با استفاده از موتور جستجوی خصوصی مانند StartPage یا DuckDuckGo اهمیت بیشتری پیدا می کند. اینها معمولاً برای بازگشت نتایج ، موتورهای جستجوگر بزرگ را به کار می گیرند, اما درخواست جستجوی پراکسی را به گونه ای انجام می دهد که گوگل یا یاهو یا مایکروسافت نمی دانند چه کسی این جستجو را انجام داده است. به عبارت دیگر, اینها فقط می دانند که جستجوی جستجو از موتور جستجوی حریم خصوصی گرفته شده است.

این موتورهای جستجو برای حفظ حریم خصوصی قول می دهند آدرس IP یا هر جستجو را انجام ندهید. آیا این برای شما مناسب است؟ خوب سوال بعدی ، این است که موتور جستجوی حریم شخصی برای استفاده از…

بهترین موتور جستجوی خصوصی

در اینجا بهترین موتورهای جستجوی خصوصی که ناشناس هستند و جایگزین عالی Google هستند.

 1. DuckDuckGo

  - محبوب ترین موتور جستجوی خصوصی

 2. SearX


  - موتور جستجوی منبع باز که هیچگونه سیاهه ای را تضمین نمی کند

 3. جستجوی را قطع کنید

  - پسوند حریم خصوصی که با مرورگر مورد علاقه شما کار می کند

 4. StartPage

  - موتور جستجوگر کاربر پسند اگر به تبلیغات توجه نکنید

 5. پیکیر

  - خدماتی که می توان از تماشای آن به خاطر رویکردی متفاوت و متفاوت استفاده کرد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر موتور جستجوی خصوصی ، به خواندن این راهنما ادامه دهید.

Google درباره من چه می داند?

مشکل بیشتر موتورهای جستجوگر این است که آنها از شما جاسوسی می کنند. این مدل تجاری آنهاست - تا آنجا که ممکن است درباره شما اطلاعات کسب کرده و تبلیغات بسیار هدفمند ارائه دهید مستقیماً به پنجره مرورگر خود بروید.

گوگل حتی اخیراً مهلت قانونی خود را کاهش داده است با اسکن ایمیلهای خود با آنچه در جستجوی شما می آموزد ، آنچه را یاد می گیرد ترکیب کند. همه بهتر که از شما جاسوسی کنم. اطلاعاتی که معمولاً هر بار که جستجو می کنید جمع آوری و ذخیره می شوند شامل:

 • آدرس IP شما
 • تاریخ و زمان پرس و جو
 • عبارات جستجو
 • شناسه کوکی - این کوکی در پوشه کوکی مرورگر شما واریز می شود و به طور منحصر به فرد رایانه شما را مشخص می کند. با استفاده از آن ، یک ارائه دهنده موتور جستجو می تواند یک درخواست جستجو را به رایانه شما ردیابی کند.

این اطلاعات معمولاً به صفحه وب درخواست شده و به دارندگان هرگونه بنر تبلیغی شخص ثالث که در آن صفحه نمایش داده می شود ، منتقل می شود. همانطور که در اینترنت گشت و گذار می کنید, تبلیغ کنندگان نمایه (بالقوه بسیار شرم آور) از شما ایجاد می کنند.

البته ، اگر گوگل ، مایکروسافت و یاهو! و غیره ، درباره شما چیزهای زیادی می دانند ، این اطلاعات می تواند (و اغلب آنها) به پلیس و NSA تحویل داده شود. بنابراین زمان خوبی برای بدست آوردن یک جایگزین Google است.

در واقع ، اخیراً چنین بود شواهدی پدید آمد که نشان می دهد یاهو با دستکش با NSA کار می کند خیانت کاربران خود به سرویس اطلاعاتی شیطان ، شیطان.

