارد مختلفی را در نظر بگیرید. اول از همه ، یک VPN پیدا کنید که تعداد بسیاری از مکان های مختلف سرور را در اختیار شما قرار می دهد - چندین مورد از آنها در تایلند ساکن هستند. علاوه بر این ، شما همچنین باید VPN را انتخاب کنید که سوئیچینگ نامحدود سرور را ارائه می دهد.

تایلند VPN: نتیجه گیری

ایستادن در برابر سانسور و عدم حفظ حریم خصوصی آنلاین در تایلند از اهمیت برخوردار است. این حق شما به عنوان یک انسان برای آزادی آزادی است - از جمله آزادی دیجیتال. با استفاده از یک VPN تایلند ، شما نه تنها به حق خود برای حفظ حریم خصوصی و آزادی ایستادگی می کنید ، بلکه این کار را در یک محیط امن انجام می دهید.

VPN های ذکر شده در این 5 راهنمای برتر در آنچه انجام می دهند موفق هستند ، یعنی فرار از نظارت مقامات تایلند. علاوه بر این ، هر VPN سرورهای DNS مخصوص به خود را ارائه می دهد و رمزگذاری درجه نظامی با ویژگی های امنیتی قوی را ارائه می دهد. دیگر لازم نیست نگران مقامات یا شخص ثالثی باشید که فعالیت های آنلاین خود را به خطر بیاندازد.

دولت تایلند همچنان فشار خود را برای نظارت شدید اینترنت انجام داده است. وقت آن است که با یکی از VPN های تایلند به عقب برگردیم.

 1. ExpressVPN

  - سریعترین VPN ما تست می کنیم ، همه چیز را مسدود می کند ، با خدمات شگفت انگیز در همه جا

 2. NordVPN

  - مارک بزرگ با ارزش بسیار مناسب و قیمت بودجه

 3. CyberGhost VPN

  - VPN با رتبه بالا و دارای رتبه و قیمت عالی

 4. VPNArea

 5. خصوصی VPN

  - یکی از ارزانترین VPN ها در آنجا ، اما هنوز هم خدمات خوبی است

اعتبار تصویر: آهنگ تان یان / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me