بلند شوید 33٪ بسته های ProtonVPN را خاموش کنید.

ProtonVPN یکی از بهترین شبکه های خصوصی مجازی مجازی است که دارای پایگاه عملیاتی سوئیس و خط مشی عدم ورود به سیستم است ، اما این سرویس در هنگام خرید به اشتراک حق بیمه خود زنده می شود. خوشبختانه ، ما راهی برای کاهش هزینه ها داریم و در هنگام استفاده از کوپن ProtonVPN ما در هزینه خود صرفه جویی می کنیم.

در کنار برنامه رایگان ، سه رده حق بیمه برای انتخاب وجود دارد: برنامه های اولیه ، پلاس و ویژن. همه دسترسی به سرورهای پر سرعت ProtonVPN در 44 کشور مختلف وجود دارد ، اما بین هر یک اختلاف وجود دارد که توصیه می کنیم قبل از تصمیم خود با آن مطلع شوید. در یک نگاه ، برنامه Plus بهترین ارزش پول را با ریختن خود در همان محدودیت هایی که با لایه Basic مشاهده می شود ، از جمله Tor over VPN ، 5 اتصال همزمان به جای 2 و امکان دسترسی به محتوای جریان geoblocked ارائه می دهد. مگر اینکه بخواهید از ProtonMail (سرویس پست الکترونیکی پیشنهادی ما) استفاده کنید ، بهتر است به سراغ بسته Visionary بروید.

ProPrivacy کوپن محترم 33٪ از اشتراکهای 2 ساله جدید ProtonVPN را تراشیده و برنامه اولیه را تا 3.29 دلار در ماه (با مبلغ 79 دلار) ، برنامه Plus به 6.63 $ در ماه (159 دلار برای دو سال) و طرح ویژisionary کاهش می دهد. در هر ماه به 19.96 دلار کاهش می یابد (479 دلار برای هر دو سال). اگر این یک تعهد بیش از حد طولانی مدت باشد ، پس می توانید با پرداخت سالانه 20٪ صرفه جویی کنید ، برنامه اولیه را به 4 دلار در هر ماه (48 دلار در سال) ، برنامه Plus به 8 دلار در ماه (با پرداخت 96 دلار در سال) کاهش دهید. و بسته ویژوال به 24 دلار در ماه (288 دلار در سال). و البته هنوز هم می توانید برنامه های ماهانه معمولی را به ترتیب 5 ، 10 دلار و 30 دلار انتخاب کنید.

ProtonVPN
ProtonVPN
کوپن تخفیف


حداکثر 33٪
خاموش
اتصال خود را ایمن کنید

نحوه استفاده از کوپن

    1. برای تغییر مسیر به وب سایت روی کوپن کلیک کنید.
    2. دکمه سبز "Get ProtonVPN Now" را انتخاب کنید.
    3. بسته خود را با کلیک بر روی دکمه های "دریافت" در زیر ترجیح خود انتخاب کنید.
    4. برای پرداخت وجهی که در آن کوپن به طور خودکار اعمال می شود ، به حساب موجود خود وارد شوید یا وارد شوید.

توجه داشته باشید

در پایان سال اول ، برنامه شما به قیمت کامل باز می گردد و برای یک سال بعد تمدید می شود. ProPrivacy برای ردیابی بیشترین معاملات در اطراف اختصاص داده شده است ، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین تخفیف ها ، دوباره به وب سایت مراجعه نکنید..

چرا ProtonVPN?

برای آسان تر کردن امور ، ProtonVPN برنامه های کاربردی آماده برای سیستم عامل هایی مانند Windows ، Mac ، Android و iOS را دارد که دارای اسکریپت خط فرمان برای کاربران Linux از طریق OpenVPN است. این همه انتخاب خوب و خوب برای ردیف رایگان ProtonVPN است زیرا این شرکت بدون در نظر گرفتن برنامه دارای تمرکز خوبی روی حفظ حریم خصوصی است ، اما شما می توانید از ویژگی هایی که منحصر به برنامه های پرداخت شده است ، استفاده کنید ، از جمله توانایی رفع انسداد سرویس های پخش شده محدود منطقه ای مانند Netflix ، Amazon Prime و حتی YouTube.

خدمات برتر ProtonVPN می تواند Netflix ، Amazon Prime و حتی YouTube را از حالت انسداد خارج کند.

ProtonVPN با انتشار گزارش شفافیت و ضمانت نامه ای در جهت برقراری ارتباط با مشتریان خود تأکید می کند تا کاربران را به صورت غیر مستقیم به دخالت دولت هشدار دهد. امنیت نسبتاً محکم است و از طریق رمزگذاری AES-256 از نوع درجه نظامی ، تبادل کلید RSA 4096 بیتی و HMAC با SHA384 برای احراز هویت پیام ها استفاده می شود..

شما می توانید برای ProtonVPN از طریق کارت های بدهی و اعتباری ، پی پال یا بیت کوین بپردازید ، اما قرعه کشی واقعی آزمایشی رایگان 7 روزه پلاس است که هنگام آغاز یک حساب کاربری رایگان ارائه می شود. این به شما امکان می دهد تا بدون نیاز به وارد کردن جزئیات پرداخت در سیستم خود ، خودتان را بدانید که خدمات چقدر خوب است. اگر نظر خود را تغییر دهید ، 30 روز ضمانت برگشت پول بدون هیچ گونه سوال شما را بازپرداخت می کند.

همین الان عمل کن

33٪ یكی از بزرگترین تخفیف هایی است كه ما از ProtonVPN دیدیم و كاهش قیمت ها بین چند و بسیار فاصله دارد. انتظار زیادی برای معامله بعدی جمعه سیاه منتظر است ، بنابراین چرا مطمئن نیستید که در اینجا محافظت شده اید و اکنون با یکی از بهترین معامله هایی که شرکت ارائه کرده است?

هر کاری را که می خواهید انجام دهید فراموش نکنید که پس از طی کردن دوره خود ، برنامه شما به طور خودکار تبدیل به قیمت کامل خواهد شد. در این رویداد ، ProPrivacy حول و حوش شما خواهد بود تا شما را از بهترین معاملات موجود در آنجا مطلع کند ، زیرا منظره ای در حال تغییر است.

ProtonVPN
ProtonVPN
کوپن تخفیف

حداکثر 33٪
خاموش
اتصال خود را ایمن کنید

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me