گزارش شفافیت Google - درخواست داده های کاربر

گزارش شفافیت Google درباره تعداد درخواست های داده کاربر دریافت شده ، و شماره (حداقل تا حدی) که به آنها ملحق شده است

حباب فیلتر: آنچه اینترنت از شما پنهان می کند

مزیت دیگری که در استفاده از موتور جستجو برای ردیابی شما وجود ندارد این است که از جلوه "فیلتر حباب" جلوگیری می کند. اکثر موتورهای جستجو از اصطلاحات جستجوی گذشته شما (و چیزهایی که "دوست دارید" در شبکه های اجتماعی برای نمایه کردن شما استفاده می کنند. آنها سپس می توانند نتیجه را برگردانند که فکر می کنند مورد علاقه شما هستند.

این می تواند منجر به دریافت بازده های جستجو شود که با دیدگاه شما موافق هستند ، و این شما را به یک "حباب فیلتر" می بندد ، جایی که شما نمی توانید دیدگاه ها و نظرات جایگزین را ببینید زیرا در نتایج جستجوی شما کم شده است.

نه تنها این کار را می کند دسترسی شما به بافت غنی و تعدد ورودی انسان را انکار می کنید, اما همچنین می تواند خطرناک باشد این می تواند تعصبات را تأیید کند, و از دیدن "تصویر بزرگتر" جلوگیری می کند.

بهترین موتورهای جستجو خصوصی

1. DuckDuckGo

در دنیایی که با ردیابی اداره می شود ، DuckDuckGo قول می دهد از حریم خصوصی شما حمایت کند!

 • قیمت گذاری

  از جانب $ 0.00
  / ماه

DuckDuckGo است “موتور جستجوگرانی که قول می دهند شما را ردیابی نکنند”. گابریل وینبرگ ، مدیرعامل و بنیانگذار DuckDuckGo اظهار داشته است “اگر FBI به ما بیاید ، ما چیزی برای ارتباط با شما نداریم.”

این هست یک شرکت مستقر در ایالات متحده است و هست محبوب ترین و پر بیننده ترین موتورهای جستجوی حریم خصوصی جستجوها در درجه اول از طریق یاهو انجام می شوند ، که با آنها DuckDuckGo رابطه محکمی برقرار است.

این با توجه به افشاگری های اخیر در مورد پیوندهای آن با NSA بسیار نگران کننده است ، اما DuckDuckGo همچنان قول می دهد که اطلاعات شخصی را جمع آوری یا به اشتراک نمی گذارد.

نتایج جستجو

 • DuckDuckGo پیشنهادات جستجو را ارائه می دهد همانطور که در یک پرس و جو تایپ می کنید.
 • بازده جستجو است سریع.
 • این شامل بازگرداندن جستجوی تصویر و فیلم است.
 • ارائه نتایج بسیار واضح است.
 • دسته های فیلتر جستجو شامل وب ، تصاویر ، فیلم ها ، محصولات ، معانی ، تعریف و اخبار هستند. فیلترهای نمایش داده شده تطبیقی ​​هستند, و DDG در ابتدا نتایج را در زیر دسته فیلترهایی که احساس می کند مناسب ترین اصطلاحات جستجو است ، نشان می دهد. بسته به فیلتر انتخاب شده ، DuckDuckGo ممکن است پیش نمایش های تصویر ، ویدئو یا ویکی پدیا را در بالای صفحه جستجو یا در یک جعبه سمت راست نتایج نمایش دهد..
 • تبلیغات نیز ممکن است نمایش داده شود در سمت راست نتایج جستجو آگهی های پرداخت شده به طور واضح به همین ترتیب مشخص شده اند ، دارای احتیاط هستند و هستند هرگز با “خالص” بازگرداندن جستجو.
 • با این حال ، نتایج تصویر فقط با اندازه قابل فیلتر هستند (کوچک ، متوسط. بزرگ).
 • نتایج فیلم پیش نمایش تصویر کوچک را نشان می دهد. فیلم های YouTube می توانند مستقیماً از DDG پخش شوند وب سایت ، اما یک اخطار به شما هشدار می دهد که توسط YouTube / Google ردیابی می شود.
 • نتایج همچنین می تواند بر اساس کشور و تاریخ فیلتر شود (هر زمان ، روز گذشته ، هفته گذشته یا ماه گذشته).
 • از نظر ذهنی ، کیفیت DuckDuckGo را پیدا می کنم’s جستجو بسیار خوب است. با این حال ، من شکایتهایی را از طرف دیگران مشاهده کرده ام که آنها را به خوبی مانند گوگل مشاهده نمی کنند. این یکی از دلایلی است که چرا “النگو” بسیار مفید هستند (در زیر مراجعه کنید).

Duck Duck Go نتایج جستجو

در اینجا می توانیم هر دو فیلتر متنی را در تبلیغات واقعی (مستقیم به مستقیم محصولات) و تبلیغات گسسته DDG مشاهده کنیم

چگونه پول درآورد

DuckDuckGo نمایش تبلیغات در کنار نتایج جستجو اینها از یاهو به عنوان بخشی از اتحاد جستجوی یاهو و مایکروسافت تهیه شده است. به طور پیش فرض ، هنگامی که تبلیغ کنندگان برای یک حساب Bing Ads ثبت نام می کنند ، تبلیغات آنها بطور خودکار چرخش در بینگ را وارد می کند’کانال های توزیع ، از جمله DuckDuckGo

از همه مهمتر, این تبلیغات بدون هدف است (آنها بر اساس شرایط جستجوی شما نمایش داده می شوند) و همانطور که قبلاً اشاره شد, آنها به وضوح مشخص شده اند و جداگانه از نشان داده شده اند “خالص” بازگرداندن جستجو.

DuckDuckGo است بخشی از برنامه های وابسته آمازون و eBay. هنگامی که از طریق DuckDuckGo به آن سایتها می روید و متعاقباً خرید می کنید ، کمیسیون کمی دریافت می کند. هیچ اطلاعات شناسایی شخصی از این طریق ارائه نمی شود, اما ، و این بر رتبه بندی نتایج جستجو تأثیر نمی گذارد.

حریم خصوصی

DuckDuckGo اظهار می کند که اطلاعات شخصی را جمع آوری یا به اشتراک نمی گذارد.

 • ممکن است یک کد وابسته به برخی سایتهای تجارت الکترونیک (به عنوان مثال آمازون) اضافه شود & eBay) ، اما این شامل هیچ اطلاعات شناسایی شخصی نمی شود.
 • مستقر شدن در ایالات متحده به این معنی است که DuckDuckGo تحت فشار و قوانین دولت قرار دارد مانند FISA و قانون میهن پرست. این بدان معنی است که دولت ایالات متحده می تواند DuckDuckGo را برای شروع ورود به سیستم کاربران خود موظف کند’ فعالیت ها. و از هشدار دادن شرکت به کاربران در مورد این واقعیت از طریق سفارش گگ جلوگیری کنید.
 • DuckDuckGo از سرورهای آمازون استفاده می کند. باز هم ، این یک شرکت آمریکایی است و تحت فشار دولت آمریکا قرار دارد.
 • گزارش امنیتی آزمایشگاه های Qualys SSL: A+

گابریل وینبرگ ، مدیرعامل DuckDuckGo ، در رابطه با این مقاله با من تماس گرفته است و تلاش می کند یک بار دیگر به ما اطمینان دهد که DuckDuckGo از نظر حفظ حریم خصوصی است و هیچ داده ای را حفظ نمی کند..

امکانات

علاوه بر آن نه فیلترهای متنی متنوع, برجسته ترین ویژگی DuckDuckGo است “النگو”.

این به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی وب سایت های دیگر را جستجو کنید. به عنوان مثال ، تایپ کردن guk قبل از جستجوی نتایج ، نتایج جستجوی Google UK را برمی گرداند ، و با تایپ کردن یک فروشگاه Amazon را برای شما جستجو می کند..

توجه داشته باشید که bangs شما را به وب سایت مورد نظر منتقل می کند. جستجوها پراکسی نیستند ، بنابراین اگر مستقیم Google را زنگ بزنید ، یک عنصر حریم خصوصی از دست می دهید. خوشبختانه راه حلی وجود دارد. با تایپ کردن! s یا! sp می توانید موی چتری را با Startpage.com ترکیب کنید (به بررسی بالا مراجعه کنید) و به دلیل اینکه Startpage.com از گوگل استفاده می کند ، می توانید بهترین های هر دو جهان را داشته باشید.

افکار من

DuckDuckGo رابط کاربری خوب و ساده ای را ارائه می دهد ، اگرچه برخی ممکن است گوگل را به نتایج جستجوی اصلی مبتنی بر یاهو ترجیح دهند..

انفجارها یک ویژگی قاتل است, با این حال ، و مسیری که به دنبال جبران این مسئله باشد ، مسیری طولانی را طی می کند. فقط به یاد داشته باشید که اگر می خواهید از گوگل سؤال کنید و از حریم شخصی خود محافظت کنید ، منطقی است که به جای اینکه مستقیماً به Google بروید ، با جستجوی Google یا نتایج جستجوی Google در حریم خصوصی ، به StartPage.com ضربه بزنید..

بنابراین ، جای تعجب ندارد DuckDuckGo بسیار محبوب است. اما این واقعیت که این یک شرکت آمریکایی است باید توجه به احتیاط را گوشزد کند.

2. SearX

SearX با گزینه های عمومی و خود میزبان همه کاره است - مورد دوم در حفظ حریم خصوصی بی نظیر است

 • قیمت گذاری

  از جانب $ 0.00
  / ماه

کمتر شناخته شده ، اما جذب سریع با جامعه امنیتی SearX است. نه تنها SearX منبع کاملاً آزاد, ولی تنظیم آن آسان است و نمونه خود را از آن اجرا کنید.

یک ... وجود دارد به عنوان مثال رسمی SearX, یا می توانید یکی از آنها را استفاده کنید بسیاری از نمونه های عمومی داوطلبانه. اما آنچه SearX واقعاً در مورد آن است نمونه خود را اجرا کنید. این باعث می شود SearX تنها موتور metasearch باشد که در آن می توانید 100٪ مطمئن باشید هیچ سیاهه ای نگهداری نمی شود!

نتایج جستجو

 • به طور پیش فرض ، SearX نتایج حاصل از تعداد زیادی موتور جستجوگر است.

صفحه نتایج SearX

در تنظیمات برگزیده ، کاربران می توانند از موتورهای جستجو استفاده کنند

 • پیشنهادات جستجو ارائه نمی شود
 • جستجوها را می توان با دسته های زیر فیلتر کرد: کلی ، پرونده ها ، تصاویر ، IT ، نقشه (با استفاده از OpenStreetMap) ، موسیقی ، اخبار ، علوم ، رسانه های اجتماعی و فیلم ها. آنها همچنین می توانند با گذشت زمان فیلتر شوند.
 • وجود دارد بدون تبلیغات.
 • نوشته های ویکی پدیا در سمت راست نتایج جستجو نمایش داده می شوند.
 • هیچ فیلتر اضافی برای تصاویر وجود ندارد ، اگرچه پیش نمایش در هنگام کلیک بر روی آنها نمایش داده می شود.
 • نتایج فیلم پیش نمایش تصویر کوچک را نشان می دهد. با کلیک بر روی یک فیلم ، شما به وب سایتی که در آن میزبان است ، می برد (به عنوان مثال YouTube یا Vimeo).
 • نتایج جستجو قابل بارگیری است به عنوان پرونده .csv ، .json. ، یا فایل RSS.
 • همانند Startpage, نتایج جستجو را می توان پراکسی مشاهده کرد. این اراده “زنگ تفريح” بسیاری از وب سایت ها ، اما سطح بسیار بالایی از حریم شخصی را مجاز می سازد.
 • نتایج جستجو به اندازه موتور خوب است’انتخاب شد. نمونه رسمی به طور پیش فرض از گوگل ، بینگ ، ویکی پدیا و بسیاری دیگر از موتورهای درجه یک استفاده می کند ، بنابراین نتایج عالی هستند.

گزینه های SearX

هیچ آگهی وجود ندارد ، پیشنهادات جستجو در سمت راست ذکر شده است ، و مانند Startpage ، می توانید صفحات وب را پروکسی کنید

چگونه پول درآورد

SearX یک است پروژه منبع باز توسط داوطلبان اداره می شود. به طور رسمی ، وجود دارد بدون تبلیغات در سایت و بازاریابی وابسته.

زیرا منبع باز است, اپراتورهای فردی موارد عمومی SearX هستند رایگان برای معرفی مدل های مالی خود. اما من هنوز یک نمونه واحد را پیدا نکردم که صددرصد تبلیغ و بدون وابستگی نباشد.

حریم خصوصی

 • وجود دارد هیچ راهی برای اطلاع از اینکه آیا اپراتور نمونه عمومی SearX در جستجوی گزارش های شما است یا خیر. و این شامل نمونه رسمی است.
 • گفته می شود ، هیچ راهی برای تضمین DDG ، Startpage یا سایر موارد وجود ندارد “خصوصی” موتورهای جستجو نیز جستجوهای شما را وارد نمی کنند…
 • اگر به حریم شخصی جدی هستید ، بنابراین, شما باید نمونه SearX خود را تنظیم کنید. در حقیقت ، تنظیم نمونه SearX شخصی خود روی سروری که فقط شما مستقیم آن را کنترل می کنید تنها راهی است که در حال حاضر برای اطمینان از عدم جستجوهای شما در دسترس است..
 • این باعث می شود خود میزبان نمونه های SearX بسیار ایمن ترین موتورهای جستجو هستند در دسترس. مستندات برای نصب نمونه SearX شخصی شما در اینجا موجود است.
 • برای کاربر معمولی ، موارد عمومی SearX بعید است که جستجوهای شما را وارد کنند بسیار کمتر احتمال دارد که توسط امثال NSA تحت نظارت قرار گیرد از سایر خدمات ذکر شده در اینجا.
 • البته فقط به یاد داشته باشید که هیچ راهی برای اطمینان از این امر وجود ندارد.
 • گزارش امنیتی آزمایشگاه های Qualys SSL برای searx.me (به عنوان مثال رسمی): الف توجه داشته باشید که هر نمونه SearX (عمومی یا خصوصی) از این نظر متفاوت است.

امکانات

همانند Startpage ، توانایی وب سایتهای پروکسی اگر بتوانید بسیاری از وب سایتهایی که بازدید می کنید با آن زندگی کنید ویژگی قاتل است.

افکار من

برای محافظت از جدی در زمینه حفظ حریم خصوصی فن آوری ، یک نمونه SearX که خود میزبان آن است ، راهگشا است. به زبان ساده, هیچ چیز دیگری در همان لیگ وقتی که می دانیم مطمئناً جستجوهای شما وارد نشده اند وجود دارد.

همچنین ممکن است کاربران معمولی بیشتر از چگونگی عملکرد این نرم افزار در موارد عمومی شگفت زده شوند. احساسات شخصی من این است که اینها هستند بسیار کمتر احتمال دارد که جستجوهای خود را وارد کنید یا توسط ایالات متحده و دولت های دیگر جاسوسی شوید از DuckDuckGo ، Startpage یا قطع اتصال. اما این فقط حدس و گمان است.

3. جستجوی را قطع کنید

تلاشهای خود را برای تأمین همه نیازهای امنیتی - از VPN تا پسوند مرورگر قطع کنید

 • قیمت گذاری

  از جانب $ 0.00
  / ماه

شرکت مستقر در ایالات متحده است با برخی از آنها نام خود را ساخته است برنامه های افزودنی مرورگر عالی برای دسترسی به حریم خصوصی در سالهای اخیر. یکی از این منابع منبع باز است افزونه جستجوی Firefox و Chrome را جدا کنید (یک برنامه Android با منبع آزاد نیز موجود است).

اگرچه این افزودنی مرورگر هنوز روش اصلی استفاده از Disconnect Search است یک برنامه وب JavaScript در دسترس است. این فرمت از مرورگر تقلید می کند و به شما امکان می دهد جستجوهای وب را از صفحه وب جستجوی قطع ارتباط انجام دهید.

همچنین قطع کنید یک برنامه حق بیمه VPN و امنیتی آنلاین را به بازار عرضه می کنید, با قابلیت جستجوی قطع ارتباط داخلی. لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد این ، به بررسی VPN Disconnect من مراجعه کنید.

نتایج جستجو

 • جستجوها معمولاً از افزونه مرورگر انجام می شوند.
 • می توانید کدام یک از سه موتور جستجو را برای پرس و جو انتخاب کنید: Bing ، Yahoo یا DuckDuckGo (پیش فرض).
 • بر خلاف موتورهای metasearch دیگر که در مورد این مقاله بحث می کنند ، Disconnect بازده جستجو را در وب سایت خود نشان نمی دهد. نتایج به سادگی از طریق قطع ارتباط هدایت می شوند’سرورهای s برای مخفی کردن منشاء خود و سپس در موتور جستجو انتخاب شده باز می شوند’صفحه وب.
 • جستجوهای حالت ناشناس پشتیبانی می شوند.

پسوند مرورگر

پسوند مرورگر

چگونه پول درآورد

کالای Premium را از بازار جدا کنید ، اما قطع ارتباط برنامه افزودنی مرورگر رایگان است. آی تی IP خود را هنگام انجام جستجو پنهان می کند اما سپس شما را مستقیماً به موتور جستجوی انتخاب شده می فرستد.

این بدان معنی است که قطع کنید هیچ تبلیغات و بازاریابی وابسته ای انجام نمی دهد هنگام انجام جستجو.

حریم خصوصی

 • قطع ارتباط یک شرکت آمریکایی است و به همین دلیل است انتخاب خوبی برای ترسناک تر NSA در آنجا نیست.
 • برنامه افزودنی مرورگر منبع باز است ، اما درخواست های جستجو هنوز هم می توانند با قطع ارتباط وارد سیستم شوند, همانطور که از طریق سرورهای آن ساخته می شوند.
 • قطع شدن میزبان سرویس آن در سرورهای آمازون است.
 • گزارش امنیتی آزمایشگاههای Qualys SSL: A (این مربوط به وب سایت Disconnect.me است).

افکار من

افزونه مرورگر جستجو را جدا کنید روشی سریع و آسان برای پنهان کردن هویت واقعی شما فراهم می کند هنگام انجام جستجو با استفاده از موتور جستجوی مورد علاقه خود. واقعیت قطع ارتباط است مستقر در ایالات متحده است, با این حال ، یک مسئله مهم است.

4. StartPage

مستقر در هلند ، StartPage برخلاف رقبای آمریکایی خود از قوانین محرمانه حفظ حریم خصوصی برخوردار است!

 • قیمت گذاری

  از جانب $ 0.00
  / ماه

Startpage.com و Ixquick توسط همین شرکت اداره می شوند. در گذشته, Startpage.com نتایج Google را برگرداند ، در حالی که Ixquick نتایج تعدادی از موتورهای جستجو دیگر را بازگرداند, اما گوگل نیست. این دو سرویس اکنون با هم ترکیب شده اند, و هر دو نتایج Google یکسان را برمی گردانند.

اگرچه دیگر به طور جدی پشتیبانی نمی شود ، موتور قدیمی metasarch Ixquick هنوز در Ixquick.eu موجود است. جالب است که ، با وجود اینکه دیگر به طور فعال پشتیبانی نمی شود, Startpage.com اخیراً نتایج یاهو را از موتور جستجوی میراث حذف کرده است. این در پاسخ به خبرهایی است که یاهو به جاسوسی NSA در کاربران خود کمک کرده است.

نتایج جستجو

 • پیشنهادات ارائه نمی شود همانطور که به طور پیش فرض تایپ می کنید ، اما این کار را می توانید در تنظیمات فعال کنید.
 • جستجو کردن بازده سریع است, اما شاید نه به همان سرعت از DuckDuckGo (این یک ارزیابی کاملاً ذهنی است).
 • ارائه نتایج بسیار واضح است.
 • جستجوها فقط با دسته های وب ، تصاویر و فیلم ها قابل فیلتر هستند. یک گزینه جستجوی پیشرفته در دسترس است که به شما امکان می دهد انواع پارامترهای جستجو را مشخص کنید ، و می توانید نتایج را با زمان فیلتر کنید.
 • تبلیغات بالاتر از نتایج جستجو نمایش داده می شوند. آن ها هستند به وضوح به عنوان تبلیغات مشخص شده اند و با آن مخلوط نمی شوند “خالص” نتایج جستجو.
 • نتایج فیلم پیش نمایش تصویر را نشان می دهد. YouTube را نمی توان به طور مستقیم در وب سایت Startpage پخش کرد به دلایل حریم خصوصی و در یک برگه جدید باز خواهد شد.
 • نتایج جستجو مستقیم از Google گرفته می شوند و بنابراین بسیار خوب هستند.

جستجوی صفحه شروع

تبلیغات گسسته اما با برچسب واضح است

چگونه پول درآورد

تقریباً مانند DuckDuckGo ، Startpage.com از تبلیغات و پیوندهای وابسته درآمد کسب می کند.

اینها تبلیغات بدون هدف هستند ، به وضوح مشخص شده اند و با آن مخلوط نمی شوند “واقعی” بازگرداندن جستجو. با این حال ، آنها تا حدودی برجسته تر از DuckDuckGo نمایش داده می شوند.

حریم خصوصی

 • صفحه شروع است مستقر در هلند ، که قوانین حفظ حریم خصوصی قوی دارد.
 • اجرا می شود سرورهای جمع شده در ایالات متحده. اینها متعلق به Startpage هستند و تحت کنترل هستند و من مطمئن هستم که آنها در برابر جاسوسی دولت امن هستند. اگر این مسئله شما را نگران کند…
 • فقط می توان از سرورهای غیر آمریکایی استفاده کرد (یا سرورهای غیر اتحادیه اروپا).
 • صفحات وب برگشت یافته از جستجوها می توانند از پروکسی استفاده کنند (به زیر مراجعه کنید).
 • Startpage تنها موتور جستجوی حریم خصوصی است که بوده است مستقل حسابرسی شده.
 • گزارش امنیتی آزمایشگاه های Qualys SSL: A+

امکانات

Startpage.com’ویژگی قاتل این است که به جای مراجعه مستقیم به وب سایت, می توانید اتصال را پروکسی کنید. اگر این گزینه را انتخاب کنید ، پس از آن سرور پروکسی که توسط Startpage.com اداره می شود بین رایانه و وب سایت شما قرار دارد.

این امر مانع از آن می شود که وب سایت آدرس IP واقعی شما (دقیقاً مانند VPN) را بشناسد ، و از امکان استفاده از فناوری ردیابی وب و اثر انگشت برای شناسایی و ردیابی شما استفاده کند. همچنین اسکریپت های مخرب را مسدود می کند.

نزولی است که صفحات با کندتر بارگیری می شوند از آنجا که StartPage.com باید مطالب را بازیابی کرده و آنها را دوباره نمایش دهد. به گفته این ، تازه مارک دوباره و دوباره طراحی شده است "نمای ناشناس" خیلی سریعتر از آنچه در گذشته بود همچنین وب سایت های بسیار کمتری خراب می کند زیرا به JavaScript اجازه می دهد "هنگام بازنویسی و "تعریف مجدد" اولیه JavaScript برای محافظت از حریم خصوصی شما."

باید بگویم که این یک ویژگی فوق العاده است و می تواند حریم شخصی شما را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد. با این وجود ، با توجه به روند نزولی آن ، شما برنده شدید’می خواهم همیشه از آن استفاده کنم.

افکار من

StartPage.com با طراحی جدید خود ، DuckDuckGo را از نظر زیبایی و دوستی با کاربر مطابقت می دهد.

اما به خاطر بودن مستقر در هلند و ارتباطی با یاهو ندارد, باید باشد در برابر جاسوسی NSA مقاوم تر است از رقیب مستقر در ایالات متحده (اگر سرورهای غیر آمریکایی را مشخص کنید!). و توانایی صفحات وب پروکسی یک doozy مطلق است.

5. پیکیر

Peekier تغییرات استقبال را برای موتور جستجوی استاندارد ارائه می دهد.

 • قیمت گذاری

  از جانب $ 0.00
  / ماه

Peekier است موتور جستجوی بدون گزارش جدید. وجود دارد اطلاعات کافی در مورد این سرویس نیست در حال حاضر برای من در دسترس است تا ارزیابی مناسبی را ارائه دهم. لازم به ذکر است ، با این حال ، به دلیل جذاب و خلاقانه به این ترتیب نتایج جستجو را نمایش می دهد.

نتایج جستجوی Peekier

اگر صادق باشیم در یک زمینه بودیم, اکثر موتورهای جستجو بسیار شبیه به نظر می رسند, بسیار عالی است که یک رویکرد متفاوت را مشاهده کنید. بنابراین ، من فکر می کنم ارزش دارد تا از Peekier پرچم گذاری کرده و مراقب این سرویس باشم تا ببینم چگونه توسعه می یابد.

نتیجه گیری موتورهای جستجوی حریم خصوصی

با استفاده از هر یک از این موتورهای خدماتی استفاده خواهد شد حریم خصوصی جستجوی خود را به طور قابل توجهی بهبود بخشید. بدیهی است ، جستجوهای شما برای کمک به ساختن نمایه ای که برای فروش کالاهای شما استفاده می شود ، ضبط نمی شوند. تمام موتورهای جستجوگر که در این مقاله مورد بررسی قرار داده ام هستند آسان برای استفاده و بازگشت نتایج خوب.

آیا این خدمات از جستجوهای شما در برابر نظارت دولت (و به ویژه NSA) محافظت می کنند؟ در مورد شرکتهای آمریکایی ، بی خطرترین فرض است که نیست. اما مگر اینکه کاری بسیار غیرقانونی انجام دهید ، این ممکن است شما را نگران نکند (اگرچه باید).

Startpage غیر مستقر در ایالات متحده است, بوده است مستقل حسابرسی شده, و به شما اجازه می دهد به وب سایت هایی با تعداد زیادی از حریم خصوصی دسترسی پیدا کنید با تشکر از ویژگی پروکسی آن. بنابراین ، این یک انتخاب بسیار بهتر برای حفظ حریم خصوصی نسبت به DuckDuckGo است.

موارد عمومی SearX نسبت به سایر موتورهای جستجو با مشخصات بالاتر کمتر مورد بررسی قرار می گیرند, اما ممکن است همچنین احتمالاً چنین است شما هیچ چیز در مورد اپراتورهای آنها نمی دانید. با این حال اجرای نمونه SearX خود بر روی سخت افزار به طور مستقیم تحت کنترل شما ، یک راه حل بسیار امن و خصوصی است. و بنابراین تنها موردی است که می توانم به افراد متعصب جدی برای حفظ حریم خصوصی توصیه کنم.

واقعیت SearX یک رابط کاربری عالی دارد و نتایج دکمه را برمی گرداند از بین تمام موتورهای اصلی جستجو یخ زدن روی کیک است.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me